Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 17:46   #121
bok imam pitanje sutra idem skupiti papire za jaslice pa me zanima da li mogu ih predati u bilo koji vrtić ili moram samo u područni?
__________________
mamin zmaj.....http://lb3f.lilypie.com/Pa1Xp1.pngzmajica broji
sssunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 11:05   #122
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
ja predajem sutra papire

vedra, meni su rekli u upravi vrtica da ne predajem zadnje tri place ako sam na porodiljnom, vec zadnje tri isplate sa hzzo-a plus potvrdu firme da sam zaposlena
pa hebemu kak sad??
od kud mi te isplate sa hzzo??

mislim od kud mi potvrda??

nema veze, saznala sam :tuka:

Zadnje uređivanje vedra : 20.05.2011. at 11:21.
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 12:39   #123
mi smo jučer predale sve papire i obavile razgovor sa psihologicom, sad čekamo rezultate 16.6........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 12:49   #124
Ima li tko iskustva s jaslicama u DV Galeb na Vezici?
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:13   #125
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
mi smo jučer predale sve papire i obavile razgovor sa psihologicom, sad čekamo rezultate 16.6........
o čemu ste pričale?
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:22   #126
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
mi smo jučer predale sve papire i obavile razgovor sa psihologicom, sad čekamo rezultate 16.6........
ma kakav razgovor sa psihologicom???
ja sam danas predala papire i nije bilo nikakvog razgovora
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 09:30   #127
Ja isto nisam imala nikakav razgovor osim "bilo bi vam bolje da nadjete nekog tko ce cuvat djete barem do 2. godine" ko da to ne znam i sama
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 09:34   #128
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ja isto nisam imala nikakav razgovor osim "bilo bi vam bolje da nadjete nekog tko ce cuvat djete barem do 2. godine" ko da to ne znam i sama
da, tako i meni!!
važno mi je rekla da iako ona radi u vrtiću, njena djeca nisu išla u jaslice
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 10:09   #129
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
ma kakav razgovor sa psihologicom???
ja sam danas predala papire i nije bilo nikakvog razgovora
Šta vam nisu dali da ispunite o djetetovim navikama, alergijama, koje je bolesti preboljelo, da li spava popodne, jede li samostalno ili uz pomoć, što očekujete od vrtića.....?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 10:12   #130
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Šta vam nisu dali da ispunite o djetetovim navikama, alergijama, koje je bolesti preboljelo, da li spava popodne, jede li samostalno ili uz pomoć, što očekujete od vrtića.....?
ne, al moja ima tek 6 mjeseci, pa možda zato
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 16:55   #131
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
ma kakav razgovor sa psihologicom???
ja sam danas predala papire i nije bilo nikakvog razgovora
čuj, moja ima 3 godine, ja sam predala papire, dali su mi odmah anketu za popunit, rekli mi koje im dokumente još trebam donjet (mi smo malo specifičan slučaj, ja imam njegu za nju do njene osme godine) i naručili me za sat vremena na razgovor, pa nas je primila psihologica, objasnila mi je kako vrtić izgleda,kako funkcionira, šta mogu očekivat, kada će biti roditeljski sastanak, malo je popričala s malom i to je to, a vidjela sam sa i druge roditelje zovu na razgovor i da su i drugi ispunjavali anketu......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:45   #132
Quote:
tamareshe kaže: Pogledaj post
Drage mame,
molim Vas bilo kakve informacije o privatnim vrtićima u Rijeci, ja sam nažalost u svim mogućim "prekršajima" što se tiče prioriteta za državni vrtić a eto nemam gdje s djetetom....bilo kakve info
ja znam samo za priv.vrtic Zirafa u Kumicicevoj 22

kosta cjelodnevni 750 kn

nisam cula nikakve prigovore i mislim da im je bas lijepo
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:47   #133
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
ja znam samo za priv.vrtic Zirafa u Kumicicevoj 22

