Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2009., 13:36   #41
Quote:
tiger_boy kaže: Pogledaj post
gledao sam ga, no poanta nije u tome da li sam ja dobio odjeb ili ne, jer je rekla da nece vezu ali da joj odgovara da budemo frendovi s povlasticama.....tako da mu sto se tice mog primjera pada teroija u vodu, ali ok , bojite se bliskosti i to je to
Eto.
Znači, sve se sretno (zasad) završilo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 15:20   #42
Kakvi su to frendovi sa povlasticama, fuck frendovi? Nisam iz ove generacije pa pitam...
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 19:09   #43
Quote:
visoka_peta kaže: Pogledaj post
Kakvi su to frendovi sa povlasticama, fuck frendovi? Nisam iz ove generacije pa pitam...

da, fuck frendovi...jedan sasvim normalan odnos danas....katastrofa....moje osobno misljenje naravno
ricava22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 19:39   #44
tiger_boy@- cura koju želiš je sjebana i ima nekih problema sama sa sobom u glavi. neke ljude to baš i privlači, možd jer je hard to get.
ali iza svega tog straha i 'bi-nebi' stoji samo manjak strasti i bljutav odnos prema životu. htjet će bit s tobom kad se oženiš valjda, onda će se sjetit da bi ipak pravu vezu i ljubav a ne povlastice i razne nazive za ništa. ali onda se možda opet predomisli. pa hoće. pa neće. neće možda nikad znat što osjeća. a život je samo jedan
Sadeyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 19:55   #45
people are pussies.

lakse se sakriti iza imaginarnog zida nego riskirati da ih se povrijedi.... samo... taj zid ih i zarobljava od sansi da budu sretniji u zivotu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 23:54   #46
da, uvijek je prisutan strah, taj jebeni strah od ljubavi. priznajem,kukavica sam i propustila sam nekoliko puta prilike za sretniji život. 19 mi je a nikad nisam usla u vezu, prosla bezbrojna barenja, flertovanja.. svaki put kad bi netko od tih likova pozelio nesto vise, dao mi do znanja da me zeli bolje upoznati ja sam pobjegla glavom bez obzira. a neki od njih su se čak i meni sviđali jaako...a ja lagala da ne zelim nista vise od "being friends"...

i svaki put si kazem..sljedeci put cu biti hrabrija, neću si to raditi više ali nemogu i ne mogu.to je jace od mene. evo sad se opet nalazim u takvoj sugavoj situaciji. zaljubljena sam nakon dugo vremena, i cak vidim da se i ja njemu sviđam.........ali pravim se hladna, ne odgovaram mu na poruke ili samo jednom rječju. Zelim da odustane iako ce me boljeti....al strah je prevelik
the_doll_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 14:01   #47
Cega se bojis?
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 14:16   #48
ne bojim se ja ljubavi. ja se bojim da ona ne nestane.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:43   #49
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Zato sto te netko sjebao prije pa znas kak prokleto boli i ne zelis si ti ponovno.


Zato sto je lakse pobjeci, nego patiti poslije.
Potpisujem...
Black angel 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:58   #50
Ljubav? Nema toga više.

Svi kažu isto, svi nešto seru i lažu, a zapravo su svi ista gamad.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:22   #51
a ne boji se ljubavi,nego onoga sto bude ako ljubav prestane
osobno me je isto strah, zbog losih iskustava

po sebi znam za moguce ispade zbog strrahazato ti je i bolje da nisi u vezi s njom dok ne dode malo sebi
niinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 23:30   #52
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Svi kažu isto, svi nešto seru i lažu, a zapravo su svi ista gamad.
A zapravo, na tvoju veliku sreću, baš i ne znaš što govoriš...

Quote:
niinaa kaže: Pogledaj post
osobno me je isto strah, zbog losih iskustava
"Ah, opet ću pasti!" reče plavuša ugledavši koru banane.


Temeljito izmiješani pojmovi. Ono čega se treba bojati nije ljubav, nego sljepilo koje s ljubavlju nema veze; bedasto srljanje k nekom potpuno pogrešnome, u uvjerenju da je "to to". Zaljubljenost u ljubav, za koju nam treba prvi/prva koji/koja naiđe. Proglašavanje (ni manje ni više nego) "ljubavlju" svaku iskru nade uime koje žmirimo na očito...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:31   #53
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Zato sto si si trenutno u zivotu zacrtao neke druge stvari i ne zelis si stvorit obvezu koju donosi ozbiljna veza i dublje emocije. :
jedina si navela neke "normalne" razloge

pitanje je bilo i za cure i za dečke
ja osobno takve ljude ne razumijem, ali baš sam zapela za takvog dečka
on ne bi vezu, ali nešto bi, ni sam ne zna šta, al boji se turbo koliko vidim
ajde kod cura je to još donekle normalno, al kad se dečko boji
ja ga samo isprepadala, sad je pobjegao glavom bez obzira
e al problem je što nije on neki bezvezni, nego je i meni
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:37   #54
Quote:
Agnes kaže: Pogledaj post
on ne bi vezu, ali nešto bi, ni sam ne zna šta, al boji se turbo koliko vidim
Najvjerojatnije loše vidiš.

Puno vjerojatnije od tog straha koji ti "vidiš" (a skoro sigurno se radi o wishful thnkingu) je da se čovjeku jednostavno ne da zanemariti neke druge snošaje zbog tebe.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:45   #55
Moja prijateljica se panično boji veze i zadnji put je bila u vezi prije 10 g (i imala ikakvog muškarca) jer eto, ne želi biti povrijeđena :rolz:
Opy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 00:51   #56
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije loše vidiš.

Puno vjerojatnije od tog straha koji ti "vidiš" (a skoro sigurno se radi o wishful thnkingu) je da se čovjeku jednostavno ne da zanemariti neke druge snošaje zbog tebe.
a gle, možda jesam luda, ali nisam glupa
nisam tu navela ni p od cjele priče
i on nije neki tipičan tip, čudan je
vjerujem da ima drugačije prioritete, al tu je i dosta straha
a i nije to među nama nešto bezveze
i ne znam baš da je nešto iskusan, ma sve je to za popizdit
zašto da bude jednostavno kad može komplicirano
u svakom slučaju osjećam se ko da sam zaljubljena u dijete, a ne muškarca God help
Agnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 01:04   #57
Unhappy

Iskreno,i sama imam takav slučaj.Nedavno sam izašla iz duge,turbulentne veze,koja me iskreno emocionalno iscrpila..I smatram da imam opravdane razloge da kažem-nisam još spremna za vezu,za obavezu bilo kakve vrste.
I da,imam prijatelja,koji mi je otvoreno priznao da želi sa mnom nešto više,ja sam naravno rekla da mi prijateljstvo savršeno odgovara,jer kao što sam rekla,nisam još spremna za vezu. Obožavam izlaske i kave s njim,ali sam sve to svela na teški minimum,jer se bojim da bi mu možda dala lažnu nadu,ili bi on to sve skupa krivo protumačio..Dakle,ne samo da nemam dečka,nego sam praktički izgubila i prijatelja..
bambolejla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 13:33   #58
Ako baš želi biti s njom,nek joj kaže to jasno i glasno,možda se ona preispituje što on zapravo hoće od nje...i strah ju je vjerovatno toga da se ne ponada nečemu što se vjerovatno nikad neće dogoditi -.-'
Black angel 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 14:16   #59
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Temeljito izmiješani pojmovi. Ono čega se treba bojati nije ljubav, nego sljepilo koje s ljubavlju nema veze; bedasto srljanje k nekom potpuno pogrešnome, u uvjerenju da je "to to". Zaljubljenost u ljubav, za koju nam treba prvi/prva koji/koja naiđe. Proglašavanje (ni manje ni više nego) "ljubavlju" svaku iskru nade uime koje žmirimo na očito...


Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Puno vjerojatnije od tog straha koji ti "vidiš" (a skoro sigurno se radi o wishful thnkingu) je da se čovjeku jednostavno ne da zanemariti neke druge snošaje zbog tebe.
Savršeno izrečena bit , ali bojim se da ljudi ne vole (jer ne mogu podnijeti) istinu.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 18:10   #60
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A zapravo, na tvoju veliku sreću, baš i ne znaš što govoriš...



"Ah, opet ću pasti!" reče plavuša ugledavši koru banane.


Temeljito izmiješani pojmovi. Ono čega se treba bojati nije ljubav, nego sljepilo koje s ljubavlju nema veze; bedasto srljanje k nekom potpuno pogrešnome, u uvjerenju da je "to to". Zaljubljenost u ljubav, za koju nam treba prvi/prva koji/koja naiđe. Proglašavanje (ni manje ni više nego) "ljubavlju" svaku iskru nade uime koje žmirimo na očito...
Upravo si me prosvijetlija.... sak kad malo pogledam u nazad... točno je tako.
sahara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.