Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 13:44   #1
Tražim savjet.

Ima 39 godina ( u svom pismu pisati ću kao malo djete jer valjda to i jesam). Majka sam trojice sinova i udana sam za do sad prekrasnog čovjeka skim sam u braku već punih 14 godina. Volim ga i poštujem, naši životi se jednostavno nadopunjavaju- u svakom pogledu si odgovaramo i seksualni život nam je prekrasan- ali ja se nakon što sam shvatila skim živim naprosto raspadam. Moj život je postao gorak, tužan što se naročito primjeti na meni (jednostavno nisam u stanju sakriti i pretvarati se u nešto što ne mogu biti).

Moj problem je u tome što sam jedne večeri odvezla svoju sestru u rađaonu- i bila sam sva uzbuđena kao da se to događa meni. Na povratku kući u gradu je bio neki zastoj i naravno ja sam bila luda pa sam razmišljala o prečacu kako bi se što prije vratila doma. U jednom trenutku činilo mi se da vidim svog muža kako parkira auto u dijelu grada koji nam nije ni na dohvat ruke, a koji nikad do sad nisam posjetila (osim u ovoj prilici). Mislila sam da sam luda, da umišljam ili tako nekako- pa sam se ipak odlučila vratiti i vidjeti da li je to zaista on. Auto je bio njegov, ali njega nije bilo. Bilo me nekako nelagodno jer to područje je bilo slabo osvjetljeno, nekako pusto, ali ja sam se u tom trenutku toliko ohrabrila da sam smogla snage da se stresem, udahnem par puta i vidim gdje je.

Jedino što sam tada mogla bilo je da ga nazovem na mobitel-on se javio, a ja sam ga pitala gdje je. Njegov odgovor je bio da je otišao malo prošetati i da se vraća kući. Bila sam luda na to jer on se nalazio na suprotnom djelu grada od onog u kojem mi živimo.

Polako sam i ja počela koračati i približavati se nekom šumarku. Noge od trave su mi bile sve rosne i mokre. Vidjela sam sparkiran neki auto uza dva drveta, sva sam se tresla od straha, ali sam i dalje hodala naprijed. Stala sam tik pored jednog drveta i gledala u taj auto u kojem sam vidjela dvije siluete kako se ljube. Prozori su bili otvoreni pa sam čula poneki glas, bila su dva muškarca, a jedan od njih je bio moj muž. Mislim da sam stajala satima pored tog drveta i gledala u njih kako se ljube, oralno zadovoljavaju jedan drugog, kako se seksaju i uzdišu. Naravno još su na kraju razmjenili brojeve mobitela-poljubili se za kraj i tada je moj muž izašao iz auta van i otišao do svog auta. Ja sam se samo srozala pored tog drveta i plakala.

Razmišljam da ga ostavim, razmišljam da se ubijem, razmišljam da odem na neki drugi kontinent- nemogu si pomoći. Od te noći osjećam se ogavno- osjećam gađenje.
Prvo što sam napravila je to da sam se testirala na sve moguće bolesti. Njega izbjegavam, jednostavno bježim i naš razgovor se sveo na njegove umiljate monologe. Počela sam ga mrziti.

I pitati se čime sam ja to zaslužila- toliko sam ga voljela, a on je mene varao sa svakim frajerom skojim je stigao. Zašto mi to radi, zašto me ubija i zašto se uopće ženio ako voli muškarce?

Molim pomozite savjetom.

Hvala!
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 13:59   #2
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Ima 39 godina ( u svom pismu pisati ću kao malo djete jer valjda to i jesam). Majka sam trojice sinova i udana sam za do sad prekrasnog čovjeka skim sam u braku već punih 14 godina. Volim ga i poštujem, naši životi se jednostavno nadopunjavaju- u svakom pogledu si odgovaramo i seksualni život nam je prekrasan- ali ja se nakon što sam shvatila skim živim naprosto raspadam. Moj život je postao gorak, tužan što se naročito primjeti na meni (jednostavno nisam u stanju sakriti i pretvarati se u nešto što ne mogu biti).

