Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2014., 21:46   #121
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Kakvu god seriju da neko trazi samo predlozi x files, nemozes fulat
touché

dobro nećemo više off da me još smod ne kartonira
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 21:59   #122
Ma nemas beda. Ako netko voli stari sf i bitna mu je kvaliteta (i ne gleda na godinu proizvodnje i po danasnjim standardima lose efekte) onda preporucam originalni the twilight zone aka zonu sumraka koja se prikazivala od '59 do '64 ako se ne varam.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:51   #123
Može li mi netko preporučit seriju u stilu Married with children. Humorističnu obiteljsku seriju, ali ne kao Raymond, nego da se radi o disfunkcionalnoj obitelji.

Zadnje uređivanje miazd : 19.08.2014. at 00:09.
miazd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 15:32   #124
The Middle. Glumi ona iz Raymonda .
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 19:16   #125
A pogledaj i raising hope.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 19:37   #126
Quote:
miazd kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučit seriju u stilu Married with children. Humorističnu obiteljsku seriju, ali ne kao Raymond, nego da se radi o disfunkcionalnoj obitelji.
The War at Home
Shameless
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:19   #127
Tnx ljudi. Idem gledat
miazd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 11:03   #128
Tražim seriju koja je slična Brooklyn Nine-Nine znači da je tako novija,humoristična,a opet sa zanimljivom radnjom.
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 12:44   #129
Parks and rec. Uglavnom se odvija na radnom mjestu ko i brooklyn nine nine i isto ima pomaknute likove.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 16:29   #130
Hvala pogledati ću
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:08   #131
ok, serija u stilu breaking bad ?

dal ima tak nesto ?
trazim neku dramu/komediju a nije tak lako nac, sve su ili drame , ili one hahaha serije , ili sf.... nema onak neki mix ko u breaking badu ili true detektivu da su povremene smjesne scene.
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 22:35   #132
Quote:
gricko80 kaže: Pogledaj post
ok, serija u stilu breaking bad ?

dal ima tak nesto ?
trazim neku dramu/komediju a nije tak lako nac, sve su ili drame , ili one hahaha serije , ili sf.... nema onak neki mix ko u breaking badu ili true detektivu da su povremene smjesne scene.
Nisam gledao Breaking Bad ali meni najbolja dramedija je Boston Legal.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:59   #133
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Nisam gledao Breaking Bad ali meni najbolja dramedija je Boston Legal.
tnx za prijedlog.
pogledaj breaking bad.
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:55   #134
Pozdrav,pokušat ću biti što precizniji...

Tražim neku seriju,onako stalno napetu,kao zaštićeni svjedoci ili nešto,gdje liku/likovima stalno vreba opasnost,gdje likovi bježe od nekoga,ima puno nekih napetih scena (tipa bježanje s djetetom do auta,on neće upaliti,itd...)

Ali opet ne mora biti onako teška i depresivna,samo da je napeta...Broj edpizoda,glumci,aktualnost stvarno nisu bitni...

Ako trebam dati možda još neke smjernice ili smatrate da nisam dao dovoljno informacija samo recite!

HVALA UNAPRIJED!!
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 23:12   #135
the following
ima i humoristicne elemente
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 23:16   #136
Hvala,pročitao sam sadržaj i čini mi se dobro.
Javim kad pogledam par epizoda kako me se dojmilo
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 23:17   #137
serija je doslovno ovo sto trazis, ali za kvalitetu ne garantiram smatraj se upozorenim
uglavnom, dosadna nije
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 21:20   #138
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Nisam gledao Breaking Bad ali meni najbolja dramedija je Boston Legal.
Ogromna preporuka za Breaking Bad, vrhunska serija koju svako ko voli serije mora odgledati.

Quote:
Daario kaže: Pogledaj post
Pozdrav,pokušat ću biti što precizniji...

Tražim neku seriju,onako stalno napetu,kao zaštićeni svjedoci ili nešto,gdje liku/likovima stalno vreba opasnost,gdje likovi bježe od nekoga,ima puno nekih napetih scena (tipa bježanje s djetetom do auta,on neće upaliti,itd...)

Ali opet ne mora biti onako teška i depresivna,samo da je napeta...Broj edpizoda,glumci,aktualnost stvarno nisu bitni...

Ako trebam dati možda još neke smjernice ili smatrate da nisam dao dovoljno informacija samo recite!

HVALA UNAPRIJED!!
HOMELAND ti je napeta serija. Ima toga sto si naveo u tom delu posta koji sam boldovao.

PRISON BREAK takodje posebno druga i cetvrta sezona koja je brza/dinamicna i bas je to sto trazis.

THE SHIELD je turbo napeta od pocetka do kraja serije non-stop napeta i da ne ponavljam ima toga sto trazis a ja boldobao tj deo texta.

I ako nisi gledao gore vec preporucenu BREAKING BAD malo je sporijeg ritma ali je napeta i glavnim likovima stalno preti opasnost.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:51   #139
The last ship

Izbacili tek 10 pilot epizoda, recimo da ima poveznica s aktualnim dogadanjima; ebola, rusi itd...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 17:38   #140
In Plain Sight - zaštita svjedoka, drama s elementima krimi, detektivske i humoristične serije. Mislim da je dosta slična ovim gore nabrojanim, ali mi se više sviđa.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.