Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2009., 15:56   #21
Evo curke da podijelim iskustvo s vama ... naime zbog sveg što sam pričala prije, kako je MM osjetio da ja to želim sve razbucat nazvao je obiteljski centar i dogovorio sastanak. Kako to izgleda? Evo došli smo tamo i čovjek nam je objasnio da to u Hrv. postoji oko godinu ipo (kao to je jedan segment da se približimo EU). Uglavnom, u bijelom svijetu ti centri postoje u svakom kvartu, a skoro pa svaki čovjek ima svog osobnog psihoterapeuta (znatno velika razlika od psihijatra). Dobro je, u nas ga imaju veći gradovi :-)!! Uglavnom čovjek je pitao osnovne podatke i općenito koji i kakvi su problemi da bi dobio sliku o konkretnoj situaciji. Jako sam ugodno iznenađena pristupom i voljom čovjeka da se to riješi i da nam se pomogne. Iako je rekao da oni ne davaju konkretna riješenja u smislu: "Uradi to i to", nego čiste savjete kojima bi nas mogao navesti na pravo rješenje i da sebe ispitamo. Dogovorio je slijedeći sastanak pojedinačno, pa onda opet poslije skupa....
magic dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 01:07   #22
Znači ti ipak to želiš spasiti?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 16:27   #23
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Znači ti ipak to želiš spasiti?
ne znam što bi tu rekla. Nije da želim, nije da ne želim, jbg jednostavno sam neodlučna (ili nedovoljno jaka?) ne znam, ali tu je još uvijek onaj dio mene koji ga voli i baš sam u borbi "mozak protiv srca", ne znam nadam se da će mi ovo savjetovanje pomoći da u sebi odlučim i po tome tako postupim. A samo mi otežava činjenica da on to ne želi ni u kojem slučaju, bori se svim silama, udovoljava mi, plazi po meni aaaaaaaaaaaaaaaaa vrištat ću ... javim se kad završi bitka, doći ću objavit pobjednika (srce ili mozak)
magic dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 14:20   #24
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Svi su dobri dok ne živiš sa njima.
Ne svaka riječ na mjestu, nego svako slovo !!!!!

Malena, dobro razmisli o svemu...znam, lijepo to sve izgleda, novo poznanstvo, leptirići, kemija....ali dobroooo razmisli o svemu prije....najbolje popričaj s nekim bližnjim tko je razuman i tko će ti razumno pojasniti (pošto ti sada ne možeš realno baš misliti) sve prednosti i nedostatke toga što misliš napraviti....jel to nije nikako mala stvar....

i malo me ljuti to kako pišeš, borba mozga i srca....srce uvijek pobijedi....to se zna....zato se i dešava to sve po svijetu radi ljubavi što u takvim situacijama mozak nema niti 10% šanse....

Zato te molim, razmisli još jednom dobro o svemu...ako ti je u braku lijepo s njim, imate prekrasno djete...imate probleme (a tko ih nema....)....navijam svakako za to da ostaneš s njim...da ga voliš....da se nakon nekoliko mjeseci sjetiš ovoga i smiješ se iz istog, kako si uopće ovako nešto mogla zamisliti da bi napravila....
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.