Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2009., 13:49   #1
Corazón salvaje (2009-2010)

Uskoro kreće snimanje remake-a ove legendarne serije, ali naravno čim je Salvador Mejia u pitanju mora zasrat stvari. U naslovnoj ulozi kao Juan del Diablo se pojavljuje debeli i stari Yanez koji će uništiti jednu od najlegendarnijih uloga , a partnerica mu je meni osobno ružna Aracely Arambula. Dakle, da se zbljuvaš! Kaj vi mislite? Oće ovo bit još jedna turbokatastrofa poput FELS-a???


jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 14:25   #2
Ne bih je pogledala ni da mi donesu sve epizode besplatno na kucnu adresu. Nisu trebali snimati remake, Eduardo Yanez mi nije nimalo sarmantan ni strastven za tu ulogu, ma ni najmanje.
maysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 14:26   #3
Samo mali ispravak, snimanja su već počela, nažalost. A evo kako izgleda ekipa:







Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 16:32   #4
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Samo mali ispravak, snimanja su već počela, nažalost. A evo kako izgleda ekipa:

Čisti
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 16:56   #5
Da bi serija bila jos gora, tu je Aracely Arambula koja ce eto imati dvostruku ulogu , Regine (Monice) i Aimee. Prevelik zalogaj za nju
maysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 17:17   #6
Da, Monica i Aimee će ovdje bit blizanke

Teža propast od serije, castinga itd...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 17:36   #7
Ne kužim zakaj moraju dirat i radit remake-ove od tih starih super serija? Zakaj jednostavno ne naprave neku novu s tim kretenskim glumcima? mMislim, Yanez kao Juan del Diablo, KATASTROFA
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 20:43   #8
Ako već prave remke serije, onda su mogli naći glumce puno bolje od ovih. Sama Edith Gonzalez je mogla opet glumiti...Nažalost Eduardo Palomo je umro( U svakom slučaju, seriji se piše propast. Ja je sigurno ne planiram gledati, jer glavni me glumci nimalo ne privlače.
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 19:57   #9
Remake nikada ne može biti bolji od originala...
Pegi Bandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 00:20   #10
zapravo je verzija s edith gonzalez i eduardom palomom već bila remake, mislim čak četvrta verzija
ali navodno najbolja, ostale verzije nisam gledala tako da ja osobno ne mogu suditi (preostale verzije su starije, mislim da je enrique lizalde koji u verziji iz '93 glumi don noela u verziji iz 60tih glumio juana del diabla)
to mi je i dan danas najdraža telenovela, a ova tuksani snimaju remake s tako lošim glumcima da je to strava

mislim da su prije 6-7 godina planirali raditi nastavak divljeg srca, čak su dobili eduarda paloma da glumi u njemu, ali je on onda nenadano umro pa su odustali i sad ovo, užas
yas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 23:07   #11
Ovi su glumci preruzni za Corazón Salvaje.
No bili bi dobri za neki remake Rosa Salvaje.
camundongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 15:08   #12
ma Eduardo Yañez je najgori. nema veze sa glumom a i kao par sa Aracely je uzas...
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 18:27   #13
Jajanka sorry šta offam- al FELS je bio najgledaniji tako da nije bio TURBOMEGAKATASTROFA

OT:

CS... Ne znam , ajd ok prave remake, nema veze, al za glavnu stavit Aracely i to kao blizanke... Majko moja užas
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:20   #14
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Jajanka sorry šta offam- al FELS je bio najgledaniji tako da nije bio TURBOMEGAKATASTROFA

OT:

CS... Ne znam , ajd ok prave remake, nema veze, al za glavnu stavit Aracely i to kao blizanke... Majko moja užas
Ma neka je bio najgledaniji, al zbilja je serija smeće, barem meni (vidila dijelova na youtube-u)!!!
Ono, tipovi od 40 i 50 glume tipove od 20, 30 godina! A i glumice su im katastrofa! Jedini dobar je onaj negativac kaj glumi Fernanda, mislim da se lik zove Guillermo Garcia Cantu-e to je glumac, al ovi ostali
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:45   #15
o da,ja volim guillerma.dobar je on.edith
ali juha hahaha.juan se zvao,ali ja sam ga zvala juha jer nisam znala španjolski izgovorit,a bila sam malaaaaa.on je bio super lik.doduše bila sam stvarno mala.sad bi mi sigurno bilo bezveze.najbolje u toj seriji je glazba.mijaresova pogotovo.
i da,eduardo za juana neeeeeeeeeeeeee.starkelja jedan.dajte mu ulogu primijenjenu dobi.
Lišće is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 23:01   #16
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
o da,ja volim guillerma.dobar je on.edith
ali juha hahaha.juan se zvao,ali ja sam ga zvala juha jer nisam znala španjolski izgovorit,a bila sam malaaaaa.on je bio super lik.doduše bila sam stvarno mala.sad bi mi sigurno bilo bezveze.najbolje u toj seriji je glazba.mijaresova pogotovo.
i da,eduardo za juana neeeeeeeeeeeeee.starkelja jedan.dajte mu ulogu primijenjenu dobi.
guilermo je extra, ako i diana bracho
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 02:24   #17
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
edith
ali juha hahaha.juan se zvao,ali ja sam ga zvala juha jer nisam znala španjolski izgovorit,a bila sam malaaaaa.on je bio super lik.doduše bila sam stvarno mala.sad bi mi sigurno bilo bezveze.najbolje u toj seriji je glazba.mijaresova pogotovo.
za glazbu se slažem, ah od uvodne pjesme me još uvijek prolaze trnci

ali da bi danas bilo bezveze ne

ja sam seriju gledala kao tinejdžerka i juan mi je bio super
sad sam ju opet gledala i juan mi je i dalje super
najbolji lik ikad u tim sapunicama, jednom kad se zaljubio u monicu, nije spavao s drugom ženskom samo zato što je razočaran ili pijan, to mi je najgore kod tih sapunica

ma juan del diablo je idealan muškarac
divlji, a ukroćen ljubavlju žene, nije li to ono o čemu sve sanjamo, ali znamo da je nemoguće (ili bar jako rijetko)

edith gonzalez i eduardo palomo su bili jednako dobri u toj seriji, imali su odličnu kemiju, mogu se pronaću klipovi na youtube; moram priznati da sam veliki fan

skinula sam si s neta i knjigu caridad bravo adams po kojoj je rađena serija i pročitala; priča se dosta razlikuje, mislim da starije verzije više prate knjigu, a verziju iz '93 je napisala maria zarattini i začinila ju s nešto sexa, ali je glavni storyline tu

jedino što me zanima kod ove nove vezije (s obzirom da su sve upropastili s glavnim glumcima) je da li će biti sličnija knjizi i starim verzijama ili zadnjoj verziji iz 1993.
yas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 10:31   #18
Quote:
yas kaže: Pogledaj post
najbolji lik ikad u tim sapunicama, jednom kad se zaljubio u monicu, nije spavao s drugom ženskom samo zato što je razočaran ili pijan, to mi je najgore kod tih sapunica

ma juan del diablo je idealan muškarac
divlji, a ukroćen ljubavlju žene, nije li to ono o čemu sve sanjamo, ali znamo da je nemoguće (ili bar jako rijetko)

edith gonzalez i eduardo palomo su bili jednako dobri u toj seriji, imali su odličnu kemiju, mogu se pronaću klipovi na youtube; moram priznati da sam veliki fan
Jao, nisam nikad mislila da ću postati na sapunicama, jer sam ih prestala gledati tamo u osnovnoj školi... Ali Corazon Salvaje! Sjećam se kako sam sve obaveze odlagala samo da provedem tih pola sata uživajući u ovome:




Bil je glavna tema među nama curičkicama u osnovnjaku. Još se sjećam maštarenja, rumenjenja i hihotanja. Kod tih glumaca u sapunjarama sam izgled zapravo ne bi trebao biti najbitniji faktor, već mora imati onaj faktor X, nešto u pogledu, načinu držanja, samozatajnost, da ženama zatitra srce kad ga vide. Eduardo Palomo je imao to nešto, jel. A i među glavnim glumcima se baš osjetila prava kemija. Tko zna, jel bilo nešto između njih i privatno?


Baš su kjut. Ona ko mila gera, on divlji. Ahhh... to divlje srce!

Uvijek se pitam zašto ponovno ne puste staru verziju na telki.
Ah! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 20:45   #19
Thumbs up

ma ca kur_c sere_e ovdje...remake ko remake jbo vas gl_pe!! i vasa rubica je isto remake venezuelanske Rubi rebelde koja je 10000 put bolja od ove rubi a i FUEGO EN LA SANGRE JE ODLIČNA TELENOVELA I SVAKA CAST S.MEJIA ALEJANDRE koji je odličan producent koji je napravio super telenovele kao
1.ABRAZAME MUY FUERTE
2.ROSALINDA
3.ESMERALDA
4.ENTRE EL AMOR Y ODIO
5.MUNDO DE FIERAS
6.FUEGO EN LA SANGRE i corazon salvaje koja ce biti super telenovela...ako bas zelite znati u MEXICU FUEGO EB LA SANGRE JE BILA NAJGLEDANIJATELENOVELA sto je bitno jer je ta telenovla od tamo a mi mozemo samo zahvaljivati njima sto ih rade a sto SERETE PO TELENOVELAMA OD FONO VIDEA I VENEVISONA(Rebeca,Gata salvaje,angel rebelde...)jadni ste jer oni rade ORIGINALE jedino oni OVI OSTALI SVI REMAKE i nemora biti super telenovela ali je barem ORIGINAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

-svi vi ste jadnici i pokopajte se...glp je onaj ko vam je dao tv!!!!-
telenovela-girl is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.10.2009., 23:54   #20
Quote:
telenovela-girl kaže: Pogledaj post
ma ca kur_c sere_e ovdje...remake ko remake jbo vas gl_pe!! i vasa rubica je isto remake venezuelanske Rubi rebelde koja je 10000 put bolja od ove rubi a i FUEGO EN LA SANGRE JE ODLIČNA TELENOVELA I SVAKA CAST S.MEJIA ALEJANDRE koji je odličan producent koji je napravio super telenovele kao ...
Kao prvo, Televisina "Rubi" nema veze sa venecuelanskom "Rubi rebelde".

"Rubi" je napravljena prema priči Yolande Vargas Dulche (što piše na početku uvodne špice) i koliko je meni poznato, remake je telenovele iz 1968. sa Fanny Cano. Venecuelanska "Rubi rebelde" je sasvim nešto drugo.

Kao drugo, navedene telenovele sa liste su od reda katastrofa. Jedino što meni valja tu je Esmeralda, i to isključivo jer sam ju gledao davno i za ono vrijeme mi je bila super. Ne znam kakva bi bila da ju sada gledam, neću ni pokušavati jer ne želim kvariti lijepo sjećanje.

Zato malo smiri strasti. Umjesto da daš nekakav pametan odgovor na temu, samo daješ do znanja da imaš prilično loš ukus za telenovele.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.