Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 22:05   #1
Postoji li firma koja prodaje reparirane motore, a uzima stari pod račun?

U potrazi sam za dobrim motorom 2.4d za VW t4 i mjenjačem za isti kombi, a kupio i bi i cijeli kombi za dijelove ako netkom ima uz uvijet da su motor i getriba u super stanju, limarija, rega i sl. me ne zanima, bitno mi je samo da je motor i mjenjač ok.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:30   #2
Ako ces me poslusati nadji si dobrog mehanicara i nek ti slozi motor jer su dijelovi jeftini to je masina kao od golfa I samo sto ima 6 cilindara i nije neki problem
goldyhr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:40   #3
Quote:
goldyhr kaže: Pogledaj post
Ako ces me poslusati nadji si dobrog mehanicara i nek ti slozi motor jer su dijelovi jeftini to je masina kao od golfa I samo sto ima 6 cilindara i nije neki problem
Imam mehaničara koji bi to vjerojatno znao složiti, samo kaj dijelovi i nisu baš tak jeftini, radi se o kombiju 2.4d sa 5 cilindara, ne 6. Gneralka za taj motor košta 2000€
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:51   #4
Moje skromno mišljenje je da je, pošto je petak na izdisaju, možda bolje ubaciti TDI unutra? Mislim, kad već krečeš u tom smjeru.....

Ili, daj tolko (mada, možda je malo puno, al opet nisam stručnjak na tom polju) za generalku. Jer nisu ni ti motori loši, samo je malo slab. Jer moji u firmi su šparali na generalki na T4 2,4 D i sad to sliči na nič! Em nikam nejde, em je voda curela na sve strane.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:52   #5
Dobra tema i mene zanima ali za prvi transporter onaj iz 1957 godine pa ako zna itko da se slučajno prodavaju takvi motori bili su skoro isti ko u bube
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:55   #6
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Moje skromno mišljenje je da je, pošto je petak na izdisaju, možda bolje ubaciti TDI unutra? Mislim, kad već krečeš u tom smjeru.....

Ili, daj tolko (mada, možda je malo puno, al opet nisam stručnjak na tom polju) za generalku. Jer nisu ni ti motori loši, samo je malo slab. Jer moji u firmi su šparali na generalki na T4 2,4 D i sad to sliči na nič! Em nikam nejde, em je voda curela na sve strane.....
Ma teško ide 2.5 tdi unutra jer ovaj moj nema komp, a ovaj TDI ima jer je to kao moderniji motor, tako da bi moral kupovat komp. i jošdosta toga, tako da je skroz neisplativo.

Ovaj moj ne kuha, ide kak i svaki 2.4 znači nema ubrztanje, al se dobro nosi sa prikolicom i teretom, tako da bi ipak nabavio drugi ili sredio svoj rađe.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:56   #7
Quote:
Felix 3575 kaže: Pogledaj post
Dobra tema i mene zanima ali za prvi transporter onaj iz 1957 godine pa ako zna itko da se slučajno prodavaju takvi motori bili su skoro isti ko u bube
Probaj na VW kombi forumu, tamo ima dosta vlasnika T1 serije.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:05   #8
daj nazovi ovog tipa i pitaj ga jel ima to što tražiš
http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Kustos...utoservis-9330

već sam ti dal njegov broj ali neznam jesi zval ili ne.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:12   #9
zar se ne moze popraviti?

ne znam dali se moze, ali ako moze, stavis nove kosuljice cilindra, drugi klip (ako je celo klipa jako potroseno) promjenis uljne karike, i kompresijske (ako je kompresija losa) malo provjeriti radilicu da nema previse zazora kod rukavaca i istrosenost rukavaca i to je to, generalka i teraj dalje iducih 100-200 000 km

samo ako su brtve dobre (nikad prokuho) i ako ne gubi rashladnu tekucinu, motor je kamilica
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:28   #10
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
daj nazovi ovog tipa i pitaj ga jel ima to što tražiš
http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Kustos...utoservis-9330

već sam ti dal njegov broj ali neznam jesi zval ili ne.
Neka kontaktira i ovoga... Inače za novije aute bez problema nabavlja motore i sve ostalo, ne znam da li nabavlja i za starije aute no može se pitat...

MIS


Telefon:
091 7998659 , 098 808 664

mail

[email protected]​m
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:33   #11
ima, raspitaj se u ovlaštenoj vw servisnoj mreži kolko košta, samo su ti to motori bez agregata što ti je dodatan trošak, za cijenu moraš vidjet jel ti se isplaati, ili kupit polumotor, a glavu i ostalo reparirat u svojoj režiji, getribu je vjerojatno jeftinije reparirat nek kompletnu kupovat.
ovo je iz USA, samo pitanje možda je to sve made in china, jer i na alibaba.com ima ponuda jeftinih djelova, pitanje kakve kvalitete
http://www.autoshoppingcenter.com/Vo...block_2.6.html
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:40   #12
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
daj nazovi ovog tipa i pitaj ga jel ima to što tražiš
http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Kustos...utoservis-9330

već sam ti dal njegov broj ali neznam jesi zval ili ne.
Da jesi dao, ali onda sam imal problema sa potrošnjom ulja, a nisam znao i da on možda ima takav motor.
Quote:
BB87 kaže: Pogledaj post
zar se ne moze popraviti?

ne znam dali se moze, ali ako moze, stavis nove kosuljice cilindra, drugi klip (ako je celo klipa jako potroseno) promjenis uljne karike, i kompresijske (ako je kompresija losa) malo provjeriti radilicu da nema previse zazora kod rukavaca i istrosenost rukavaca i to je to, generalka i teraj dalje iducih 100-200 000 km

samo ako su brtve dobre (nikad prokuho) i ako ne gubi rashladnu tekucinu, motor je kamilica
Ovaj motor mi ne gubi tekućinu, stavim u njega i prikolicu 2200 kg. što znači da motor vuće ukupno cca 4000 kg. u brdo prema prema golubovcu, ide u drugoj 30 kmh., al temp. je na sredini i ne mrda preko sredine, a po ravnici varira od 70-80°, znači sve je ok. kaj se toga tiče, osim kaj naravno sad pije od litru-litru i pol ulja na 1000 km., sve zavisi kolko je opterečen.

Nisam do sada imao nikakvih iskustava sa motorima na izdisaju, pa ni sam neznam koji su simptomi.
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Neka kontaktira i ovoga... Inače za novije aute bez problema nabavlja motore i sve ostalo, ne znam da li nabavlja i za starije aute no može se pitat...

MIS


Telefon:
091 7998659 , 098 808 664

mail

[email protected]​m
nazvat ću ga sutra.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:47   #13
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
ima, raspitaj se u ovlaštenoj vw servisnoj mreži kolko košta, samo su ti to motori bez agregata što ti je dodatan trošak, za cijenu moraš vidjet jel ti se isplaati, ili kupit polumotor, a glavu i ostalo reparirat u svojoj režiji, getribu je vjerojatno jeftinije reparirat nek kompletnu kupovat.
ovo je iz USA, samo pitanje možda je to sve made in china, jer i na alibaba.com ima ponuda jeftinih djelova, pitanje kakve kvalitete
http://www.autoshoppingcenter.com/Vo...block_2.6.html
Nema potrebe kod ovlaštenih jer bi cijena vjerojatno bila paprena, a moj limit je cca. 1000€ Glede tih dijelova sa neta, malo sam skeptičan, frend naručio klip za Hondu enduro pa je nakon par dana vožnje nasala rupa na njemu, tolko o kvaliteti materijala. Intezivno tražim kombi do cca 1000€, našao sam za sada 2, ali su udaljeni 300 km., ima jedan u ZG županiji za 6000 kn. kompletan, motor dobar, ali je 1.9, vozio sam taj kombi i nije mi se sviđao njegov zvuk i dosta je ljeniji od mog 2.4, tako da i taj otpada, a 2.4d u okolici ZG mi je prodan pred nosom, lik ga dao za 5000 kn.

Cijene rabljenih motora su malko precijenjene, a takav motor se ne može ni isprobati, više je isplativa solucija kupnja donatora, pa ostatak kasnije prodat po kg.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:53   #14
samo pazi da te to sređivanje krameraja nebu došlo ko i neki pošteniji noviji kombi koji možda bolje to obavlja kaj ti trebaš uz manje troškove eksplotacije i brže, ja bi možda na tvom mjestu prodal auto i kupio noviji kombi npr
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 23:58   #15
Isti takav motor je na audiju 2,4, ima par sitnih razlika. Inace 2.4 motor nema kosuljice.
Cijene ti se krecu oko 700€ za vw motor sto je previse, tesko je naci i audija za dijelove
Ali mozes probat. Audija ces manje platit, jer su ti transporteri na cijeni!
Strgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:14   #16
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Ovaj motor mi ne gubi tekućinu, stavim u njega i prikolicu 2200 kg. što znači da motor vuće ukupno cca 4000 kg. u brdo prema prema golubovcu, ide u drugoj 30 kmh., al temp. je na sredini i ne mrda preko sredine, a po ravnici varira od 70-80°, znači sve je ok. kaj se toga tiče, osim kaj naravno sad pije od litru-litru i pol ulja na 1000 km., sve zavisi kolko je opterečen.
ako samo trosi ulje i ako ulje mjesa s gorivom onda samo ubaci nove kosuljice (ako taj motor ima kosuljice a vjerujem da ima!) promjeni uljne prstene i problem rjesen. nebi te trebalo kostati puno

problem je kad su brtvila ostecena i kad gubi rashladnu tekucinu (tko zna gdje pusta i gdje bi moglo poceti pustati u dogledno vrijeme)

ocito tih problema nema ni malo. stoga to je popravak (kosuljice, uljni prsteni + ako treba brusenje glave i radilice) koji te kod postenog mehanicara kosta s rukama oko 2000 kn a motor doslovno proradi ko nov

daj provjeriti i kompresiju, ako nije dobra, zamijeni i kompresijske prstene. (jos dodatnih 300-400 kn, ne znam cijene na ono gore)

problem je ako ulje gubi na brtvilu nekom pa onda motor bude mastan i osjeca se specifican miris kad otvoris haubu. dali je mozda doslo do toga?
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:15   #17
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
samo pazi da te to sređivanje krameraja nebu došlo ko i neki pošteniji noviji kombi koji možda bolje to obavlja kaj ti trebaš uz manje troškove eksplotacije i brže, ja bi možda na tvom mjestu prodal auto i kupio noviji kombi npr
Imam i noviji kombi star 2,5 g., al za njega servis košta ko pola motora za ovaj, a vole se pokvariti senzori, pa ventili...tako da nekad ni novije ne znači manje troškove, ali taj vozi van, a za HR vozim neke manje terete tipa knjiga i bijele tehnike, tako da je ovaj idealan za to, mala zarada, mali troškovi popravka...

Ako u ovaj uložim 1000 +/-€ trebao bi ići neko vrijeme, a na novom je to servis i recimo egr ventil, tako da ako sve zbrojiš
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:17   #18
Quote:
BB87 kaže: Pogledaj post
ako samo trosi ulje i ako ulje mjesa s gorivom onda samo ubaci nove kosuljice (ako taj motor ima kosuljice a vjerujem da ima!) promjeni uljne prstene i problem rjesen. nebi te trebalo kostati puno

problem je kad su brtvila ostecena i kad gubi rashladnu tekucinu (tko zna gdje pusta i gdje bi moglo poceti pustati u dogledno vrijeme)

ocito tih problema nema ni malo. stoga to je popravak (kosuljice, uljni prsteni) koji te kod postenog mehanicara kosta s rukama oko 2000 kn a motor doslovno proradi ko nov

daj provjeriti i kompresiju, ako nije dobra, zamijeni i kompresijske prstene. (jos dodatnih 300-400 kn, ne znam cijene na ono gore)

problem je ako ulje gubi na brtvilu nekom pa onda motor bude mastan i osjeca se specifican miris kad otvoris haubu. dali je mozda doslo do toga?
Motor jest mastan i osjeća se miris izgorenog ulja, ali kolko sam ospio vidjeti ulje pušta na poklopcu ventila, kod onih šrafa koji ga drže.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:19   #19
Quote:
Strgan kaže: Pogledaj post
Isti takav motor je na audiju 2,4, ima par sitnih razlika. Inace 2.4 motor nema kosuljice.
Cijene ti se krecu oko 700€ za vw motor sto je previse, tesko je naci i audija za dijelove
Ali mozes probat. Audija ces manje platit, jer su ti transporteri na cijeni!
eh steta sto nema kosuljice, ja sam mislio da ima posto je veca kubikaza..

onda nadam se da se cilindar bar moze izvaditi pa reparirati, jer djabe novi uljni prsten ako je stjenka cilindra sjebana, opet ce gubiti ulje i vjerojatno imat problem s kompresijom. no ako nema problem s kompresijom mozda je stjenka cilindara u dobrom stanju? to treba provjeriti.. ako to valja, motor nikako nije na ''izdisaju''
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:29   #20
Nikad više ne kupujem VW, jebote za getribe traže od 600-800€, a za motore od 700-1000€, bolesno..., moraš stalno visit na oglasnicima i naći nekaj povoljno kad naleti, dok recimo za forda tranzita tog godišta imaš getribu za 150€...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.