Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2013., 15:34   #5861
Šta se ti smeješ? Eno u Ameriki čovek-pauk i čovek-šišmiš.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 00:13   #5862
Quote:
VatroSlavka kaže: Pogledaj post
kakvim ljudima ??
Ljudima ribama ??
o muskim ribama , o takvim ribama , odnosno ljudima.
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 00:44   #5863
Quote:
gricko80 kaže: Pogledaj post
o muskim ribama , o takvim ribama , odnosno ljudima.
Ja svoju mušku ribu nikako skontat do kraja...
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 00:52   #5864
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Ja svoju mušku ribu nikako skontat do kraja...
a kak ces kad ni ona nemre skontat se
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 01:00   #5865
Baš tako!
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 18:33   #5866
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
blizanac vs strijelčica

kako bi to trebalo funkcionirati?

koliko znam ovo je poprilično nespojiva kombinacija.
Normalno da je nespojiva kad su suprotni znaci, kao ovan i vaga.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 21:04   #5867
Horoskop je zakon!
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 21:07   #5868
ovan podznak djevica

Veza između Ovna i Djevice je vrlo kontradiktorna, tj. veoma su različite prirode koje se teže stapaju u jednu jedinstvenu prirodu. Za Djevicu je tipično odbijanje da se prepusti svojim nagonima, a to se protivi razuzdanosti životinjske duše Ovna. Vatreni Ovan u ovoj vezi neće škrtariti sa obilnošću snaga, te će uspjeti ostvariti svoj utisak, ali prvo mora prijeći unutrašnje prepreke koje njegova strana Djevice nesvjesno čini protiv njegove žestine i silovitosti.
Ovan koji je u podznaku Djevica je dosta štedljiv i ambiciozan, ali i ekscentričan, discipliniran, promišljen, skeptičan i oduševljen.
Ako proturiječe jedan protiv drugoga, može se dogoditi da se Ovan povuče u sebe opterećen raznim osjećajima kao što je sumnja, krivnja i nezadovoljstvo, a time se stvara temperament koji je pun obzira na opsesivan način, te se spaja sa nervozom i neefikasnošću. Ako Ovan uspije održati ravnotežu za oba znaka, mjera, realizam, strogost, metodičnost i inteligencija će postati dragocjena sredstva za razvoj novih ideja Ovna koji izlazi savršeniji iz ovog spoja znakova. On postaje uredniji, kontroliraniji, oprezniji, obdaren kritičkim smislom, te sposoban za praktično ostvarenje svojih ideala. Bit će odmjeren i ustrajan, ali će i naučiti vladati svojom energijom.
Ovakva osoba je mješavina instinkta i razmišljanja, ima zdrav razum, te je osoba od inicijative. Vlastite stavove brani s argumentima. Uredna je i organizirana osoba, ali ima sklonost da se zamara nevažnim detaljima. Također zna i tajnu vječne mladosti, posjeduje sposobnost da uoči slabost drugih ljudi i da iz toga izvlači korist, a da drugi nisu ni svjesni. Podznak Djevice Ovnu daje dašak kritičnosti, pa ponekad Ovan zna biti naporan i cjepidlaka.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:36   #5869
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
Normalno da je nespojiva kad su suprotni znaci, kao ovan i vaga.
To suprotni znakovi zna zavarati. U zodijačkom krugu ti su znakovi nasuprot drugoga. Također suprotni znakovi su često jako slični samo imaju različite temperamente. U ljubavi imaju fifty - fifty šanse za uspjeh.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:19   #5870
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
To suprotni znakovi zna zavarati. U zodijačkom krugu ti su znakovi nasuprot drugoga. Također suprotni znakovi su često jako slični samo imaju različite temperamente. U ljubavi imaju fifty - fifty šanse za uspjeh.

Via Tapatalk
DA, ZNA ZAVARATI. JA SAM OVAN PODZNAK DJEVICA, VENERA U BLIZANCIMA, MJESEC U OVNU, MARS I MERKUR U BIKU, I SVE VAGE KOJE POZNAJEM S NIJEDNOM SE NE SLAŽEM. SVE SU MI DOSADNE, VOLE PUNO PRIČAT, DRUŽELJUBIVE SU, DIPLOMATI, A JA SVE SUPROTNO.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:29   #5871
znakovi u opoziciji bi trebali biti idealni partneri jer se nadopunjuju i imaju isti modalitet i polaritet.

