Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2022., 21:49   #1
Wink Oni koji kriju djevojku

Za muske:
Koji je motiv muskaraca koji kriju djevojku?

Za zene:
Zar vam ne bi smetalo da vas decko krije vasu vezu od drugih?

Pitam jer me nedavno situacija iz okoline podsjetila na nesto sto sam sama prozivjela.
Jednom sam bila 'ona druga'. Pocela sam nesto sa deckom koji je bio u vezi duze vrijeme, nisam imala pojma jer sa djevojkom nije nikad dolazio na mjesta gdje sam ga vidjala, a mali je grad. On je meni prisao da se upoznamo, inicirao prve susrete. Da bi mi nakon par puta rekao da ima djevojku - ali vise kao info da razjasni da mi nismo u vezi. Uzasan osjecaj kako je to nonsalantno izjavio. I da, zbilja je tu postojala ozbiljna cura, saznala sam ko je ona, nesto kasnije je to zavrsilo i brakom i sad ih se normalno moze sresti skupa posvuda.
Meni nije palo na pamet da toj curi tada kazem da ju je varao, nisu moja posla, uostalom mislila sam da mora da zna ona to negdje u sebi i odlucila je ignorirati.

Drugi puta sam ja bila u vezi gdje moj decko nije zelio da izlazimo na mjesta koja on inace voli (npr birc vani gdje smo se upoznali), ili gdje inace ide sa drustvom. Dakle na nekim mjestima je i dalje zelio odavati sliku slobodnog decka. Pretpostavljala sam da je to druga strana ove price gore, gdje isto tako neka djevojka misli da je on slobodan, mozda ju pozove van itd...

A sasvim drugacije od svega, cula sam od jednog prijatelja nedavno kako jednostavno krije da su on i djevojka skupa - i to su zajedno odlucili jer ne zele da im ljudi to pokvare.
Kakva su vasa iskustva?
rozobijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 22:16   #2
Većina muškaraca nemaju dvije djevojke istovremeno ili više, to je u filmovima ili možda 1-2 posto tipova u pravom životu. Možda malo veći postotak se ne želi pokazat zauzetim, ali i takvih patnika je stvarno malo, ajmo reć 5-10 posto maksimum.

Tako da kad te netko krije od javnosti velika realnost od 90 posto da te smatra nedovoljno fizički atraktivnom i sram ga je da ga neki dobri prijatelji, bivše i potencijalne vide s nekim grdim kao ti. Obično se radi o tom da je bila jedna ili više zgodnih bivših koje su nametnule standard(kreiran u njegovoj iskompleksiranoj glavi) s kime se može on vidjet u javnosti i po njoj se mjeri(ili po njima).

To se sve obično dešava kad su muškarci još u 20-ima i izrazito nesigurni pa se valoriziraju kroz to koliko im je partnerica zgodna ili lijepa. Vjerujem da ima i starijih tipova koji se srame kad im se svidi neka cura koja je ružnjikava pa se boje s njom na neka mjesta. Jbg, tužno, ali tako je.

Žao mi je svih cura koje su to doživjele, al to je kad ste baš ružne il debele il oboje. Vjerujem da i ružni tipovi to često dožive.
Sveti Germain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 22:30   #3
Pa ne moraš svugdje vući curu sa sobom, to je veza, nije brak...

I kaj ćeš ju vuć na neki izlazak muškog društva?

Varanje i slično su druge kategorije.
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 22:36   #4
A ne znam, niti u jednom od ovih slucajeva koji sam napisala djevojka nije bila ruzna.
Da, ukusi se razlikuju, ali recimo za slucaj gdje moj decko nije zelio na neka mjesta sa mnom - mogu reci da zbilja nisam ni u jednoj fazi zivota bila ruzna i odbojna da bi nekog bilo sram. Ne kazem da sam bila ona za kojom se okrenu svi kada prodje, nisam tip koji se volio previse izazovno oblaciti, ali sam poprilicno zgodna uvijek bila.

Izgled je prvo na sto bi se posumnjalo kada netko krije curu, i to bi hajde i shvatila- kao sto kazes nezrelost, ali sva ova tri slucaja su imali/imaju zgodne cure pored sebe.
rozobijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 22:59   #5
Prije par godina frendica je bila u nekom odnosu s muškarcem koji se, kako se na kraju ispostavio, svodio samo na povremeni seks i druženja kod njega doma. Taj odnos se njoj naizgled činio normalnim. Našli bi se kod njega, družili, pričali, pili, jeli i poseksali na kraju. Njoj je to bilo normalno jer su se tek počeli viđati, no kako je vrijeme odmicalo nije bilo pomaka iako je on njoj cijelo vrijeme govorio kako nikad nije sreo ženu poput nje i kako se ni sa kim nije osjećao kao s njom.

