Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2009., 20:09   #81
Ma lik je igrač do jaja! A s obzirom da vidim da vas taj dio veseli krenut ću ja s tim magičnim dijelom ispočetka: sve je to krenulo od toga da je ona njemu jednom prilikom (dok je pušila fore zašto se ne rastaje) rekla da je njih sigurno neko ukleo pa zato stalno padaju neke zapreke njihovoj sreći na put. Lik valjda prespavao i shvatio kakvo mu je municiju dala u ruke i raspleo priču, a ova ju uredno popušila. I eto čovjek hodočasti, čisti se i muči se za njihovu sreću. Evo, prošli Božić je bio u Bosni na čišćenju MA MO¨Š MISLIT! Baja uzeo godišnji i negdje je uživao u toplini svojeg doma, uz "bivšu" naravno - ona je ipak imuna na uroke
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 20:12   #82
Moja Ombi ja na trenutke nisam sigurna je l njoj treba doktor ili pop?
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 20:14   #83
Neuživam,ali mi je čudno,zanimljivo je čuti druge priči,bar sam shvatila da nisam najgluplja osoba na svjetu........ako je iko u toj priči uklet onda je ta prijateljica kada sljepo vjeruje..........Ona nek ode stvarno do popovače..a on u Hollywood....
Stelaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 21:19   #84
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ja nisam procitala da oni imaju skupa dijete?
Koliko sam shvatila, autorica teme je trudna, ili?

Ali kako god, općenito sam to pisala i ima masa takvih primjera oko meni di je tip debila, a ona glupa + tu budu i djeca. Na to sam naprosto alergična i kužim da si neko vrijeme možeš dozvoliti da te netko gazi, ali godinama i godinama? To mi zaista ne ide u glavu. I zapravo za takve ljude ne mogu pokazati neko razumijevanje.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 23:51   #85
Ti si dobro shvatila, ona je trudna, ali ovo je bila priča o mojoj frendici
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 10:28   #86
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ti si dobro shvatila, ona je trudna, ali ovo je bila priča o mojoj frendici
Znam, skužila sam.
Kako god, ne kužim što nekome treba takvo sranje godinama.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 12:04   #87
Sigurna sam da ti ni ona ne bi mogla dati neki pametan i suvisao odgovor
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 14:06   #88
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Sigurna sam da ti ni ona ne bi mogla dati neki pametan i suvisao odgovor
A vjerujem da, ali meni je to zapravo sve skupa jako tužno, a kada su djeca još upletena onda je i tragično.
Ja se zaista nadam da će ti se ta prijateljica pametiti dok je još vrijeme, ne znam što drugo reći.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 16:14   #89
Neće!!! Gle možda će ružno zvučati jer mi je prijateljica (a zbilja je kvalitetan čovjek i pravi prijatelj i duša od žene) ali nema kod nje davno pameti kad je taj majmun u pitanju. Ja neznam šta nju više drži. Glavni problem je što ona živi na relaciji kuća-posao-kuća, a bogami nitko neće doći sa ceste na vrata pitati za nju (momentalno baš i ja nisam ta koja bi se trebala javljat), ali nekad mi se čini da nju tu drži nekakav "inat", valjda očekuje da će to sve imati nekakav happy end, pa da valjda ioak svi vide da je to bilo to i da je ona bila ta
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 22:44   #90
da trudna sam...vidim da se netko pitao.
baš me zanima što ste pisali..bila sam out jedno vrijeme, sad se vratih pa ću pročitati.
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 22:49   #91
dignuo tužbu za rastavu jer mu supruga neda sporazumni...to mi je rekao neki dan
ndizder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 23:40   #92
Quote:
ndizder kaže: Pogledaj post
jesmo jesmo u biti on zna moj stav.
mene boli ona stvar hoću li biti udana ili neću. meni je sada bitno da riješi više taj papir. mislim ako ti nije toliko važan pa pobogu šta ga onda više imaš?!!!


on se bi oženio samnom...to mi je rekao..on je više romantik. ja nisam.

kužim ako mu je teško zbog osjećaja njegove žene. ja sam prekinula dvije duge veze svojedobno....pa nikako nisam mogla priznat bivšem da imam novog dečka...ali brate fakat je 4 godine too much.
lepa moja ja te kapiram u potpunosti.imamo jako slican problem.ja sam u vanbracnoj zajednici 8 god sa dragim i jos se nije razveo.pre 3 god sam potegla to pitanje...njegov odgovor je zavrsicu,idem kod advokata,ne brini se,uskoro i tako to........moj je veoma imucan kapiram ga da mu se ne deli imovina....ali jare ili pare
vragolankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 23:48   #93
Quote:
vragolankaaa kaže: Pogledaj post
lepa moja ja te kapiram u potpunosti.imamo jako slican problem.ja sam u vanbracnoj zajednici 8 god sa dragim i jos se nije razveo.pre 3 god sam potegla to pitanje...njegov odgovor je zavrsicu,idem kod advokata,ne brini se,uskoro i tako to........moj je veoma imucan kapiram ga da mu se ne deli imovina....ali jare ili pare
jos nesto....ja sam mog ostavljala zapalim avionom aviono a on digne celu aerodromsku kontrolu na noge ja slaba na njega..........pa se pomirima.Jos nesto nisu mi jasne ni te njihiove zene kao retardi.Spava samnom,zivi,letuje,jede,pije.....i one kao kulerke nije to nista mozda se lesi vrati kuci.Ja imam brak jedan iza sebe ali da je meni moj bivsi muz to radio .ebala bi mu mamu
vragolankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 23:56   #94
Quote:
ndizder kaže: Pogledaj post
dignuo tužbu za rastavu jer mu supruga neda sporazumni...to mi je rekao neki dan
ma laze....meni moj prica 3 god da se razvodi...prvo je bila varijanta isao sam advokata zavrsicu,zatim znas advokat je uganuo trepavicu,pa sudija je na odmoru,....i tako neke leve price..cak sam ga jednom i fizicki napala jer me pravi debilom kao da mu ja verujem u tu pricu....a znam da je lud za mnom i da nema sanse da zivi bez mene..........zamisli te izlete kada ja resim da ga napravim ljubomornim -on odvali.nisam ga nikada prevarila jer ga mnogo volim ali vec vise vidim da nemam snage ni volje ni zelje da se borim za njega.......vise me sve ovo smara.iritira,cini nervoznom.Stavljam lagano prst na celu i samo jos malo da smognem snage i ostavicu ga definitivno ako nesto uskoro ne promeni.
vragolankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 00:09   #95
Quote:
vragolankaaa kaže: Pogledaj post
Jos nesto nisu mi jasne ni te njihiove zene kao retardi.Spava samnom,zivi,letuje,jede,pije.....i one kao kulerke nije to nista mozda se lesi vrati kuci.Ja imam brak jedan iza sebe ali da je meni moj bivsi muz to radio .ebala bi mu mamu
S jedne strane te razumijem i ja bi imala takav stav- nećeš me? ma ko te jebe, neću ni ja tebe!
Ali razumijem ja i njihovu logiku- gle ako je već ostala bez muža (a mislim da ju živo zaboli ona stvar za muža) to nije razlog da ona ne osigura svoju djecu. Znam jednu koja je bila u toj situaciji i kad sam ju pitala šta i papirnato ne odjebe budala iz života, evo odgovora: "Ko jebe budala, samo neka njemu njegove kurve. Budalu sam dala kurvi, ali pare nedam" (oprosti na ovome kurva, samo sam ju citirala) I kad pogledaš-ima tu i te kakve logike. Već sam napisala ndizdar, ali mogu i tebi ponoviti --- draga moja da njega sutra nešto pokosi, on je u braku, ima ženu i ona će jedina dobiti sve i ako još živite u stanu ili kući koja glasi na njega... vjerovatno ćete izbaciti tako da si ni gaće nećeš stići pokupiti. Mislim cure da ste pobrkale lončiće... jedno je život bez papira sa slobodnim čovjekom-to je vanbračna zajednica, a ovo što vi imate... Znate ako to ljudi zovu. A je l to ono što ste si želile u životu?
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 00:41   #96
Quote:
ndizder kaže: Pogledaj post
dignuo tužbu za rastavu jer mu supruga neda sporazumni...to mi je rekao neki dan
koliko se sjećam tvojih postova, to ti je rekao već nekoliko puta u zadnjih nekoliko godina.
je li on uopće sposoban za jedan pošten, iskren, ljudski razgovor i dogovor?
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 00:45   #97
Quote:
vragolankaaa kaže: Pogledaj post
jos nesto....ja sam mog ostavljala zapalim avionom aviono a on digne celu aerodromsku kontrolu na noge ja slaba na njega..........pa se pomirima.Jos nesto nisu mi jasne ni te njihiove zene kao retardi.Spava samnom,zivi,letuje,jede,pije.....i one kao kulerke nije to nista mozda se lesi vrati kuci.Ja imam brak jedan iza sebe ali da je meni moj bivsi muz to radio .ebala bi mu mamu
jako je diskutabilno koje žene su tu zapravo "retardi". njegova žena ima očito nekakvu računicu i zakon je na njezinoj strani (ako joj je do love).
a i malo mi je smiješno da iz svoje pozicije mudruješ kako je netko drugi retardiran i kak bi ti bila puuuno pametnija i odlučnije da si na njezinom mjestu.
vaša veza nije izvanbračna, jer su bračna i vanbračna zajednica izjednačene. budući da je on u braku, ne može biti istovremeno u zakonski priznatoj izvanbračnoj vezi. to bi bila bigamija.
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 00:53   #98
I još jedna informacija cure- kad bračni partneri ne žive duže od godine dana zajedno može se automatski tražiti poništenje braka. Ja sam se rastala i vjerujte tu nema nikave misterije... Ako nema sporazuma preda se tužba i sve dalje ide samo po sebi i postupak mirenja (koji traje samo jedan put ako jedna strana kaže da se nipošto ne želi miriti, a pogotovo ako još spomene da već godinama živi s nekim drugim), kod centra se dogovori skrbništvo o djeci i onda ide ročište o rastavi i to je to. Većinu toga može odraditi odvjetnik bez njih. I da vas ne zavaljavaju pričom o podjeli imovine- rastava braka i podjela imovine su dva različita sudska postupka. Ja sam se rastala prije 2,5 godine, a još uvijek vodim parnicu oko podjele imovine. Pa za ime boga pismene ste, prosurfajte malo po stranicama min. pravosuđa
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 01:18   #99
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
S jedne strane te razumijem i ja bi imala takav stav- nećeš me? ma ko te jebe, neću ni ja tebe!
Ali razumijem ja i njihovu logiku- gle ako je već ostala bez muža (a mislim da ju živo zaboli ona stvar za muža) to nije razlog da ona ne osigura svoju djecu. Znam jednu koja je bila u toj situaciji i kad sam ju pitala šta i papirnato ne odjebe budala iz života, evo odgovora: "Ko jebe budala, samo neka njemu njegove kurve. Budalu sam dala kurvi, ali pare nedam" (oprosti na ovome kurva, samo sam ju citirala) I kad pogledaš-ima tu i te kakve logike. Već sam napisala ndizdar, ali mogu i tebi ponoviti --- draga moja da njega sutra nešto pokosi, on je u braku, ima ženu i ona će jedina dobiti sve i ako još živite u stanu ili kući koja glasi na njega... vjerovatno ćete izbaciti tako da si ni gaće nećeš stići pokupiti. Mislim cure da ste pobrkale lončiće... jedno je život bez papira sa slobodnim čovjekom-to je vanbračna zajednica, a ovo što vi imate... Znate ako to ljudi zovu. A je l to ono što ste si želile u životu?
ja sam jedna veoma uspesna zena.finansije mi nisu problem.i imucnija sam mnogo od njega.u svakom slucaju-hvala na komentaru.
vragolankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 01:30   #100
Nije mi bila namjera te uvrijediti te, a vidim da jesa i žao mi je zbog toga, ali bez obzira na to ko je koliko financijski jak ja bi to na tvom mjestu pod hitno rasčistila. Sama kažeš da si i ti već jednom bila u braku, znači nisi nikakva balavica i znaš šta je život. On živi s tobom već tolike godine i ti si uz njega i kad grmi i sijeva pa mislim da je fer da i ti imaš nešto od toga, a on je imao više nego dovoljno vremena za premišljanje. Uostalom, priupitaj ti njega je l bi on tebi tolerireo da si ti sve ovo vrijeme u braku, a živiš s njim. Nemoraš ni pitati jer znamo odgovor. Pa zašto bi on tebi vrijedi više nego ti njemu?
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.