Moj problem je u tome što sam jedne večeri odvezla svoju sestru u rađaonu- i bila sam sva uzbuđena kao da se to događa meni. Na povratku kući u gradu je bio neki zastoj i naravno ja sam bila luda pa sam razmišljala o prečacu kako bi se što prije vratila doma. U jednom trenutku činilo mi se da vidim svog muža kako parkira auto u dijelu grada koji nam nije ni na dohvat ruke, a koji nikad do sad nisam posjetila (osim u ovoj prilici). Mislila sam da sam luda, da umišljam ili tako nekako- pa sam se ipak odlučila vratiti i vidjeti da li je to zaista on. Auto je bio njegov, ali njega nije bilo. Bilo me nekako nelagodno jer to područje je bilo slabo osvjetljeno, nekako pusto, ali ja sam se u tom trenutku toliko ohrabrila da sam smogla snage da se stresem, udahnem par puta i vidim gdje je.

Jedino što sam tada mogla bilo je da ga nazovem na mobitel-on se javio, a ja sam ga pitala gdje je. Njegov odgovor je bio da je otišao malo prošetati i da se vraća kući. Bila sam luda na to jer on se nalazio na suprotnom djelu grada od onog u kojem mi živimo.

Polako sam i ja počela koračati i približavati se nekom šumarku. Noge od trave su mi bile sve rosne i mokre. Vidjela sam sparkiran neki auto uza dva drveta, sva sam se tresla od straha, ali sam i dalje hodala naprijed. Stala sam tik pored jednog drveta i gledala u taj auto u kojem sam vidjela dvije siluete kako se ljube. Prozori su bili otvoreni pa sam čula poneki glas, bila su dva muškarca, a jedan od njih je bio moj muž. Mislim da sam stajala satima pored tog drveta i gledala u njih kako se ljube, oralno zadovoljavaju jedan drugog, kako se seksaju i uzdišu. Naravno još su na kraju razmjenili brojeve mobitela-poljubili se za kraj i tada je moj muž izašao iz auta van i otišao do svog auta. Ja sam se samo srozala pored tog drveta i plakala.

Razmišljam da ga ostavim, razmišljam da se ubijem, razmišljam da odem na neki drugi kontinent- nemogu si pomoći. Od te noći osjećam se ogavno- osjećam gađenje.
Prvo što sam napravila je to da sam se testirala na sve moguće bolesti. Njega izbjegavam, jednostavno bježim i naš razgovor se sveo na njegove umiljate monologe. Počela sam ga mrziti.

I pitati se čime sam ja to zaslužila- toliko sam ga voljela, a on je mene varao sa svakim frajerom skojim je stigao. Zašto mi to radi, zašto me ubija i zašto se uopće ženio ako voli muškarce?

Molim pomozite savjetom.

Hvala!
Draga Mirna,
Vjerujem da se raspadas jer i ja sam ostala podosta sokirana citajuci sto si napisala!
Zbilja neznam sto ti pametno mogu na ovo napisati osim reci da se pokusas pribrati i razgovarati sa njim. Jel on zna da si ga vidjela?
Izludit ces sama sebe,razgovaraj sa njim koliko god se to sad cinilo tesko,jedino tako ces si olaksat i mozda saznat zasto i kad je to krenulo tim putem.
Ja sam osoba bez predrasuda,njegova sklonost muskarcima je nesto sto je u njemu vjerojatno vec duze vrijeme,al opet ne mora znacit.

Drz se! I javi sto je bilo!

Ponavljam,najbolje da s njim razgovaras,bez razgovora nema nicega!
nikkia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 15:32   #3
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Ima 39 godina ( u svom pismu pisati ću kao malo djete jer valjda to i jesam). Majka sam trojice sinova i udana sam za do sad prekrasnog čovjeka skim sam u braku već punih 14 godina. Volim ga i poštujem, naši životi se jednostavno nadopunjavaju- u svakom pogledu si odgovaramo i seksualni život nam je prekrasan- ali ja se nakon što sam shvatila skim živim naprosto raspadam. Moj život je postao gorak, tužan što se naročito primjeti na meni (jednostavno nisam u stanju sakriti i pretvarati se u nešto što ne mogu biti).

Moj problem je u tome što sam jedne večeri odvezla svoju sestru u rađaonu- i bila sam sva uzbuđena kao da se to događa meni. Na povratku kući u gradu je bio neki zastoj i naravno ja sam bila luda pa sam razmišljala o prečacu kako bi se što prije vratila doma. U jednom trenutku činilo mi se da vidim svog muža kako parkira auto u dijelu grada koji nam nije ni na dohvat ruke, a koji nikad do sad nisam posjetila (osim u ovoj prilici). Mislila sam da sam luda, da umišljam ili tako nekako- pa sam se ipak odlučila vratiti i vidjeti da li je to zaista on. Auto je bio njegov, ali njega nije bilo. Bilo me nekako nelagodno jer to područje je bilo slabo osvjetljeno, nekako pusto, ali ja sam se u tom trenutku toliko ohrabrila da sam smogla snage da se stresem, udahnem par puta i vidim gdje je.

Jedino što sam tada mogla bilo je da ga nazovem na mobitel-on se javio, a ja sam ga pitala gdje je. Njegov odgovor je bio da je otišao malo prošetati i da se vraća kući. Bila sam luda na to jer on se nalazio na suprotnom djelu grada od onog u kojem mi živimo.

Polako sam i ja počela koračati i približavati se nekom šumarku. Noge od trave su mi bile sve rosne i mokre. Vidjela sam sparkiran neki auto uza dva drveta, sva sam se tresla od straha, ali sam i dalje hodala naprijed. Stala sam tik pored jednog drveta i gledala u taj auto u kojem sam vidjela dvije siluete kako se ljube. Prozori su bili otvoreni pa sam čula poneki glas, bila su dva muškarca, a jedan od njih je bio moj muž. Mislim da sam stajala satima pored tog drveta i gledala u njih kako se ljube, oralno zadovoljavaju jedan drugog, kako se seksaju i uzdišu. Naravno još su na kraju razmjenili brojeve mobitela-poljubili se za kraj i tada je moj muž izašao iz auta van i otišao do svog auta. Ja sam se samo srozala pored tog drveta i plakala.

Razmišljam da ga ostavim, razmišljam da se ubijem, razmišljam da odem na neki drugi kontinent- nemogu si pomoći. Od te noći osjećam se ogavno- osjećam gađenje.
Prvo što sam napravila je to da sam se testirala na sve moguće bolesti. Njega izbjegavam, jednostavno bježim i naš razgovor se sveo na njegove umiljate monologe. Počela sam ga mrziti.

I pitati se čime sam ja to zaslužila- toliko sam ga voljela, a on je mene varao sa svakim frajerom skojim je stigao. Zašto mi to radi, zašto me ubija i zašto se uopće ženio ako voli muškarce?

Molim pomozite savjetom.

Hvala!
Stara, ako imaš i malo poštovanja prema sebi i djeci, odlazite što dalje od njega. Ne da mrzim takve ljude ali sad je tebi uništio život a sutra može i djeci. Nemoj čekati da i djeca saznaju za to, ili još gore da im netko to kaže.
Nije ti lako ali misli na djecu, što ti je drugo ostalo. Jbg bolje da si ga našla sa ljubavnicom nego ovo, fakat koma.
Razmisli, donesi odluku, ali misli na djecu. Pred njima je cijeli život.
Od njega bi tražio da napusti i mjesto u kojem živite, ako je pametan to će i napraviti, radi djece.
Sretno, ako toga ima
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 18:17   #4
Kako ljudi mogu biti takvi i iznevjeriti partnera

Da li si ikad prije posumnjala u to?
Jel i prije isao "prosetati" ili mislis da je tek sad poceo?
Da li je u njegovoj obitelji bilo kakvih shokova, traumi ili neceg neobicnog sto ga ucini takvim?

Zanimljivo je, on je isti covjek kojeg si znala i prije onog sto si vidjela. A sad ti se gadi jer je spavao s drugim. Moras se ponasati odraslo i emocionalno pribrano. Razgovarajte. Ici sama zivjet moze isto biti tesko.
Ej, kako bi tek bilo da si im se pridruzila
bosonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 19:38   #5
Meni je najgore to što su tek nakon svega razmjenili brojeve telefona...

