Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 05:24   #1
Polaganje vozačkog

uskoro trebam ići polagati...

a mene užasno strah, pa me zanima kako je to vama išlo... iz kojeg ste puta položile, kakvi su instruktori.... jel bolje polagati kod m/ž? raspišite se o svojim iskustvima i probajte me ohrabriti
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 10:09   #2
imala sam panične napadaje, sad mi je to smješno ali onda....
instruktor mi je bio prelud i on me natjero na duplu čistu votku (prva ideja je bila da si naštimam majicu da mi viri bradavica kaže da to uvijek pali al svejedno nisam htjela ) 15 min prije prvog pokušaja, bilo je 8 ujutro, niš nisam jela, zavrtilo mi se i osjećala sam se zujeće, baš mi se suzilo vidno polje od vodke a panika se još i povećala, roknila sam u roku 5 min.
2. put me natjerao da popijam praxiten, ali sam se i nakon toga osjećala jednako panično, sjela sam u auto i tresle su mi se ruke a što je najgore i noge, brrrr, lik koji odlučuje o mojoj sudbini je bar 10 puta reko da smijem stat sa strane i malo se smirit pa nastavit, ali nisam i išlo je nekako, na kraju sam skrenula u krivu traku ali se nisam vraćala u pravu po čemu je on zaključio da zaslužujem vozačku jer se većinom ljudi na ispitu prebacuju nepropisno u pravu traku.
i tak, glupo mi je što sam toliko paničarila, bez veze
instruktor mi je bio potpuno poremećeni luđak koji nije znao šutit 2 min, a bio je pun savjeta tipa; natjeraj dečka da sjedne u lavor, ako mu jaja plivaju vara te uvjek sam morala svirat nepoznatim tetama koje je on "okreno" a to je baš pola grada, vozim, vozim i on vikne: "stop, ajmo malo rikverc i svirni onoj teti, nju sam samo 2 puta, znaš i nije bila neka a i dobra je s mojom ženom, a što ta laje, pa nisam više"
u to vrijeme su bile one knjižice sa slikama polagača, on je sve knjižice imao u pretincu i ja sam morala stalno pregledavat u slučaju da mi se svidi neki polagač pa da mi ga on sredi, nije njemu ništa značilo što imam dečka, uvijek me gnjavio da postoji bolji, ljepši, nek ostavim tog svog šonju mislim da je mislio na sebe iako nije nikad išao dalje od ruke na mom koljenu, što je za lika kao on manje od rukovanja.
al sve skupa bilo m,i je super što mi je baš on instruktor, nikad nije bilo dosadno i znala sam se gušit od smjeha
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 11:51   #3
Ja sam ga položila od prve. Al jako sam loše vozila, čudim se da su me pustili. Bila mi je koma vozit i mjesecima nakon toga! Instruktor mi je bio katastrofa. Opsjednut seksom. Ali kako ja nisam bila srednjoškolka kad sam polagala, već sam imala 23 godine, nisam se hihotala i crvenila na njegove seksualne aluzije nego sam mu odmah na drugom satu odbrusila i dalje je bio ko bubica. Samo jednom mi je stavio ruku na koljeno, a ja sam odmah zaustavila auto na cesti, uključila sva 4 žmigavca i izašla van. Nije me naučio bočno se parkirat niti krenut pod ručnom.
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 12:24   #4
ja sam morala mijenjat instruktora jer je prvi također bio opsjednut seksom
umjesto da mi objašnjava on je stalno pričao o seksu i čak mi govorio da moram trubit kad prolazi neka zgodna ženska
par puta skoro nisam pješaka pregazila zbog njegovog gledanja u žene
novi instruktor je bio odličan ,uzela sam najveći auto u autoškoli i uživala
volim velike aute
prošla sam od prve
uzela sam samo 2 sata više od norme i to je bilo dovoljno
iako sam s prvim izgubila puno plaćenih sati

