Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 23:45   #1
Liči na mog bivšeg

dakle, upoznala sam nedavno lika koji neodoljivo podsjeća na mog pomalo nepreboljenog bivšeg s kojim sam prije par godina bila u vezi s time da je to neslavno završilo. da su braća blizanci nebi više sličili. treniraju isti sport, imaju istu vrstu psa za kućnog ljubimca, podjednako su blesavi, fizički su veoma slični, slične gestikulacije, smisla za humor...žive u istom mjestu...
ugl sad ja nemam mira
primjećujem da mu se sviđam, razmjenili smo br.telefona i čujemo se.
pitam se... jeli to malo previše freaky? šta bi on rekao kad bi znao koliko me neodoljivo podsjeća na njega? dali je to u redu prema toj osobi? trebam li se uopće upuštati u to
zanimaju me mišljenja nepristranih ljudi
__________________
Keeping my soul happy...
markiza poisson is offline  
Old 16.09.2010., 23:52   #2
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
ugl sad ja nemam mira
primjećujem da mu se sviđam, razmjenili smo br.telefona i čujemo se.
pitam se... jeli to malo previše freaky? šta bi on rekao kad bi znao koliko me neodoljivo podsjeća na njega? dali je to u redu prema toj osobi? trebam li se uopće upuštati u to
zanimaju me mišljenja nepristranih ljudi
tu su svi nepristrani spram tebe. a općenito su svi pristrani. zanimljivo, ne

mislim da je tvoj interes sasvim logičan....možda i opravdan....

znam da je to teško odijelit, ali ako u to ulaziš zbog toga što te podsjeća na njega onda je krivo, ako te jednostavno interesira on kao on....go for it. Zbilja teško za rascijepit u ovom slučaju.

A sad....ne vidim razloga da ovaj novi zna da te podsjeca na bivšeg. ne znam šta može dobro izać iz toga, a ako je opcija 2 u pitanju (da te on zanima) , onda nije neiskrenost u pitanju.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 16.09.2010., 23:59   #3
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
dakle, upoznala sam nedavno lika...
Možda je bratić? Vanbračno dijete. Brat u biti

Tko zna tko se tu s kim kurvao
morote is offline  
Old 17.09.2010., 00:00   #4
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post

znam da je to teško odijelit, ali ako u to ulaziš zbog toga što te podsjeća na njega onda je krivo, ako te jednostavno interesira on kao on....go for it. Zbilja teško za rascijepit u ovom slučaju.
e u tome je problem ni sama nisam sigurna
sve od navedenog pomalo
istina je da mi je upravo ta sličnost pobudila interes ...
__________________
Keeping my soul happy...
markiza poisson is offline  
Old 17.09.2010., 00:03   #5
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Možda je bratić? Vanbračno dijete. Brat u biti

Tko zna tko se tu s kim kurvao
dobar
e a sad stvar je u tome da bivši ima brata al ni rođeni brat mu ne sliči toliko kao ovaj
__________________
Keeping my soul happy...
markiza poisson is offline  
Old 17.09.2010., 00:05   #6
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
dobar
e a sad stvar je u tome da bivši ima brata al ni rođeni brat mu ne sliči toliko kao ovaj
Znači swingeri. On susjedu, a susjed mu ženu
morote is offline  
Old 17.09.2010., 00:05   #7
morao da je tata svrljao po selu
coconutmilk is offline  
Old 17.09.2010., 00:07   #8
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Znači swingeri. On susjedu, a susjed mu ženu
sve je moguće
__________________
Keeping my soul happy...
markiza poisson is offline  
Old 17.09.2010., 00:10   #9
No ajde da se držim teme. A gledaj, probaj, odi na par kava pa vidi. Obavijesti nas kako je prošlo.

Nije ništa čudno što ne smatramo čudnim, stoga se nemoj opterećivat
morote is offline  
Old 17.09.2010., 00:12   #10
Zar teen problemi nisu smješteni negdje drugdje?


Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
pitam se... jeli to malo previše freaky?
Što bi bilo freaky? Da ima ljudi koji liče jedni na druge? Ne nije to freaky, to se događa.

Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
šta bi on rekao kad bi znao koliko me neodoljivo podsjeća na njega?
Tko zna što bi rekao ali to nije niti važno. Ne treba tome pridavati nikakvog značaja, niti ima potrebe to njemu govoriti.

Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
dali je to u redu prema toj osobi?
Što dali je u redu? Da ličimo jedne na druge? Pa valjda je u redu, svi imamo neke svoje dvojnike.

Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
trebam li se uopće upuštati u to
To ovisi o tebi...
skyline77 is offline  
Old 17.09.2010., 00:44   #11
Kad sam malo bolje pogledala slike bivseg i sadasnjeg, i decka koji mi se jedno vrijeme svidjao, primijetila sam da lice. I lice, i gradja, boja kose ista, visina..

Zakljucila sam da postoji odredjeni tip muskarca koji me privlaci.

Ne sumnjam da su se tebi nabacivali i drugi decki, ali te bas taj zainteresovao, jer je tvoj tip muskarca. I sljedeci koji ti se svidi moze liciti na njih dvojicu. Nije neobicno ako ljudi lice.
Curica333 is offline  
Old 17.09.2010., 00:48   #12
Ehm brijem da si bivseg trazis u njemu. Kao sto si rekla, nisi ga skroz preboljela. Vjerujem da i nisu toliko jako slicni, ali mislim da podsvjesno primjecujes stvari koje zelis primjetiti, a to su karakteristike tvog bivseg. Zato si i "pala" na ovog jer je fizicki slican. Mozda bi bilo bolje da bivseg odbolujes, pa onda vidis da li te privlaci ovaj buduci-bivsi. Nemoj srljat bezveze
TandT is offline  
Old 17.09.2010., 00:52   #13
a mozda je to tvoj bivsi pa ga ti ne prepoznajes
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Old 17.09.2010., 01:02   #14
Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
a mozda je to tvoj bivsi pa ga ti ne prepoznajes
I ja kontam da se maskirao ali mu nije uspjelo
Mme is offline  
Old 17.09.2010., 01:13   #15
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
dakle, upoznala sam nedavno lika koji neodoljivo podsjeća na mog pomalo nepreboljenog bivšeg s kojim sam prije par godina bila u vezi s time da je to neslavno završilo. da su braća blizanci nebi više sličili. treniraju isti sport, imaju istu vrstu psa za kućnog ljubimca, podjednako su blesavi, fizički su veoma slični, slične gestikulacije, smisla za humor...žive u istom mjestu...
ugl sad ja nemam mira
primjećujem da mu se sviđam, razmjenili smo br.telefona i čujemo se.
pitam se... jeli to malo previše freaky? šta bi on rekao kad bi znao koliko me neodoljivo podsjeća na njega? dali je to u redu prema toj osobi? trebam li se uopće upuštati u to
zanimaju me mišljenja nepristranih ljudi
Go girl! Nemoj samo mislit na bivseg dok se budes ljubila i sve bude ok. Niposto govoriti da te podsjeca na bivseg! Mozda je ovaj dopunjena verzija tvog bivseg. Zastarjelu tehniku treba mjenjat
Mene su tako dvojica podsjecala na ex-a i prvi skonta da sam odsutna i da sam u mislima s nekim drugim. Ali drugi ti je mogu reci ispao bolji od bivseg 100000puta tako da sam zaboravila na tog bivseg da je ikad postojao evo ti me sad podsjetizasto???
Mme is offline  
Old 17.09.2010., 01:15   #16
ja bi bome popizdila da se momak zainteresira za mene zato jer mu licim na bivsu, neprezaljenu curu
odjebala bi ga samo tako
__________________
.
Stella. is offline  
Old 17.09.2010., 02:49   #17
Ma samo ti nemoj pomiješat imena i bude sve ok
__________________
običan prosek,u tripu da sam riba,zmaj.
Fideal is offline  
Old 17.09.2010., 03:51   #18
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
dakle, upoznala sam nedavno lika koji neodoljivo podsjeća na mog pomalo nepreboljenog bivšeg s kojim sam prije par godina bila u vezi s time da je to neslavno završilo. da su braća blizanci nebi više sličili. treniraju isti sport, imaju istu vrstu psa za kućnog ljubimca, podjednako su blesavi, fizički su veoma slični, slične gestikulacije, smisla za humor...žive u istom mjestu...
ugl sad ja nemam mira
primjećujem da mu se sviđam, razmjenili smo br.telefona i čujemo se.
pitam se... jeli to malo previše freaky? šta bi on rekao kad bi znao koliko me neodoljivo podsjeća na njega? dali je to u redu prema toj osobi? trebam li se uopće upuštati u to
zanimaju me mišljenja nepristranih ljudi
eee, tako sam ja sad krenula s likom koji me strašno podsjeća na mog ne tako bivšeg "dečka" na daljinu (nije tako strogo određen odnos, ali je odnos ne nevažnog tipa)

i stvarno mi je skroz neobično koliko su slični, od toga da su i karakterno slični, do toga da su im životi dosta slični, baš neke neobične podudarnosti što se nekih događaja tiče.

e, sad. zašto se on meni sviđa... zato što je sav super i koliko god me čudila ta sličnost, o toj sličnosti ne razmišljam. smatram da je poanta da me privlače iste osobine, koje se mogu naći u takvom kompletu kod dva različita tipa.

međutim, kod tebe mi se stvarno čini da ti se tip sviđa velikom većinom zato što te podsjeća na bivšeg.
mislim da to baš i nije u redu prema njemu.
ali svejedno mislim da nema razloga da ne nastaviš s njime, jer sigurno nisu potpuno isti, i u onim segmentima gdje su različiti ćeš moći procijeniti može li ti se svidjeti zaista on sam za sebe
eager_to_know is offline  
Old 17.09.2010., 04:05   #19
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
istina je da mi je upravo ta sličnost pobudila interes ...
Naravno!

Quote:
Curica333 kaže: Pogledaj post
Zakljucila sam da postoji odredjeni tip muskarca koji me privlaci.

Ne sumnjam da su se tebi nabacivali i drugi decki, ali te bas taj zainteresovao, jer je tvoj tip muskarca. I sljedeci koji ti se svidi moze liciti na njih dvojicu. Nije neobicno ako ljudi lice.
To je to!

Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
a mozda je to tvoj bivsi pa ga ti ne prepoznajes


Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Go girl! Nemoj samo mislit na bivseg dok se budes ljubila i sve bude ok. Niposto govoriti da te podsjeca na bivseg! Mozda je ovaj dopunjena verzija tvog bivseg. Zastarjelu tehniku treba mjenjat
Upravo te male (?) razlike bi trebalo da ti budu interesantne! Kako ga budeš duže upoznavala, uočavaćeš ih sve više i izgraditi veće odstojanje od prethodne veze.

Quote:
Fideal kaže: Pogledaj post
Ma samo ti nemoj pomiješat imena i bude sve ok
nudistica is offline  
Old 17.09.2010., 04:27   #20
Quote:
markiza poisson kaže: Pogledaj post
dakle, upoznala sam nedavno lika koji neodoljivo podsjeća na mog pomalo nepreboljenog bivšeg s kojim sam prije par godina bila u vezi s time da je to neslavno završilo. da su braća blizanci nebi više sličili. treniraju isti sport, imaju istu vrstu psa za kućnog ljubimca, podjednako su blesavi, fizički su veoma slični, slične gestikulacije, smisla za humor...žive u istom mjestu...
ugl sad ja nemam mira
primjećujem da mu se sviđam, razmjenili smo br.telefona i čujemo se.
pitam se... jeli to malo previše freaky? šta bi on rekao kad bi znao koliko me neodoljivo podsjeća na njega? dali je to u redu prema toj osobi? trebam li se uopće upuštati u to
zanimaju me mišljenja nepristranih ljudi
Je, freaky je. Jebiga. Jako je freaky.
Nimoy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger