Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2014., 21:01   #8881
Onda se ispričavam.

Da super je serija. Manje sam očekivao s obzirom da su je naše tv kuće emitirale. Nešto malo sam gledao prvu sezonu na RTL-u valjda kad su tek počeli puštati 2005. ili 2006. ali nisam znao da je tako kvalitetna serija.

Mlac, koja ti je najbolja sezona?
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 13:23   #8882
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Riješio sam cijelu drugu sezonu baš sad. Puno promjena je će biti dalje vidim.

Čitao sam prije da su RTL, HTV i NOVa tv puštali DH u isto vrijeme i svatko različitu sezonu. RTL 2 pušta trenutno 8. sezonu.
Koja je od naših televizija najbolje popratila seriju? Jesu emitirali sve sezone?
a daaaj pa neeeeeeeee, pogledao si sezonu i nisi nikakva zapažanja i saznanja o žemskama nisi podijelio s nama nečuveno, razočarao si sve svoje vjerne fanove

ajde sad ispravi to s trećom sezonom

vjerujem da ćeš ovako popularnu seriju naći u bespućima interneta za kupiti
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 15:01   #8883
Pa gledajući seriju naučio sam kako žene ako su zainteresirane za nekog muškarca će to itekako pokazati. Znači ako ja stalno šaljem nekoj poruke i prestanem a ona ništa meni znači da nije zainteresirana.

Dalje vidim kako obiteljski život zna biti problematičan kod Scavovih i Solisovih. Treba odrediti tko što radi u obitelji. Tu mislim na roditelje. Strašno mi je kako djeca mogu biti okrutna prema svojim roditeljima u slučaju Bree ali i ona snosi krivicu jer se skompala s onim idiotom od Georgea za što je opet zaslužan njen muž jer ju je zanemarivao godinama. Opet tip je degenerik od početka a ona je bila s njim samo da zajebe muža a kasnije se javili osjećaji.

Susan je tipičan primjerak današnje ženske koja ni sama ne zna što bi. Mala bi htjela biti s vodinstalaterom pa s bivšim s kojim se opet udala zbog operacije, pa bi kirurga itd... Nije ni onaj Orson loš... Najbolje za nju bi bio brak s više muškaraca.

Edie je tipična drolja i ne vidim kako jedan odvjetnik kao Karl nešto vidi u njoj. Stvarno pametan muškarac ali glup kad su u pitanju žene...

Eto to su neka zapažanja koja su potpuno realna u sadašnjem svijetu...
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 21:20   #8884
od 23 ukupno te sezone
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 17:37   #8885
Baš sam gledao epku 3x07 Bang.

Do sada je to bila najnapetija i najdramatičnija epizoda. Nisam očekivao takvo nešto od DH. Svaka pohvala.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 20:28   #8886
To je (mislim) i najbolje ocijenjena epizoda DH na na IMDb-u. Sa visokih 9.2. Ne znam ima li ikoja više.

No dakako zaslužila je tu ocjenu. Jedna od najboljih epizoda uopće. Laurie Metcalf je doduše imala kratku, ali odličnu ulogu lude Carolyn.

Carolyn Bigsby: Don't look at me that way you know you wanted her dead.
Lynette Scavo: How can you say that?
Carolyn Bigsby: Well you told me about her and your husband after and I made it pretty clear where I stand on whores.
(ovaj zadnji dio najžešći).link
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 09:05   #8887
Zadnje 3 epizode ovu subotu od 23.25h na RTL 2
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 12:42   #8888
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Zadnje 3 epizode ovu subotu od 23.25h na RTL 2
Koji debili. Ajd da je od 20:00 h, ali ovako kasno.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 16:01   #8889
i tako serija završila - onako u pozitivnom ozračju

lijepih 8 sezona

ko bi rekao da je serija prvo išla na Novoj, pa na RTL-u
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 00:50   #8890
Pogledao sam cijelu treću sezonu. Ova sezona je baš unijela živost u seriju i sve je promiješala.

SPOILERI

Ne znam je li samo meni Mike drugačiji nakon što se vratio iz kome? Potpuno je drugi čovjek u odnosu na prije. Nekako ukočen, bez smisla za humor i bez šarma. Jednostavno drugi čovjek.

Glupo mi je što se svi spetljavaju sa svima. Vrhunac toga je veza između Carlosa i Edie. Groznica vjenčanja na kraju sezone. Bilo mi je isprazno gledati seriju bez Bree i njene obitelji. Stvarno serija bez nje ne bi bila što je jest.

Carlosa volim gledati doduše. Susan se odlučila s kime će biti. Došli smo do neke stabilizacije kod 2 kućanica: Susan i Bree kojma skoro cvjetaju ruže. Gabi je bilo idealno sve do pred kraj zadnje epke kad je skužila da je Victor i ne voli baš. S Lynette je kraj sezone bio najnapetiji. Dobila je rak. To će biti zanimljivo.

Jasno je da ni Susan ni Bree neće ići sve od ruke još dugo. Molim da mi ne spoilate.

Stvarno serija pomaže mi shvaćati žene.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 21:53   #8891
Pogledao sam više od pola 4. sezone i stvarno je dobra. Stvarno se brzo gleda. Jako je uzbudljivo i puno prevrta i napetosti.

Zašto ima samo 16-17 epki?
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 23:11   #8892
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Zašto ima samo 16-17 epki?
Te godine je bo štrajk scenarista i sve serije su te sezone imale tako malo epizoda
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 06:54   #8893
Meni je zadnja epizoda bila totalno neocekivana. Seriju sam odgledala do kraja tek nekad' prosle godine, ali sjecam se odlicno.
Rosie Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 07:32   #8894
Odgledala seriju do kraja odavno. Jedna od boljih!
Rosie Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:02   #8895
HTV je nudio 5.000 dolara po epizodi za 1. sezonu, a Nova 7.000 pa je seriju dobila Nova
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:38   #8896
SPOILER

Vidim da u 5. sezoni su seriju pogurali unaprijed. Dobra ideja svakako. Nešto se trebalo promijeniti.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 18:29   #8897
mene danas uhvatila neka nostagija pa reko idem se bacit na Kućanice,mislim da sam samo prve 3 sezone pogledala na Novoj davnih dana ali se slabo sjećam radnje(još bolje jer znam da je kvalitetno ali zaboravila sam misterij pa mi opet napeto)

nego šta me zanima, jel ide radnja onako da je svake sezone novi misterij u igri?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 18:31   #8898
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
nego šta me zanima, jel ide radnja onako da je svake sezone novi misterij u igri?
Da, tako je, nova sezona, novi misterij.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 18:37   #8899
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Da, tako je, nova sezona, novi misterij.
ehh super zaboravila sam kako su luda ekipa
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 11:51   #8900
Uz sve reboote i oživljavanja starih klasika i pošto je ABC hitno potreban novi hit šta mislite da li postoji mogućnost da se ova serija vrati.

Navodno su Eva i Teri za dok Marc Cherry navodno ne želi
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.