Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2008., 13:48   #1
Breaking Bad / Na putu prema dolje (2008-2013)



Quote:
Breaking Bad is an American crime drama television series created and produced by Vince Gilligan. The show originally aired on the AMC network for five seasons, from January 20, 2008, to September 29, 2013. It tells the story of Walter White (Bryan Cranston), a struggling high school chemistry teacher diagnosed with inoperable lung cancer, who, together with his former student Jesse Pinkman (Aaron Paul), turns to a life of crime, producing and selling crystallized methamphetamine to secure his family's financial future before he dies. The title is from a Southern colloquialism meaning to "raise hell". Breaking Bad is set and was filmed in Albuquerque, New Mexico.

Walter's family consists of his wife Skyler (Anna Gunn) and children, Walter, Jr. a.k.a. Flynn (RJ Mitte) and Holly (Elanor Anne Wenrich). The show also features Skyler's sister Marie Schrader (Betsy Brandt), and her husband Hank (Dean Norris), a Drug Enforcement Administration (DEA) agent. Walter hires lawyer Saul Goodman (Bob Odenkirk), who connects him with private investigator and fixer Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks) and in turn Mike's employer, drug kingpin Gus Fring (Giancarlo Esposito). The final season introduces the characters of Todd Alquist (Jesse Plemons) and Lydia Rodarte-Quayle (Laura Fraser).

Breaking Bad follows protagonist Walter White (Bryan Cranston), a chemistry teacher who lives in New Mexico with his wife (Anna Gunn) and teenage son (RJ Mitte) who has cerebral palsy. White is diagnosed with Stage III cancer and given a prognosis of two years left to live. With a new sense of fearlessness based on his medical prognosis, and a desire to secure his family's financial security, White chooses to enter a dangerous world of drugs and crime and ascends to power in this world. The series explores how a fatal diagnosis such as White's releases a typical man from the daily concerns and constraints of normal society and follows his transformation from mild family man to a kingpin of the drug trade.

Breaking Bad is widely regarded as one of the greatest television series of all time. By the time the series finale aired, the series was among the most-watched cable shows on American television. The show received numerous awards, including sixteen Primetime Emmy Awards, eight Satellite Awards, two Golden Globe Awards, two Peabody Awards and a People's Choice Award. For his leading performance, Cranston won the Primetime Emmy Award for Outstanding Lead Actor in a Drama Series four times. In 2013, Breaking Bad entered the Guinness World Records as the highest rated show of all time.




IMDB
AMC






TV Guide je opisao seriju kao mračniju verziju Weedsa... Kreće sad u nedjelju, 20.1., na AMC-u, mreži koja je stvorila apsolutnog pobjednika ovogodišnjih Globusa - Mad Men

Zadnje uređivanje lie : 14.10.2015. at 17:52. Reason: apdejt
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 14:19   #2
I kakva je? Vrijedi li skinuti?
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 20:37   #3
Odgledao sam samo nekih 15-ak minuta i sad nikako da stignem nastavit Ugl, izgleda jako dobro Bryan Cranston je odličan
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 22:03   #4
A nista moracu i ovo skinuti
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 14:52   #5
Stavili skidati.
Jer nemamo što gledati. Sve serije su nam završile.

Javim dojmove kad se skine&pogledam.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 16:03   #6
bez uvrede al djeluje mi ko neko tesko sranje
radije cu gledat oc reprize
ex_noah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 16:07   #7
Quote:
ex_noah kaže: Pogledaj post
bez uvrede al djeluje mi ko neko tesko sranje
radije cu gledat oc reprize
ako čemo iskreno več po samom ono plotu čini se vrloooo zanimljiva serija..sjeti se plota od weeed te kako je zavšila..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 12:46   #8
Breaking Bed

Skinula sam sezonu i jučer odgledala prvu epizodu.
Čini mi se da će biti

http://www.amctv.com/originals/breakingbad/

http://www.imdb.com/title/tt0903747/
luna_lunatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 04:13   #9
Pogledah prvu sezonu; premalo ep za jednu sezonu, likovi nerazradjeni, gluma tako-tako uglavnom losa.
Jednostavno bas nista magnetski ne privlaci za gledanje serije.
Odgledah je po preporuci prijatelja, ocekivao sam puno vise.

