Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 09:55   #1
Politika danas na televiziji - rasprava o NATO, vlada

Evo baš gledam (HTV2) raspravu iz H. sabora o ulasku RH u NATO!

Sanader blebeće za govornicom ono što smo već 100 puta čuli i već nam je u podsvijesti, pa u biti samo ponavljamo gradivo!

No sve u svemu osobno podržavam ulazak u NATO i mislim da smo time zauvijek raskrstili sa onim granicama o kojima neki još sanjaju u regionu, pri tom mislim na crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag!
'Ajde da bar to skinemo s qurtza, a u EU ćemo otom potom, počele su tamo padati Vlade (Mađarska, Češka), samo čekam ove bogatije zemlje, možda bolje za sad da još ne žurimo u tu konfederaciju?

Što vi mislite o toj problematici?
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:01   #2
a, daj majke ti pogledaj ove naše zastupnike, pol njih hvata zjake, pol njih se još nije probudilo i oni nam kroje sudbinu
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:28   #3
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
a, daj majke ti pogledaj ove naše zastupnike, pol njih hvata zjake, pol njih se još nije probudilo i oni nam kroje sudbinu


kad ce o kolektivnom ugovoru?u novinama vele kao danas ce
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:30   #4
- Eh da mi je znati šta imaju raspravljat sada o NATO ?
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:39   #5
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Eh da mi je znati šta imaju raspravljat sada o NATO ?
Pa moraju po proceduri raspraviti tu točku dnevnog reda i izglasovati je, a onda samo skupština NATO-a mora to još na svom "saboru" potvrditi!
To je sad finalizacija problematike, jer H. sabor je trenutno najjača institucija u državi i zastupnici moraju izglasati da se slažu da uđemo u NATO!

Ma to je samo formalnost, a evo ovi predstavnici NATO-a su na galeriji i prate raspravu, ono, da se ne bi mi nešto možda predomislili!
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:10   #6
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Eh da mi je znati šta imaju raspravljat sada o NATO ?
Procedura za ratifikaciju i deponiranje poziva za prijem.Samo procedura koja se može provesti tek nakon što je svih 26.parlamenata ratificiralo prijem Hrvatske u NATO.Budući je ta pretpostavka izvršena sada je ovo samo amen.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:14   #7
Šta imaju raspravljat. Ide ratifikacija i Bog, doviđenja. Zato sam pitao šta imaju raspravljat. Imali su vrimena 7 godina raspravljat.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:20   #8
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Šta imaju raspravljat. Ide ratifikacija i Bog, doviđenja. Zato sam pitao šta imaju raspravljat. Imali su vrimena 7 godina raspravljat.
Procedura-formalnost, kužiš.
Ne možeš glasovati o nekom prijedlogu, a da se ne provede "rasprava", a rasprava ti je bila u stilu "svi smo za, ali eto nek se zna da smo to svi i rekli".
Evo rasprava je upravo okončana i u 13h će se o toj točci glasovati (formalnost).
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:26   #9
Ma krasan je taj naš Sabor.

NATO je međudržavno udruživanje, ma koliko to kamuflirali. I po Ustavu RH je morao biti raspisan referendum za to. HR građani nikada nisu dobili na uvid sve pluseve, a pogotove minuse, i opet ćemo imati ugovore kao s Vatikanom gdje se Hrvatska obvezuje na sve i sva, a druga strana skoro ni na što (BTW - u Ugovorima HR-Vatikan - četiri komada, Sveta stolica nema niti jednu jedinu obvezu prema RH, interesantno, zar ne?).

Eto još jedne izdaje Hrvatske.

I pitanje za zagovornike NATO-a - dajte mi jasno odgovorite što dobivamo time?
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba.
8T8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:11   #10
Tako! Pa opet ratujmo pod tuđim zastavama i na tuđem jeziku! Povjest se ponavlja! Tako je bilo i bit će!
Tuđman jedini koji je uspio ostvariti da se svi ko jedan borimo za vlastite interese pod našim barjakom, ali sluganski geni rade svoje...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:12   #11
Evo smeća glasuju!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:18   #12
Glasovanje o ratifikaciji završeno.
119 ZA i 1 PROTIV.
Čak i Milanović se udostojio posjetiti Sabornicu.
Tema .
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:25   #13
Tko je protiv?

Đžapara???
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:32   #14
Quote:
Šta imaju raspravljat. Ide ratifikacija i Bog, doviđenja. Zato sam pitao šta imaju raspravljat. Imali su vrimena 7 godina raspravljat.
Joj kak ti kompliciraš? a, spomenuti EU, pa brodogradilišta, pa ovo pa ono, pa onda opet ispravci netočnih navoda. Pa neće valjda o rebalansu proračuna dok ih gleda cijela zemlja!
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:43   #15
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Tko je protiv?
Đžapara???
Dragutin Lesar je jedini glasao protiv.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:46   #16
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Tko je protiv?

Đžapara???
Ne, Dragutin (B)Lesar!

A ono svi su manje-više za, nisam baš siguran, naime Gajica i Kajin su gutali knedle i blebetali neke gluposti o autonomijama i to!
Pa ti ljudi se nikak' nemreju pomirit' s time da je RH cijelovita i jedinstvena u AVNOJ-evskim granicama, a da su oni manjina!

Ovim smo završili sve priče i pretenzije o prekrajanju teritorija RH, a mislim da i susjedi Slovenci sad znaju na čemu smo! Ne moramo mi ući u EU, ali one tri kuće u Istri, more u Savudrijskoj vali i otok u Muri nebudu nikad dobili!
(barem ne bez uporabe sile)

Zadnje uređivanje hohštapler : 25.03.2009. at 13:01.
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:58   #17
119/120. - Povjesna ratifikacija Hrvatskoga sabora. De iure smo sada članica NATO.

Uz ogradu da ostaje samo majušna teoretska mogućnost da SSN skupi danas i sutra ostatak od 38500 potpisa, onda će moći staviti izvan snage ratifikaciju Slovenije.

Ustavni sud Slovenije je odbacio priužbe SSN.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:03   #18
Sjednica Vlade RH direktno na HTV1!

Evo nakon ratifikacije o Nato-u od strane H. sabora, sad već "Mirko i Slavko" čitaj: Mesić i Sanader blebeću na sjednici Vlade RH uživo na HTV1!

Nemreš belivit!

Izgleda da je stvarno došlo do grla!
hohštapler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:31   #19
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Evo baš gledam (HTV2) raspravu iz H. sabora



nema se pametnijeg posla????
RobbieRotten is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:38   #20
Quote:
hohštapler kaže: Pogledaj post
Evo nakon ratifikacije o Nato-u od strane H. sabora, sad već "Mirko i Slavko" čitaj: Mesić i Sanader blebeću na sjednici Vlade RH uživo na HTV1!

Nemreš belivit!

Izgleda da je stvarno došlo do grla!
a da vidim da se crkvi daje oko 700.000 kuna dnevno
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.