Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2009., 20:00   #2681
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Slažem se ali jedan je bio Tito, najveći sin svih naroda i narodnosti. Nije džaba bila ona krilatica o bratstvu i jedinstvu i čuvanju bratstva i jedinstva kao zjenice oka svoga. Znao je Tito šta treba raditi. Ovoj stoki i idiotima na Balkanu treba samo jedan prosvijećeni vođa. Treba uvesti prosvijećeni apsolutizam kao Tito ili Kemo Ataturk u Turskoj. Daš međedima demokratiju i vidi šta uradiše. Stotine hiljada mrtvih... Eto idiota...
Ataturk bi se vas prvi odrekao.
Tito tajko naš...patetičari.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 08.10.2009., 20:00   #2682
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Upravo su na TV-u objavljeni najnoviji snjimc iz kojih se sasvim jasno vidi da su nasi autobusi gandjani i pretresani,a putnici maltretirani i prije nego su stigli blizu stadiona.
na kojoj televiziji
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Old 08.10.2009., 20:01   #2683
Quote:
Gluskab kaže: Pogledaj post
Samo što vi nemate državu nego banana brlog koju međunarodna zajednica drži da se ne raspadne.
Zbog takvih kao ti...
Lesli Eldridž is offline  
Old 08.10.2009., 20:01   #2684
KOS JNA u rujnu 1993. u hotelu Holiday Inn u Sarajevu 'prekrstio' Muslimane u Bošnjake kako bi još jednom razbio prirodno savezništvo Hrvata katolika i Muslimana u Bosni. Glavni 'bošnjački' ideolog bio je bivši partizan Adil Zulfikarpašić iz Foče koi je bio doušnik KOS-a JNA, a osnivač Stranke demokratske akcije (SDA), koja je osnovana u Zagrebu, bio je Salim Šabić, oficir KOS-a JNA, i prijatelj od Alije Izetbegovića
HSP_HOS is offline  
Old 08.10.2009., 20:02   #2685
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
vidim da usporedio situaciju sa hr...nije bas isto..jos nitko nije znao da ce doci do rata,al se spremalo..sad usporedi stanje svijesti u hr 91 sa vama u bosni 92..jos pogotovo sto ste gledali gotovo 10 mjeseci sta se dogdja kod nas..sporit da je bolja situacija i organiziranost bila di bio hvo mi "nidje veze"..to ja govorim,moglo se puno spremnije u tim mjestima docekat rat..i pruzit znantno bolji otpor srbima,a nije se imalo sa cim..
narvno da nije isto,srba je u hrvatskoj bilo 12%, u bosni 33%,granica hrvatske i bosne sa srbijom je neusporediva,izmiješanost naraoda također,geostrateški položaj armije bih i logistička pozicija bosne i hrvatske koja ima luke,more,granice i mogućnost da se neometano naoružava i sprema za oluju te 3 godine primirja,..zaista nije isto
snowball is offline  
Old 08.10.2009., 20:02   #2686
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Ti ćeš joj reć što je ona lik s nadimkom tale ujebani koji zaziva džihad po internetu...
Pusti i ti svoju hanumu da se malo našminka i izađe iz kuće, neće joj škodit. Seksistu.
Haha ja zazivam Dzihad xD to je neko drugi spomenuo...
Vjeruj da vehabije mudzehadine i ostale zestoko osudjujem isto kao i ustaše...
Nisam cak ni religiozan
Tale_ujebani is offline  
Old 08.10.2009., 20:02   #2687
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
na kojoj televiziji
Bin Laden TV
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 08.10.2009., 20:02   #2688
Ovo je već previše za moj ukus. Ovo je ludnica i ne želim da se raspravljam sa ludacima...
Lesli Eldridž is offline  
Old 08.10.2009., 20:04   #2689
Ljudi, predaleko ste odmakli od teme.

Kao što sam već rekao u emisiji, treba biti iskren i otvoreno izreći svoja stajališta. Tako bi Ćiro u Sarajevu trebao reći da obožava Tuđmana, a Emir u Zagrebu da voli Izetbegovića i da je član njegove stranke.
Nino dr. sc. is offline  
Old 08.10.2009., 20:05   #2690
A budala što odblokirali Bihać 95'. Trebalo pustit Srbima da odrade posao. Također ih je od 92' pa nadalje trebalo umjesto u hotele i kampove otpremati dalje u Italiju - morskim putem.
__________________
Hmm?
M-Kenny-S is offline  
Old 08.10.2009., 20:06   #2691
Quote:
Tale_ujebani kaže: Pogledaj post
Haha ja zazivam Dzihad xD to je neko drugi spomenuo...
Vjeruj da vehabije mudzehadine i ostale zestoko osudjujem isto kao i ustaše...
Nisam cak ni religiozan
Pa koliko lupetate i svi u isto vrijeme, teško vas je razlikovat, al bio je tu neki paćenik i par mučenica koji su govorili kao, branit ćemo se mi.......je, kako, raznijet će City Centar One?

Pazi padjo, možda si ti u svojoj mahali neki pimpek jer imaš internet, ali ovdje vaše gluparije ništa ne znače, a kamoli tvoja definicija nacije i viđenje povijesti, zato ti savjetujem da se ne brukaš za ništa. Samo na sebe navlačiš bijes i mržnju, a to ne želiš?
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 08.10.2009., 20:06   #2692
Offtopic ste...debeli offtopic...i ne samo to, razina razgovora je previše niska čak i za "politički" birtiju...

Do viđenja

__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.