Znači, to nije neki muškarac u kojeg se zaljubio, koga poznaje i poštuje već netko posve nepoznat.

Dobro je da si se testirala.

Očito mu nije prvi put.

On nije bio pošten ni prema sebi ni prema tebi. Ako mu je i bilo teško nositi se sa svojom homoseksualnošću (ili biseksualnošću - posve nebitno) nije se trebao ženiti.

Sram, okolina, obitelj.... ništa nije dovoljno dobra isprika.

Ako je u jednom trenutku i zaključio da ne može više živjeti samo sa tobom, trebao je biti iskren.

Priznaj mu sve, razgovaraj sa njim i odi.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 08:37   #6
isuse boze, mala zaista mi je zao
najbolje kaj mozes napravit,a trebala bi radi sebe je da budes iskrena i sve mu velis pa da vidis kakva ce bit njegova reakcija, da ga dovedes pred istinu
nema gore stvari kad ti se zivot okrene u roku par minuta za 360 stupnjeva i pogotovo zbog takve stvari,ajd da je neka zenska al musko ajooj ajooj
nemam nikaj protiv gay ljudi,daleko od tog,al imam protiv ljudi kaj su u braku i kaj em varajhu,em jos varaju sa svojim spolom, k a t a s t r o f a
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:08   #7
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post

I pitati se čime sam ja to zaslužila- toliko sam ga voljela, a on je mene varao sa svakim frajerom skojim je stigao. Zašto mi to radi, zašto me ubija i zašto se uopće ženio ako voli muškarce?

Molim pomozite savjetom.

Hvala!
U braku ste 14 godina, nemora znaciti da je taj "nagon" prema muskarcima imao kad se zenio, 14 godina je dovoljno da se to razvije...hocu da kezem da je poceo da spoznaje sebe kao gey-a mozda u toku tih 14 godina ili zadnjih 5 godina tako da ovo pitanje "zasto se uopste zenio" moze biti i neosnovano jer neznas kad je to pocelo.

Čime si ti to zaslužila - to pitanje uopste nemoj sebi da postavljas jer on to sto radi ili je radio nije radio zbog tebe za tebe ili protiv tebe u osnovi on je to radio ZA sebe i siguran sam da mu ti pri tom nisi bila ni u malom mozgu, ti si bila neko za "javnog" zivota ili neko za "pokazati". Vjerovatno si svoju ulogu majke/zene/prijateljice obavljala dosljedno, ustvari, samo ti to znas tako da je to jos jedan od razloga zasto netreba da se pitas cim si to zasluzila..to je jednostavno nesto sto se odvijalo mimo tebe i isto bi bilo i sa tobom i bez tebe....

A što se tice ovoga "sta uraditi" - Ako krenem od predpostavke da niko nezna za te njegove avanture, onda cu predpostaviti da to bas i nije nesto sto bi on volio da se iznese na svjetlo dana....s toga, dzaba je da sjednes sa njim i da pricas jer mislim da ces tesko izbiti tu "zelju" za muskarcima iz njega, dovoljno je samo da mu kazes da znas sta se desava i na jedan diplomatski nacin da mu kazes da ti se skloni sa puta...jer u protivnom....(pusti masti na volju). Znaci sklonit ce ti se iz zivota, sve ce se desiti, ajde da kazem nekim mirnim putem, djeca nece saznati nista, ljudima oko sebe mozete reci sta hocete ili sta se dogovorite a ti ces na kraju biti puno sretnija i slobodnija u svom zivotu a neces zivjeti u nekom laznom zivotu koji ti neko drugi servira.....znam, sve je ovo meni lako napisati, ali valja to i uraditi.....

Sretno sta god da odlucis !
dis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:15   #8
Noćas sam pukla i sve sam mu strusila u facu-nisam više mogla izdržati.

Jučer mi je cijeli dan dahtao za vratom i pričao mi o seksu i što se dogodilo da već tjedan i pol nema seksa-suzdržala sam se, ali sam noćas pukla i poludjela.
Otišla sam ujutro na posao i nadam se da ga neću više vidjeti kad se vratim.
Iskreno tresem se od tuge i bjesa-sva sreća da radim posao koji me može izdržati ovakvu ludu.
Vrištala sam noćas djeca su bila u šoku znam da sam na granici ludila-ali osjećam se nekako lakše, iako nemogu ni jesti ni spavati-podočnjaci do koljena.
Probala sam razgovarati s njim o tome, a on mi je rekao da sam luda, da nezna o čemu pričam, pokazao mi je mobitel u kojem nema ničega ni poruka ni brojeva. Ali onaj koji koristi za to je naravno potrgan odnosno zaboravio je pin.

Ništa nije rekao o tome, ali me je počastio finim stvarima kao npr da sam luda kao i moja mama, da sam se dobro udala pa da neznam kako je živjeti bez novaca, da sam bahata, da zapostavljam djecu-zato što dva puta tjedno odem po 2 sata na fitnes i poslije na piće s prijateljicama ili zato što sam par dana otišla vidjeti sestru u rodilište.
Da sam najobičnija glupača koja nezna živjeti i da bi bila najobičnija kurvetina da me on nije spasio, da jebeš moj doktorat kad se neznam ni kvalitetno poseksati.
Da ganjam karijeru, a njega zapostavljam-pa je to valjda razlog njegove/ih anature/a.

Popljuvao me ko kakvu balavicu na što sam poludjela i počastila ga sa par lijepo složenih rečenica.

Malo sam mu uzdisala i glumila nekog tipa "to nabij me daj mi ga"-oprostite na izrazima- počela sam vrištati i na kraju sam ga pitala kako je imao volje me ženiti kad mu nisam predstavljala ništa u životu. Sad mi na pamet dolaze neke situacije koje su mi bile čudne, ljudi koje je predstavljao kao kolege.

Boli me glava luđački-nadam se da ću danas barem malo spavati kad dođem doma.

Hvala vam na savjetu.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:15   #9
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
najbolje kaj mozes napravit,a trebala bi radi sebe je da budes iskrena i sve mu velis pa da vidis kakva ce bit njegova reakcija, da ga dovedes pred istinu
Vjeruj mi znao on dobro svu tu istinu i to bolje od nje, to sto ce ga ona dovesti pred "istinu" kako kazes, moze biti i lose, jer se prije pokazalo da ljudi kojima ugrozis dostojanstvo (ma kakvo ono bilo) ili ako ih pokusas diskreditirati kao licnost mogu zaista naglo da promijene svoje ponasanje te vrlo cesto zauzimaju neki odbrambeni stav koji sto je najgore ispoljavaju u obliku agresivnosti....tako da i sa tim treba biti jako pazljiv.....najbolje je da mu kaze da zna....i kao sto sam gore napisao na neki lijep i diplomatski nacin pokusa to pocistiti.....
dis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:18   #10
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Noćas sam pukla i sve sam mu strusila u facu-nisam više mogla izdržati.

Jučer mi je cijeli dan dahtao za vratom i pričao mi o seksu i što se dogodilo da već tjedan i pol nema seksa-suzdržala sam se, ali sam noćas pukla i poludjela.
Otišla sam ujutro na posao i nadam se da ga neću više vidjeti kad se vratim.
Iskreno tresem se od tuge i bjesa-sva sreća da radim posao koji me može izdržati ovakvu ludu.
Vrištala sam noćas djeca su bila u šoku znam da sam na granici ludila-ali osjećam se nekako lakše, iako nemogu ni jesti ni spavati-podočnjaci do koljena.
Probala sam razgovarati s njim o tome, a on mi je rekao da sam luda, da nezna o čemu pričam, pokazao mi je mobitel u kojem nema ničega ni poruka ni brojeva. Ali onaj koji koristi za to je naravno potrgan odnosno zaboravio je pin.

Ništa nije rekao o tome, ali me je počastio finim stvarima kao npr da sam luda kao i moja mama, da sam se dobro udala pa da neznam kako je živjeti bez novaca, da sam bahata, da zapostavljam djecu-zato što dva puta tjedno odem po 2 sata na fitnes i poslije na piće s prijateljicama ili zato što sam par dana otišla vidjeti sestru u rodilište.
Da sam najobičnija glupača koja nezna živjeti i da bi bila najobičnija kurvetina da me on nije spasio, da jebeš moj doktorat kad se neznam ni kvalitetno poseksati.
Da ganjam karijeru, a njega zapostavljam-pa je to valjda razlog njegove/ih anature/a.

Popljuvao me ko kakvu balavicu na što sam poludjela i počastila ga sa par lijepo složenih rečenica.

Malo sam mu uzdisala i glumila nekog tipa "to nabij me daj mi ga"-oprostite na izrazima- počela sam vrištati i na kraju sam ga pitala kako je imao volje me ženiti kad mu nisam predstavljala ništa u životu. Sad mi na pamet dolaze neke situacije koje su mi bile čudne, ljudi koje je predstavljao kao kolege.

Boli me glava luđački-nadam se da ću danas barem malo spavati kad dođem doma.

Hvala vam na savjetu.
Na cemu je na kraju zavrsilo ? jeli ostalo nedoreceno ili ste jedno drugom jasno dali neku poruku ? Mozes li dokazati ista od toga sto se desava ? E da, i jesi li iskoristila sav svoj godisnji ?
dis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:31   #11
Quote:
dis kaže: Pogledaj post
Na cemu je na kraju zavrsilo ? jeli ostalo nedoreceno ili ste jedno drugom jasno dali neku poruku ? Mozes li dokazati ista od toga sto se desava ? E da, i jesi li iskoristila sav svoj godisnji ?
Sve je ostalo nedorečeno nažalost jer sam ja priznajem bila histerična i nisam više mogla slušati ga kako sere.

Imam godišnji i uzet ću ga drugi tjedan-pa ću malo zanemariti svoju obitelj i otići s prijateljicom malo na oporavak.

Ne želim ništa dokazivati jer sam bila svjedokom i moje oči su vidjele nešto što će me pratiti cijeli život.
Razmišljam o njemu i on je za mene bio muškarac snova lijep, dobar, drag, šaljiv, pun razumjevanja, krasan otac uvjek spreman za glupiranje s djecom, držao je do svog izgleda-oblačenje prekrasno i uvijek sa stilom.

I kad sam ga gledala onako sa strane bila sam presretna-a sad sam u komi jer sam izgubila tu osobu tj tu sliku koju je on pokazao meni i okolini.

Strah me je samo pomisliti da je u moj tj naš krevet dovodio svoje klijente ili kog već.

Sto misli mi šeće mozgom-zbilja se osjećam užasno bespomoćno i nemoćno da učinim bilo što.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:43   #12
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Sve je ostalo nedorečeno nažalost jer sam ja priznajem bila histerična i nisam više mogla slušati ga kako sere.

Imam godišnji i uzet ću ga drugi tjedan-pa ću malo zanemariti svoju obitelj i otići s prijateljicom malo na oporavak.

Ne želim ništa dokazivati jer sam bila svjedokom i moje oči su vidjele nešto što će me pratiti cijeli život.
Razmišljam o njemu i on je za mene bio muškarac snova lijep, dobar, drag, šaljiv, pun razumjevanja, krasan otac uvjek spreman za glupiranje s djecom, držao je do svog izgleda-oblačenje prekrasno i uvijek sa stilom.

I kad sam ga gledala onako sa strane bila sam presretna-a sad sam u komi jer sam izgubila tu osobu tj tu sliku koju je on pokazao meni i okolini.

Strah me je samo pomisliti da je u moj tj naš krevet dovodio svoje klijente ili kog već.

Sto misli mi šeće mozgom-zbilja se osjećam užasno bespomoćno i nemoćno da učinim bilo što.
Ne zelim da ti drzim neko predavanje soljenje pameti ili slicno, ja sam neko ko non stop "radi" sa ljudima koji imaju ovakve probleme slicne ili gore.

