Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2013., 20:13   #241
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
imam kraci prirodno valoviti bob, treba ga malo urediti, pa molim za preporuke salona na zapadu zg-a, prednost jarun.

takodjer me malo poblize zanima zgat? vidim na njihovim stranicama puno asimetrije i skulptura, kao i puno savrseno ravne kose. dobila sam preporuke za njih, i cijenim kad netko radi to sto radi, ali kose kakve vidjam na slikama mi se nikako nikako ne dopadaju, niti su odrzive i laskave na mojoj glavi. rade li oni i ''normalnije'' frizure ili se ipak baziraju na onakvim kreacijama?

hvala!
nije sve u baziranju na asimetriju i sl
rade i one normalne...a sve se moš dogovorit tamo
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 21:31   #242
Elektra, kajjetebi - šišanje sam platila 250 kn.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 00:32   #243
Može preporuka za salon u Rijeci koji radi afropletenice?
crnka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 10:23   #244
jel bio tko u novo otvorenom salonu royal professional, u Gundulićevoj?
diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 12:31   #245
Quote:
klola kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć
dugo godina sam bila plava, imala sam dugačku kosu, ali me jednom puklo i vratila sam se u svoju prirodnu - smeđu. Bila sam tako par mjeseci, i nisam se pronašla u toj boji, i opet sam se vratila u plavo i ošišala kosu skroz kratko iznad ramena. I opet neki moment, taman sam došla na plavu boju kakvu sam željela (pramenovi sa blajhom jer imam crveni pigment) i opet me puklo - otišla sam u crno. već sam nekih pola godine crna, i svi mi govore da mi ne stoji, a i meni nije baš nešto, i želim natrag svoju plavu kosu. Cura kod koje sam išla u salon je rodila prije mjesec dana, tako da moram tražiti neki novi salon..
koga preporučate? Ne treba biti nikakav fensi salon, nemam za to novaca trenutno..
preferiram zapadni dio grada, da je blizina autobusa/tramvaja..
odi u Cut me art na vrbanima, mene Vlatka tamo farba, za svaku preporuku.
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 13:36   #246
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
tko bi me mogao osisati bez da se rasplacem nakon toga? da postuje moju kosu koja voli biti bez fena, proizvoda za stajling i puno cesljanja.

takodjer me malo poblize zanima zgat? vidim na njihovim stranicama puno asimetrije i skulptura, kao i puno savrseno ravne kose. dobila sam preporuke za njih, i cijenim kad netko radi to sto radi, ali kose kakve vidjam na slikama mi se nikako nikako ne dopadaju, niti su odrzive i laskave na mojoj glavi. rade li oni i ''normalnije'' frizure ili se ipak baziraju na onakvim kreacijama?

hvala!
Ovo boldano su otprilike i moji zahtjevi kad idem kod frizera Šišam se u ZgATu kod Ivana, prije šišanja sjednemo i ja mu objasnim što hoću. Tu sam ja dosta zahtjevna, objašnjavam detaljno što mi se sviđa, što ne, gdje mi se kosa uvija, gdje je ravnija, gdje se petlja itd. I kažem mu da sam ja lijena za peglanje, kovrčanje itd. i da mi se najčešće stiliziranje kose svede na operi-i-zamotaj-u-ručnik. Imam prirodno kovrčavu kosu, i on me stvarno odlično ošiša, i frizura mi je super i kad izraste. Ima moju preporuku u svakom slučaju
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 23:39   #247
frizeri u šibeniku

znam da postoji tema,ali tamo se vecinom pise o zg frizerima,pa sumnjam da bi me netko dozivio

trebam pomoc..
posto sam se udala u ovaj grad i zaista ne znam ko je i di dobar sa dugom kosom,a ne dere ko seljak svinje-trazim preporuke..
moze i na crnjaka(znam da je to tu djir)samo da zna sta radi..inace imam dugu kosu i sisam se stepenasro(nesto kao anistonka u prijateljima)dakle dosadna klasika..ali opet i to treba znati(isla sam kod neke dvije cure tu,pa su me katastrofa osisale)
mucno mi je vise ici kod svoje frizerke u zg 2x godisnje..voljela bi naci nekoga i tu
pa ako tko zna..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:27   #248
Quote:
diana kaže: Pogledaj post
jel bio tko u novo otvorenom salonu royal professional, u Gundulićevoj?

I mene zanima kako rade. Inače, išla sam unutra pitati da li bi mi mogla napraviti željenu boju kose i čine mi se ok. Doduše, nisam ih probala jer se dvoumim između više salona (nakon što sam odustala od Franića i Teute zbog njihove cijene od 800 kn za traženo). Mislim da su mi rekli cijenu za farbanje, šišanje i frizuru cca 390 kn. Za pultom je radila vlasnica i bila je ok.
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 13:09   #249
Quote:
TiaIsabel kaže: Pogledaj post
I mene zanima kako rade. Inače, išla sam unutra pitati da li bi mi mogla napraviti željenu boju kose i čine mi se ok. Doduše, nisam ih probala jer se dvoumim između više salona (nakon što sam odustala od Franića i Teute zbog njihove cijene od 800 kn za traženo). Mislim da su mi rekli cijenu za farbanje, šišanje i frizuru cca 390 kn. Za pultom je radila vlasnica i bila je ok.
pa to je prilično razumna cijena! moram priznati da sam očekivala da će nabit više cijene. jedino što mi ne odgovara što su neposredno do ruže essentials

al možda se ipak odvažim

btw jesu im to neke promotivne cijene?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 15:03   #250
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
pa to je prilično razumna cijena! moram priznati da sam očekivala da će nabit više cijene. jedino što mi ne odgovara što su neposredno do ruže essentials

al možda se ipak odvažim

btw jesu im to neke promotivne cijene?

Mislim da nisu. Al opet, ne znam kak rade. Salon je lijepo uređen i sve al kaj kad ne znaš jel ti može pogodit to kaj hoćeš.
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 18:18   #251
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Elektra, kajjetebi - šišanje sam platila 250 kn.
to je moram priznati dosta
al s obzirom kak si rekla da nisi isla frizeru vise od godine dana pa si covjek priusti takvo sto pa kud puklo da puklo
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 18:25   #252
e ovako ja vec par godina radim u Šibeniku i znam koliko je tesko tamo pronaci dobrog frizera jer ih tamo NEMA ...NAPROSTO NEMA mjesta gdje se nisam šišala i nisam bila zadovoljna zato se vise ne šišam tamo, nego cekam da dodem kuci pa se onda ošišam, ali evo od svih tih frizera izdvojila bi BLEND ...pogledaj si na netu .....oni koiliko toliko dobro rade, u svakom slucaju bolje od ostalih
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:20   #253
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
e ovako ja vec par godina radim u Šibeniku i znam koliko je tesko tamo pronaci dobrog frizera jer ih tamo NEMA ...NAPROSTO NEMA mjesta gdje se nisam šišala i nisam bila zadovoljna zato se vise ne šišam tamo, nego cekam da dodem kuci pa se onda ošišam, ali evo od svih tih frizera izdvojila bi BLEND ...pogledaj si na netu .....oni koiliko toliko dobro rade, u svakom slucaju bolje od ostalih
a jesu skupi?
jer drugi problem je da ako valjaju naplacuju to i to onako bahato
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:23   #254
cuj .....ono....nije extremno skupo... normalne cijene imaju, ne znam sta je tebi skupo, meni nije...pogledaj na fejsu il na netu, vjerojatno imaju neki cijenik
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:43   #255
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
cuj .....ono....nije extremno skupo... normalne cijene imaju, ne znam sta je tebi skupo, meni nije...pogledaj na fejsu il na netu, vjerojatno imaju neki cijenik
pa moja frizerkica u zg uzme samo0 za sisanje(bez pranja)60 kn..ali meni nije dizala cijenu dugo pa znam da moze skuplje..
ali opet ne bi dala ni vise od 150 kn za obicno sisanje
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:29   #256
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
to je moram priznati dosta
al s obzirom kak si rekla da nisi isla frizeru vise od godine dana pa si covjek priusti takvo sto pa kud puklo da puklo
Puno ha? Nisam u điru s cijenama -.-


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:45   #257
Cure u moj kvart se preselio salon Infinity, bio je na Sv Duhu a imaju jos jedan salon u Novom Zagrebu.
Zanima me dali ima netko iskustva s tim salonom?? Isla bi na pramenove.
Moze odgovor i na PP
TNX
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 09:57   #258
Preporuka za dobar frizerski salon u samoboru? Da znaju dobro farbati (kuze se kak spada u boje, a ne da mi ispadne nesto deseto od onog kaj mi je receno da ce ispasti), a bome i sisati, i da nije ekstra skupo... Hvala.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 11:13   #259
kaj se događa sa renatom? kompletno seli u horvačansku il kaj?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 20:45   #260
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
kaj se događa sa renatom? kompletno seli u horvačansku il kaj?
ne znam, al u horvaćanskoj je u tijeku preuređenje prostora. barem bilo prije tjedan dana.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.