Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Koliko će ova Vlada trajati?
Cijeli mandat 22 66.67%
Imat ćemo opet prijevremene izbore 11 33.33%
Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2016., 14:02   #6141
Navijam da Zdravko Marić bude pravi Zdravko Marić, da Martina Dalić bude prava Martina Dalić i da Tomislav Ćorić bude pravi Tomislav Ćorić.

Čim prije rasture ovu državu, prije će se ljevica vratiti na vlast.

Ali bojim se da će odustati od svojih načela, ublažiti stavove i nastaviti polaganu agoniju Hrvatske.
drumforce is offline  
Old 19.10.2016., 14:25   #6142
Recite što hoćete, od oporbe samo Živi zid govori o ekonomiji
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 19.10.2016., 14:26   #6143
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Obuljen i Dalić u vladi.
Sviđa mi se.

Uz odjeeb Hasi i Stiroporku...

Prajsles.
Smotani2 is offline  
Old 19.10.2016., 14:37   #6144
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Upravo tako.
Dodala bih i da mediji i javnost jako simpatiziraju Plenkovića.

Primjera radi, zamislimo da Milanović slaže Vladu. Idem uzeti random izjavu, evo recimo od nekidan kad su ga novinari sačekali i pitali za žene u Vladi, pa je Plenković rekao 'bit će ih više' (koliko znam četiri ih je u Vladi).
Što bi bilo da je Milanović bio na njegovom mjestu?

Otprilike bi ovako išla kronologija:
Milanović izlazi iz auta. Dio novinara već je iziritiran. Novinarka Dnevnog, poznata po inteligentnim pitanjima, vidi Zokija kako hoda u njenom smjeru i zapiše u blokić da ju je Milanović napao.
Milanović daje izjavu.

Naslovi u Jutarnjem/Večernjem:
GUBITNIČKA VLADA: Nervozni Milanović zaposlio samo četiri žene, javnost šokirana sastavom

Index:
EKSKLUZIVNO: AFERA 'MINISTRICE': U Milanovićevu Vladu ulaze samo četiri žene, imamo ekskluzivnu snimku na kojoj se vidi da Milanovićev brat poznaje jednu od njih!

Telegram:
Priča se da u Milanovićevu Vladu ulaze neke žene, kliknite da vidite koje

Dnevno.hr, Bujanec, desni potrali
ČETIRI SU MU DOSTA: kao i u privatnom životu, gdje se okružio majkom, ženom, ljubavnicom i nerođenom kćerkom koja se treba roditi za 17 mjeseci, agresivac Milanović ima četiri ministrice

HRT: pozvali smo poznatu numerologinju da nam rastumači značenje broje četiri

Alex Kolarić:
Notorni osmerostruki gubitnik Milanović čuva mjesta za svoje dečke i mora odstupiti; kada ja budem na čelu stranke zaposlit ću samo žene. Ali samo ružnije od sebe. Hitno me vraćajte u SDP!

Crkva:
Nije da puno vrijede, i pokušavamo im ograničiti prava na svakom koraku, ali čak ih i mi imamo više od 4.

Glogoški, Klemm&co:
Ovo je utiranje svega hrvatskog, rušenje temelja Domovinskog rata, te guranje u regiyon!111!!! A u region se smijemo gurati samo mi!

Forum.hr:
5 stranica u sat vremena.
Plavobili lijepi citate iz 1993.
John Wayne tumači kako je Milanović kriv za 17 kvartala pada, 300 000 blokiranih, 500 000 iseljenih i 700 000 nerođenih Hrvata.
Martian 7 tvrdi kako je dobro da ima tako malo žena jer bi ih tukao, da ih je više.



Eto tako nekako. Sve bi se prašilo.

A oko Plenkija 'napokon mir'.
Izvrsno!

Smotani2 is offline  
Old 19.10.2016., 14:48   #6145
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Recite što hoćete, od oporbe samo Živi zid govori o ekonomiji
Zapravo i ne govore o ekonomiji, nego samo o jednom uskom aspektu svoje borbe.

