Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2014., 16:15   #201
Super su mi ovi setovi za riblju veneru, pogotovo ova dva zadnja od Fish 1968, baš bajkovito i sirenasto

I da ne zaboravim, nimfaKalipso, tvoj set za ve u vodenjaku mi je divan, skroz prozračan.
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:55   #202
Quote:
thinair kaže: Pogledaj post
Super su mi ovi setovi za riblju veneru, pogotovo ova dva zadnja od Fish 1968, baš bajkovito i sirenasto

I da ne zaboravim, nimfaKalipso, tvoj set za ve u vodenjaku mi je divan, skroz prozračan.
Hvala! A gdje su tvoje slike za Veneru u Ribama? Nećeš valjda na zadnjoj odustati? Sve su ti bile dobre.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:57   #203
Hvala tebi

Evo sad petljam.. kad nisam odustala na vodenjaku, neću valjda na ribicama.. Ve u vodenjaku mi je stvarno bilo teško "uhvatiti na radar".

Zadnje uređivanje thinair : 24.11.2014. at 23:59. Reason: .
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 12:07   #204
Thinair super su ti slike za Veneru u ribama, baš si skroz "skinula" moj stil i ono što volim , pogotovo plava satenska haljina i ova prva lepršava roza.
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 19:57   #205
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Je, već jednom je jedna korisnica to predlagala pa nismo realizirali.

Ok, možemo onda to ali ne znam koliko ću pronaći slika koje mi trebaju.

Zakaj? Mislim, lijepo je da što više ljudi posta slike ali to nije nikakav "uvjet"...ideje su uvijek dobrodošle.


P.S. Za sve ostale, možete slobodno ostaviti još koji prijedlog ili "glas" za već predloženu ideju.
Opet me strpljenje napustilo. Ajde, počmi. Podržat ću.
Jest da mogu dobro promašit, ali...
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 22:09   #206
to je sve što imam za reći..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 10:21   #207
Komentar na Veneru u biku...

Vezanost Bika uz tradiciju je zbog egzaltiranog Mjeseca, ali on čuva tradiciju svog naroda (svoje). Njegova krilatica je - ja imam. Ove slike za Veneru u Biku više su mi vezane za Ameriku nego za naše krajeve...

Moja Venera nije u Biku, ali ja sam Bik.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 10:39   #208
thinair-
sliku kuhinje imam u folderu već dugo vremena, zbog stolica i otoka..

Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Ove slike za Veneru u Biku više su mi vezane za Ameriku nego za naše krajeve...
moram priznati da ne razumijem ovo
znači li to da ljudi koji vole skandinavski interijer (a koji je sve više popularan u rh) smiju ga imati samo u skandinaviji?

ja sam ovu temu shvatila kao temu gdje se stavljaju slike koje nam se sviđaju i kako vidimo određenu veneru, bio to moderan, viktorijanski, tradicionalan, kičasti, bizaran općenit interijer..
nešto kao chanelove torbice ili bajkovite haljine iz tjedna mode

a ništa, što sam guštala guštala sam..
nažalost, slike ala tipičnog hrvatskog prima namještaj stana ne mogu stavljati, ipak sam venera u biku
niti ga posjedujem, niti mi se sviđa..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 11:34   #209
Super su mi sve sličke, i za Ve u Ovnu i u Biku. Kombinacije namenjene Ovnu baš vrište VATRA, a ove namenjene Biku - ZEMLJA, tako da mi se čini da su sve učesnice pogodile bit tih Venera. Prelenja sam da bih sad tražila nešto i doprinela temi

Što se Nimfinog komentara tiče, nadovezala bih se na to, ne znam da li mislimo na isto, ali u našem podneblju, kuće su uglavnom jako skromno opremljene, sa nameštajem koji neretko datira iz zlatnog doba SFRJ . Kad bi ljudi imali više para, verujem i da bi im se ukus drastično popravio i izmenio. Meni se sviđa ideja da se postuju slike koje su u skladu sa željama Venere u određenom znaku, u smislu interijera u kom bi se data Venera lepo osećala. Nemam ništa u Ovnu ni u Biku, ali mi se čini da su dosadašnje slike baš ubole bit :klap:
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 11:41   #210
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Super su mi sve sličke, i za Ve u Ovnu i u Biku. Kombinacije namenjene Ovnu baš vrište VATRA, a ove namenjene Biku - ZEMLJA, tako da mi se čini da su sve učesnice pogodile bit tih Venera. Prelenja sam da bih sad tražila nešto i doprinela temi

Što se Nimfinog komentara tiče, nadovezala bih se na to, ne znam da li mislimo na isto, ali u našem podneblju, kuće su uglavnom jako skromno opremljene, sa nameštajem koji neretko datira iz zlatnog doba SFRJ . Kad bi ljudi imali više para, verujem i da bi im se ukus drastično popravio i izmenio. Meni se sviđa ideja da se postuju slike koje su u skladu sa željama Venere u određenom znaku, u smislu interijera u kom bi se data Venera lepo osećala. Nemam ništa u Ovnu ni u Biku, ali mi se čini da su dosadašnje slike baš ubole bit :klap:
Ubole su bit, svakako.
Meni je uvijek drago gledati slike, pogodile one bit ili ne. Ionako se ne smije zaboraviti da na nas ne utječe samo jedna planeta, nego je dio cjeline koja je često zamršena.
I ajde stavi malo sličica.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 17:03   #211
NimfaKalipso, ja sam čak pregledavala interijere koji su moderna interpretacije moje osobne tradicije (Dalmacija), ali čini mi se da nemaju onaj opušteni komfor koji je veneri u biku vrlo bitan.. ili su malo preasketski (http://www.polyvore.com/cgi/thing?id=125382743) ili prenatrpani. Barem je to bio moj dojam.

Disclamer: Ascedent u biku, i inače obožavam elemente uređenja koji su odraz tradicije, najradije bi imala nekakav spoj skandinavske i dalmatinske tradicije u vlastitom interijeru, s malo starog japana (kupaona slobodno može biti nadahnuta Marokom).
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 18:16   #212
thinair, meni uopće nije lako naći slike za ove Venere. Inače, što se tiče tradicije, skinula sam slike za peku. Bila je namijenjena detaljima za Veneru u Biku, ali je nisam uspjela ukomponirati sa ostalim slikama za detalje ( a da to meni paše), pa sam odustala.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 18:48   #213
fish, potpuna istina za rečenicu kojom si počela..
"Venera u biku je zemljana proljetna Venera pa voli prirodu iznad svega."
uistinu voli prirodu, provense, provansa
zato sam i tražila slike koje u sebi imaju barem neki detalj prirode, barem kiticu cvijeća..

edit: slažem se i za masivnost, primijetila sam da volim masivnije komade namještaja..

gledala sam kuću betinu u d&d kada je izašla i dvor mi je najljepši dio kuće (ostatak je malo hladan i preminimalistički za moj ukus)..
zamišljam kako izgleda u ljetnu večer, kada se zapale svijeće, kamen i miris lavande..i prizor koji vidim je predivan..

za ostale venere ne bi znala 'pogoditi', vjerojatno ni približno, eventualno ću probati sa vagom, djevicom i vodenjakom..
pa vam se tada pridružim, do tada vas samo čitam i gledam
__________________
santa maria della salute..

Zadnje uređivanje TheProvense : 02.12.2014. at 19:18.
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 19:17   #214
Mene malo minimalizma ne smeta. Ali možda ja imam čudnovatu koncepciju minimalizma..

I Fish, čuvarkuće koji vise u zaimačama... <3

NimfaKalipso, ali za peku se uvijek nađe mjesta u RL (njam!).

TheProvense, divna slika. Lavanda, brnistra, smilje i ružmarin.. i bosiljak sa onim slankastim tonom, skoro kao tračak mora
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 19:30   #215
Evo sam skužila da mi može stati još jedna slika pa sam nadodala.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 19:54   #216
sljedeće sam mislila staviti slike terasa i balkona i zasigurno bi stavila sliku kamene kuće..
da imam milijune, imala bi drvenu kuću za odmor blizu grada i kamenu kuću na moru : skromna :
apropo toga, ova slika mi je jedno vrijeme bila wallpaper


Quote:
thinair kaže: Pogledaj post
TheProvense, divna slika. Lavanda, brnistra, smilje i ružmarin.. i bosiljak sa onim slankastim tonom, skoro kao tračak mora
ako još na ovaj stol dodamo hranu i da klapa svira u pozadini, ma što čovjeku više treba

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Evo sam skužila da mi može stati još jedna slika pa sam nadodala.

dođite kod mene na:
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 08:09   #217
Fish je odlično ubola ona domaćinski momenat Bikeće Venere, prepoznajem drugaricu u slikama . Zemljano i starinski, ali udobno, ono, baš cozy
Nimfa, za slike Ve u Biku . Samo, meni deluje da Ve u Bikonji ne bi birala onako moderne enterijere, to je moj subjektivni dojam. Prostor je ogroman, pun prozora, ova fora s pećinom je predobra i ekscentrična, više mi liči na Vodenjačku Veneru, a i meni s tom Venerom slike predstavljaju baš neki ideal :klap:
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:37   #218
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Fish je odlično ubola ona domaćinski momenat Bikeće Venere, prepoznajem drugaricu u slikama . Zemljano i starinski, ali udobno, ono, baš cozy
Nimfa, za slike Ve u Biku . Samo, meni deluje da Ve u Bikonji ne bi birala onako moderne enterijere, to je moj subjektivni dojam. Prostor je ogroman, pun prozora, ova fora s pećinom je predobra i ekscentrična, više mi liči na Vodenjačku Veneru, a i meni s tom Venerom slike predstavljaju baš neki ideal :klap:
He, he. Pećinu sam stavila kao ilustraciju onog iskonskog u Biku, čega se drži ko pijan plota - ne odstupa od prirodnosti.
Naknadno sam je dodala jer mi je moje jare, sa ve u aq, reklo da je to kič.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:41   #219
Ja stvarno pojma nemam u vezi sa ovim enterijerima i polozajima Venere,ali vidjevsi sve ove slike,i Venere po znakovima,bi svakoj(osim one u Biku koju je Fish odradila) bi dodao jedan veliki ili Uran(neke prostorije mi lice na svemirske brodove prije ),ili Jupiter,jer svaka ova Venera od vidjenih bi trebalo obavezno da ima vise nego debeo novcanik
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 16:53   #220
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Ja stvarno pojma nemam u vezi sa ovim enterijerima i polozajima Venere,ali vidjevsi sve ove slike,i Venere po znakovima,bi svakoj(osim one u Biku koju je Fish odradila) bi dodao jedan veliki ili Uran(neke prostorije mi lice na svemirske brodove prije ),ili Jupiter,jer svaka ova Venera od vidjenih bi trebalo obavezno da ima vise nego debeo novcanik

Znam na što misliš (Veneru u Blizancima), ali to je Merkur. Uran je viša oktava Merkura. Primjenjivi (zbog Saturna) Uran će biti u Veneri u Vodenjaku.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.