na dan ispita sam bila jako smirena
kad sam poligon prošla bez problema dobila sam jebenu volju za cestu
i sve je bilo ka po loju

ali autoškola je samo mali potez
ono najgore dolazi kasnije kada moraš sam sjest za volan
uh,kako mi je nedostajao instruktor
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 12:27   #5
Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post
ali autoškola je samo mali potez
ono najgore dolazi kasnije kada moraš sam sjest za volan
uh,kako mi je nedostajao instruktor
Istina. Ja još neko vrijeme nisam vozila sama, uvijek su ili brat ili tata bili sa mnom. Osjećala sam se puno sigurnije.
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 12:50   #6
zašto su instruktori vožnje najjnapaljeniji
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 12:59   #7
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
zašto su instruktori vožnje najjnapaljeniji
jer su sami s ženama u autu
a iza je prostrano sjedište
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:04   #8
meni je bilo super - ja sam imala instruktoricu
mi smo zajedno gledale dečke po cesti vječito smo imale neke dubokoumne teme o kojima smo raspravljale, npr. je li bolje imati lijepog i glupog ili ružnog i pametnog dečka
stvarno mi je bilo odlično s njom, prvenstveno jer je imala i preeeviše strpljenja sa mnom (u autoškoli sam prvi put sjela za volan). odmah mi je rekla da se na dečke i ljuti i dere, al da je jednostavno slaba na cure, jer su one ipak nježniji spol
što se tiče samog polaganja, od muke nisam mogla spavat 3 noći prije, a onda sam se to jutro probudila mirnija nego ikad. trebala sam polagat tek oko 11, a već u pola 10 me instruktorica zvala da moram doć polagat jer je ispitivač porušio sve one koji su trebali vozit prije mene
noge su se tresle, al glava je ostala hladna i sve je dobro prošlo...

ne moram ni reć da sam sve testove položila od prve
živjela moja instruktorica!


i da, sad jedva čekam da negdje sama vozim, s autom idem čak i u dućan koji mi je udaljen 200 metara, oni živčani stalno trube, al mene to ne dira previše. ja vozim svoju vožnju i to je to. ne treba se zabrinjavat, tek učim
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 23:35   #9
Quote:
m_lady kaže: Pogledaj post
meni je bilo super - ja sam imala instruktoricu
mi smo zajedno gledale dečke po cesti vječito smo imale neke dubokoumne teme o kojima smo raspravljale, npr. je li bolje imati lijepog i glupog ili ružnog i pametnog dečka
stvarno mi je bilo odlično s njom, prvenstveno jer je imala i preeeviše strpljenja sa mnom (u autoškoli sam prvi put sjela za volan). odmah mi je rekla da se na dečke i ljuti i dere, al da je jednostavno slaba na cure, jer su one ipak nježniji spol
što se tiče samog polaganja, od muke nisam mogla spavat 3 noći prije, a onda sam se to jutro probudila mirnija nego ikad. trebala sam polagat tek oko 11, a već u pola 10 me instruktorica zvala da moram doć polagat jer je ispitivač porušio sve one koji su trebali vozit prije mene
noge su se tresle, al glava je ostala hladna i sve je dobro prošlo...

ne moram ni reć da sam sve testove položila od prve
živjela moja instruktorica!


i da, sad jedva čekam da negdje sama vozim, s autom idem čak i u dućan koji mi je udaljen 200 metara, oni živčani stalno trube, al mene to ne dira previše. ja vozim svoju vožnju i to je to. ne treba se zabrinjavat, tek učim
uf kako slatko
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:10   #10
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
uf kako slatko
a nego šta je, ako nije slatko
__________________
How about... no?
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 00:40   #11
Talking

moram priznati da bas uzivam citati sva ova vasa iskustva, i ona dobra i ona malo manje dobra... odlicne ste mi sve cure

ja sam ponosna vlasnica roze knjizice sada vec pola godine. moram reci da sam uistinu imala odlicnog instruktora. stariji tip ali izrazito ugodan,zabavan,drag, ponekad ostar, odlucan , spreman pomoci, pjevati i pricati o tome sto voli jesti
u autoskoli sam vozila stvarno u svim mogucim i nemogucim uvjetima i po svim cestama i moram priznati da mi je to bila ziva muka onda ali mi je danas drago jer mi nista nije strano. od cesta gdje se jedva mimoidu dva mala auta, preko brze ceste, centra grada, "izleta" do susjednih gradova...milina. i parkiranje i polukruzno i naglo kocenje i sve sam ucila na cesti, na poligonu tek par sata prije ispita.
na svu srecu ispit sam prosla iz prve. vozila sam punih 20 minuta od cega je 15 bilo po brzoj cesti, savrseno uparkirala (skoro lupila drugi auto), ali boze moj. trema je ucinila svoje.

da mogu,sada bi se vratila svom instruktoru.stvarno je bio sve sto se od nekog tko te uci ocekuje. ako nekome trebaju preporuke za grad rijeku, rado odam svoju tajnu
Beck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:21   #12
prvo mi je bilo muka... ono, sama pomisao na to da moram na vozacki... onda sam se priviknula na voznju, na upute instruktora, na savjete, skuzila sam da to opce nije tak tesko kak mi se cinilo u pocetku pricala sam s instruktorom o svem i svacem, zezali se, prepricavali svasta, slusali muziku kakva je meni pasala mogu reci da sam fakat puno toga naucila u autoskoli....

je, bilo me uzasno strah ici na ispit na kraju... prvi put sam pala, tj nitko taj dan nije prosel jer se tom ispitivacu tak taj dan svidjalo da bi svi mogli pasti... daval nam je negativne bodove na glupostima, ono, na stvarima koje opce ne postoje prakticki... nakon toga se svi otisli napiti (skupa s instruktorom, nas 10ak)
drugi put sam polagala i prosla, kod najstrozeg ispitivaca i nije me bilo strah, bas sam ok bila, dobro sam vozila, bas sam bila ponosna na sebe imala sam jedan mali kiks i to je to... taj drugi put sam isla ono, kaj bude bude, kaj sad, nisam se opce opterecivala s tim i bilo mi je puno lakse... prvi put sam si svasta vrtila u glavi, to nije dobro

sretno!
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 20:09   #13
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
prvo mi je bilo muka... ono, sama pomisao na to da moram na vozacki... onda sam se priviknula na voznju, na upute instruktora, na savjete, skuzila sam da to opce nije tak tesko kak mi se cinilo u pocetku pricala sam s instruktorom o svem i svacem, zezali se, prepricavali svasta, slusali muziku kakva je meni pasala mogu reci da sam fakat puno toga naucila u autoskoli....

je, bilo me uzasno strah ici na ispit na kraju... prvi put sam pala, tj nitko taj dan nije prosel jer se tom ispitivacu tak taj dan svidjalo da bi svi mogli pasti... daval nam je negativne bodove na glupostima, ono, na stvarima koje opce ne postoje prakticki... nakon toga se svi otisli napiti (skupa s instruktorom, nas 10ak)
drugi put sam polagala i prosla, kod najstrozeg ispitivaca i nije me bilo strah, bas sam ok bila, dobro sam vozila, bas sam bila ponosna na sebe imala sam jedan mali kiks i to je to... taj drugi put sam isla ono, kaj bude bude, kaj sad, nisam se opce opterecivala s tim i bilo mi je puno lakse... prvi put sam si svasta vrtila u glavi, to nije dobro

sretno!
Imala si ljepo razmišljala ovo na kraju(kako bude bit će...)..tako je bolje razmišljati,nemaš presing na sebi i lakše dišeš .......
zenamacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:32   #14
Quote:
coccolino_mm kaže: Pogledaj post
uskoro trebam ići polagati...