Što je u načelu u redu, mora im se priznati da se dosljedno drže svojih teza, te njih provlače kroz kroz izlaganja. Imaju najmanji odmak od svoje priče od predizbora-vrijeme poslije izbora. Ne ulazim uopće u smislenost njihovih teza, ali ih se drže.
ecobarbarus is offline  
Old 19.10.2016., 15:53   #6146
Susjedi su nam zadovoljni:
http://www.express.hr/top-news/srbij...ministara-7620

"Bez 'antisrpskih' ministara u novoj hrvatskoj vladi", "Nova hrvatska vlada bez Hasanbegovića i Kovača", "Šut-karta za antisrpske ministre: Kovač i Hasanbegović neće biti u novoj vladi Hrvatske", neki su od naslova u beogradskim medijima u srijedu kojima se dočekuje današnje glasovanje u Saboru o novoj vladi HDZ-ova mandatara Andreja Plenkovića. Pozivajući se na pisanje hrvatskog tiska i portala te izvješća u regionalnim medijima, beogradski mediji danas objavljuju da će umjesto Hasanbegovića ministarstvo kulture ubuduće voditi Nina Obuljen Koržinek, dok će novi šef dipomacije biti Davor Ivo Stier. Također, beogradski mediji podsjećaju i da je Milorad Pupovac, čelnik SDSS i predsjednik Srpskog nacionalnog vijeća, tijekom pregovora o potpori Plenkoviću naglasio da srpska manjina neće poduprijeti vladu bude li u njoj Hasanbegović. Mediji navode i nedavnu Pupovčevu izjavu kako očekuje sudjelovanje predstavnika srpske zajednice u raspodjeli vlasti te kako Srbi trebaju biti i u upravama pojedinih javnih poduzeća. U najavi današnjeg glasovanja u Saboru u beogradskim se medijima navodi i da Plenkovićeva odluka da izostavi dvojicu ministara, osporavanih tijekom povišenih tenzija u odnosima sa Srbijom, nije prošla bez problema. Navodi se da se tome protivi jedna skupina u HDZ-u, dio braniteljske populacije, te desničarske udruge i organizacije čiju potporu ima dosadašnji ministar kulture Zlatko Hasanbegović. Istodobno, istomišljenici i s hrvatske i sa srpske strane na društvenim mrežama razmjenjuju i dijele osporavane fotografije Hasanbegovića s pristašama i znamenjem ustaškog pokreta."
Ruža is offline  
Old 19.10.2016., 16:37   #6147
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Upravo tako.
Dodala bih i da mediji i javnost jako simpatiziraju Plenkovića.

Primjera radi, zamislimo da Milanović slaže Vladu. Idem uzeti random izjavu, evo recimo od nekidan kad su ga novinari sačekali i pitali za žene u Vladi, pa je Plenković rekao 'bit će ih više' (koliko znam četiri ih je u Vladi).
Što bi bilo da je Milanović bio na njegovom mjestu?

Otprilike bi ovako išla kronologija:
Milanović izlazi iz auta. Dio novinara već je iziritiran. Novinarka Dnevnog, poznata po inteligentnim pitanjima, vidi Zokija kako hoda u njenom smjeru i zapiše u blokić da ju je Milanović napao.
Milanović daje izjavu.

Naslovi u Jutarnjem/Večernjem:
GUBITNIČKA VLADA: Nervozni Milanović zaposlio samo četiri žene, javnost šokirana sastavom

Index:
EKSKLUZIVNO: AFERA 'MINISTRICE': U Milanovićevu Vladu ulaze samo četiri žene, imamo ekskluzivnu snimku na kojoj se vidi da Milanovićev brat poznaje jednu od njih!

Telegram:
Priča se da u Milanovićevu Vladu ulaze neke žene, kliknite da vidite koje

Dnevno.hr, Bujanec, desni potrali
ČETIRI SU MU DOSTA: kao i u privatnom životu, gdje se okružio majkom, ženom, ljubavnicom i nerođenom kćerkom koja se treba roditi za 17 mjeseci, agresivac Milanović ima četiri ministrice

HRT: pozvali smo poznatu numerologinju da nam rastumači značenje broje četiri

Alex Kolarić:
Notorni osmerostruki gubitnik Milanović čuva mjesta za svoje dečke i mora odstupiti; kada ja budem na čelu stranke zaposlit ću samo žene. Ali samo ružnije od sebe. Hitno me vraćajte u SDP!

Crkva:
Nije da puno vrijede, i pokušavamo im ograničiti prava na svakom koraku, ali čak ih i mi imamo više od 4.

Glogoški, Klemm&co:
Ovo je utiranje svega hrvatskog, rušenje temelja Domovinskog rata, te guranje u regiyon!111!!! A u region se smijemo gurati samo mi!

Forum.hr:
5 stranica u sat vremena.
Plavobili lijepi citate iz 1993.
John Wayne tumači kako je Milanović kriv za 17 kvartala pada, 300 000 blokiranih, 500 000 iseljenih i 700 000 nerođenih Hrvata.
Martian 7 tvrdi kako je dobro da ima tako malo žena jer bi ih tukao, da ih je više.



Eto tako nekako. Sve bi se prašilo.

A oko Plenkija 'napokon mir'.
Genijalno!

Samo da zaljepim post jednog komentatora sa indexa:

"Kaže mudra starokanadska "najveći vragov trik je bio u tome što je uvjerio ljude da ne postoji."

A novorvacka "najveći Plenkovićev trik je bio u tome što je hadezeovce uvjerio da je desničar."

__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Old 19.10.2016., 16:40   #6148
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Naj se ljutit, ali upiralo se od vas desnih forumaša svom snagom objasniti, kada se formirala Oreškovićeva "stručna" vlada, da nije važan izborni legitimitet premijera ili ministara (niti da je važno da ti ljudi budu iskomunicirani s javnošću u predizbornoj kampanji) , samo da to opravdate (teza da u vladi može biti bilo tko), a sada je to problem...
Desni forumaš nisam, nije problem ako sabor nekoga potvrdi u vladu.

Problem je u laganju.

Ako se idu u kampanju i tvrdi da su eksperimenti sa ljudima bez izbornog legitimiteta neuspjeli, promašeni i da se to više neće raditi nego će u vladi bit ljudi koji su izabrani - a onda se napravi upravo ono po čemu se pljuvalo.

To znači nekoliko stvari, prva i najočitija jest ta je premijer notorni lažov.

Drugo, kadrove koje instalira su kadrovi koji imaju afere i direktno su sudjelovali u stvaranju i održavanju cenzure pod patronatom sanadera. Radi uspostave cenzure i blokade medija pljačka je bila moguća jer kritika nije postojala. To je opasno i sve upućuje da se to događa opet.
noname23 is offline  
Old 19.10.2016., 17:16   #6149
Quote:
Ruža kaže: Pogledaj post
To su govorili i prije izbora:
http://net.hr/danas/hrvatska/svijet-...ecim-izborima/
BEOGRADSKI MEDIJI: Za Srbiju je bolje da na izborima pobijedi HDZ
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 19.10.2016., 18:13   #6150
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Forum.hr:
5 stranica u sat vremena.
Plavobili lijepi citate iz 1993.
John Wayne tumači kako je Milanović kriv za 17 kvartala pada, 300 000 blokiranih, 500 000 iseljenih i 700 000 nerođenih Hrvata.
Martian 7 tvrdi kako je dobro da ima tako malo žena jer bi ih tukao, da ih je više.



Eto tako nekako. Sve bi se prašilo.
Prejebeno
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 19.10.2016., 20:28   #6151
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Crkva:
Nije da puno vrijede, i pokušavamo im ograničiti prava na svakom koraku, ali čak ih i mi imamo više od 4.

Glogoški, Klemm&co:
Ovo je utiranje svega hrvatskog, rušenje temelja Domovinskog rata, te guranje u regiyon!111!!! A u region se smijemo gurati samo mi!

Forum.hr:
5 stranica u sat vremena.
Plavobili lijepi citate iz 1993.
John Wayne tumači kako je Milanović kriv za 17 kvartala pada, 300 000 blokiranih, 500 000 iseljenih i 700 000 nerođenih Hrvata.
Martian 7 tvrdi kako je dobro da ima tako malo žena jer bi ih tukao, da ih je više.



Eto tako nekako. Sve bi se prašilo.

A oko Plenkija 'napokon mir'.



Dosad vodeći post godine, bez konkurencije
ecobarbarus is offline  
Old 19.10.2016., 20:32   #6152
Ide glasanje o svemu kaj se pregovaralo, još samo Pernar tupi u Saboru. Vrlo me zanima kako će desnica na cijevčicama glasovati ? Pokazati kičmu ili se pokloniti voždu ?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 19.10.2016., 20:55   #6153
ma voždu, tu kičme nema...farsa
noname23 is offline  
Old 19.10.2016., 21:00   #6154
91 - 3 - 45 ! Savila se desnica, pala ničice i poklonila voždu ! Sukob na desnici? Neće ga biti. Par ekstremista koji će galamit ne znače ništa.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 19.10.2016., 21:03   #6155
Svaka čast Viki, kad vidim kako pišeš, pa još kad se kiss digne na lijevu nogu znam da Zoran ima svoje anđele ovdje. Ja mogu mirno zauvijek ostati na pdf-ovim tipa Turizam, Moda i Kozmetika

KatarinaRi is online now  
Old 19.10.2016., 21:06   #6156
kreće pljačka. Bit će teško nadmašit SDP i 4 milijarde croatia osiguranje +16 milijardi dudi, ali ovi su rekli da kreću odmah.

Prvo opravdat i obranit ovu pljačku:
http://www.min-kulture.hr/userdocsim...1610191113.pdf

Umjesto u zatvor - ekipa u vladu. Bravo hrvatska, banana država...
noname23 is offline  
Old 19.10.2016., 21:43   #6157
La Commedia è finita..........................nastavite na temi o Vladi Andreja Plenkovića https://www.forum.hr/showthread.php?t=976065
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.