To sto je sve ostalo nedoreceno znaci samo da jos nije gotovo te da on vjerovatno u ovom trenutku smislja dobru odbranu ili novi napad sto bih preporucio i tebi.

Vjeruj mi sto se tice godisnjeg, (ako se mislis sad rastavljati) ni pod stavkom razno ne idi sa prijateljicom na godisnji nego pokusaj nekako i djecu tu da ukljucis, jer je to odlican materijal za suda....ja sam divan otac...evo vec sedam dana brinem SAM o djeci dok se ona zajebava negdje sa prijateljicom i radi boga pitaj sta...to ce odprilike biti njegova prica.....

Sto se tice dokazivanja (ako dodze do rastave) to ce biti tvoja rijec protiv njegove zato sam te pitao dali mozes ista da dokazes...

Da star bude gora napisala si da je on lijep drzi do sebe sa stilom je a to sve odasilje samo jednu pozitivnu sliku o njemu....sad vise nego ikad je trenutak da ti zablistas (ne u sebi) ali za svijet oko sebe.....naj bolja majka/zena/prijateljica/ljubavnica/direktorica...u svemu naj naj naj...

A to sto se osjecas bespomocno je stvarno prirodno jer izgubis "najboljeg prijatelja" koji inace stoji uz tebe a sad si u problemu protiv tog "prijatelja"...tako da ostajes sama sebi na raspolaganju...znam da je glava zagrijana i da sad ludis i da pomnislis da je sve ovo san...ali vjeruj mi... pokusaj sto prije da rashladis glavu...i misli samo i samo na djecu i sebe.
dis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 11:19   #13
Quote:
dis kaže: Pogledaj post
Ne zelim da ti drzim neko predavanje soljenje pameti ili slicno, ja sam neko ko non stop "radi" sa ljudima koji imaju ovakve probleme slicne ili gore.

To sto je sve ostalo nedoreceno znaci samo da jos nije gotovo te da on vjerovatno u ovom trenutku smislja dobru odbranu ili novi napad sto bih preporucio i tebi.

Vjeruj mi sto se tice godisnjeg, (ako se mislis sad rastavljati) ni pod stavkom razno ne idi sa prijateljicom na godisnji nego pokusaj nekako i djecu tu da ukljucis, jer je to odlican materijal za suda....ja sam divan otac...evo vec sedam dana brinem SAM o djeci dok se ona zajebava negdje sa prijateljicom i radi boga pitaj sta...to ce odprilike biti njegova prica.....

Sto se tice dokazivanja (ako dodze do rastave) to ce biti tvoja rijec protiv njegove zato sam te pitao dali mozes ista da dokazes...

Da star bude gora napisala si da je on lijep drzi do sebe sa stilom je a to sve odasilje samo jednu pozitivnu sliku o njemu....sad vise nego ikad je trenutak da ti zablistas (ne u sebi) ali za svijet oko sebe.....naj bolja majka/zena/prijateljica/ljubavnica/direktorica...u svemu naj naj naj...

