Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2011., 12:36   #121
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Tu sam ga mogla birati po vlastitom nahođenju - zato valjda.
jedna od boljih njegovih mi
savrseno ubrano ono neko skerikameleonstvo i magnetizam
Quote:
Jako dobra ideja.

Slažem se, evo kada završi ovaj ciklus Mjeseca po znacima budem predložila dotični.

hehe, tenkju
__________________
lucca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 12:42   #122
Šta su to uopće mjesečeve face?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 12:58   #123
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Šta su to uopće mjesečeve face?
U astrologiji lice jest Mjesec. Na licu se uvijek najjasnije očituje naše raspoloženje bez obzira bila toga osoba svjesna ili ne. Radost (Venera) čini lice opuštenim, sreća (Jupiter) crte lice "širi", nježnost (Mjesec) čini crte lica blagima, agresivnost (Mars) oštrima, srdžba i nemilosrdnost (Pluton) ga "maslinastozeleni", strah (Saturn) ga blijedi, itd...
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 13:07   #124
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
U astrologiji lice jest Mjesec. Na licu se uvijek najjasnije očituje naše raspoloženje bez obzira bila toga osoba svjesna ili ne. Radost (Venera) čini lice opuštenim, sreća (Jupiter) crte lice "širi", nježnost (Mjesec) čini crte lica blagima, agresivnost (Mars) oštrima, srdžba i nemilosrdnost (Pluton) ga "maslinastozeleni", strah (Saturn) ga blijedi, itd...
Ok, Venera, Jupiter i to, ali što s Mjesecom i slikovnim topicom?
Mjesec-u-ovnu-trenutno-raspoloženje slike ili urođena obilježja lica određenog Mjeseca ili kako?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 13:09   #125
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ok, Venera, Jupiter i to, ali što s Mjesecom i slikovnim topicom?
Mjesec-u-ovnu-trenutno-raspoloženje slike ili urođena obilježja lica određenog Mjeseca ili kako?
Dakle, najjednostavnije na način da kroz preglede Mjeseca po znacima ostavimo slike u kojima se na licu očitava emocija koju taj dotični Mjesec predstavlja.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:24   #126
@ škorpostrijela

Imamo interno pravilo da između postanja na topicima s slikama prođe tri dana (od prvog koji je postao), tako da svi koji žele postati slike imaju dovoljno vremena za to napraviti.


Nema veze neka sada stoji ovo s Venerom u djevici, ali za buduće ostavimo prostora drugima za postanje (ako ih ima).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:58   #127
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
@ škorpostrijela

Imamo interno pravilo da između postanja na topicima s slikama prođe tri dana (od prvog koji je postao), tako da svi koji žele postati slike imaju dovoljno vremena za to napraviti.


Nema veze neka sada stoji ovo s Venerom u djevici, ali za buduće ostavimo prostora drugima za postanje (ako ih ima).
sori, nisam znala za to pravilo

pazim drugi put
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:00   #128
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
sori, nisam znala za to pravilo

pazim drugi put
Sve ok (napisah zato i da se i drugi podsjete). Drago mi je što si se uključila.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:21   #129
Bok, nešto pripremam za topic,
zanima me ima li ograničenja u broju slika/ilustracija po postu (mislim na tehnička ograničenja, nešto forumski i tako to)?
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:29   #130
Quote:
bema kaže: Pogledaj post
Bok, nešto pripremam za topic,
zanima me ima li ograničenja u broju slika/ilustracija po postu (mislim na tehnička ograničenja, nešto forumski i tako to)?
Forum ograničava na deset komada (računa i smajle). Ali možeš postati u dva posta zaredom ako ti ne stane.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:55   #131
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Forum ograničava na deset komada (računa i smajle). Ali možeš postati u dva posta zaredom ako ti ne stane.
Važi, hvala.
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 02:12   #132
Ja predlazem temu koja bi se bavila simbolikom predela, gradova i drzava
ako vec ima uputite me
Nesto poput one o simbolici na filmu

dakle ne ono klasicno Srbija je jarac vec nekako detaljnije .
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 03:02   #133
a bilo bi zanimljivo videti simboliku fizickog izgleda rasa i nacija preko astrologije
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 08:52   #134
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
Ja predlazem temu koja bi se bavila simbolikom predela, gradova i drzava
ako vec ima uputite me
Nesto poput one o simbolici na filmu

dakle ne ono klasicno Srbija je jarac vec nekako detaljnije .
Nemamo slikovni topic ako si to mislila (pošto si ovdje stavila pitanje).

