Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2011., 22:33   #81
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
gle ja ne znam jel ne naručujem hranu nigdje a Trainer mi se činio jednostavnijim nego da kupujemo hranu, vozimo na kolodvor etc, etc.....
i ne kužim treći pasus, ali dobro, nećemo spamati
Nisam znala da pet centar ima dostavu

no, da rezimiramo -
u stvari je tako da tko želi može naručiti u pet centru, ili kod trainera jer sumnjam da će netko na PŠ preuzeti skupljanje novčića za hranu pa onda naručiti, bilo kod jednih bilo kod drugih - ili se varam
ja sam mislila da se uplaćuje njima ili da se ovdje skuplja pa da ima se pošalje..

Nije spam ali ne kužim koji dio trećeg pasusa ne kužiš? tvoj pas jede Trainer?
ok lijepo i moj Orjen...Ali Arči ne jede Orjen a sigurna sam niti Buba niti ona divna kujica iz šinetraja kod Lajoša Trainer...

Ne volim prozivanja koja neupućenima otvaraju mjesto bilo kakvoj sumnji u bilo koje moje stavove ikada više...a sorry Twist znam da si ti pametna žena i da jako dobro znaš što sam htjela reći Kao i da su svi shvatili poantu bez obzira da li se slažemo ili ne...
Nije mudro baš kupovati gladnim psima koji nemaju nikakve hrane super premium hranu kada za te novce mogu kupiti duplo više obične kvalitetne hrane za koju i ljudi koju hrane svoje životinje ističu da je dobra i tako im omogućiti duplo više sitih dana i života...

edit: kad budem mogla poslti ću im koliko budem mogla hrane za pse od priča i spuštanja nemaju ništa

Zadnje uređivanje zvončica7 : 15.08.2011. at 22:52.
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 22:54   #82
300 pasa ima 300 potreba,nek vuckici ispita pa cemo javit tam kontakt,dubrovnik mislim da PC racuna kao otoke
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 22:55   #83
da, slazem se...ja cu sutra narucit nesto hrane za macke jer su rekli da im tog najvise treba, ali naravno uvijek zatreba i hrane za pse...ako netko bude slao busom nek mi javi, ja cu ga pricekati i odnijeti im to. lijepo od svih vas koji zelite pomoci, kao sto je chillikimi vec rekla, nije puno ljudi ovdje zainteresirano za to, a sad tko je kriv za to i pomaze li svada i kritiziranje jedinih koji nesto rade, o tome negdje drugdje.
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 22:56   #84
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
300 pasa ima 300 potreba,nek vuckici ispita pa cemo javit tam kontakt,dubrovnik mislim da PC racuna kao otoke
za one od vas koji imaju facebook, njihova grupa se zove drustvo za zastitu zivotinja dubrovnik, na stranici imaju slike zivotinja i jos dosta informacija, kao i brojevi racuna i mobitela. takoder ako netko od vas zna prebaciti neke slike i tako pomoci da pse i ovdje oglasavamo, jer ja stvarno ne znam...
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 23:24   #85
Koliko se ja sjećam jedino nešto organizirano prema Dubrovniku iz Zagreba je išlo kad je dolje u azilu izbio požar i tada se sakupila ogromna količina hrane koju je tada Jurica iz pet taxi Jazavac( mislim da više ne postoji) vozio o svome trošku i tako dvaput, jer sve nije stalo i još su dobili donacije izvana pa su bili mirni dosta vremena.
Onda je Jurica kasnije još jednom vozio ono što je ostalo, o svome trošku jer se puno toga bilo skupilo, što deka, zdjelica, hrane, a imao je nešto kao kombi, bilo je puno mjesta, tako da su velike količine otišle.

Inaće ja radim u jednoj firmi koja se između ostalog bavi i distribucijom hrane za kućne ljubimce i to za jednu firmu koja proizvodi od komercijalne hrane do super premium i vidjela sam naloge kojima sam se jako čudila, da hrana za azil koja se naručuje nije ova jeftinija komercijalna, nego super premium, čak i super premium konzerve, pa sam pomislila super kad oni ne samo da nemaju problema sa hranom , nego se i fino hrane i baš mi je bilo drago.
Nisu to bile neke preogromne količine s obzirom na broj pasa, ali opet dosta velike količine i kontinuirane.
Čak sam i kolegicu koja vodi taj dio pitala dal je stvarno moguće da se ta hrana uzima za azil, da neko drugi tu nešto ne muti, onda se ona meni čudila kako je to mogu pitati kad je na nalogu mjesto isporuke azil i naravno da onda ne može drugačije biti isporučeno mimo naloga, tako da više kasnije ni nisam obračala pažnju....

Sad mi stvarno ništa nije jasno???Ko zna gdje ta hrana uopće završi i za koga...

Sutra ću baš provjerit točne količine i u kojem kao intervalu odlaze....
naja05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 23:32   #86
bas za azil u dubrovniku? hm ne znam....
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 23:45   #87
da,ako je za njih,onda ide za pse,stavit cu slika,svi su u super stanju
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 00:50   #88
Jučer sam se vratila iz Dubrovnika.Bila sam u posjeti psima na Žarkovici.Pre,prekrasni psi.Puno malih pasa,čupavih,sve što se traži kod nas.Al ne i u Dubrovniku.Ak nemaš rasnog psa i naočare,nisi faca.Žao mi je što nisam cijeli odmor provela u Du,inače bi svaki dan bila na Žarkovici.Kupanje i sunčanje sam prerasla.Imam jako puno slika iz samog azila i od nekih pasa pa ak netko hoće stavit ovdje nek mi pošalje mail jer ja ih neznam stavit a i rijetko sam na forumu.Hitno im treba advantix il nešto slično za buhe,krpelje i protiv komaraca.Za razliku od nas oni imaju tamo komarce koji prenose lajšmaniozu pa im zato treba advantix.A za štence im treba frontline.I treba im puno,puno pratela,hrane za štence i hrane za mačke,deka,ručnika,zdjelica.Hrane za odrasle pse imaju dovoljno.U subotu,baš prije nego sam ja došla,turisti Italijani su našli 6 štenaca bačenih u smeće pa su donijeli gore.Sreća,pa imaju kujicu sa štencima pa je prihvatila i ove.I zaista ih razumjem kak ne stignu oglašavat.Ima ih svega 3-4 koji dolaze nahranit,napojit pse,počistit boxeve.A ipak na 380 pasa je to mali broj.Ako netko želi preuzet obavezu oglašavanja,oni su voljni slat slikice.Žao mi je što su tak daleko i zaboravljeni.
micika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 00:55   #89
Quote:
micika1 kaže: Pogledaj post
Jučer sam se vratila iz Dubrovnika.Bila sam u posjeti psima na Žarkovici.Pre,prekrasni psi.Puno malih pasa,čupavih,sve što se traži kod nas.Al ne i u Dubrovniku.Ak nemaš rasnog psa i naočare,nisi faca.
A slušaj, ovo zaista nije točno! Poznajem ljude koji su udomili psa od gore, ljude koji su pokušali pa odustali. Razloge sam navela a ovakvo omalovažavanje ljudi iz Grada je bezobrazno. Žalosno je i to što sam iz zg-a morala dovesti kujicu dolje na udomljenje jer se 10 dana nitko nije javljao na mob. Ako se ne rješe boksevi i kakav takav sistem oglašavanja situacija će biti sve gora i gora.
Kao i svima drugima fali im hrane, advantixa i ostalog to je neupitno.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 01:20   #90
Azil koristi stare utvrde gdje psi spavaju i navikli su zivjet u skupinama, igraju se, spavaju zajedno a zimi se i griju medjusobno, vlada jedna dobra atmosfera pa bi preporucila ljudima da ih dodju posjetit ako su u Dubrovniku. U boksove svakodnevno ulaze odrasli i djeca. Peseki nisu agresivni.
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 01:32   #91
Evo jedne nove slikice sa grupe, gospodja iz Nizozemske koja prati grupu na fejsu je dosla vidjet peseke i podijelit poslastice



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 01:39   #92
i jedni Englezi su dosli volontirat za vrijeme godisnjeg nadam se da ce po zimi preuzet i Hrvati



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 16:29   #93
Evo ja sam narucila nesto hrane za macke u pet centru, doci ce za koji dan pa cu vam moci reci koliko im treba da dostave do Dbk...Kad to sve dode idem gore, prije ne mogu radi mog psa, 0-24 sam s njim da ne grize savove...
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 17:26   #94
Quote:
Troshkica kaže: Pogledaj post
Evo ja sam narucila nesto hrane za macke u pet centru, doci ce za koji dan pa cu vam moci reci koliko im treba da dostave do Dbk...Kad to sve dode idem gore, prije ne mogu radi mog psa, 0-24 sam s njim da ne grize savove...
Bravo

čuj jesi platila dostavu? pitam jel vidim da meni nije uračunata dostava, već piše da je tjedan besplatne dostave uz aktiviranje fb koda...
jel to samo za Zgb ili za sve me zanima?

sorry ak je off...
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:52   #95
Quote:
zvončica7 kaže: Pogledaj post
Bravo

čuj jesi platila dostavu? pitam jel vidim da meni nije uračunata dostava, već piše da je tjedan besplatne dostave uz aktiviranje fb koda...
jel to samo za Zgb ili za sve me zanima?

sorry ak je off...
pa meni su uracunali dostavu....nisam nigdje vidjela to za tjedan besplatne dostave :S a sad je ionako gotovo, vec sam narucila..
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 23:36   #96
Pogedala sam malo slike na fejsu, pa ti su psi fantastični i djeluju čisto i uredno..od malih do velikih, za svačiji ukus ponešto...
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 00:06   #97
Ma ima stvarno svakakvih, svih boja i veličina Ali nedostatak oglašavanja je problem. Svi znamo kako treba poslikati psa za oglasnik, slike čopora pasa nisu dovoljne. Treba s njima na njuškalo, na forume itd.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 07:45   #98
Quote:
ChiliKimi kaže: Pogledaj post
Ma ima stvarno svakakvih, svih boja i veličina Ali nedostatak oglašavanja je problem. Svi znamo kako treba poslikati psa za oglasnik, slike čopora pasa nisu dovoljne. Treba s njima na njuškalo, na forume itd.
Istina...joj kad se sjetim onog predivnog DA koji je udomljen i njihove Lotte... definitivno bi trebalo poduzeti nesto takvo, al tko bi ih sve razdvojio i poslikavao? ima ih mali milijun...al drago mi je vidjeti da na njihovoj grupi na fejsu ima pojedinacnih slika i da se ipak udomljavaju...
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 19:22   #99
Ne znam kako editirat svoj post, tj nema mi te ikonice pa eto samo da napisem, u utorak sam narucila hranu za macke iz pet centra i dosla je vec danas u Dbk!
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 23:03   #100
Editirat post možeš samo unutar 90 minuta.

Super je da ste se snašli preko Pet Centra.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.