Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 16:42   #201
u četvrta idem via sarajevo...rezervirala sam trokrevetnu sobu u hostelu ljubičica a sad vidim da taj hostel uopće ne postoji...kvragu, kam će nas onda smjestiti...

uglavnom, zanima me dal netko zna kakve su temperature tamo? da li iste kao u zg ili je hladnije...?
ilonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 19:51   #202
Quote:
SlucajniProlaznik kaže: Pogledaj post
Moram da komentiram ovo. Najbolji cevapi su u Travniku. A obzirom da to i nije tako blizu, u Sarajevu bi bili najbolji kod Hodzica u Galatasarayu, na samom pocetku Bascarsije.

Zeljo nema nista osim navikanosti. A i enterijer mi se ne svidja. Kicasto.
Potpisujem!
travelaround is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:38   #203
Veliki pozdrav Venom Nixy i naravno cjeloj njenoj ekipi!
Vidimo se na kavi sutra?

Naime, mi smo dvije purgerice koje su se upoznale u Sarajevu za Novu godinu i sada skupa planiramo idući posjet tom legendarnom gradu...
__________________
Ništa mi neće ovaj dan pokvarit....
marvelN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 19:24   #204
Helou...trebala bi organizirat izlet za 40.tak ljudi u Sarajevo...ima ko savjet gdje naci povoljno smestaj i kud vodit 40 ljudi da ne napravimo guzvetinu :-) ... malo mi je tesko nac masovan smjestaj, sve su manja prenocista...thanks za svaki prijedlog
zadar3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 10:20   #205
Quote:
zadar3000 kaže: Pogledaj post
Helou...trebala bi organizirat izlet za 40.tak ljudi u Sarajevo...ima ko savjet gdje naci povoljno smestaj i kud vodit 40 ljudi da ne napravimo guzvetinu :-) ... malo mi je tesko nac masovan smjestaj, sve su manja prenocista...thanks za svaki prijedlog
Datum (barem okvirno), koliko dugo ostajete i koja je struktura ljudi (omladinci, penzioneri i sl)?
__________________
I'm muslim. Don't panic!
komsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 14:09   #206
Idem 1.4. u Sarajevo!!!! Jedva čekam opet u Želju....
__________________
Ništa mi neće ovaj dan pokvarit....
marvelN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:15   #207
Ja sam iz Sarajeva pa ako nekom mogu nesto pomoci javite.

I bujrum u seher sarajevo...

Za pocetak, sta pogledati u Sarajevu? Obavezno otidjite u Gazi Husref-begovu dzamiju, prohodajte Bascarsijom, posjetite sarajevski ratni Tunel, Svrzinu kucu, posjetite neku tekiju (okupljaliste islamskih mistika - sufija) npr. Hadži Sinanovu, posjetite ratnu Džamiju na Igmanu... Ima još toga, ne znam šta vas interesuje. Priroda, spomenici iz osmanskog perioda, mjesta koja su značajna u kontekstu agresije na Bosnu i Hercegovinu.

U svakom slučaju, kako god mognem pomoći tu sam.
Pustinjak1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:23   #208
Quote:
Pustinjak1979 kaže: Pogledaj post
posjetite sarajevski ratni Tunel.
Zar je otvoren za javnost? Bio sam tamo jednom kad je bio totalno zaboravljen, zarastao sav.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:23   #209
I ne znama fakat sto ste tol'ko zapeli za cevape ko Želje!?

Bolji su u Travniku ćevapi bar 17 puta.
Pustinjak1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:38   #210
Kod nas ti je sve zaraslo u državi ako se ovo uopštem ože nazvati državom. Ali, da ne ulazimo u politiku.

Ako si pokušao ući u Tunel sa strane Dobrinje onda nisi mogo nidokle. Tu ništa nema vidljivo.

U Tunel trebaš ući sa druge strane aerodroma, tj. sa strane Butmira. Tamo je jedna porodica na svoj ruku napravila nekakav muzejčić i tu možeš ući na ulaz tunela.
Pustinjak1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 18:34   #211
Quote:
Pustinjak1979 kaže: Pogledaj post
I ne znama fakat sto ste tol'ko zapeli za cevape ko Želje!?

Bolji su u Travniku ćevapi bar 17 puta.
Meni su u petici kod Ferhatovićeve kćerke 10 puta bolji ćevapi nego u Želji uvijek bili, i prije rata i poslije rata. Ali Željo je raji komercijala jer su čuli za njega, ko kad se stvori red pred McDonaldsom kad se otvara u nekoj zemlji gdje do tad nije bio, pa ne možeš ući danima.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 12:13   #212
Ma ja ba, to ti je. Naši sarajevski ćevapi kod Želje su eto da čovjek nešto pojede. U Travniku ili Zenici su ćevapi takvi da uživaš u jelu, onaj somun namočen, mmmm...

