Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 17:48   #21
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Imaš po pet shopovima kakvih ti srce hoće skafandera. Ako ti je pes nekako van standarda, možda ti je najbolje užicat nekog šnajdera da mu nešto sašije.
ma ja sam mu mislio kupiti samo nešto tipa kapa,rukavice i šal
jel postoji takvo nešto
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 17:35   #22
Thumbs up

Napisala si da ne želiš on-line nabavu ali bar pogledaj www.moderanpas.com Mislim da će ti se svidjeti, ja sam svojoj kupila....super je!
sandrao is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 18:02   #23
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi dovoljno informirana o karakteristikama nekih pasmina da bi to decidirano mogla tvrditi. Naime, maltezerići i jorkići npr. su jako osjetljivi psići koji ne mijenjaju dlaku i koja im je uvijek jednako gusta, ljeti ili zimi. Zimi je nužno zlo obući mu kaputić, ako nećeš da se teško razboli.
jadni psi shto su im ljudi napravili,da bi sebe zabavili...
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 18:05   #24
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
Imas u pet shopu u zagrebu ali nemoj previse toga lijepiti na jadnog cucka!
Moj nosi kaputice preko zime i to je to.
Uzela sam mu u new york-u zadnji puta CBGB kaputic...hehe! cute
sad je nova sezona,da jadan ne bude de mode
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 14:25   #25
Quote:
lepi kaže: Pogledaj post
jadni psi shto su im ljudi napravili,da bi sebe zabavili...


p.s. jadan hrvatski jezik kada se š piše kao sh iz puke zabave
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 17:26   #26
a ja mislila da gotovo vise i nema ljudi koji misle da je oblacenje pasa da bi ih se zastitilo od hladnoce mucenje zivotinja.jedan savjet za sve koji tako misledite na youtube i pogledajte sto je mucenje pasa pa tamo slobodno pisite komentare,tako mozda i pridonosete necemu. a ove usporedbe sa vukovima uopce necu komentirati.da,moja maltezerica od 2 kg i vuk imaju toliko slicnosti...bilo bi bolje da moja maltica se razboli od citaj: moje nebrige jer ju nisam zastitila na temp od -2 , onda bi ja bila odgovoran vlasnik i ne bi mucila svog psa, jel tako? I jos jedna stvar,za tebe lepi - pretpostavljam da nemas psa, ako i imas vjerojatno zivi vani,u dvoristu ali vecina nas koji oblacimo pse,imamo ih u stanu a znas i sam/a koja je sobna temp. a sad pogledaj kolika je vani i slobodno se gol/a malo proseci,kaj ce ti odjeca!
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 17:59   #27
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post


p.s. jadan hrvatski jezik kada se š piše kao sh iz puke zabave
pa,kolko znam,masa pasmina ima genetskih problema,a to su im prouzrokovali ljudi,ovlash birajuci gene,po svojim trenutnim nahodjenjima ili po nekoj trenutnoj modi,prilagodjavajuci ih sebi i svojim hirovima
ja tu ne pljujem po psima,niti su oni krivi,niti su to trazili
meni je njih zao
a vi koji ljubite te genetske degenerike od pasa,vi ste hipokriti,sa jedne strane ih kao volite,a sa druge ste od njih napravili to shto ste napravili,genetske degenerike,da bez kaputica ne mogu na zrak

PS: jadan internet nakon akcije 'Ocu internet
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 18:02   #28
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
I jos jedna stvar,za tebe lepi - pretpostavljam da nemas psa, ako i imas vjerojatno zivi vani,u dvoristu ali vecina nas koji oblacimo pse,imamo ih u stanu a znas i sam/a koja je sobna temp. a sad pogledaj kolika je vani i slobodno se gol/a malo proseci,kaj ce ti odjeca!
mislim da sobna temperatura nema veze sa tim,jer moja macka je na sobnoj temperaturi,a ne trea kaputic kad izadje vanka
prije sobna temperatura ima veze sa necim drugim kod tebe
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 18:34   #29
naravno da si ljubomoran,kad nema lijepih kaputica za macke suzbi tenzije,govoris kao da su ljudi koji su pisali postove nekakvi dr.mengele
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 18:57   #30
Quote:
lepi kaže: Pogledaj post
pa,kolko znam,masa pasmina ima genetskih problema,a to su im prouzrokovali ljudi,ovlash birajuci gene,po svojim trenutnim nahodjenjima ili po nekoj trenutnoj modi,prilagodjavajuci ih sebi i svojim hirovima
ja tu ne pljujem po psima,niti su oni krivi,niti su to trazili
meni je njih zao
a vi koji ljubite te genetske degenerike od pasa,vi ste hipokriti,sa jedne strane ih kao volite,a sa druge ste od njih napravili to shto ste napravili,genetske degenerike,da bez kaputica ne mogu na zrak