kosta cjelodnevni 750 kn

nisam cula nikakve prigovore i mislim da im je bas lijepo
je imaju jaslice??
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 15:19   #134
drage mame molim vas pomoć....bila na potoku i dali su mi papire koje treba ispunit.dat cu zahtjev na potok i kvarner,nikad se nezna ...e sad ono najbitnije...za provjeru prebivalista pise da ispunjava MUP...dali ce oni dat papir,rjesenje o prebivalistu ili kako?dali se davaju kopije a ne originali posto cu dat u 2 vrtića....i prosjek plaće isto kopirat ili?znam da sam plavuša ali prvi put predajem pa neznam.
K85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 15:19   #135
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Šta vam nisu dali da ispunite o djetetovim navikama, alergijama, koje je bolesti preboljelo, da li spava popodne, jede li samostalno ili uz pomoć, što očekujete od vrtića.....?
Moj ima trenutno 5 mjeseci, tako da vjerojatno ne bi imali previse koristi od razgovora
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 15:21   #136
Quote:
K85 kaže: Pogledaj post
...za provjeru prebivalista pise da ispunjava MUP...dali ce oni dat papir,rjesenje o prebivalistu ili kako?
imas na njihovom webu obrazac kojeg isprintas i popunis (u njega upisujes sebe, muza i djete/djecu) i to predas - oni to onda salju u mup da im mup provjeri i popecatira
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 19:27   #137
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
imas na njihovom webu obrazac kojeg isprintas i popunis (u njega upisujes sebe, muza i djete/djecu) i to predas - oni to onda salju u mup da im mup provjeri i popecatira

AHA..TAKO TO IDE....A DOBRO ONDA....HVALA PUNO!!!!!!!
K85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 19:29   #138
Quote:
K85 kaže: Pogledaj post
drage mame molim vas pomoć....bila na potoku i dali su mi papire koje treba ispunit.dat cu zahtjev na potok i kvarner,nikad se nezna ...e sad ono najbitnije...za provjeru prebivalista pise da ispunjava MUP...dali ce oni dat papir,rjesenje o prebivalistu ili kako?dali se davaju kopije a ne originali posto cu dat u 2 vrtića....i prosjek plaće isto kopirat ili?znam da sam plavuša ali prvi put predajem pa neznam.
Ja sam sve živo kopirala i samo im kopije dala. Nosila sam sa sobom orginale u slučaju da pitaju za njih, ali nitko ništa nije pitao.

Za razliku od prošle godine kad su me odje.. u startu da nemamo šanse ove godine je situacija optimističnija.

Sutra u Kvarneru imamo razgovor s logopedicom pa se nadam da je to nešto pozitivno čim su nas pozvali na dodatan razgovor.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 21:11   #139
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Ja sam sve živo kopirala i samo im kopije dala. Nosila sam sa sobom orginale u slučaju da pitaju za njih, ali nitko ništa nije pitao.

Za razliku od prošle godine kad su me odje.. u startu da nemamo šanse ove godine je situacija optimističnija.

Sutra u Kvarneru imamo razgovor s logopedicom pa se nadam da je to nešto pozitivno čim su nas pozvali na dodatan razgovor.
znači predali ste papire pa su vas zvali na dodatan razgovor?ja cu sutra predat u kvarner i potok pa cemo vidjet....ali jos mi nisu poslali rjesenje od djecjeg a to treba isto prolozit i zvala ih vec dva puta,da se ne brinem jer da je poslano...taj papir putuje vec 10 dana.....
K85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 21:37   #140
Quote:
K85 kaže: Pogledaj post
znači predali ste papire pa su vas zvali na dodatan razgovor?ja cu sutra predat u kvarner i potok pa cemo vidjet....ali jos mi nisu poslali rjesenje od djecjeg a to treba isto prolozit i zvala ih vec dva puta,da se ne brinem jer da je poslano...taj papir putuje vec 10 dana.....
Jučer sam predala u Potok, ispunila tamo onaj upitnik kod njih i to je to.

Danas sam išla u Kvarner i pošto njemu na potvrdi od pedijatrice piše da ima nerazvijen govor rekli su mi nek dođem sutra u 3 i pol na razgovor sa logopedicom i ispunim opet neki upitnik, ali ovaj ima 2 papira ja mislim. I bila je velika gužva dok sam bila pa sam skužila da neke zovu na dodatne razgovore, a neke ne. Nas su zvali, sad šta to znači nemam pojma
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.