Nakon godinu dana tog odnosa ona nije znala apsolutno nikog tko je povezan s njim. On radi javni posao u kojem ima svakodnevno doticaja s ljudima i ta moja frendica je na neki način primorana redovito se susretati s njim. Iako su se susretali svaki dan na njegovom poslu, kao i nekad u kafićima ili trgovinama, on se pravio da ju ne poznaje.

Prvo je to opravdavao pričom "Čim manje ljudi zna, dulje će nam taj odnos trajati". Kasnije, kad je nju počelo smetati to što ju doslovno pokušavao švercati u kuću samo da ju njegovi ukućani ne vide, nakon svađa i pokušaja da sazna zašto izbjegava viđanja na javnim mjestima, puknuo je i rekao da je on navikao da ga se viđa s "fensi" ženskama i da je ona preobična. Fensi ženska za njega znači našminkana žena koja često nosi cipele na petu, haljinice, torbice, stalno stavlja slike iz izlaska na društvene mreže, dok je ova moja normalna cura koja se šminka minimalno, nosi većinom traperice i obične tenisice, ruksak, ne izlazi često jer radi naporan posao i brine se o roditeljima koji su bolesni. Nakon toga su prekinuli taj odnos na inzistiranje moje frendice i trebalo je dosta vremena da ga se riješi jer se lik nije mogao pomiriti s tim.

Poslano sa mog 21061119DG koristeći Tapatalk
zagrepcanka 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 23:07   #6
Quote:
rozobijela kaže:
Za muske:
Koji je motiv muskaraca koji kriju djevojku?
Da djevojku...


Gore je kad ženu kriju, pa vjenčani prsten spreme u džep.

Motiv?
Održava svoj dating pool ?

Quote:
Za zene:
Zar vam ne bi smetalo da vas decko krije vasu vezu od drugih?
To treba gledati kao dar.
Guns is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2022., 23:49   #7
Imam na poslu takvu situaciju. Navodno ih strah da bi dobili po nosu ako bi nadređeni što saznali. Premda je već bilo otvorenih parova na radnom mjestu, nekih simpatija i sl. i to je svima uglavnom bilo simpatično.

Ženska polovica tog para je, inače, već ranije bila u sličnoj vezi s drugim kolegom, i de facto ga otjerala s posla kad su prekinuli. Ja saznao za njih jedno pola godine nakon prekida, lik mi kaže, kao, 'nije htio tlačiti ostale tim pričama'...Ona navodno rekla nekim kolegicama, al kao da se ne priča okolo.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 00:41   #8
Ljudi skloni skrivanjima, tajnama, a posljedično muljanju i laganju, nemaju čiste namjere, nisu iskreni ni prema partneru/ici ni trećoj strani i to bi svakome trebao biti početak i kraj priče.

Svatko tko je ikada bio iskreno zaljubljen zna da ova fraza "da nam ljudi ne pokvare" jednostavno ne drži vodu. "Ljudi" i čitav svijet su zadnja rupa na svirali za dvoje ljudi koji su infišani jedno u drugo. Kakva pusta razmišljanja o "drugim ljudima". Nitko ti ništa ne može pokvarit ako vjeruješ svom partneru i ako ga voliš. Tak da, ne padam na te priče, nemojte ni vi. Osim ako cilj nije obična zabava bez obaveza. Pa opet i tu je bolje iz higijenskih razloga (zdravstvenih i mentalnih) družit se s transparentnim ljudima.

A ovi pak paćenici koji se "srame svog partnera ili partnerice" jer valjda misle da zaslužuju nešto puno bolje su tek posebna kategorija jada, od toga bježat k'o vrag od tamjana. Ti ne samo da muljaju i lažu druge već i sami sebe.
__________________
Make Forum Hot Again!
HotCookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 00:51   #9
Zaljubljeni muskarac zeli da cijeli svijet to zna i ne krije ljubav.
__________________
Poslano s mog kalkulatora. ❤️🎶🎶🎶❤️
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 07:58   #10
Quote:
HotCookie kaže: Pogledaj post
Ljudi skloni skrivanjima, tajnama, a posljedično muljanju i laganju, nemaju čiste namjere, nisu iskreni ni prema partneru/ici ni trećoj strani i to bi svakome trebao biti početak i kraj priče.

