Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2007., 16:35   #121
da ne otvaran novu temu kad se već spominje donje rublje, jel ima u splitu marks&spencer rublja i di ako ima?
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 16:37   #122
ajme ja bila rano jutros klim anije radila ma bož sačuvaj, ljudi u bati i hervisu počeli izuvat obuću mah a klime ne rade nešto su radili oko nje, kako je mirisalo da ne pričam, al ajd na prepad ugrabila balerinke u bati i na kasu, tamo me prodavačice lijepo utrpale prospektima, u dmu vrtila kolo sreće dobila sapun symphatico od čokolade i naranče, a ovo drugo sam proletila jer je muzika bila preglasna, previše ljudi, sparno,i tako, išla probat probat košulju u dorothy perkins ma šta govorit da sam ju obukla slijepila bih se za nju, pa sam tako i od nje odustala, vratit ću se opet idući tjedan kad bude manje gužve i ona silna djeca po školama, a vidjela sam i dost apoznatih ljudi,što s faksa što s estrade..ajme sad došla kući užas sve boli, a kak su svi bili u jokera po gradu skoro pa nitko mucalo vodija nešt kraj kazališta, a u ostalim dućanima po marmontovoj ništa za kupit, još uvijek tražim torbu, čak ju ni u jokera nisam našla, čini se da ću morat opet gnjavit ženu u lacoste jel stigla..vidim da sam se raspisala pa idem,pozdrav
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 16:46   #123
eh da i prija mi ne radi u lisci, al zato prijatelji dijele letke unutra =)
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:00   #124
Bila ja.
Lipo je uređeno.
Al ona muzika šta je treštala na sve strane i klima koja nije radila
Iako san bila u rastrošnon raspoloženju kupila san samo suknju i šal. I možda se vratin po jaketu. Pari da ima puno svega, a kad bolje pogledan 5-6 dućana šta su mi zanimljivi. Nekako mi je ponuda loša,već viđeno hrpa onih slinavih i loših materijala, đigimigi stvari ili precijenjenih krpica. Možda san previše očekivala
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 19:30   #125
A šta ima u top shopa ,koliki je ,jeli ima onih baletanki od motoa od robe
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 19:50   #126
A ne bi to znala, gledala san samo čizme.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 21:13   #127
oce li netko napisat radno vrijeme?
moram ja to ic vidit iduci tjedan. i jel bio netko u kinu mozda? kakvo je?
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 22:16   #128
kino još nije otvoreno.meni se sviđa,u usporedbi s ponudom koju smo dosad imali predobro je.muzika mi je odgovarala,ali gužva i histerične tinejdžerice sta su luđački grabile robu uzela san sebi baletanke,obruč,majicu u tally weijl i ovu u dorothy;

bilo je i super reba na dosta mista...i starki,al san ubrzo ostala bez love
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 12:23   #129
ja opet ovaj tjedan idem, a šta ću, moram, jučer je bila totalka, još me ruke bole i noge bole ,od hodanja do tamo i nosanja vrećice s cipelama ka da su vreća krumpira, al stvarno ona djeca skakutava i histerična, ja bi to sve utrpala u tintilinića da liječe komplekse
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 12:35   #130
meni se nije dalo po guzvetini ic pa san to odgodila za neki dan ovaj tjedan neda mi se tamo po guzvarama diplit ka idiot
__________________
If we dream too small, we live too small.
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:26   #131
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
oce li netko napisat radno vrijeme?
moram ja to ic vidit iduci tjedan. i jel bio netko u kinu mozda? kakvo je?
Radnim danom od 7:30 do 22:00, a nediljon od 8:00 do 21:00.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 15:30   #132
ajde vi koje ste bile...recite mi kakva je ponuda balerinki?
jel ih ima sta u zivim bojama, ono crvena, ljubicasta, zuta...?
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 15:46   #133
Jel danas otvoren Joker centar?
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 16:03   #134
...jeste, ja se planiran večeras zaletit do tamo...mislin da neće bit strašne gužvare budući da je derbi
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:00   #135
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...jeste, ja se planiran večeras zaletit do tamo...mislin da neće bit strašne gužvare budući da je derbi
sta ti je mudro stratesko-takticko planiranje
anubis00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:46   #136
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...jeste, ja se planiran večeras zaletit do tamo...mislin da neće bit strašne gužvare budući da je derbi
Bravo! Baš sam se vratila iz grada i vidila horde navijača, pa sam si pomislila kako bi bilo idealno da se sada zaletim do Jokera.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 19:23   #137
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
ajde vi koje ste bile...recite mi kakva je ponuda balerinki?
jel ih ima sta u zivim bojama, ono crvena, ljubicasta, zuta...?
ja san vidila žute u miss selfridge...

