Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2005., 13:00   #1
Friteza

Nakon dosta godina i puno upotrebe friteza mi polako crkava. Riječ je o De Longhi rotacijskoj, koju smo uspjeli kupiti za nekih bagatelnih 400-tinjak kuna na akciji. Nova isto mora biti rotacijska jer dosta pohamo u njoj, pa da ne moram okretati. Jedino kaj sam uspio naći je gorenje u Elypsu koje je doslovna kopija ove koju imam i dođe 1250 kn i De Longhi u Merkuru koja ima sve kaj tražim ali i košta 1350 kunića. Da li znate di bi još mogao naći tako nešto. Svugdje di sam gledao imaju samo obične četvrtaste, rotacijskih uopće nema.
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 13:45   #2
isuse mi smo odustali od friteze davno...
žmarci me podilaze od toliko ulja na jednom mjestu
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 15:23   #3
Ja imam već neko vrijeme za male pare Alpina SF-4001 i odlična mi je friteza.. ima alpina i druge ali jedan drugi model mi je bio bezveze dok je ovaj zakon..
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 15:27   #4
Sad sam naravno vidio da tu fritezu koju ovdje cijene 1300+ kuna, u Americi se može naručiti na netu za 120$. Valjda je Hrvatska toliko dalje od Italije pa su puno veći troškovi . Morat ću još malo tražiti. Ne dam lihvarima tolike pare
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 13:51   #5
Friteza

Bok svima,

evo gledam po policama u ostavi i naletim na fritezu. Dobila sam je prošle godine i samo jedanput koristila kad sam u gostima imala djecu koja su htjela jesti pomfrit.

Za što je vi koristite?

Općenito volim jesti kuhanu hranu više nego prženu, ali žao mi da stoji neiskorištena.

Kako je najbolje iskoristiti i što radite s 2 l ulja koja se moraju natočiti, prosipate svaki put ili ostavite?
crnarupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 14:20   #6
Ja ju koristim uglavnom za pomfrit. Koristim palmino ulje koje je pogodno za višekratnu uporabu pa tako ne bacam nakon svakog pečenja.
Obično prije nego ga mislim bacit spoham unutra i nešto drugo, npr. piletinu jer od nje ostane u ulju dosta otpadaka a i ulje poprimi miris od pohane piletine pa mi više nije za pomfri korisititi pa ga tada bacim ali uglavnom samo pomfri pečem i to mi je bolji malko stariji krumpir a ne ovaj skroz mladi.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 15:09   #7
nemam fritezu

pomfri pecem jednom mjesecno, poham i rjedje
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 15:17   #8
Quote:
crnarupa kaže: Pogledaj post
Bok svima,

evo gledam po policama u ostavi i naletim na fritezu.
tak se i ja sa svojom srećem

sprava je fakat super za krumpiriće, voće i povrće u tijestu, pohance, lignje,..
samo što to jaaako rijetko jedemo, pa tak siroče zaboravljeno sjedi u tmini špajze

zainteresirala me ona nova tefalova koja hrpe isprži sa 1 žlicom ulja
ali je cijena
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:04   #9
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
nemam fritezu

pomfri pecem jednom mjesecno, poham i rjedje
dobro si
ja ga pecem izgleda jednom godisnje.


hm, ne znam za to palmino ulje, koliko košta, ima li ga kupiti u svakoj trgovini ili??
crnarupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:33   #10
fritezu smo koristili svega 2-3 tjedna i sad stoji mjesecima u špajzi na polici


oće ko kupiti?
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:38   #11
koristim fritezu
punim ju kikiriki ili palminim uljem (preferiram kikiriki jer se palmino na sobnoj temperaturi skrutne)
ako je pohano nesto sto je ostavilo mrvica(npr. fasiranci), ostavim da se talog slegne pa dekantiram. ocistim fritezu i vratim ulje natrag, dolijem, ako fali.u slucaju ribe - odmah bacam jer pusti miris pa je ulje neupotrebljivo za druge stvari

friteza je super stvar...ne koristim ju cesto, ali isplati ju se imati pa makar pohala meso jednom godisnje.nema zajebancije s krvavim mesom oko kosti i slicnih pojava, ne ujebes cijeli stednjak s uljem koje sprica itd.

navedeno ulje imas za kupiti u svim vecim ducanima poput bille, mercatora itd. (iako kikiriki nisam vidjela u zadnje vrijeme )
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:48   #12
To palmino ima u svim većim trgovinama. Billa, Kaufand...
Pakirano je u metalne karnistre po 3L. Ne piše uvijek velikim slovima da je palmino. Uglavnom piše na pogodno za višekratno korištenje.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 00:11   #13
Ni ja nemam fritezu. Pomfrit nikad ne radim. Nekad spoham u tavi. Pa mi friteza ne treba.
__________________
vali voli torte
ValiGali is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 03:49   #14
Ja nemam električnu fritezu, nego samo običnu zdjelu s mrežastim uloškom...Koristim rijetko (pomfrit, pohanci, za gavune isto super...)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:24   #15
ja je imam i ne mogu vise zamislit przit lignje bez nje....
inace mi sluzi i za pomfrit, krafne, krostule, puhance, krokete,....sve sto treba przit. a ulje......koristim obicno suncokretovo.....svaki put procijedim....i najvise ga koristim tri puta....onda bacam.
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:40   #16
ja i da hocu ne mogu jest nesto sta je bilo u fritezi.. zeludac mi je tako osjetljiv na sve te masne stvari da sama pomisao na pomfri otamo... al me fascinira kako mi mcdonalds pomfri ne skodi
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 05:30   #17
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
ja i da hocu ne mogu jest nesto sta je bilo u fritezi.. zeludac mi je tako osjetljiv na sve te masne stvari da sama pomisao na pomfri otamo... al me fascinira kako mi mcdonalds pomfri ne skodi
i mene fascinira...s obzirom da se pece u ulju... istom onom u kakvom bi se pekao i u fritezi doma
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 17:17   #18
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
i mene fascinira...s obzirom da se pece u ulju... istom onom u kakvom bi se pekao i u fritezi doma
ako si primjetila oni ostave pomfri na nekakvom cijedilu da se dobro ocijedi. ja nemam zivaca to cekat pa sve sto przim stavim na upijajucu salvetu i ne bude mi tako jako nauljeno.... inace, ne treba sa nicim pretjerivat pa je przene hrane jednom do dva puta na tjedan sasvim dovoljno.....
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 20:16   #19
Quote:
gotovanka kaže: Pogledaj post
ako si primjetila oni ostave pomfri na nekakvom cijedilu da se dobro ocijedi. ja nemam zivaca to cekat pa sve sto przim stavim na upijajucu salvetu i ne bude mi tako jako nauljeno.... inace, ne treba sa nicim pretjerivat pa je przene hrane jednom do dva puta na tjedan sasvim dovoljno.....
dobro...i sad kakve veze ima ovo sto sam ja napisala s ovim sto si ti odgovorila?
moj komentar je bio pomalo sarkastican jer mi nije jasno kako joj je zeludac osjetljiv na masno, a od mcdonaldsa joj nije nis...
mozda se nisam dovoljno sarkasticno izrazila

inace - i ja sve cijedim na papirnatim rucnicima
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 02:23   #20
Friteza mi je super stvar, posebno za pomfrit - iz friteze mi je odličan, za razliku od onog s tave, to mi na kraju uopće ne liči na pomfrit. I jako je praktična što se tiče spremanja hrane, samo staviš, pričekaš 15-ak min., izvadiš i gotovo. I nema brige oko špricanja ulja okolo.
Ice Tea™ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.