Svatko tko je ikada bio iskreno zaljubljen zna da ova fraza "da nam ljudi ne pokvare" jednostavno ne drži vodu. "Ljudi" i čitav svijet su zadnja rupa na svirali za dvoje ljudi koji su infišani jedno u drugo. Kakva pusta razmišljanja o "drugim ljudima". Nitko ti ništa ne može pokvarit ako vjeruješ svom partneru i ako ga voliš. Tak da, ne padam na te priče, nemojte ni vi. Osim ako cilj nije obična zabava bez obaveza. Pa opet i tu je bolje iz higijenskih razloga (zdravstvenih i mentalnih) družit se s transparentnim ljudima.

A ovi pak paćenici koji se "srame svog partnera ili partnerice" jer valjda misle da zaslužuju nešto puno bolje su tek posebna kategorija jada, od toga bježat k'o vrag od tamjana. Ti ne samo da muljaju i lažu druge već i sami sebe.
Niti jedno, niti drugo niti treće

Strah.
Moj je frend bio u vezi sa zauzetom i krio ju je, jer nije htio da svi zato misle da je budala. Njena prica je bila da nece prekinuti vezu radi njega , jer se nije dovoljno dao
Njegova je naravno bila da se ni nece dati dok ova nije slobodna

Drugi primjer
Zašto ljudi obično kriju trudnoću prva 2-3 mjeseca i ne govore da su trudni?
Jer se boje da trudnoća ne uspije
Iako se trudnoca moze realno zakomplicirati i kasnije, ali puno rjeđe
Pa tako se i veze često puta kriju u početku, dok ne znaš što ce biti

Naravno ima i pokvarenjaka koji kriju da bi imali paralelne veze ili jednostavno kriju stvari

Ima super emisija na MTV-u
Dvoje u vezi 2 godine, on ju je skrivao jer nije reko da ima sina, a onda je ispalo da je ona skrivala da ima 4 odrasle djece i lagala da je 5 g mlađa
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 13:21   #11
Quote:
rozobijela kaže: Pogledaj post
Za muske:
Koji je motiv muskaraca koji kriju djevojku?
Općenito govoreći - zato što mu se ne sviđa dovoljno (premda u određenom trenutku ima korist od nje), i na jednom nivou se je srami.
tesseract is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 14:20   #12
Pa krije ono što potencijalno nema namjeru oženit i predstavit kao ozbiljnu priču ali je dobra kao usputna stanica dok si ne nađe onu koja je skrojena po njegovom ukusu dovoljno da se može ponositi i dičiti s njom.
-glow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 15:00   #13
Quote:
zagrepcanka 123 kaže: Pogledaj post
Fensi ženska za njega znači našminkana žena koja često nosi cipele na petu, haljinice, torbice, stalno stavlja slike iz izlaska na društvene mreže, dok je ova moja normalna cura koja se šminka minimalno, nosi većinom traperice i obične tenisice, ruksak, ne izlazi često jer radi naporan posao i brine se o roditeljima koji su bolesni. Nakon toga su prekinuli taj odnos na inzistiranje moje frendice i trebalo je dosta vremena da ga se riješi jer se lik nije mogao pomiriti s tim.
Puno je danas takvih debila.
Jednom mojem je smetalo što nemam instagram. Njemu je imponiralo biti sa ženom koja kelji guzicu sa 150 filtera pa joj razni arapi pišu glupe komenare.
Pa je onda tražio kad već nemam insta da mu šaljem sexy slike svaki dan. Počela sam s tim, ali nakon nekog vremena sam se osjećala fakat glupo da svaki dan moram šminkati, namještati i pozirati...Pa sam rekla ma jebeš sve to. To nisam ja! Ne stavljam kilu žbuke i ne nosim štikle svaki dan, ako sam nekome zbog toga manje fensi, taj može odjebati u peteroskoku. Kako se ljudima uopće da svaki dan montirati neki fejk izgled i život? Zar nemaju pametnijeg posla?
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 15:03   #14
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Puno je danas takvih debila.
Jednom mojem je smetalo što nemam instagram. Njemu je imponiralo biti sa ženom koja kelji guzicu sa 150 filtera na instaču pa joj razni arapi pišu glupe komenare.
Pa je onda tražio kad već nemam insta da mu šaljem sexy slike svaki dan. Počela sam s tim, ali nakon nekog vremena sam se osjećala fakat glupo da svaki dan moram šminkati, namještati i pozirati...Pa sam rekla ma jebeš sve to. To nisam ja! Ne stavljam kilu žbuke i ne nosim štikle svaki dan, ako sam nekome zbog toga manje fensi, taj može odjebat u peteroskoku. Kako se ljudima uopće da svaki dan montirati neki fejk izgled i život? Zar nemaju pametnijeg posla?
Pa jbt, gdje te nalazite
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 15:56   #15
Quote:
zagrepcanka 123 kaže: Pogledaj post
...
Ovak nesto glupo jos nisam cuo.
Sigurno nije imao drugu? Jer prica jednostavno zvuci ko bullshit koji je smislio u panici kad je bio stjeran u kut.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 16:38   #16
Ne pušite te priče "što manje ljudi zna za nas bit ćemo sretniji", okej ako su to prvih mjesec-dva dok se dvoje ljudi upozna, vide kako dihtuju zajedno, jel to čemu vodi itd.
Ali skrivanja nakon 6-7 mj, da ne poznaješ nikog iz kruga ljudi svog partnera, nitko ne zna da postojiš, smrdi na MULJAŽU i ako vam se to desi - BJEŽITE KOLIKO VAS NOGE NOSE!
Također kao i autorica teme imala sam iskustvo da sam uvučena u odnos kao "druga osoba" a da to pojma nisam imala, tip je pred brakom bio.