Druga sezona ce navodno imati 13ep pa se mozda sto i popravi.
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 08:26   #10
Meni jedan frend reko da je dobra i vjerujem mu inace...Poceo skidat pa cemo vidjet.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 08:38   #11
meni je serija odlična.malo mi je bilo teže gledat bryana nakon toliko epizoda malcolm..ali sve to brzo prođe..zasluženo je dobio nagradu za ulogu..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 07:41   #12
Pogledo sinoc onu pvu od 56min i ono, ajmo rec da mi je bila napor žešći
Mozda nisam bio raspolozen
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 23:41   #13
ja sam jucer skinula prvu sezonu, danas u jednom zalogaju pregledala sve. Meni likovi uopce nisu nerazradjeni, dapace, svako ima svoj jaki karakter, pogotovo walt, jesse, i ovaj DEA sogor, svaka cast, a Marie se razradi tijekom ostalih serija. A uostalom, Bryan je osvojio Emmyja na sveopce iznenadjenje jer je to kao serija s cable networka...
Uglavnom, ja sam se totalno navukla, obozavam ih sve redom, pogotovo kad se jesse i walt zakace i opcenito kako jesse ima breakdowns, dok si walt zacrta neke nemoguce ciljeve.
Upravo skidam drugu sezonu, jedva cekam pogledati.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 08:47   #14
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
Pogledo sinoc onu pvu od 56min i ono, ajmo rec da mi je bila napor žešći
Mozda nisam bio raspolozen
Ideššš, kad sam ovo pisao ni ne sjecam se

u međuvremenu sam sve odgledo i krenuo s drugom sezonom, serija je ultimativni zakon
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 09:04   #15
Quote:
Čačkalica kaže: Pogledaj post
Bryan je osvojio Emmyja na sveopce iznenadjenje jer je to kao serija s cable networka...
i?pa najbolje,najskuplje serije dolaze s cable networka.zar misliš da su jedni sopranosi išli na nacionalnoj televiziji,ili dexter,deadwood,rome..
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 12:56   #16
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
i?pa najbolje,najskuplje serije dolaze s cable networka.zar misliš da su jedni sopranosi išli na nacionalnoj televiziji,ili dexter,deadwood,rome..
pa sam sam rekla, nemoj odma biti zlocest

evo ja danas pocinjem s drugom sezonom. veli frend da je brutalna
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 15:13   #17
super serija

pogledala sam prvu sezonu i dobra mi je serija! jedino mi je kraj nekako mlak
očekivala sam dramatičniji kraj 1. sezone..sad skidam odmah drugu sezonu da vidim nastavak jer se nekako mora zavrsit ta njegova saga s pravljenjem droge..mora skupit dovoljno para da osigura zeni i djeci dobar zivot nakon sta umre!

i dobra stvar serije je ta neka nit koja pokazuje kako zapravo svi krsimo zakon, na ovaj il onaj način, samo je linija gdje povlačimo granicu drugačija..netko krade u dućanu, netko pusi zabranjene kubanske cigare, a netko radi drogu...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 19:06   #18
meni je kraj druge skroz čudan

ali cijela sezona je pre dobra
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 21:11   #19
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
meni je kraj druge skroz čudan

ali cijela sezona je pre dobra
meni je genijalan nacin na koji su povezali sve one cold openinge kroz sezonu u toj zavrsnoj sceni

a i predobra mi je transformacija walterovog lika na kraju druge sezone u odnosu na prvu.

odlicna serija...jedva cekam novu sezonu
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:16   #20
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
meni je genijalan nacin na koji su povezali sve one cold openinge kroz sezonu u toj zavrsnoj sceni

a i predobra mi je transformacija walterovog lika na kraju druge sezone u odnosu na prvu.

odlicna serija...jedva cekam novu sezonu


slažem se

sezona 1
odlična

sezona 2
nekoliko puta bolja


super serija iako je relativno nepoznata
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.