A to sto se osjecas bespomocno je stvarno prirodno jer izgubis "najboljeg prijatelja" koji inace stoji uz tebe a sad si u problemu protiv tog "prijatelja"...tako da ostajes sama sebi na raspolaganju...znam da je glava zagrijana i da sad ludis i da pomnislis da je sve ovo san...ali vjeruj mi... pokusaj sto prije da rashladis glavu...i misli samo i samo na djecu i sebe.
Hvala ti na savjetu-pokušat ću noćas malo odspavati i nadam se da ću se malo ohladiti i dobro se pripremiti za borbu s rogonjom.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 11:29   #14
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na savjetu-pokušat ću noćas malo odspavati i nadam se da ću se malo ohladiti i dobro se pripremiti za borbu s rogonjom.
Nema na cemu, nadam se samo da ce sve na kraju izaci na dobro. Ako bude jos kakvih dilema slobodno se javljaj.
dis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 12:01   #15
Poznavajuci sebe zapaprila bi mu do smrti!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako se usuduje tebe prozivati ?!!
Vjerujem da prolazis pakao i nadam se da ne mislis ostat s njime u braku jer tu sliku koju si vidjela nikad nista nece moci izbrisati sve da i on prestane s tim glupostima i opet "postane" najbolji suprug i otac na svijetu!!!
Naci ces snagu u sebi i djeci i izdrzati to! Bog uvjek da snage kad mislimo da tonemo!
Poznam puno rastavljenih(kao i svi mi),vecinom zbog prevara.....tesko je al danas su sretni ljudi koji vode potpuno nove zivote i vecina njih je s nekim tko ih uistinu cijeni!
Samo hrabro!!!
nikkia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:36   #16
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Poznavajuci sebe zapaprila bi mu do smrti!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako se usuduje tebe prozivati ?!!
On je vec imao scenarij pripremljen za ovaj slucaj.
Pravac detektivu, pa nek skuplja dokaze.
Zaletit ce se on prije ili poslije, jer s takvim libidom nece dugo moc biti miran.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 00:27   #17
Nažalost vratila sam se doma i pronašla njega u kući kao da se nije ništa dogodilo.
Odmah me je dočakao i rekao mi ako ne želim živjeti snjim da mogu slobodno otići. Jedna velika sreća je u tome što mi baka živi sama u ogromnom stanu pa ću odseliti.

Zbilja si nemogu pomoći koliko mi se gadi on i te proklete slike koje mi lete po glavi kako ljubi nekog tipusa i kako se navlače-užas kako me to boli najradije bi iščupala tu bol iz sebe.

Pitam se samo kako to nisam prije vidjela i prije je znao odlaziti na poslovne ručkove večere i vikende tj seminare-koji vjerujem barem neki nisu ni postojali. Vjerovala sam mu i nikad nebi posumnjala u njega i nebi povjerovala u to da mi je netko to rekao.
Nespavam već danima i nisam sva svoja, ludim i zbilja sam nemoćna bilo što učiniti-danas sam otišla kod doktorice i malo popričala snjom kako da se malo smirim uzela sam persen i još luđa sam od njega.


Hvala vam na savjetima još jednom i nadam se da nikad to nećete doživjeti.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 03:02   #18
Kupi strap-on
Skot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 11:03   #19
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
te proklete slike koje mi lete po glavi kako ljubi nekog tipusa i kako se navlače-užas kako me to boli najradije bi iščupala tu bol iz sebe
To sto osjecas je zaljenje same sebe. To sto razmisljas o tome samo ce ti potpirivati negativne osjecaje i past ces u zacarani krug. Neces imati nikake koristi od osjecanja mrznje, zamjerke, odbacivanja, frustracije... Zato prestani s ponavljanjem toga. Sto je bilo bilo je. Pocni se rjesavati negativnog razmisljanja i vidjet ces da ces se osjecati bolje.
bosonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 21:41   #20
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Nažalost vratila sam se doma i pronašla njega u kući kao da se nije ništa dogodilo.
Odmah me je dočakao i rekao mi ako ne želim živjeti snjim da mogu slobodno otići. Jedna velika sreća je u tome što mi baka živi sama u ogromnom stanu pa ću odseliti.

Zbilja si nemogu pomoći koliko mi se gadi on i te proklete slike koje mi lete po glavi kako ljubi nekog tipusa i kako se navlače-užas kako me to boli najradije bi iščupala tu bol iz sebe.

Pitam se samo kako to nisam prije vidjela i prije je znao odlaziti na poslovne ručkove večere i vikende tj seminare-koji vjerujem barem neki nisu ni postojali. Vjerovala sam mu i nikad nebi posumnjala u njega i nebi povjerovala u to da mi je netko to rekao.
Nespavam već danima i nisam sva svoja, ludim i zbilja sam nemoćna bilo što učiniti-danas sam otišla kod doktorice i malo popričala snjom kako da se malo smirim uzela sam persen i još luđa sam od njega.


Hvala vam na savjetima još jednom i nadam se da nikad to nećete doživjeti.
Cijeli tvoj svijet je uzdrman i bit ce potrebno neko vrijeme da se vratis na svoje,al ja vjerujem da ces to uspjeti!!

Saljem pozitivne misli
nikkia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.