ja sam jarac s podznakom skorpion sa mjesecom u djevici, venerom u strijelcu i marsom u jarcu i poprilicno sam tocno opisan svojim horoskopom osim da sam sutljiv i zatvoren, ali sunce i mars su mi u trecoj kuci pa to objasnjava sve.

jedino sto mi se ne svidja je ta venera u strijelcu posto je u kvadratu po znaku s mjesecom, a sve ostalo ne bih mijenjao. obozavam biti jarac skorpion s marsom u jarcu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:31   #5872
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
DA, ZNA ZAVARATI. JA SAM OVAN PODZNAK DJEVICA, VENERA U BLIZANCIMA, MJESEC U OVNU, MARS I MERKUR U BIKU, I SVE VAGE KOJE POZNAJEM S NIJEDNOM SE NE SLAŽEM. SVE SU MI DOSADNE, VOLE PUNO PRIČAT, DRUŽELJUBIVE SU, DIPLOMATI, A JA SVE SUPROTNO.
ne bi li tvoja venera u blizancima trebala voljeti bas te koje puno pricaju?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:41   #5873
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
DA, ZNA ZAVARATI. JA SAM OVAN PODZNAK DJEVICA, VENERA U BLIZANCIMA, MJESEC U OVNU, MARS I MERKUR U BIKU, I SVE VAGE KOJE POZNAJEM S NIJEDNOM SE NE SLAŽEM. SVE SU MI DOSADNE, VOLE PUNO PRIČAT, DRUŽELJUBIVE SU, DIPLOMATI, A JA SVE SUPROTNO.
Tebi je sigurno teško naći adekvatnog partnera, nisi zaljubljive prirode, bitna ti je komunikacija i da s nekim možeš i svemu pričati i da vaš odnos napreduje i vrlo si oprezan kome ćeš dati priliku. Točno ili ne?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:29   #5874
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ne bi li tvoja venera u blizancima trebala voljeti bas te koje puno pricaju?
Istina, trebala bi (bar tako kaže teorija). Ali vidiš, ne volim. To je zbog mog merkura u biku koji ne voli puno da priča, a koji bik voli da priča? Merkur vlada shvaćanjem svijeta oko sebe, pokretom, intelektom i komunikacijom. Ali radi ove venere u blizancu sam sklona ljubavnim igrama. Sve u svemu, zajeban sam igrač.

Zadnje uređivanje čokobon : 15.09.2016. at 21:49.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:35   #5875
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Tebi je sigurno teško naći adekvatnog partnera, nisi zaljubljive prirode, bitna ti je komunikacija i da s nekim možeš i svemu pričati i da vaš odnos napreduje i vrlo si oprezan kome ćeš dati priliku. Točno ili ne?

Via Tapatalk
uglavnom točno.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:50   #5876
Zasto djevica i strijelac ne idu skupa?

Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:55   #5877
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ja sam totaalna mješavina zraka i vatre....Sunce:Vodenjak
Ascendent:Vaga
Mjesec:Strijelac
Merkur:Vodenjak
Mars:Ovan
Venera:Strijelac
Jupiter:Ovan
Uran:Strijelac
Saturn:Strijelac

Najviše sam poznanstava imao s ljudima zemljanih znakova(Jarci pogotovo-upoznam dva Jarca tjedno), s njima najlakše komuniciram, cura mi je zemljani znak.Kako to?
I ja se pitam kako? A u kojim znacima su tvojoj curi te gore navedene planete?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:57   #5878
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
I ja se pitam kako? A u kojim znacima su tvojoj curi te gore navedene planete?
jos da znamo aspekte u njegovoj natalnoj...

daj i ti svoje tu skopiraj.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 21:58   #5879
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Zasto djevica i strijelac ne idu skupa?

Sent from my E560 using Tapatalk
svi idu skupa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 23:04   #5880
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
znakovi u opoziciji bi trebali biti idealni partneri jer se nadopunjuju i imaju isti modalitet i polaritet.

ja sam jarac s podznakom skorpion sa mjesecom u djevici, venerom u strijelcu i marsom u jarcu i poprilicno sam tocno opisan svojim horoskopom osim da sam sutljiv i zatvoren, ali sunce i mars su mi u trecoj kuci pa to objasnjava sve.

jedino sto mi se ne svidja je ta venera u strijelcu posto je u kvadratu po znaku s mjesecom, a sve ostalo ne bih mijenjao. obozavam biti jarac skorpion s marsom u jarcu.
A gdje ti je merkur?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger