Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2010., 09:49   #2061
Quote:
Goldy kaže: Pogledaj post
Ma salimo se samo malo
Inace podrzavam svaki rad na sebi,
i super je sto se promjene desavaju,
premda ima onih koji promjene ne zele,
pa onda pricaju kako nesto ne funkcionira i sl.
Da, u pravu si. Najtipičniji primjer je bio jedne cure sa Kronovom bolešću, znači nešto što je idealno za reiki terapiju. Bila je inicirana, a onda su počeli problemi. Naravno, počele su izlaziti stvari zametene ispod tepiha.
Nije htjela slušati objašnjenje problema, pa obzirom da je čula da je Reiki poslan od đavola, otišla svećeniku koji je nad njom radio nešto slično egzorcizmu
I tako se "oslobodila" reikija
Ja sam bio šokiran jer nisam mogao vjerovati da se takvi stvari još događaju.
I nedavno sam bio šokiran kada su mi objasnili da je i yoga od đavola pa cura nije htjela da joj dam jedan DVD sa vježbama
Bože moj, oslobodi nas ljudske gluposti
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 09:43   #2062
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Da, u pravu si. Najtipičniji primjer je bio jedne cure sa Kronovom bolešću, znači nešto što je idealno za reiki terapiju. Bila je inicirana, a onda su počeli problemi. Naravno, počele su izlaziti stvari zametene ispod tepiha.
Nije htjela slušati objašnjenje problema, pa obzirom da je čula da je Reiki poslan od đavola, otišla svećeniku koji je nad njom radio nešto slično egzorcizmu
I tako se "oslobodila" reikija
Ja sam bio šokiran jer nisam mogao vjerovati da se takvi stvari još događaju.
I nedavno sam bio šokiran kada su mi objasnili da je i yoga od đavola pa cura nije htjela da joj dam jedan DVD sa vježbama
Bože moj, oslobodi nas ljudske gluposti
Ne događaju se samo na reikiju ovakva negativna stanja. Ja znam u Transcendentalnoj meditaciji TM da postoji nešto slično. Autoriteti TMa kažu da je to "anstresing" , tj. oslobađanje stresa. Ja se uvijek pitan kakvoje to pobogu oslobađenje stresa ako sam ja ljut i nervozan ko pas. To je onda meni običan kurac od ovce.
Nije za ništa jedan moj priajtelj koji je bio ateist do 25 godine pa postao aktivni TMovac, odbacio TM i posato zagriženi adventist.
Za njega je reiki obično sotonističko djelo, kao i TM. Čitao sam mu članak u jednoj adventističkoj knjizi.
Što će misliti susjedi o TMu i o reikiju kada čuju da im se susjeda bacila s balkona. Ako uoju za razloge svi će do jednoga reći: pa to su gluposti. Samo se lud čovjek zbog toga mođe ubiti.(nešto malo teži životni problemi)
A njezin je muž bio presjednik društva za Prirodni zakon u doba kada je Hrvastska imala u saboru jednog člana te stranke.
Prijatelji mi kažu da je ta žena UBILA SEBE I SVU ALTERNATIVU NAŠEG GRADA. Don Bolobanić likuje i sa oltara dokazuje sotonsko djelovanje reikija.
Zašto se to događa: http://degmat.bloger.hr/post/negativ...e/3395140.aspx

KOJE SU TO STVARI KOJE IZLAZE ISPOD TEPIHA, A DA IH MLADA DJEVOJKA SA CHRONOVOM BOLEŠĆU NIJE UVIDJELA ?

P.S.

Muž od reikistkinje koja se ubila sa da je u odličnoj mirovini. I bavi se UZVIŠENOM DUHOVNOM TEHNIKOM : ima mirovinu 6000 kuna, situiranu djecu, ljubavnicu udovicu sa njemačkom penzijom i POSTAVLJA KERAMIČKE PLOČICE PO SELU. Svi se čude koji ( i za koji ) on to kurac radi

Zadnje uređivanje krena : 06.08.2010. at 10:05.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:40   #2063
question
zasto bi Reiki terapija bila idealna za Crohnovu bolest?
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 11:35   #2064
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
question
zasto bi Reiki terapija bila idealna za Crohnovu bolest?
Valjda što je to jedna tipčna psihosomatske bolest ?
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 11:51   #2065
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Valjda što je to jedna tipčna psihosomatske bolest ?
a jel? a da nije možda ipak autoimuna?
teza da je to psihosomatska bolest ne stoji vec desetljecima
konkretno, crijeva imaju (po novim istraživanjima) potpuno autonomni nervni sustav - i ništa iz centralnog ili autonomnog nervnog sustava tu ne može IZRAVNO utjecati
Dakle, nervoza i osjetljivost ne pomažu kao ni kod bilo koje bolesti, ali to nije uzrok dotične bolesti

