Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2006., 11:34   #1
Mini pakiranja za put

Zagrebačko pitanje....

Zna li netko gdje nabaviti mini pakiranja šampona, regeneratora, gela za tuširanje, sapuna, paste za zube... i svega ostalog što nam treba za vikend putovanje...?

Bila u Mulleru jutros, nemaju ništa od navedenog.... a za dalje nemam pojma...

Hvala
seagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:04   #2
u dm-u?
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 12:58   #3
Quote:
crvenkapica33 kaže:
u dm-u?
ja sam vidjela samo pastu za zube.
a u autriji u dm-u imaju sve živo...
i uvijek muku mučim s velikim bocama kad idem nekud na par dana
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:00   #4
ja imam sistem da kad mi bocici bilo cega ostane taman za tjedan dana... bocicu prestanem koristiti i sacuvam za putovanje
onda tamo bacim i ne nosim natrag

nije nesto... jos smisljam
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:06   #5
Quote:
joujou kaže:
ja imam sistem da kad mi bocici bilo cega ostane taman za tjedan dana... bocicu prestanem koristiti i sacuvam za putovanje
onda tamo bacim i ne nosim natrag
Ma uglavnom mi nije problem vratiti se sa bočicama, ako ih imam gdje strpati kad odlazim na put.

Meni su problem te sve bočice jer uobičajena pakiranja šampona, regeneratora i ostalih preparata zauzimaju puno mjesta, a na vikend putovanjima ih kanim koristiti jednom ili dvaput. Zauzmu mi užasno puno mjesta, zaista je nepotrebno okupirati toliko prostora, a ne mogu bez ičega ići... Tim više što sve nosim u ruksaku (nema smisla nositi putne torbe koje, bez obzira koliko male bile, nisu mi praktične) i onda mi neseser zauzme pol ruksaka, a sve bez veze...
seagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:06   #6
Ja na putovanje nosim testere koje mi uvale po parfumerijama. Imam od gelova za pranje face, tonika, maski, kremica... svega.

Šampon i regenerator nabavim u onim malim vrećicama. I kupim još onu malecku termalnu vodu.

Ima u DM-u i onih malih dezića.


Jedino na malu pastu za zube nisam naišla...
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:07   #7
Quote:
crvenkapica33 kaže:
u dm-u?
Ma kakvi...
seagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:18   #8
Quote:
joujou kaže:
ja imam sistem da kad mi bocici bilo cega ostane taman za tjedan dana... bocicu prestanem koristiti i sacuvam za putovanje
onda tamo bacim i ne nosim natrag

nije nesto... jos smisljam
haha, to i ja radim.
onda mi ostane mjesta, jer znam da ću nešto kupit, to kad putujem van.
samo što bi bilo zgodnije da je sve u malim bočicama.
isto si čuvam neke testere ili manja pakiranja.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:28   #9
kupi si u ljekarni plasticne posudice i jednostavno preseli sve svoje potrepstine u njih.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:30   #10
Quote:
meg kaže:
kupi si u ljekarni plasticne posudice i jednostavno preseli sve svoje potrepstine u njih.
Odlična ideja... samo... ispričaj mene neinformiranu.... zašto ljekarne prodaju prazne plastične posudice?
seagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 13:35   #11
Quote:
meg kaže:
kupi si u ljekarni plasticne posudice i jednostavno preseli sve svoje potrepstine u njih.
ma to mi se ne da...
ja bi neke male koje mogu samo bacit u smeće da ih ne moram nosit nazad.
uvijek imam više prtljage kad se vraćam
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 14:53   #12
Quote:
B.B. kaže:
Jedino na malu pastu za zube nisam naišla...

Upravo Calgonite pastu za zube imam u vrlo malim tubicama, jedna mi je zajedno sa malom četkicom za zube (na sklapanje) u torbi. Pastu sam dobila (5-6 komada) prošlo ljeto, imali su neku prezentaciju i dijelili su te male tubice.
Inače ne znam gdje bih ih uopće našla.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:02   #13
one dontodent (dm-ove) postoje u tim malim pakiranjima. ja sam našla pored blagajne.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:05   #14
Misli si na to ubuduće pa si čuvaj male bočice i kutijice A za sada probaj nabaviti u apoteci, možda će ti htjeti prodati nešto te prazne ambalaže. I onda si u to pretoči iz većih boca. Ja si tako radim. Jer npr. minijaturni regenerator za kosu možeš kupiti samo od nekih žnj proizvođača što mi ne odgovara pa si ja radije stavim ono što inače koristim.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:08   #15
Quote:
t.star kaže:
one dontodent (dm-ove) postoje u tim malim pakiranjima. ja sam našla pored blagajne.
da i imaju mala pakiranja stapica za usi. uzmem si i vatice za odstranjivanje laka natopljene s acetonom da ne trebam furati sve. ok je i mala pjena za kosu. u muelleru kupujem mini vosak od keune i masku u vrecicama.

volim sve sitno
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:12   #16
Quote:
emergence kaže:
da i imaju mala pakiranja stapica za usi. uzmem si i vatice za odstranjivanje laka natopljene s acetonom da ne trebam furati sve. ok je i mala pjena za kosu. u muelleru kupujem mini vosak od keune i masku u vrecicama.

volim sve sitno
da, da, kupila sam i ta mala pakiranja za uši.
iako mi je dovoljno par komada za put od par dana
(posluži i za uklonit maskaru ako se prilijepi )
i mali lak za kosu (koji i nije baš tak mali)
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:21   #17
Quote:
B.B. kaže:
Ja na putovanje nosim testere koje mi uvale po parfumerijama. Imam od gelova za pranje face, tonika, maski, kremica... svega.

Šampon i regenerator nabavim u onim malim vrećicama. I kupim još onu malecku termalnu vodu.

Ima u DM-u i onih malih dezića.


Jedino na malu pastu za zube nisam naišla...
pa baš to ima u dm-u! a kaj nema onih niveinih putnih neseserića? ili to tek ljeti dobivaju
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:25   #18
Quote:
seagirl kaže:
Odlična ideja... samo... ispričaj mene neinformiranu.... zašto ljekarne prodaju prazne plastične posudice?

pa ne znam ni ja iskreno.... mene su tete iz martimexa poslale po te kutijice kak bi mi stavile hrpu onih kremica u njih. tak sam ih i ja otkrila.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:27   #19
U austrijskom DM-u.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:42   #20
Quote:
seagirl kaže:
Odlična ideja... samo... ispričaj mene neinformiranu.... zašto ljekarne prodaju prazne plastične posudice?
Pa ne bi one trebale to prodavati Ali, ljekarne izrađuju svoje vlastite kreme za raznorazne potrebe pa uvijek imaju takvih bočica i kutijica. Još ako imaš tetu magistru koju poznaš, nemaš problema
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.