Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 12:50   #5581
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Godinu-dvije, tako nešto. Mislim na ovu:



Znam da postoji još neka zelena u tubi, nadam se da je to ta na koju misliš.
Ne...ova je sa slike. Nema ni u Mullera?? Morat cu narucit iz Njemacke onda..meni je krema top.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:51   #5582
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Cure, mislila sam na jeftiniju alternativu umjesto dječjih krema. Krivo sam se izrazila.
Afrodila, Loreal...? Nešto što nije medicinsko, a da je približno dobro.
tu ti isto ne mogu pomoci.
meni su te drogerijske kreme opcenito teski flop. nikad nisam nasla nijednu koja bi mi bila bas super
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:01   #5583
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Ne...ova je sa slike. Nema ni u Mullera?? Morat cu narucit iz Njemacke onda..meni je krema top.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ni u Mulleru. Šteta, da, odlična je bila.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:21   #5584
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
tu ti isto ne mogu pomoci.
meni su te drogerijske kreme opcenito teski flop. nikad nisam nasla nijednu koja bi mi bila bas super
Da i meni. Navukla sam se totalno na ljekarske kreme i sad mi je sve ostalo loše.
A brzo ih potrošim i ne da mi se svaki mj i pol davati po 150,00 kn za kremu
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 19:25   #5585
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Tnx na info. Čovjek uči dok je živ, a umre glup
aaa tako je to, nitko se nije rodio da je sve znao i nitko neće niti umrijeti a da je sve naučio , no evo dobro je dok se ovako nadopunjujemo
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:35   #5586
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
njih necu ni spominjati

nego, potaknuta tvojim postom o apotekarskim kremama, danas sam bas malo proucavala u jednoj ljekarni sto sve imaju.
iako sam u totalno drugom filmu sto se preparative tice, moram priznati da kremice po nazivu djeluju sasvim ok.
nekad davno, prije jedno 20 g sam koristila njihovu "hidratantnu kremu" (samo tako se zvala) koja mi je bila mrak, iako joj sastav vjerojatno nije bio bogznasto.
jel na ovim tvojim kremama naveden sastav?
koliko kostaju?
Na svakoj piše sastav.

Hidratantna za suhu kožu 64 kn,
sastav:
ulje marelice, ulje argana, olivoil avenat, glycoderm, glycerol, tiare, geogard 221, xanthan gum

S kolagenom i Elastinom 55kn
sastav:
Ulje slatke naranče, ulje jojobe, kolagen, elastin, cremor basalis, Vitamin A, palmitat, Vitamin E,tokeferol acetat

Ovo sam imala slikano u mobu jer sam slala frendici. Ako te zanima mogu ti napisati sastav ruže s ceramidima i seruma od smilja kad dođem doma.

Zadnje uređivanje Tallyy : 18.10.2017. at 15:47.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:01   #5587
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Na svakoj piše sastav.

Hidratantna za suhu kožu 64 kn,
sastav:
ulje marelice, ulje argana, olivoil avenat, glycoderm, glycerol, tiare, geogard 221, xanthan gum

S kolagenom i Elastinom 55kn
sastav:
Ulje slatke naranče, ulje jojobe, kolagen, elastin, cremor basalis, Vitamin A, palmitat, Vitamin E,tokeferol acetat

Ovo sam imala slikano u mobu jer sam slala frendici. Ako te zanima mogu ti napisati sastav ruže s ceramidima i seruma od smilja kad dođem doma.
super, hvala ti!
ajde pliz napisi i za ovu s ruzom i za serum
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:19   #5588
Evo ih

Krema s ružom i ceramidom 74kn
Sastav:
Ulje čileanske ruže, ulje pulpe vučjeg trna, ulje američke brusnice, ulje kokosa, kakao maslac, ceramidi, hidrolat bugarske ruže, phytocream, cetiol c5, glicerol, geogard 221

Anti age serum sa smiljem, 108kn
sastav:

Ulje argana, ulje marelice, ulje makadamije, CO2 ribiz, cetiol c5, eterično ulje smilja, vitamin E, ružmarin, ylang ylang.


Meni se ovi sastavi čine o.k. ali molim ako neki znalac može prokomentirati.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:14   #5589
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Evo ih

Krema s ružom i ceramidom 74kn
Sastav:
Ulje čileanske ruže, ulje pulpe vučjeg trna, ulje američke brusnice, ulje kokosa, kakao maslac, ceramidi, hidrolat bugarske ruže, phytocream, cetiol c5, glicerol, geogard 221

Anti age serum sa smiljem, 108kn
sastav:

Ulje argana, ulje marelice, ulje makadamije, CO2 ribiz, cetiol c5, eterično ulje smilja, vitamin E, ružmarin, ylang ylang.


Meni se ovi sastavi čine o.k. ali molim ako neki znalac može prokomentirati.
e, puno ti hvala!
jako dobro zvuce sastavi, bas sam sad zagrijana za tu kremu od ruze...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:11   #5590
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
tu ti isto ne mogu pomoci.
meni su te drogerijske kreme opcenito teski flop. nikad nisam nasla nijednu koja bi mi bila bas super
potpis (osim afrodite, ona mi je uglavnom super, i jedno vrijeme mi je balea aqua serum bio super, al mi je polako postao preslab...no za zimu volim jednu balea kremicu s lotosom).
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 00:14   #5591
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
e, puno ti hvala!
jako dobro zvuce sastavi, bas sam sad zagrijana za tu kremu od ruze...
U kojim ljekarnama to uzimate? U bilo kojoj ima ili?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 00:18   #5592
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
potpis (osim afrodite, ona mi je uglavnom super, i jedno vrijeme mi je balea aqua serum bio super, al mi je polako postao preslab...no za zimu volim jednu balea kremicu s lotosom).
Koja je to krema tocno i kakvu imas kozu?
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:31   #5593
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Koja je to krema tocno i kakvu imas kozu?
ova: https://www.google.hr/search?q=balea...b1FvxKUGV02yM:

(sorry, ne znam stavljat slike)
rane tridesete, mjesovita koza, nekad dehidrirana - posebno obrazi
Ova Balea mi je prehranjiva tijekom godine, ali u periodu od 12.-2.,3. mjeseca me spasava jer mi tad uobicajene kreme/serumi nisu dovoljni...a ove teze za suhu kozu mi obicno budu prehranjive. zadnjih 3 zime koristim samo nju

nije mi izazvala nikakve probleme ili pristice, malo je parfumirana- da znas ako to striktno izbjegavas.
i mislim da dodje manje od 20 kn
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:29   #5594
Hvala
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:01   #5595
Trebam preporuku za kremu za suhu kozu, al da ne ostavlja masni trag na licu.

Neka hranjiva, a da je dobra podloga za puder, da mi ne steze lice.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:14   #5596
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za kremu za suhu kozu, al da ne ostavlja masni trag na licu.

Neka hranjiva, a da je dobra podloga za puder, da mi ne steze lice.
nikel krema s pasiflorom ili s karnozinom.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 23:30   #5597
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nikel krema s pasiflorom ili s karnozinom.
Hvala puno
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 08:57   #5598
Pozdrav ekipa

Čitala sam postove od prije, ali opet nisam uspjela naći ništa vezano uz pitanje koje mene muči... Naime, nedavno sam navršila 26 godina i počele su zezancije tipa "Nakon 25 treba kupit prvu kremu protiv bora"...
Imam masnu kožu (s proširenim porama i miteserima - tipični problemi masnokožaca), ali nisam uočila pojavu bora. Međutim mislite li da bih trebala početi koristiti nešto za zreliju kožu čisto preventivno? Mogu li načiniti nekakvu štetu ako se prerano krenu koristiti? Trenutno koristim himalaya herbals kremu (zeleno pakiranje) i sasvim mi je ok...

Isto tako moram priznati da sam nova u svemu ovome pa zato ovo pitanje
Fretki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 10:02   #5599
Quote:
Fretki kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa

Čitala sam postove od prije, ali opet nisam uspjela naći ništa vezano uz pitanje koje mene muči... Naime, nedavno sam navršila 26 godina i počele su zezancije tipa "Nakon 25 treba kupit prvu kremu protiv bora"...
Imam masnu kožu (s proširenim porama i miteserima - tipični problemi masnokožaca), ali nisam uočila pojavu bora. Međutim mislite li da bih trebala početi koristiti nešto za zreliju kožu čisto preventivno? Mogu li načiniti nekakvu štetu ako se prerano krenu koristiti? Trenutno koristim himalaya herbals kremu (zeleno pakiranje) i sasvim mi je ok...

Isto tako moram priznati da sam nova u svemu ovome pa zato ovo pitanje
Pa ja bi na tvom mjestu kao prevenciju bora jedino počela paziti da redovno stavljaš spf i možda eventualno pojačaš vitamin C.Ili neku kremu sa njim ili serum svakih par dana. Nema potrebe da opterećuješ kožu ako nemaš znakova starenja.Redovan spf i dosta hidratacije i vitamin C i meni je to dovoljna preventiva za nekog ko nije još primjetio nikakve znakove starenja a pri tome ti je i koža masna tako da ćeš ih u svakom slučaju kasnije primijetiti nego neko sa suhom kožom.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 11:11   #5600
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
U kojim ljekarnama to uzimate? U bilo kojoj ima ili?
u gradskim ljekarnama zagreb.
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Evo ih

Krema s ružom i ceramidom 74kn
Sastav:
Ulje čileanske ruže, ulje pulpe vučjeg trna, ulje američke brusnice, ulje kokosa, kakao maslac, ceramidi, hidrolat bugarske ruže, phytocream, cetiol c5, glicerol, geogard 221

Anti age serum sa smiljem, 108kn
sastav:

Ulje argana, ulje marelice, ulje makadamije, CO2 ribiz, cetiol c5, eterično ulje smilja, vitamin E, ružmarin, ylang ylang.


Meni se ovi sastavi čine o.k. ali molim ako neki znalac može prokomentirati.
dakle, nakon duze potrage... ovu s ruzom i ceramidima ne nalazim nigdje a ta mi je bas favorit

ali sam uzela ovaj serum od smilja, cini se fantastican, ali kosta puno manje nego sto si navela pa sad ne znam jel to ista stvar
platila sam ga 64 kn, 30 g
zena je rekla da je to jedina gramaza, nemaju ni vecih ni manjih pakiranja.
sastav ne pise pa nemam pojma jel to to?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.