Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2008., 18:53   #1021
eve, lijep vijenac...volim takve vjenčiće koji su uglavnom od prirodnog napravljeni

baš sam maloprije gledala u konzumu vijence... preružni i preumjetni, prekičasti... jedini koji mi dobro izgleda je 150kn, a to mi se opet čini previše....napravit ću ga opet sama
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 19:31   #1022
Dali netko zna gdje bih mogla u Zagrebu kupiti bijele kuglice (za bor) od stiropora ?
zdenkica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 19:33   #1023
u hobby dućanima... npr. chemaco u Vukovarskoj
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 19:40   #1024
Eve007 - jako lijepo

Toliko sam se napalila gledajući sve ove slike i vaše kreacije da jedva čekam Božić. Meni je još malo prerano početi izrađivati ukrase, ali zato marljivo skupljam materijale za izradu - jedva čekam
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 22:44   #1025
ej ja sam se i ove godine odlucila sama na ukrasavanje. zasad sam radila samo adventski vijenac(koji u mom slucaju nije vijenac ove godine).jos cu raditi cestitke, mozda 1-2 cizmice itd. svasta sam si zamislila a sad sve ovisi o raspolozivom vremenu...

stavim i slikice (nadam se da ce mi uspjeti jer mi nesto steka)

__________________
* web ormar *
*brazilka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 22:54   #1026
evo jos slikica


detalj sprijeda


__________________
* web ormar *
*brazilka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 00:33   #1027
Lipi su ti, jesi samo posložila na pijat ili si lipila s nečim ?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 09:18   #1028
Eve i Brazilka vjenčići su super

I moj vjenčić je gotov a jučer sam izvukla i par Božićnih detalja iz ormara i poslagala po dnevnom boravku tako da je kod mene ukrašavanje laganini službeno počelo
I čizmice za adventski kalendar dobro napreduju. Možda vam poslikam vjenčić i čizmice da vidite kako napredujem ali neznam kako stavit slikice pa ovisim o mužu da me poduči
slonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 09:55   #1029
Samo smanji fotkice na jedno 400 piksela i odi na tinypic.com. Upload sliku i kopiraj drugi link po redu. Onaj ispod: -IMG Code for Forums & Message Boards- Dobiveni link nakelji u post i to je to.
Hajde, hajde već dugo čekam čizmice

*brazilka* vjenčić je odličan
__________________
...tell `em a hookah smoking caterpillar has given you the call...
...life is a cosmic giggle on the breathe of the universe...
Argante is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 10:26   #1030
evo malo ideja za sve koji sami žele raditi ukrase

1. od gumbića


2. od bijelog konca (to je onaj princip izrade s balonom)


3. od ukrasnog papira i fotografija, uz pomoć kalupa za kolače


4. od perlica i žice


5. od ukrasnih traka
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 10:42   #1031
Hvala svima na pohvalama!Zvrksa,odlicne ideje,najvise mi se svidjaju ove kuglice sa koncem!Brazilka !
Evo nas adventski vjencic od prosle godine,svijece su dodane,ali treba promjeniti zelenilo i odluciti koji cemo zadrzati:



eve007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 11:20   #1032
eve, koliko dugo izdrže grančice od čempresa a da se ne posuše i otpadaju?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 11:42   #1033
Izdrze taman oko 4 tjedna onako lijepe,taman koliko i treba do Bozica,a vidis ove se jos drze od prosle godine ali su osusene i izblijedile su...
eve007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 12:30   #1034
oooo...pa to je super...onda ću ove godine od toga raditi vijenac, jer su mi prošle godine jako brzo otpadale iglice od bora, pa me to jako živciralo jer mi vijenac nije lijepo izgledao (a čišćenje iglica bolje da ni ne spominjem)
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 14:09   #1035
Evo kupila sm lučice na male anđele za svoj adventski vijenac, odnosno za četiri staklena svijećnjaka koja će ustvari činiti adventski vijenac. Nadam se da sam bila jasna. Ma stavim kasnije slikice pa da vidite.

brasilka- prekrasno izgleda vijenac

eve- pohvale mami, izvrsna ideja ovo sa granama
__________________
Naš ormar
bula&pupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 15:58   #1036
Quote:
eve007 kaže: Pogledaj post
Hvala svima na pohvalama!Zvrksa,odlicne ideje,najvise mi se svidjaju ove kuglice sa koncem!Brazilka !
Evo nas adventski vjencic od prosle godine,svijece su dodane,ali treba promjeniti zelenilo i odluciti koji cemo zadrzati:
onaj koji nećete zadržat pošalji meni!
stvarno su lijepi "vjenčići"..

*brazilka* i tvoj isto

a ja se ne usudim radit te končane kuglice, jel ima netko kakav video link da ja to prvo vidim pa onda probam? izgleda teško
malagudac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 16:40   #1037
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
oooo...pa to je super...onda ću ove godine od toga raditi vijenac, jer su mi prošle godine jako brzo otpadale iglice od bora, pa me to jako živciralo jer mi vijenac nije lijepo izgledao (a čišćenje iglica bolje da ni ne spominjem)
Da,puno dulje drze nego bor i nema toliko posla oko ciscenja!
Hvala vam svima,mama je bas sretna,kaze da joj je zao sto nije i prije slikala!
Malagudac,drago mi je da ti se svidjaju,dogovoreno kad se odlucimo !
eve007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:27   #1038
[QUOTE=Zvrksa;17320471]evo malo ideja za sve koji sami žele raditi ukrase


kak se to radi s končićima??ovo mi je fakat lijepo i baš bi probala napravit!!HVALA UNAPRIJED
anna20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 19:51   #1039
@Zvrksa, baš zgodne ideje! mislim da će se ove od žice i perlica naći na zavjesama baš su mi zgodne. a i one kuglice od vune iako, njih baš i nemam kuda staviti...
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 20:12   #1040
ajd, drago mi je da vam se sviđaju... nadam se da će vam pomoći u izradi...

a ovo sa koncem...nisam još sebi radila, ali koliko znam postupak... napuše se balon, oko njega se omotava vuna, deblji konac ili špaga, koji se umoče u štirku ili smjesu za kaširanje (to je zapravo skuhano brašno s vodom, omjer se određuje od oka...ne smije biti ni pregusto ni prerijetko)...onda se to ostavi da se posuši...kad se posuši, balon se probuši i ostane kugla... probat ću i sebi ove godine, pa javim jel ok (trebalo bi biti)...inače, curke su već prije mene o tome pisale
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.