bila sam jučer 2 puta
prvi put smo ja i prija obišle samo pola dućana jer smo u svakome bile po pola ure pa samo se satrale na kraju i odlučile doć opet popodne. evo izvještaj:

Tally Weijl: nije loše, srednje jeftin, al sve se curice od 15 godina pomlatile oko robe. nisam posebno očarana.

Orsay: malo me podsjeća na xnation, isto neloš, al mi se čini da im cijene ipak ne odgovaraju kvaliteti proizvoda (u smislu da su mrvicu previsoke)

Yamamay: skoro mi se ništa nije svidilo, gaćice koštaju po 100 kuna, a grudnjaci su skoro svi push-upovi, nisam vidila nijednog jestinijeg od 190 kn

NewYorker: odličan, ogroman i super ponuda. onaj fishbone odjeljak mi je malo droljast, ali amisu je super, ova akcija za otvorenje mi je seuper, stvari ionako jeftine, ima super donjeg rublja svih brojeva, puno lijepih kaputa i majičica, traperice nisam baš gledala. jeftini su, a stvarno se nešto za svakoga nađe

Veromoda: jako dobra, možda su im neke stvari malo skuplje, ali bilo je i super jeftinih stvari

Deichmann: cipele jako jeftine, al sve su ili tetkaste ili droljaste, sve puno špicoka, i to crvenih i lakiranih..brrrr... našla sam par dobrih štikli, al mi je noga u njima veliko izgledala

Dorothy Perkins: razočarala me, većina je robe onako, basic, cipele su im jedino jako dobre, a i bilo je prevruće da se duže zadržim unutra

Topshop: srednja žalost, manji nego onaj u gradu

Miss Selfridge: isto srednja žalost, ali je bar veći od onog u gradu

Bata: pola cipela isto ko u deichmanna, samo su u deichmanna 4 puta jeftinije

u lisce samo nova kolekcija, ja i prija smo slinile za jednim prekrasnim grudnjakom od 300 kuna, a ja sam se utješila činjenicom da ionako nije bilo mog broja

sve, u svemu, ja sam jako zadovoljna, ugođaj mi je pokvario jedino nedostatak svježeg zraka.

kupila sam: 2 veste u newyorkera, sivu i crvenu,
običnu majicu na špaline, isto u newyorkera
torbu u veromodi
zimsku jaknu u veromodi
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 19:29   #138
danas sam bila-nisam previse odusevljena
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 19:31   #139
jel danas bila gužva ladybug? i jesu im klime proradile?
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 22:13   #140
...upravo se vratila...moram priznat da sam poprilično razočarana...doduše sve sam nabrzinu preletjela jer se u nijednom dućanu nije bilo moguće zadržavati više od par minuta zbog nesnosne vrućine...to je dakle prvi minus al popravit će se kad prorade klime(dotad se više ne pojavljujem tamo )...od svih dućana jedino top shop i miss selfridge standardno dobri,a neloša i vero moda... ostalo jedan veliki ...valjda će s vremenom doć zimske, nadam se bolje kolekcije jer ovo je sami škart...ne znam možda su već jučer pobrali sve šta je valjalo
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.