Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 19:36   #381
http://www.examiner.com/cruelty-free...s-natural-hair
Are the animals harmed when they give up this hair? According to caringconsumer.com, mink and sable brushes often use hair obtained from the fur industry, which is known for trapping and killing animals for their pelts, often by gassing or electrocuting to avoid damaging the hair. Horse hair commonly comes from horses slaughtered for meat, goats are shorn like sheep (and may suffer cuts and other injuries), and squirrels are hunted or trapped. Some manufacturers obtain their hair supplies from other countries, where animal welfare regulations are either lax or nonexistent.
http://blog.cincovidas.com/do-animal...animal-cruelty

Cruelty That'll Make You Do More Than Blush
Makeup brushes are commonly made from squirrel, mink, sable, horse (sometimes called "pony" or "camel"), or goat hair. Mink and sable brushes are products of the cruel fur industry. Every year, millions of animals are trapped, drowned, and beaten to death in the wild and strangled, electrocuted, or beaten and skinned alive on fur farms. Horse hair is commonly obtained from horses who are slaughtered for their flesh. Squirrels are hunted or trapped, and goats are shorn like sheep. Workers are often paid by volume, so they shear the goats quickly, which can result in serious injuries.http://www.peta.org/living/beauty-an...p-brushes.aspx

Sorry zenske, ali ja ljudskom rodu odavno ne vjerujem, da oni ljubzano namole vjeverice da pridju i dragovoljno im se predaju dok ih ovi njezno cesljaju, a zatim puste nazad u prirodu. Ja sam za cruelty-free brushes, i ako je ovo za inglot istina da se koristi dlaka zivotinje za cetke, ja ih odsad sigurno zaobilazim.
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:07   #382
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
koliko sam vidjela piše squirrel substitute..
zamjena za vjeveričju dlaku? ili, zamjena u vidu dlake od vjeverice

šalim se, i meni se čini da bi moglo biti ovo prvo, mada mi je i to malo nelogično - zašto baš vjeveričju?

&baj d vej..uistinu koriste kozju i konjsku dlaku (piše goat i pony), ali u tom slučaju mogu zamisliti češljanje
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 21:49   #383
Quote:
chelsea hotel kaže: Pogledaj post
bok curke jel slučajno netko vidio ili probao ovo,čini mi se diiivno
http://inglotcosmetics.com/amc.face....oducts/139/351
ponavljam pitanje - Iiluminatori se cine diiiivniii

da li je netko isprobao tekuca rumenila - i od njih bi valjda sve nijanse pokupovala
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 11:00   #384
Treba uzeti godišnji za proučiti cijeli dućan
wani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:26   #385
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
ponavljam pitanje - Iiluminatori se cine diiiivniii

da li je netko isprobao tekuca rumenila - i od njih bi valjda sve nijanse pokupovala
ja sam jucer kupila illuminator,broj 63,roskasta nijansica...dobar je al definitivno za večer jer na dnevnom svjetlu nema nekog efekta...inače dućan je toliko divan da su me prodavačice skoro iznjele van kad su trebale zatvorit
chelsea hotel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 16:29   #386
probala koja bazu za sjenila? pri kraju mi art deco, UD preskup, a ova je taman -65kn pa da čujem kaj mislite! kao korektorasta je malo pa prekrije kapilarice, to lajkam, ali ne znam kolika joj je creasyness index
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 21:47   #387
prekrije kapilare, ali za par sati je sve u pregibu.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 23:19   #388
Nakon što sam ga dobro isprobala, htjela bih pohvaliti njihovo sredstvo za čišćenje i dezinfekciju kistova/kozmetike!
Super za brzinsko čišćenje

Ima ga 150ml, a dođe 46kn čini mi se
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 00:19   #389
ja sam narucila macov, cekam da dodje... jos ne znam da li se ispire ili ne
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 02:01   #390
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ja sam narucila macov, cekam da dodje... jos ne znam da li se ispire ili ne
Ispire se
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 04:17   #391
Quote:
Modest Mouse kaže: Pogledaj post
Ispire se
i meni to zvuci najlogicnije... prodala sam neke kistove i oprala samponom ali nije bas nekako ispalo pa sam najavila ljudima da ih saljem poluprljave
jesi li ti koristila ovaj Macov? ja sam dosad prala samponom, neki se operu dobro, neki manje dobro
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 10:52   #392
Konacno sam obisla Inglot - cura koja tamo radi je preljubazna Toliko ima svakakvih boja i svega da sam se malo pogubila
Jedina zamjerka je na svjetlo...tesko je skuziti kako nesto izgleda vani i moooozda sam fulala nijansu sjenila
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 14:21   #393
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
i meni to zvuci najlogicnije... prodala sam neke kistove i oprala samponom ali nije bas nekako ispalo pa sam najavila ljudima da ih saljem poluprljave
jesi li ti koristila ovaj Macov? ja sam dosad prala samponom, neki se operu dobro, neki manje dobro
O da, obožavam ga! Sve ode i nekako se osuši brže nego kad ga operem šamponom (ili mi se čini samo ).
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 17:13   #394
AMC cream concealer mi nažalost ne odgovara. Teško se razmazuje i ostane mi fleka na području koje sam pokušala prekriti. Mami sam kupila AMC multicolour powder #90 i oduševljena je , jako lijepo izgleda, nije preshimmerast, a daje svježinu licu.



Još bih htjela probati face and body iluminator i gotova sam. Zabranjujem si ulazak u taj dućan.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 19:05   #395
Moji novi Inglot ljubimci hvala dobroj vili
Face Blush #43 i Lip paint u teglici #67
[SLIKA OBRISANA]
predivno oboje
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 19:19   #396
kako su boje nerealne na njihovoj stranici. izludit ću, grrr. predivno ti izgledaju i rumenilo i ruž. ja sad čekam lip paint #64 da mi dođe. na njihovoj stranici mi izgleda ko tvoj 67 samo još tamniji, kao neka tamno roza fuksija cherry kombinacija, a kad mi je cura poslala swatch ono čista crvena. vidjet ću kad dođe
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 19:35   #397
ima netko iskustva s Inglot Cream foundation ili Inglot AMC cream foundation ili Inglot YSM cream foundation
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:01   #398
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
kako su boje nerealne na njihovoj stranici. izludit ću, grrr. predivno ti izgledaju i rumenilo i ruž. ja sad čekam lip paint #64 da mi dođe. na njihovoj stranici mi izgleda ko tvoj 67 samo još tamniji, kao neka tamno roza fuksija cherry kombinacija, a kad mi je cura poslala swatch ono čista crvena. vidjet ću kad dođe
Ovo su bez blica realne boje
Jako mi se svidja oboje, i na licu je rumenilo odlicno
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:02   #399
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
ima netko iskustva s Inglot Cream foundation ili Inglot AMC cream foundation ili Inglot YSM cream foundation
ja koristim AMC cream foundation, šta te točno zanima? Prekrivanje je srednje jako, trajnost je dobra, ne matira nego daje lijep, zdrav sjaj. Prodavačica ga preporučuje za normalnu i mješovitu kožu.
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 20:16   #400
Quote:
Torresita kaže: Pogledaj post
ja koristim AMC cream foundation, šta te točno zanima? Prekrivanje je srednje jako, trajnost je dobra, ne matira nego daje lijep, zdrav sjaj. Prodavačica ga preporučuje za normalnu i mješovitu kožu.
točno to kaj si napisala hvala ti

bila sam već u inglotu i za mješovitu kožu mi je prodavačica preporučila cream foundation,ali čini mi se da dosta matira,a ja ne volim mat izgled..
za taj AMC cream foundation mi je rekla da je za suhu kožu,pa me bilo strah da me bude mastio...volim zdravi sjaj prekrivanje mi ne treba jako...za grozne dane imam revlon colorstay i korektor
kakvu ti imaš kožu?
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.