Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 10:49   #41
verglec je dobar restoran, za pojesti nesto domace i fino, definitivno preporuke
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 10:20   #42
Htjela sam prekjučer kod Stanka (na fileke ili bilo što drugo fino) ali sam pred ulaznim vratima ostala zbunjena - nigdje oznake kleti, sve zaključano i malo zapušteno. Pa sam u susjednom bircu saznala da je već godinu dana zatvoreno, propao.
I otišla u Verglec na patku sa heljdom. Za tih 60kn, stvarno je dobra, porcija je taman za najesti se a hajdinska kaša jako dobro pripremljena. Mami me da opet jedem nešto tamo.
Jedino što se za vrijeme Špancirfesta čekalo u redu za mjesto, molili su ljude da se vrate za pol sata-sat vremena jer ih nisu imali gdje posjesti. A prostor je prilično velik. I bez obzira na ogromnu gužvu, sve je funkcioniralo, na narudžbu i hranu se nije dugo čekalo.
__________________
We are all mad here.
--
https://www.instagram.com/passportofdijana/
ahnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 23:17   #43
Vidim da je ova tema pala debelo u zaborav a spremamo se sutra do Varazdina na rucak pa ako netko ima preporuke...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 01:35   #44
Đurina hiža, al obavezno nazovite prije, preporučam srneći biftek
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 08:52   #45
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
Đurina hiža, al obavezno nazovite prije, preporučam srneći biftek
Nemremo se vracat u rikverc jer idemo prema Cakovcu dalje, znaci bas u gradu.
Mala hiza nam je na rasporedu sutra.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 09:18   #46
Mundoaka u Čakovcu je meni bolja od bilo kojeg restorana u Varaždinu, a imaš 10 minuta vožnje do nje. Ako baš mora biti Varaždin onda su tu Bedem, Angelus, Palatin, Verglec, ali ne očekuj ništa previše
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 10:40   #47
Cesto sam cula da spominju restoran Santa Marija ili tako nekako. Bio netko?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 13:29   #48
bio ja i to nedavno od kad su preselili na novu lokaciju, korektno ali ništa posebno... neki se kunu da su tamo odlični ćevapi ali nisam probao pa ne znam
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 15:43   #49
Meni je Santa Maria zadnji izbor... Na meniju imaju preko 300 jela i sad ti pogodi šta je svježe i ok. Ćevapi su im bezveze, sve je konfekcijsko
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 19:35   #50
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
Đurina hiža, al obavezno nazovite prije, preporučam srneći biftek
Srneci i jelenji biftek s njokima i umakom od vrganja i lisicarki
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 21:57   #51
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
bio ja i to nedavno od kad su preselili na novu lokaciju, korektno ali ništa posebno... neki se kunu da su tamo odlični ćevapi ali nisam probao pa ne znam
Meso svakako nije neka sreća.
Nećeš se otrovati, ali ni gurmanski uživati.

Pica je bolji izbor, tražiš malo jače pečenu i bude sasvim OK.
Jedino ako je velika gužva, često cijele obitelji od po 5-10 članova dolaze pa je rusvaj.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:07   #52
Palatin, August, Bedem ili Zlatne gorice? Cijena nije previše bitna, u Bedemu smo bili i znamo što očekivati, o ostalima smo čuli dobre stvari. Sad, jesu li bolji od Bedema? Bitno je da je hrana ukusna i da je atmosfera opuštena.
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:58   #53
Palatin mi je preskup za ono što dobiješ.
U Augustu su cijene bolje, ali hrana mi je bezveze. Prigovorim na preslanu (praktički nejestivu) kašu, a gazda kaže: "Kod nas se to tako radi."
Bedem je korektan, ali mi je njihov meni dosadio. Zadnji put je smuđ bio koma, makar sam si sam kriv kad naručujem Ledov smrznuti file smuđa iz Poljske koji je u rangu smrznutog filea šanpjera iz FAO bogtepitajkojeg.
Zlatne gorice imaju ok ambijent, ali hrana ništa posebno.
Nije baš bajna situacija u Varaždinu...
Santa Maria je koma.
Kneginečka hiža kako kad, ali nikad nije bilo bolje od ok.
Čak najradije odem u Angelus ako baš mora biti Varaždin.
Verglec je imao odličnu crnu slavonsku svinju, ali više je nema u ponudi. Sad znam naručiti teletinu koja je uvijek mekana, ali nezačinjena i bezlična.
American dollar burger je franšiza i prvi put kad sam bio sam dobio burger u ledeno hladnom pecivu. Naravno burger se odmah ohladio i bio je bezveze. Prženi luk je bio star i natopljen uljem. Ostala jela koja sam probao me se nisu nešto dojmila i nemam se namjeru vračati.
Otvorena je nova pizzeria Wok&Pizza. Pizza ima jako fino tijesto, ali ostale namirnice su mi puno bolje u Angelusu. Wok je ok i ništa više od toga. Imaju točeno pivo od Nove runde
Lignje su najbolje i najobilnije u El-u, ali su dosta digli cijene.
Đurina hiža je također digla cijene i neka jela su bolesno skupa, ali mi je po kvaliteti i vinskoj karti najdraža u županiji.
Radije odem u Mundoaku u Čakovec makar je i njihov meni već pomalo dosadan i hrana je jedino izvrsna ako ju pripremaju Palfi ili Matek, samo na žalost njih viđam sve manje i manje u restoranu.

Uglavnom, ne očekuj previše gdje god da ideš
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 14:14   #54
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Zlatne gorice imaju ok ambijent, ali hrana ništa posebno.
Nije baš bajna situacija u Varaždinu...
Santa Maria je koma.
Čak najradije odem u Angelus ako baš mora biti Varaždin.
ovo sve kao da sam ja pisao u ostalima nisam bio pa ne znam... zapravo, bio sam u centru grada u jednom kojem ne znam ime i bio je ispodprosječan, i bio sam u jednom koji je iznad robne kuće i koji služi kao sala za vjenčanja a preko dana kao mjesto za gablece,
taj je turbojeftin ali isto nije ništa posebno
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ne očekuj previše gdje god da ideš :zu bo:
istina boli
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:45   #55
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
i bio sam u jednom koji je iznad robne kuće i koji služi kao sala za vjenčanja a preko dana kao mjesto za gablece,
taj je turbojeftin ali isto nije ništa posebno
KTC
16kn fileki da se pojesti, ali ništa posebno, za te novce je ok
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 23:55   #56
hvala na iscrpnim odgovorima, bolja polovica nije baš od mesa tak da na žalost đurina hiža otpada, a s mundoakom u čakovcu imamo loša iskustva :/

vjerojatno će biti bedem ili august, u jednom znamo da će biti dobro, za drugi smo čuli ok kritike, a dosta je jeftiniji od palatina
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 13:36   #57
Hvala za preporuke za restoran August, hrana je bila ukusna, usluga bez zamjerki i uređenje je zgodno, ugodan ambijent



Jeli smo juhu od gljiva;pureći savitak punjen sirom u omotaču od orašastih plodova s grill povrćem; medaljoni od svinjskog fileau šarenom papru s domaćim trgancima; mousse od čokolade;štrudla sa jabukama, orasima i šumskim voćem
__________________
Odhebaus, miki maus
Little Dorrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2019., 18:12   #58
Pozdrav, zna li itko nesto o restoranu Cimplet?
Avon Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2019., 17:57   #59
nisam nikad bio u Cimpletu ali od kolega koji su tamno imali godišnjice mature sam čuo da je hrana ok
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.