Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2015., 23:45   #61
Pa ovo nisu istine!!
Takvih je puna EU! Više nigdje neće biti sigurno šetati...
__________________
When nothing goes right... go left...
sitnaMalaPlava is offline  
Old 13.11.2015., 23:45   #62
Opala Obama ima konferenciju za tisak za koji minut.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 13.11.2015., 23:45   #63
Ajmeeeee !!!!!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Old 13.11.2015., 23:46   #64
Pretpostavljam da ovo nema veze sa ubojstvom Jihadi Johna, sumnjam da su tako brzo mogli sve to iskoordinirati.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 13.11.2015., 23:46   #65
NOVO 23:39 - Novinarka iz Pariza Jessica Sestili za Sky News je kazala kako su ulice Pariza evakuirane, da su na njima samo policajci i novinari. Kazala je i kako je restoran u kojemu je zasad poginulo najviše ljudi vrlo popularan među mladima i među turistima i kako joj se čini da su napadači imali za cilj mjesto koje će u petak navečer biti krcato ljudima. Napomenula je kako se napad dogodio na samo pet minuta hoda od bivše redakcije Charlie Hebdoa, satiričnog časopisa čiji su novinari prošle godine ubijeni u sličnom terorističkom napadu.

NOVO 23:44 Francuski predsjednik Hollande koji je evakuiran po lokalnom vremenu u 22.15 po lokalnom vremenu. Trenutno je u Beauvau gdje održava krizni sastanak sa svojim ministrima i premijerom Manuelom Vallsom.
svjpromatrac is offline  
Old 13.11.2015., 23:46   #66
Quote:
vmro kaže: Pogledaj post
60 mrtvih.... 60 taoca... policija se bori sa preko 60 naoruzanih terorista...

To su rekli na cnn-u....
60 terorista?????
Propatriamori is offline  
Old 13.11.2015., 23:47   #67
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
eto, kako će marine le pen doć na vlast. preko terorista.
Neka dođe, žalosno je da se Europa dovela u situaciju da joj trebaju takvi vođe. Hvala Angeli, hvala Hollandeu, hvala svima!
mitch is offline  
Old 13.11.2015., 23:47   #68
Slugansko ponasanje evropskih drzava prema Americi ce Evropu unistiti,ima li kraja servilnom ponasanju evropskih drzava sve na svoju stetu,sta li nas tek ceka,ne smem ni da zamislim.

N1 live CNN simultani prevod
http://rs.n1info.com/N1-Uzivo
LukaKili is offline  
Old 13.11.2015., 23:48   #69
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovo nema veze sa ubojstvom Jihadi Johna, sumnjam da su tako brzo mogli sve to iskoordinirati.
Ma nee....ovo se vjerovatno malo duze pripremalo, treba prosvercati oruzije eksploziv..
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 13.11.2015., 23:48   #70
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovo nema veze sa ubojstvom Jihadi Johna, sumnjam da su tako brzo mogli sve to iskoordinirati.
Pa "spavači" su u svakom trenutku spremni reagirati, samo im treba nekakav trigger.
Johnny Quid is offline  
Old 13.11.2015., 23:49   #71
Ovo je sranje biblijskih razmjera, pitanje je kako će "pravi" Francuzi reagirat na ovo, mogo bi ovo bit početak velikih nereda, možda i građanskog rata.
Propatriamori is offline  
Old 13.11.2015., 23:50   #72
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovo nema veze sa ubojstvom Jihadi Johna, sumnjam da su tako brzo mogli sve to iskoordinirati.
ako skupina ljudi ima samo jednu svrhu u životu i u stalnoj je pripravnosti, mislim da nije nemoguća opcija. to kaj se ne dešava svaki dan ne znači da niš ne rade
Complicated is offline  
Old 13.11.2015., 23:51   #73
Ekipo.

Molim vas da mi odgovorite ako znate:

Danas sam ih hrpu vidio ispred džamije i sve sami muškarci, je li kakav blagdan njihov danas bio?
NicolasBourbaki is offline  
Old 13.11.2015., 23:51   #74
Smeća su namjerno odabrala današnji datum, petak trinaesti. Sjeme im se zatrlo.
Propatriamori is offline  
Old 13.11.2015., 23:52   #75
Da, to si i ja mislim. Možda je reakcija na Johna, a možda su jednostavno birali datum koji ima posebno značenje u zapadnjačkom praznovjerju kako bi pojačali efekt.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Old 13.11.2015., 23:53   #76
Kažu na CNN da ljudi iz koncertne dvorane šalju poruke na društvene mreže da policija uđe i napadne teroriste jer da isti ubijaju jednog po jednog
svjpromatrac is offline  
Old 13.11.2015., 23:53   #77
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovo nema veze sa ubojstvom Jihadi Johna, sumnjam da su tako brzo mogli sve to iskoordinirati.
Ja sam isto to pomislila, samo ne znam je li on baš bio tako važan faktor.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Old 13.11.2015., 23:53   #78
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Opala Obama ima konferenciju za tisak za koji minut.
eno ga, lupeta kako su francuzi i ameri bratski narod, da je ovo napad na cio slobodni svet, da francuska nije sama...i gomila glupih floskula...
vmro is offline  
Old 13.11.2015., 23:53   #79
Quote:
Propatriamori kaže: Pogledaj post
Europa je u takvoj situaciji da joj treba vladar Hitlerovog kova.
I see no lies

Quote:
Propatriamori kaže: Pogledaj post
Ovo je sranje biblijskih razmjera, pitanje je kako će "pravi" Francuzi reagirat na ovo, mogo bi ovo bit početak velikih nereda, možda i građanskog rata.
To sam i ja pomislio,tek će sad biti nereda u Francuskoj.Neće Francuzi na ovome stati poznavajući ih kao jedne od najvećih nacionalista u Europi.
Zbornaja is offline  
Old 13.11.2015., 23:53   #80
Čekaj...................ovaj simultani na N1 kaže da su taoci u kazalištu putem društvenih mreže tražili da policija napadne kazalište jer ih ubijaju jednog po jednog metkom u glavu???????????????
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.