hint, imam Crohna pa znam malo više o njemu
__________________
がんばれ

Zadnje uređivanje Kronični Vlado : 06.08.2010. at 11:56.
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 15:00   #2066
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
a jel? a da nije možda ipak autoimuna?
teza da je to psihosomatska bolest ne stoji vec desetljecima
konkretno, crijeva imaju (po novim istraživanjima) potpuno autonomni nervni sustav - i ništa iz centralnog ili autonomnog nervnog sustava tu ne može IZRAVNO utjecati
Dakle, nervoza i osjetljivost ne pomažu kao ni kod bilo koje bolesti, ali to nije uzrok dotične bolesti

hint, imam Crohna pa znam malo više o njemu
E jebi ga. A ja imam sestru (ili brata od Chromove bolesti) to je ulcerozni colitis.
Kažu specijalisti da je to autoimuna psihosomatska bolest. Ali to ne kažu svi. I među specijalistima ima razlike. Ali ja osobno poznajem jednu mršavicu od 52 godine koja se kune da ju je izliječio postor od evanđeoske crkve. Dva puta je morala na CT i MR. Doktor je mislio da je u pitanju greška.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 16:34   #2067
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
E jebi ga. A ja imam sestru (ili brata od Chromove bolesti) to je ulcerozni colitis.
Kažu specijalisti da je to autoimuna psihosomatska bolest. Ali to ne kažu svi. I među specijalistima ima razlike. Ali ja osobno poznajem jednu mršavicu od 52 godine koja se kune da ju je izliječio postor od evanđeoske crkve. Dva puta je morala na CT i MR. Doktor je mislio da je u pitanju greška.
to ti vjerojatno kažu needucirani specijalisti ...
zao mi je sto patis od ulceroznog... istina, njega mozes "izlijeciti", al ono.... nije da je bajna procedura
a sto se tice mrsavice koja misli da ju je izlijecila crkva... jedno 8 godina sam u ovoj bolesti i cuo sam svakakve tvrdnje o izlijecenju (pogtovo od alternativaca)... uvijek se ispostavilo da se radilo o privremenoj remisiji ... iskreno, najbolje sam se osjecao dok sam bio na terapiji koju mi je prepisao doktor + suplementima poput omege 3, glutamina i multivitamina + puno puno vježbe

btw ako vec nisi, http://www.forum-cruc.net/ prikljuci nam se tu na forumu, napisi svoja iskustva, a mozda i nadjes neki dobar savjet
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 21:34   #2068
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
to ti vjerojatno kažu needucirani specijalisti ...
zao mi je sto patis od ulceroznog... istina, njega mozes "izlijeciti", al ono.... nije da je bajna procedura
a sto se tice mrsavice koja misli da ju je izlijecila crkva... jedno 8 godina sam u ovoj bolesti i cuo sam svakakve tvrdnje o izlijecenju (pogtovo od alternativaca)... uvijek se ispostavilo da se radilo o privremenoj remisiji ... iskreno, najbolje sam se osjecao dok sam bio na terapiji koju mi je prepisao doktor + suplementima poput omege 3, glutamina i multivitamina + puno puno vježbe

btw ako vec nisi, http://www.forum-cruc.net/ prikljuci nam se tu na forumu, napisi svoja iskustva, a mozda i nadjes neki dobar savjet
Hvala na korisnim informacijama. Ja sam inače najprije bio alterntivac, ali sam kasnije obolio. Ovi tvrde da se to oslobađaju stresovi i da to moje tijelo skupa sa umom zeli prevazići skrivene duševne kočnice. Js im onda kažem, KOGA ĆE MI KURCA NEKE DUHOVNA TEHNIKA DA MORAM OD NJE OBOLITI JER JE BOLEST PREDUVJET ZA DUHOVNO SAVRŠENSTVO.
Takve sam budalaštine imao priliku čuti i u reikiju, kao i u TMu.
Ta sam iskustva napisao na blogu. To je nažalost previše tragično da bi se čovjek mogao smijati.http://degmat.bloger.hr/post/negativ...e/3395140.aspx

Što se tiče moje prijateljice sa chronom, njoj remisija traje već 6 godina. A ona zbog toga "svršava" na pentekostalnim misama.

Zadnje uređivanje krena : 06.08.2010. at 21:41.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 23:03   #2069
Kada netko kaže da je nešto "neizlječivo" ne slušajte ga/ju
Vidio sam niz izliječenja "neizlječivih" bolesti tako da na gluposti koje nam podastire službena medicina uopće više ne obraćam pažnju.

Što se tiče Chronove i ostalih autoimunih bolesti, autoimune bolesti su rezultat odbacivanja vlastitoga tijela odn. dubokih procesa u podsvijesti.

Čovjek posjeduje neizmjernu snagu i moć, samo treba doprijeti do izvora.

MOžete se predati, a i ne morate. Sve ovisi koliko se stvarno želite izllijećiti i čemu vam bolest služi.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 23:34   #2070
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Kada netko kaže da je nešto "neizlječivo" ne slušajte ga/ju
Vidio sam niz izliječenja "neizlječivih" bolesti tako da na gluposti koje nam podastire službena medicina uopće više ne obraćam pažnju.
samo da se razumijemo, neizljecivo za medicinu znaci da te ona ne moze izlijeciti... ali opet, ja jos nisam upoznao nikoga tko se izlijecio od Crohna... a znam puno oboljelih


Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Što se tiče Chronove i ostalih autoimunih bolesti, autoimune bolesti su rezultat odbacivanja vlastitoga tijela odn. dubokih procesa u podsvijesti.
naravno da jesu

Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Čovjek posjeduje neizmjernu snagu i moć, samo treba doprijeti do izvora.
da, zove se razum... obicno se u malim kolicinama nalazi kod ljudi sa ovog podforuma

Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
MOžete se predati, a i ne morate. Sve ovisi koliko se stvarno želite izllijećiti i čemu vam bolest služi.
ovo smatram uvrijedljivim
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 00:18   #2071
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post

MOžete se predati, a i ne morate. Sve ovisi koliko se stvarno želite izllijećiti i čemu vam bolest služi.
Idi na odjel pedijatrijske onkologije pa im to reci.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 19:39   #2072
Čemu ovakve reakcije na predivnu istinu koju vam Stablo želi prenijeti? Radije se potrudite razumjeti to što je rekao, i zašto je to tako.
Madda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 01:00   #2073
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
samo da se razumijemo, neizljecivo za medicinu znaci da te ona ne moze izlijeciti... ali opet, ja jos nisam upoznao nikoga tko se izlijecio od Crohna... a znam puno oboljelih
Pratiti ću stanje ove mršavice. Baš me znika da li će se javiti "emisija" bolesti (ako je sada u remisiji) Već je prošlo 6 godina. Za rak se kaže da je izliječen ako prođe 5 godina od zadnjeg oblika liječenja.


Quote:
naravno da jesu



da, zove se razum... obicno se u malim kolicinama nalazi kod ljudi sa ovog podforuma



ovo smatram uvrijedljivim
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
MOžete se predati, a i ne morate. Sve ovisi koliko se stvarno želite izllijećiti i čemu vam bolest služi.

Možda uspijem dobiti prijevremenu mirovinu od ulceroznog kolitisa. I to je bolje nego metak u glavu. Pa ću biti kao moja dva susjeda koji su malđi od mene 5 - 6 godina, a već su u boračkoj penziji. A jači su od svih ljudi zajedno na forumu.
Samo što su oni u mirovini od 40-te godine i imaju 5000 kuna mjesečno. A ja ću ići u invaldidsku 20 godina poslije njih i imati 2000 kuna