Evo tu je pregled topica s simbolikom: https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...5&postcount=16
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
a bilo bi zanimljivo videti simboliku fizickog izgleda rasa i nacija preko astrologije
Bilo bi zanimljivo samo ne znam na koji način si mislila to slikovno izvesti. Možeš li staviti konkretan prijedlog?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 11:27   #135
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nemamo slikovni topic ako si to mislila (pošto si ovdje stavila pitanje).
Pa mozemo da otvorimo


Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Bilo bi zanimljivo samo ne znam na koji način si mislila to slikovno izvesti. Možeš li staviti konkretan prijedlog?
isto kao fizicki izgled u natalu.
Analiza slike koja predstavlja tipicnog predstavnika neke etnicke grupe
doduse to je tesko naci ali je zabavno
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 22:37   #136
Htjela sam sutra postat ilustracije Sco Ve i totalno bih preskočila Li, vidi se kako je izgon cijeni

:virgomodeon: Javljam se čisto da tko ne misli zbog prethodnog javljanja da me treba čekati s nekim postanjem i sl. :virgomodeoff:

bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 13:05   #137
Hm, ja sam neke slike skidala i uploadala preko ImageShacka kako bi bile manje i tamo podesila na ono 640x480 i djeluju mi isto veliko

Da još smanjim naredni put?

To je ta, valjda dozvoljena veličina, samo mi nekako isto glomazno djeluju sada....
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 13:17   #138
Quote:
bema kaže: Pogledaj post
Hm, ja sam neke slike skidala i uploadala preko ImageShacka kako bi bile manje i tamo podesila na ono 640x480 i djeluju mi isto veliko

Da još smanjim naredni put?

To je ta, valjda dozvoljena veličina, samo mi nekako isto glomazno djeluju sada....
Nisu van formata, a što se tiče vizualnog dojma tu si sama koncipiraš post kako želiš da zgleda.



P.S. Mala opaska uz sličke...dosta je istaknuta ceremonija posebno slikom koja upućuje na vjersku što je domena Jupitera ne vage. Venera u vagi je više vezana uz dekoraciju i ukrašavanje, ljepotu, simetriju i sklad...ne ceremoniju (Jupiter) ili formu (Saturn).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 13:29   #139
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nisu van formata, a što se tiče vizualnog dojma tu si sama koncipiraš post kako želiš da zgleda.



P.S. Mala opaska uz sličke...dosta je istaknuta ceremonija posebno slikom koja upućuje na vjersku što je domena Jupitera ne vage. Venera u vagi je više vezana uz dekoraciju i ukrašavanje, ne ceremoniju (Jupiter) ili formu (Saturn).
Je, išla sam na ceremonije, u smislu formalnosti, gdje se ukazuje poštovanje nekom zakonu, u cilju održanja reda-balansa, al Ju je zakon i sve što si rekla, nisam ni sama bila 100% načisto s doživljajem, u pravu su, hvala na opasci.

Generalno mi je teško doživjeti Ve koje mi nisu bliske, ova mi je "bliska po suprotnosti", pa sam probala malo vježbati uživljavanje u domicil
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 14:00   #140
Quote:
bema kaže: Pogledaj post
Je, išla sam na ceremonije, u smislu formalnosti, gdje se ukazuje poštovanje nekom zakonu, u cilju održanja reda-balansa, al Ju je zakon i sve što si rekla, nisam ni sama bila 100% načisto s doživljajem, u pravu su, hvala na opasci.

Generalno mi je teško doživjeti Ve koje mi nisu bliske, ova mi je "bliska po suprotnosti", pa sam probala malo vježbati uživljavanje u domicil
Nema na čemu, drago mi je što si se priključila. Budeš zato rasturila onu u scorpio.

Inače, teme su zanimljivije što se više ljudi uključi, tj. potrudi naći različite slike za isto.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.