a mene užasno strah, pa me zanima kako je to vama išlo... iz kojeg ste puta položile, kakvi su instruktori.... jel bolje polagati kod m/ž? raspišite se o svojim iskustvima i probajte me ohrabriti
Jel ti prvi put izlaziš? Evo ja se "iskazala" već dva puta () i sad čekam treću sreću...
Što se instruktora tiče, meni je moj na vožnji super, jedino što je jako živčan na ispitu i sad mi je to počelo smetati, pa si sve mislim da bi možda on trebao neš cugnuti, a ne da mi još dodatnu nervozu stvara (kao da nemam dovoljno svoje!)
A s ispitivačima dosad nisam baš imala sreće, prvi je bio fakin Borg, a drugi stari ljigavi provokator, nabacivao je neke dvosmilene izjave pol vremena
Ali to je samo moje iskustvo, sigurno ima i normalnih likova među njima
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 18:45   #15
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Jel ti prvi put izlaziš? Evo ja se "iskazala" već dva puta () i sad čekam treću sreću...
aha... prvi put... a tebi nadam se da će biti treća sreća...

sve u svemu mislim da ću se ja ipak odlučit za žensku instruktoricu pa ćemo vidjet...
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 19:03   #16
Quote:
coccolino_mm kaže: Pogledaj post
aha... prvi put... a tebi nadam se da će biti treća sreća...

sve u svemu mislim da ću se ja ipak odlučit za žensku instruktoricu pa ćemo vidjet...
Hvala ti, ma bit će to sve super, vidjet ćeš, nemoj zvučati tako tužno
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 20:04   #17
Imala sam instruktora koji je imao puno strpljenja i to mi je bilo najvažnije,baš zbog toga dok sam s njim vozila vožnja mi je išla ok. Čovjek je bio sasvim normalan i to mi je također bilo važno budući da sam čula puno ružnih iskustava.
Sve u svemu,ispite i poligon sam prošla iz prve dok sam vožnju položila iz trečeg puta,treča sreća.
Iako objektivno mislim da sam prvu vožnju pred komisijom bolje odvozila i bila sam uvjerena da sam prošla dok on na kraju vožnje nije počeo nabrajat greške (nisam stala na pješačkom,neke riskantne procjene).Drugi put sam falila ulicu,mislila sam da je jednosmjerna..bila je dvosmjerna. Treći put sam išla polagat i zadovoljila kriterije,skakala sam od sreće.

U svakom slučaju želim ti sreću u polaganju vožnje. Samo vjeruj u sebe i bez panike.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 02:19   #18
^^ ajmee, uopće nisam razmišljala o tome, da bar tako bude
d_a_i_s_y is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 20:16   #19
ja sam polagala u drugom gradu (Rijeci) i isfurala sam spiku da mi se zuri tako da nisam ni teoriju odsusala do kraja vec sam bila na ispitu. ispit je bio pis of kejk
voznja mi nije bila neki problem (jer sam duuugo vozila bez dozvole ) pa smo se vozikali po rijeci da nam prode vrijeme svaki bar je bio nas to su bila vremena
polozila sam iz prve
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:29   #20
ja sam imala nekog starog prdonju za instruktora, nije me nicemu naucio, tek sam zadnji sat voznje saznala da lijevu nogu samo koristim za kuplung dok sam ja plesala s obje noge po papucicama

i onda je imao neku obiteljsku tragediju (ne vjerujem bas, lik je bio teski cuger, nemali broj puta sam ga vozila u birtiju i onda nazad ), pa sam otisla kod drugog instruktora za 5 sati prije polaganja i on je bio fenomenalan. isto srednjih godina, al super lik.

polozila iz prve. ispitivac je bio zakon! pitao me dal znam di je tobacco u savici, otfurala ga tamo, on uzeo cigarete i rekao dajte mi biljege i osobnu.

i tak

bila sam nervozna, al ono, kad polazes ti je uzdaj se u se i svoje kljuse, instruktora nisam ni pogledala da mi ne bi ispitivac rekao da mozebitno varam.

samo hrabro
__________________
Skating bullets on angel dust
In a dead sea
of fluid mercury.
Mourning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.