Ako budete dolazili u Sarajevo, a hoćete da osjetite dodatni gušt Orijenta onda možete otići u turski restoran Sultan Sofra, tamo je kod Želje, pored gradske kafane.
Pustinjak1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 15:53   #213
Kod Želje su super.
Travnički su drugačiji.
Banjalučki također.
ali Željo je Željo. Nije stvar imena, zaista.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:22   #214
Ako ti kažeš. Možda tu nešto ima, otići ću sutra kod Želje pa ću pomnije pratiti.
Pustinjak1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:29   #215
Ha, ha
Moj muž je veliki gurman i svugdje smo išli i opet smo se Želji vratili.
Nedavno je išao tamo u Prusčakovu, mislim da je Brajlović otvorio nešto slično Hodžiću, nisam sigurna, i kaže da nije to to.
Često smo u Maloj kuhinji i oni su mu rekli da ode tamo, ali nije bio zadovoljan i opet nazad u Želju.
A turski restoran je super, samo im je glupo što ne prave sve jela svakim danom.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 16:14   #216
Je li to bilo za Vispak?
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 14:44   #217
Ja bila u Sarajevu početkom ožujka, ali samo na 4 dana...
I nisam stigla vidjeti ništa što sam planirala...A sram me reći da sam čevape pojela samo jednom...
Bila sam na Vrelu Bosne i stvarno se isplati to vidjeti...Super je sređeno...
Žao mi je što nisam išla na neku tu planinu u blizini Sarajeva da se malo nauživam prirode...
Sigurno ću se opet vratiti za par mjeseci, ali onda sa pomnije isplaniranim vremenom i sa više informacija što treba vidjeti, a što ne...Jer kad ideš ovako na blef onda si potpuno dezorijentiran i ne vidiš masu toga što bi se isplatilo vidjeti...
Uglavnom nemam zamjerke na Sarajevo...Super je grad, ljudi su pristupačni, opušteni...
I ima dobrih mjesta za izlazak...To sam više manje uspjela istražiti...
Samo meni se Hacienda uopće ne sviđa...Malo je prenapuhano to mjesto...U Bagdadu nisam bila pa neću o tome suditi...
Super je u Undergroundu, pa u City Pubu, i u Guinnes Pubu u kojem sam uglavnom provela najviše vremena...Onda je još ok u The Clubu...Itd...
Slogu, Korner i Jež jednostavno nisam stigla posjetiti...

Jedino mi se ne sviđa to što se nigdje ne pleše...U City Pubu smo valjda frendica i ja bile jedine osobe koje smo se rasplesale ko lude...Još nam je Dj išao na ruku pa nam puštao dobre stvari...
Ne znam, tamo očito da bi plesao moraš otići na neke narodnjake jer ovako u ' normalnim ' klubovima nitko ne pleše...Tu i tam nađeš nekoga tko se ljulja u ritmu...
ilonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 20:34   #218
..bio sam nekolliko pua..vikend skijanje i to..jahorina,bjelasnica..navecer provod u sarajevu..lijep grad..bosanska metropola..iako je jos uvijek djelomicno razrusen..prekrasan grad..imam neki filing da se tu lijepo zivjelo..olimijada i to..i vjerovatno je bio puno ljepsi grad..sad je malo sumoran..pogotovo zimi..rat je ucinio svoje..no svakako ga posjetite..
metju78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 20:39   #219
Quote:
ilonna kaže: Pogledaj post
I ima dobrih mjesta za izlazak...To sam više manje uspjela istražiti...
Samo meni se Hacienda uopće ne sviđa...Malo je prenapuhano to mjesto...U Bagdadu nisam bila pa neću o tome suditi...
Super je u Undergroundu, pa u City Pubu, i u Guinnes Pubu u kojem sam uglavnom provela najviše vremena...Onda je još ok u The Clubu...Itd...
Slogu, Korner i Jež jednostavno nisam stigla posjetiti...
Ni za jedno od ovih mjesta nisam čuo
Zapravo, jesam za Slogu, to je staro mjesto, ali ovo ostalo
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 12:29   #220
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Ni za jedno od ovih mjesta nisam čuo
Zapravo, jesam za Slogu, to je staro mjesto, ali ovo ostalo

Pa kad si zadnji put bio tamo...?Ovi pubovi su relativno nova mjesta...Onak prilicno upicanjeni
A underground ti je u podrumu umjetnicke skole...rupa totalna, ali je ok...

The Club je i sama ne znam gdje...malo mi je magli sve...Al kao poznat neki klub...Mozda oni imaju neko interno ime za to...
ilonna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.