Vjerujte svojoj intuiciji koja vas gotovo nikad ne laže već je zdravi alarm, onaj duboki dio vas koji brine o vama samima kad toga niste svjesni, takve muljaže uvijek smrde i znate da nešto ne štima makar čujete ovakva glupa opravdanja poput ovih gluposti "što manje ljudi zna..., ja sam sporiji, ja ovo, ja ono.

Kome je stalo do vas nikad vas neće skrivat, makar je i ovakav i onakav i vi ovakvi ili onakvi, u štiklama, u patikama, ružni, lijepi, debeli, mršavi, s diplomom ili bez nje.
Felix Felicis. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 17:16   #17
..kolegice rozobijela (mozda bi sarena bijo prikladniji naziv), moram postaviti jedno pitanje da bi mogao dati savjet..jesi li debela
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 17:24   #18
Big red flag.

Zadnji me "skrivao". Ispostavilo se da mu nije baš bilo stalo do mene

Kad te frajer voli, misli da si super i vidi se s tobom u budućnosti, jedva čeka da te upozna sa svojim krugom.
Art With Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 17:47   #19
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Puno je danas takvih debila.
Jednom mojem je smetalo što nemam instagram. Njemu je imponiralo biti sa ženom koja kelji guzicu sa 150 filtera pa joj razni arapi pišu glupe komenare.
Pa je onda tražio kad već nemam insta da mu šaljem sexy slike svaki dan. Počela sam s tim, ali nakon nekog vremena sam se osjećala fakat glupo da svaki dan moram šminkati, namještati i pozirati...Pa sam rekla ma jebeš sve to. To nisam ja! Ne stavljam kilu žbuke i ne nosim štikle svaki dan, ako sam nekome zbog toga manje fensi, taj može odjebati u peteroskoku. Kako se ljudima uopće da svaki dan montirati neki fejk izgled i život? Zar nemaju pametnijeg posla?
Ovo je fakat bio čudan lik...

Mislim, ovisnik o instagramu, ali i...
Sexy slike su one s manjkom odjeće, a ne viškom žbuke

Perverznjak
Quote:
Art With Heart kaže: Pogledaj post
Big red flag.
Zadnji me "skrivao". Ispostavilo se da mu nije baš bilo stalo do mene :rof l:
Kad te frajer voli, misli da si super i vidi se s tobom u budućnosti, jedva čeka da te upozna sa svojim krugom.
Ma budala.

Ali ovo za upoznavanje se ne slažem.
Mislim, to se odnosi na početak veze.
Nije problem nekog predstaviti kao frendicu, ak netko naleti i vidi vas skupa.

Nakon par mjeseci hodanja bi već trebala biti druga situacija.
Tad je već za istać
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2022., 18:07   #20
Quote:
Art With Heart kaže: Pogledaj post
Kad te frajer voli, misli da si super i vidi se s tobom u budućnosti, jedva čeka da te upozna sa svojim krugom.
Znam curu koja je dečka skrivala od svojih prijateljica ko zmija noge jer se bojala da joj ga ne preotmu. Patološka ljubomora. Tako da...ima svega, tj. ljudi svašta zabriju.
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger