Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2012., 12:15   #161
gdje naci ovo i ovo u trgovini. malo mi je puno 30 kn za dostavu, vise nego artikl. i opcenito gdje se tako sto moze naci, da se povjesa na gredu? ili ona ljulja za dvoje, jel ima to negdje? ali znaci samo ljulja da se ne kupuje cijeli set
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 11:33   #162
Quote:
djura19 kaže: Pogledaj post
gdje naci ovo i ovo u trgovini. malo mi je puno 30 kn za dostavu, vise nego artikl. i opcenito gdje se tako sto moze naci, da se povjesa na gredu? ili ona ljulja za dvoje, jel ima to negdje? ali znaci samo ljulja da se ne kupuje cijeli set
Od 31.5. u Lidlu će biti za 64.99 kn. Ispadne ti jeftinije to gore sa dostavom.
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 08:57   #163
baš sam malo čitala unatrag, tragala za pješčanikom i došla na ideju da bi se to dalo dosta jednostavno* napraviti od obične drvene palete koja je dim 1,20x80. 15cm visine je valjda dosta.

*jednostavno je u teoriji


http://www.paleta-plus.com/

zamišljam ovako:
paletu okrenuti naopačke, srednju ovu dasku izbiti, zatvoriti bočne stranice s nečim (toliko o mojoj jednostavnosti ), dno pokriti nečim poput ovog; http://www.njuskalo.hr/djeca-ostalo/...-oglas-4915047 (ili neki čvrsti najlon bitno jeftiniji..ovo je ipak obilatih 200kn, za te pare kupiš pješčanik )

eto, ideja je tu, palete se mogu naći na otpadu, još treba smisliti kako zatvoriti rupe. recite muževima pa možda se koji sjeti kako doraditi ideju
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 09:55   #164
naknadno mi pada na pamet da bi najlon mogao tj trebao biti rupičast da kad kiša napada da višak vode ode.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 14:57   #165
katjes tako sam i ja imala ideju i nagoorila muza da radi. imali smo palete od drva i jos daski. cijeli dan se izmucio dok je napravio dno. i na kraju smo za strane isli kupiti brodski pod, pa razne boje da ne propadne ( a i da mama malo crta). napravili smo i poklopac da nista ne ulazi unutra- nakraju nas je doslo skoro 800 kn. ali je zato velik i prostran. mislim da su dim 180 cm x 120 cm. ako hoces sliku poslika kad uhvatim vremena
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:29   #166
aaa vi ste išli na zatvoreno dno. čitala sam još malo, guglala i vidjela da mnogi uopće ne stavljaju dno nego samo ove bočne stijenke.
a koliko je dubok? možda je 15cm premalo? bolje da je veći ()

može to biti još jednostavnije- napraviti samo okvir i napraviti rupu u zemlji, nasuti šljunka u rupu, na to geotekstil (prenosim što sam čula, osobno nemam pooojma kakav je to materijal). geotekstil bi trebao biti porozan a ak je ispod šljunak onda voda nesmetano otječe. a navodno ako sam dobro shvatila sprečava naviranje vode prema gore? dakle, u jednom smjeru ide a u suprotnom ne.

ja sam računala proći ispod 100kn :škrtica:
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 21:52   #167
i ja sam sktrica i nisam htjela dati 350 kn za onaj u baumaxa. a nakraju nas ispalo duplo. i vise. nas ima dno i pokrivo. muz potrosio 2 kg brukva. stvarno se namucio.

najjednostavnije ti je pitati kod nekog vulkanizera gumu od kotaca (po mogucnosti traktora) i u to stavis pijesak. tako sam ja prvo htjela ali se onda zaigrali. bas cu ga ovih dana poslikati i staviti slike

edit. nas je visok oko 40 cm.
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 17:11   #168
malo da podignem temu..

treba nam tobogan,mala nas pila do besvjesti..
dakle ne onaj mali nego velik,onak normalan..jel netko vidio kakvu akciju!?
tena10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 16:42   #169
Quote:
tena10 kaže: Pogledaj post
malo da podignem temu..

treba nam tobogan,mala nas pila do besvjesti..
dakle ne onaj mali nego velik,onak normalan..jel netko vidio kakvu akciju!?

Dobila sam katalog od naše Bubamare,i ovakav tobogan je snižen na 799 kn

http://nakup.pikapolonica.com/igrace...13032163101413
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 11:26   #170
Kod kupnje pijeska za dječji pješčanik... Imate kakvih savjeta? Trebam na nešto posebno paziti, gdje najpovoljnije kupiti?

Edit: kad ste počeli stavljati klince u pješčanik, koliko su bili stari?

Zadnje uređivanje Ćufta : 09.06.2013. at 11:32.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 22:17   #171
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Kod kupnje pijeska za dječji pješčanik... Imate kakvih savjeta? Trebam na nešto posebno paziti, gdje najpovoljnije kupiti?

Edit: kad ste počeli stavljati klince u pješčanik, koliko su bili stari?
moj savjet je dravski gradjevinski sitni pijesak.
nama su ga dofurali baustelci koji rade na objektu pored nase kuce
mislim da su nas dvije vrece izasle oko 50ak kn, jednaje dovoljna da popuni onu plasticnu skoljkicu.

taj pijesak je super jer dodje onako mokar, za raditi svasta od njega.
u bauhausu i sl centrima prodaju se vrece pijeska za pjescanike ali koliko sam ja cula to je suhi, kvracni pijesak i njega je potrebo namociti. i mi smo svog dodatno mocili, posusio se s vremenom, ai je ipak proslo mjesec dana prije nego smo ga morali mociti.

moja je dobila pjescanik s 20 mjeseci.
ja sam zelju imala i prije godinu dana,ali nije doslo na red. ono sto je mozda bitno napomenuti i nije striktno vezano uz kronolosku dob vec vise uz oralnu fazu, tj trpanje svega u usta. neka djeca to rade sve do 3. godine, a neka uopce ne trpaju sve i svasta ukljucujuci i pijesak u usta. moja ne trpa.

roditelj kojeg nije strah progutanog pijeska ili cije dijete ne gura bas sve u usta neka pijesak ponudi sto ranije, jer je to jedna od djeci najzabavnijih i motoricki izvrsnih aktivnosti
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 15:58   #172
La Luna, fala lijepa

A ja sam mislila da cu I radi toga morati nabaviti neku literaturu

Moja sve trpa u usta (zato sam I pitala), ali nekako sam olabavila nakon što sam ju nasla kako sočno cucla onu rupu na crijevu od usisivača u koju se natakne štanga. Probala je već zemlju (kopa po krtičnjacima po vrtu) :šejm on mi:
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 10:44   #173
dali netko zna di ima za kupit gumenih antistrea podloga za npr.tobogan i kakve su cijene?

Sent from my ZTE Blade III using Tapatalk 2
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:17   #174
U novom katalogu konzuma stoji da će biti sniženje od 40% i više na plastične igračke za vrt,tobogane,kućice,klackalice!!!
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 14:08   #175
Quote:
Jolanda kaže: Pogledaj post
U novom katalogu konzuma stoji da će biti sniženje od 40% i više na plastične igračke za vrt,tobogane,kućice,klackalice!!!
a kad? gdje se može vidjeti taj katalog?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 07:23   #176
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
a kad? gdje se može vidjeti taj katalog?
Jučer je bio na fejsu a danas bi trebao već biti i na njihovoj web stranici.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 13:16   #177
thx
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 13:01   #178
Pozdrav...jel netko kupovao tobogan preko tobogan.hr? kakva su iskustva?
Dajci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 12:30   #179
Zna li netko gdje kupiti one kamenčiće kojima su prekrivena dječja igrališta? Našla sam da se to zove riječni šljunak veličine 4-8 mm, oblutci. Tražim u Splitu, a trebam pokriti površio od nekih 20 tak kvadrata. Našla sam ga u vrećama u Bauhausa ali je vreća od 25 kilograma 49 kuna, po mom izračunu trebalo bi mi skoro 2000 kuna, a to mi je previše. Ima li netko kakvu drugu jeftinu ideju s čime pokriti zemlju ispod kućice, a da se ne stvara blato kada se zalijeva cvijeće okolo toga?
__________________
Prije braka imala sam puno teorija o odgoju djece. Sada imam troje djece i nijednu teoriju.
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 20:45   #180
bokic svima evo mene zanima..imali tko od vas one plasticne kucice za djecu za van...znate na sta mislim...
Dali znate gdje ih ima za kupit trenutno,znam za bubamaru,baby center i tako.. dali znate neku str di su jeftinije
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.