Čemu bolest služi, to piše:http://degmat.bloger.hr/post/slucaje...a/3252386.aspx
Dio toga teksta koji se nas tiče:
Naš Branimir je bio prisutan i na jednom drugom predavanju. Tema je bila o tome kako svi mi stvaramo svoju životnu situaciju. Mnogi duhovni učitelji tvrde, da je svako odgovoran za svoj život. Nama se u životu događa ono što svjesno ili pak podsvjesno tražimo. Svi mi znamo da ima ljudi koji podsvjesno “mole Boga“ da budu žrtve, te da ih ljudi zbog toga sažalijevaju. Usred predavanja, Branimir se digao za riječ. Rekao je tome duhovnom učitelju da priča gluposti. Vrlo je mali broj ljudi koji podsvjesno žele, da u životu što više pate. Takvih mazohista je zanemarujući broj. Svi mi želimo sreću, radost, spokojstvo, ljubav. Samo budale to ne žele, a one su (hvala Bogu) u velikoj manjini. Branimir je demantirao tog učitelja na svome primjeru, jer je ispalo da je on sam kriv što mu se rodilo autistično dijete. Uz to se mora brinuti i za nepokretnu majku, kojoj njegova žena 4 puta na dan mijenja pelene. Da ne spominjemo hranjenje na način, kako se to inače radi djeci od godinu dana. Učitelj je shvatio paradoks ove teorije, pa je brzo okrenuo temu o karmičkim posljedicama. Sada naš Branimir više nije bio kriv za svoju situaciju direktno, već indirektno. Po karmičkoj teoriji je naš Branimir, u prošlom životu bio čuvar u Auschwitzu. Sada ispašta zbog svojih grijehova iz prošlog života. Učitelj je malo brzopleto uzeo ovaj primjer čuvara konclogora. Nakon toga ga je Branimir opet “oprao“. Razlog je bio u tome, što je među meditantima raširena teorija da židovi ispaštaju kolektivnu kaznu, jer su razapeli avatara Isusa Krista. Branimir se sa svim ovim teorijama nije slagao. Po ovakvoj logici, njegova životna drama je počela prije 2000 godina. “Židovi razapeše Krista, ja sam ubijao nasljednike tih istih židova, kao nacist, u prošlom životu. To je dakle razlog moje patnje u ovoj sadašnjoj inkarnaciji. Sve su to priče za malu djecu. Ja samo znam da jao onome na kome se izvrši srdžba Svevišnjega. Sve te lijepe teorije meni ne pomažu. Što god da bila istina, ja ću još dugo nositi svoj križ, ni kriv, ni dužan“. Nemojte slučajno pomisliti da je Branimir jedno čangrižljivo kukalo. On svoju životnu dramu rijetko spominje. I dalje je vedar i optimističan. Ima jednu manu: ne voli da ga neki duhovni učitelj pravi budalom. Onda on tome duhovnjaku svašta zna izgovoriti u lice.

Zadnje uređivanje krena : 08.08.2010. at 01:16.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 10:23   #2074
Quote:
krena kaže: Pogledaj post

[/I]
Nema čovjeka koji može dati odgovor na sva pitanja. Upuštati se u raspravu zašto je netko bolestan je besmisleno ako se osoba ne analizira vrlo detaljno i sa svih aspekata.
Za malo širi pogled tko želi može pročitati knjige Lazareva Dijagnostika karme. Već prva knjiga dovoljno kaže.

Zanimljivo je da sam ja barem kod 80% bolesnih vidio da su sami producirali bolest. Ako nije na psihičkoj bazi, onda je lošom prehranom.
Zdrava tj. vegetarijanska hrana, pozitivno mišljenje, odmak od nezdravih odnosa, situacija i krivnje je prvi preduvjet za iscjeljenje. Čovjekov um je najveća bolest. Analize, razmišljanja i sl. zapetljaju um u začarani krug iz kojega se teško izvlači. U svemu traži smisao, uzrok, posljedicu itd. Zanimljivo je usporediti bolesti osoba većih intelektualnih sposobnosti sa bolestima onih drugih. Kada jednostavnom čovjeku kažeš, radi to i to i ozdravit ćeš, i on se pridžava uputa, u velikom broju slučajeva on ozdravlja. Intelektualac u svemu traži smisao, zato blokira pozitivni tijek misli prema podsvijesti koja se stalno pita, da li je to stvarno istina, da li će mi to stvarno pomoći i sl. Tada podsvijest koja se vrti u krug ne može dati nalog našem nad-Ja da izvrši zadatak, tj. iscjeljenje.

Izolirani slučaejvi uvijek postoje i nekoliko neobjašnjenih ne može dovesti u pitanje sve ostale.

Zadnje uređivanje Stablo : 08.08.2010. at 10:35.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 15:56   #2075
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post

Zanimljivo je da sam ja barem kod 80% bolesnih vidio da su sami producirali bolest. Ako nije na psihičkoj bazi, onda je lošom prehranom.
Da, dijete koje se rodilo s kakvim tumorom je samo sebi u majčinoj utrobi isproduciralo bolest. Ljudi s cvikama su sami sebi isproducirali kratkovidnost zbog želje za pažnjom i jer nisu jeli dovoljno rotkve. Čovjek koji ima upaljeni aterom na leđima gdje da ne može ni vidjeti je to izazvao jer ga majka nije dovoljno voljela. Svi oni ljudi u klinikama za potpomognutu oplodnju zapravo potajno ne žele djecu.

Kog vraga uopće imamo kardiologe, nefrologe, onkologe i drugo? Zapravo nam je svima potreban samo jedan dobar psihoterapeut i nutricionist.

:klap:
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:57   #2076
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Da, dijete koje se rodilo s kakvim tumorom je samo sebi u majčinoj utrobi isproduciralo bolest. Ljudi s cvikama su sami sebi isproducirali kratkovidnost zbog želje za pažnjom i jer nisu jeli dovoljno rotkve. Čovjek koji ima upaljeni aterom na leđima gdje da ne može ni vidjeti je to izazvao jer ga majka nije dovoljno voljela. Svi oni ljudi u klinikama za potpomognutu oplodnju zapravo potajno ne žele djecu.

