Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 14:28   #1
tužba protiv ex-a za klevetu, uznemiravanje i sl.

dvoumim se da li ima smisla, s obzirom na naš pravni sustav, da pokrećem tužbu za uznemiravnanje - tijekom dužeg vremenskog razdoblja me konstantno maltretirao uznemirujućim i uvređujućim sms-ovima, pred trećim licima me optuživao za sve i svašta što nije istina (dokaznog materijala imam više nego dovoljno).

čak razmišljam da ga tužim zbog lažnih prijava CZSS-u.

zanima me da li je to netko napravio i koliko je trajao sam sudski proces, koliko se čekalo na parnicu, kako je sve skupa prošlo.

unaprijed puno hvala na svakom iskustvu
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 16:07   #2
Moje iskustvo je da unatoč što dijete već 2.g.vodim u Argentinsku,CZSS je upoznat sa stanjem djeca-ja,ex-ja.Njegovo ponašanje tako varira da smo svi izluđeni,bez obzira na sve, on je po CZSS dobar otac.Pitala sam da li mu se može napraviti kakva psihološka procjena(savjet sutkinje kod koje smo se razvodili).Tužbu ne želim podnositi radi djece,a za CZSS kao da se ništa ne događa.Nas šikanira cijela njegova obitelj.I veliko NIŠTA,savjet socijalne nakon poziva dječje psihijatrice je bio da se prilagodimo???

Na žalost zaštita je NIKAKVA-čak ni da ga pozovu na razgovor,da se malo savlada.SMS nitko ne uzima za ozbiljno,imala sam i ja zbirku,pa sam pobrisala da djeca slučajno ne pročitaju.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:38   #3
hvala na odgovoru
ako nisam indiskretna, kolika su ti djeca?
moje je još beba, pa si mislim bolje postavit stvari kako spada sada, nego kasnije...
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:51   #4
Da,bolje prije nego kasnije,jer je situacija obično sve gora,moja djeca su 16,i 20 g.Nisu više male,ali kad su bile,robleme sam im mogla prodati pod tatin umor i slične gluposti.

Radi njih sam i postavila mužu ,doslovce,ultimatum,a on se nakon svega očito još nije pomirio sa stanjem u kojem smo sada,nakon mnogih kompromisa sa moje strane-rastava.

Ta razna "obiteljska događanja" su me i navela da vodim mlađu kod psihijatra,ali im ni to nije bio znak da je dosta "okupacije"

Zato ako imaš snage i mogućnosti,spašavaj dijete dok je vrijeme.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 23:18   #5
žao mi je zbog malene da vas je ex dotle doveo
dobro si napravila, jer bolje da ide kod psihijatra, pa da "rana" zaraste kako treba.

moja je jako mala, sva sreća u nesreći.

ovo zbog djece što kažeš da si odustala - to u smislu da se ne pogoršaju odnosi sa ex, da djeca ne skuže da ste na sudu zbog uznemiravanja ili?
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 00:00   #6
Ne želim nikakve rasprave više sa njim.Radi djece,dosta su lošega vidjele.A njegove zloće ostavljam njemu na savjest.Djeca neka sama stvaraju odnos sa njim,ja sam ih gurala k njemu,više ni to ne radim,neka gradi konačno sam svoje odnose sa njima.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 00:26   #7
moj je bio extra bezobrazan, blago rečeno. kroz duži period. i što duže razmišljam o tužbi, to se bolje osjećam, preporođeno, oslobođeno, pa...
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 15:34   #8
I ja sam se slično osjećala,ali kad sam razmišljala o sebi,a ne o njemu,skužila sam da bi to bila dobra osveta,ali bi se spustila na njegov nivo,a ja sam sebi puno više......
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.