PS: jadan internet nakon akcije 'Ocu internet
na kvadrat
Po toj tvojoj pametnoj i nadasve mudroj analogiji pretpostavljam da bi polio kiselinom i sve "retardirane" pse u azilu, jer su nastali greškom čovjeka
Čovječe, šta su ta današnja djeca pametna i načitana,a o kulturi dijaloga da ne govorimo! Nema straha za budućnost, ja ti kažemSve će to mladi Hitler dovest u red
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 19:27   #31
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
naravno da si ljubomoran,kad nema lijepih kaputica za macke suzbi tenzije,govoris kao da su ljudi koji su pisali postove nekakvi dr.mengele
ma,takvi ko oni su i stvorili pse degenerike koje ja duboko zalim
mislim,aj kome neko obuce kaputic,al shto sa tim psicem,kad ga neko odbaci i kad se nadje na cesti,na zimi?
zash su ga morali tako sjebat?
il one koji sad imaju problema sa kicmom,jer imaju predugacko tijeli i prekratke noge?
njima nit kaputici ne pomazu
ma....
mislim da me razumijesh shto hocu reci
zbog takvih i njihovih hirova,iamo danas sjebane pse sa masu problema za kojih jadni nisu krivi
a ja cu nac lijep kaputic za moju macku
sam cu ga splest,eo
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 19:32   #32
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
na kvadrat
Po toj tvojoj pametnoj i nadasve mudroj analogiji pretpostavljam da bi polio kiselinom i sve "retardirane" pse u azilu, jer su nastali greškom čovjeka
Čovječe, šta su ta današnja djeca pametna i načitana,a o kulturi dijaloga da ne govorimo! Nema straha za budućnost, ja ti kažemSve će to mladi Hitler dovest u red
ne znam di si ti to procitala da bi ja ikog ili ishta polijevao kiselinom?!?
dapace,volim zivotinje,sve,a ove josh i zalim shto su im ljudi napravili
uglavnom
a lijepu ste nam sadashnjost vi starci u proshlosti napravili
sve gledam uokolo i svakodnevno vam se divim
mislim da cete za nagradu u sljedecem zivotu pocet kao bicashi,ako reinkarnacija postoji
a ako ne,onda je i ona daleka buducnost barem od vas sigurna
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 19:44   #33
peace ljudi ima uzasnih ljudi koji se grozno odnose prema zivotinjama,al ovo ipak nije tema o tome.možda da otvorite neku novu,ako je vec nema.pogledajte puppymill,pa cete vidjeti sto su grozote,daleko,daleko,predaleko od ovog treba li kaputic ili ne.ma kad bolje razmislim,nemojte ni gledati ako vec niste.pretuzno
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:22   #34
Quote:
lepi kaže: Pogledaj post
marta,jel ti kuish o cem ja pricam il vidim ne?
ja pricam o ovim ljubiteljima zivotinja koji su krizanjem i stvorili genetske degenerike
ma kuzim ja da si ti fulo temu dragi
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:29   #35
pa da nisu degenerici,ne bi im treala odjeca
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:31   #36
kako ti kazes
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:37   #37
Vidim da se diskusija zalaufala. A s obje strane oštrih riječi osobe koje vole životinje. Zapravo, mislim da bi ovaj topic trebalo podijeliti u dva topica.

1. Oblačiti pse ili ne?
2. Gdje naći kaputić za psa

Mislim da bismo se onda lakše snalazili unutar tema, jer, po meni, obje zaslužuju pokoju riječ.

Do prije dvije godine i ja sam mislila da je oblačenje pasa pretjerivanje. Sve dok se moja maltezerica nije počela tresti na prvoj zimi. Otada je oblačim kada je hladno.

Do ove zime sam je oblačila u vunene home-made kaputiće, ali sam se ove zime odlučila na kupovni skafander. Pa sam krenula u potragu za njim. Međutim... danas sam ga vratila, jer u njemu nije mogla normalno koračati.

Isto sam tako prošle godine kupila kabanicu u kojoj je ona sa zadnje dvije noge morala skakali kao zec, budući da zadnje nogavice nisu bilo dobro krojene. I skafander i kabanica su domaće proizvodnje. Ali, da ne bi ispalo da propagiram ne kupujmo Hrvatsko, ni uvozna kabanica koju sam uzela nije mogla na nju. Tako da u ponedjeljak opet put dućana... vratiti kabanicu, pa tražiti dalje.

Isto tako, zbog uniseks kroja, na donjoj strani kabanice je visoki izrez, pa je mojoj pasici cijeli stomak mokar i blatan.

Zato se ne usudim ništa naručiti preko interneta, jer ovako barem mogu stvar zamijeniti za nešto drugo. Koliko vidim, čeka me šivanje. Samo ne znam gdje naći tkaninu za skafandere (one dječje). Ako tko zna, molila bih da mi javi.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:41   #38
Quote:
lepi kaže: Pogledaj post
mislim da sobna temperatura nema veze sa tim,jer moja macka je na sobnoj temperaturi,a ne trea kaputic kad izadje vanka
prije sobna temperatura ima veze sa necim drugim kod tebe
o bome moje pirane trebaju samo fali netko tko bi sivao po mjeri dugacki su i tanki
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:42   #39
Quote:
lepi kaže: Pogledaj post
pa da nisu degenerici,ne bi im treala odjeca
jel ti hodas gol
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:46   #40
Quote:
zizuana kaže: Pogledaj post
...a ove usporedbe sa vukovima uopce necu komentirati.da,moja maltezerica od 2 kg i vuk imaju toliko slicnosti...
I ja sam mislila da je maltezer daleko od vuka. A onda sam nedavno kod veterinara na "pesjem rodoslovnom stablu" uočila da je, odmah u redu ispod vuka, između svih "prvih vukovih sinova" i maltezer.

Tako da maltezer i vuk imaju više sličnosti, negoli mnogi "vukoliki" psi i vuk.

Druga je stvar što se kroz tisuće godina životni stil maltezera toliko promijenio da je ovaj, eto, ostao i bez poddlake. Pa ga zato treba obući kada je jako hladno ili pada kiša.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.