Kog vraga uopće imamo kardiologe, nefrologe, onkologe i drugo? Zapravo nam je svima potreban samo jedan dobar psihoterapeut i nutricionist.

:klap:
Jeste. Makrobiotičari tvrde da je kod djece javlja leukemija jer masovno jedu slatkiše već od godinu dana. I to je njima glavni razlog za lekukemiju.
A ja mislim da je glavni razlog u Darwinu. Prije 100 godina nije bilo kuće u kojoj nije umrlo neko dijete do 5 godina starost. Djecu su kosile razne boleštine koje su sada obična glupost. Ali su ona djeca koja bi preživljela ovo razdovlje imala velike šanse do dožive strast. Ali sada te selekcije nema. Svako i najbolesnije dijete biva kljukano lijekovima i terapijom te uglavno sva djeca prežive.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 20:06   #2077
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Da, dijete koje se rodilo s kakvim tumorom je samo sebi u majčinoj utrobi isproduciralo bolest. ......

Kog vraga uopće imamo kardiologe, nefrologe, onkologe i drugo? Zapravo nam je svima potreban samo jedan dobar psihoterapeut i nutricionist.
:
Ne dijete već njegovi roditelji ili preci. Prijenosnici negativnih energija.
Kao što rekoh, pročitati Lazareva.

Svatko ima pravo da bira kod koga će se liječiti.
Za one koji su se uvjerili u prečestu neučinkovitost gore navedenih, postoje druge opcije. Da ne govorim o tome kako je gornjima stalo da ljudi budu bolesni da bi mogli na njima zarađivati. Uključujući dakako i farmaceute.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 20:07   #2078
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
A ja mislim da je glavni razlog u Darwinu. Prije 100 godina nije bilo kuće u kojoj nije umrlo neko dijete do 5 godina starost. Djecu su kosile razne boleštine koje su sada obična glupost. Ali su ona djeca koja bi preživljela ovo razdovlje imala velike šanse do dožive strast. Ali sada te selekcije nema. Svako i najbolesnije dijete biva kljukano lijekovima i terapijom te uglavno sva djeca prežive.
Svakako, i to je jedan od razloga. Negativne energije odn. njima modificirani geni su preživjeli pa se i dalje šire.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:53   #2079
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Jeste. Makrobiotičari tvrde da je kod djece javlja leukemija jer masovno jedu slatkiše već od godinu dana. I to je njima glavni razlog za lekukemiju.
svatko tko to kaze je kreten... tocka
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 00:09   #2080
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
svatko tko to kaze je kreten... tocka
Ja sam vašeg mišljenja. A drukčije ću mišljenje uvažiti samo onda ako netko za takvo drukčije mišljenje dobije NOBELOVU nagradu

Mene ove ćiribu-ćiriba teorije straše. A zašto? Prva žena mojeg djeda se objesila. Nije mogla izdržati torturu roditelja svoga muža u čijoj je kući živjela. Nisu imali djece u te dvije godine braka. To je bilo pred II svjetski rat. djed se nakon toga oženio i imao djecu. Ali je poginuo u konclogoru u Njemačkoj. Ta žena koja se objesila je vjerovatno umrla za lijepim željama prema obitelji u koju se udala. Čuo sam onu japansku pričicu kada je jedan samuraj optužio nekog slugu za krađu. Nije iamo čvrste dokaze, ali je sve upućivalo da je dragocjenosti ukrao baš taj sluga. Samuraj ga je osudio na smrt odrubljivanjem glave. A sluga mu je zaprijetio da će mu se osvetiti jer da će zadnje misli biti usmjerene na prokljestvo samurajevoj obitelji. A samuraj mu kaže: evo ti ovaj komad grane u košaru gdje će pasti tvoja glava. Ako je uhvatiš sa zubima kada ti odrube glavu, znati ću na što misliš dok umireš. I slugi su odrubili galvu, glava je pala u koš, a ovaj je zubima stisnuo grančicu. Svi su se okučani prestrašili prokljestva. Ali im samuraj reče. Ne brinite se. Njegove su zadnje misli bile dako uhvatiti granu zubima, a ne da prokune našu obitelj.

Nema mi druge negoli otići kod neke babe-vračare da skine prokljestvo. Ili kod don Bolobanića da otjera Sotonu.
Možda bi onda nestao i ulcerozni kolitis.

Zadnje uređivanje krena : 09.08.2010. at 00:30.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.