Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2013., 13:46   #361
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
cure da ne stavim post na krivi topik, da li netko zna pod kojim topikom ovdje mogu staviti kupone ako nekome treba za 25% popusta za šišanje i frizuru?

Našla sam jedino topik za razmjenu kupona za Dm i to.

...ja sam dobila kupone preko prijateljice za salon na Malešnici?

Hvala Vam na odgovoru...


No? Koji salon i kolki popust?
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 14:58   #362
Može pomoć, tražim frizerski salon i frizera koji super šiša. Imam dužu kosu, koja je inače tanka i treba mi šišanje da bobijem volumen i da nema velikih prijelaza između slojeva!

Tako je teško naći nekog tko dobro šiša...
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 16:07   #363
Molim cure koje idu u F kod Franića da mi kažu jesu cijene ostale iste. Moram sad ići, nisam bila na farbanju 5 mjeseci, pa da me ne bi iznenadilo...
I jel se dovoljno kod njega naručiti dva dana unaprijed? Kakve su ove ostale šta rade kod njega? Jesu koga sfušale?
__________________
Kad god se nadjete na strani većine, vrijeme je da stanete i razmislite.
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 18:40   #364
Quote:
TiaIsabel kaže: Pogledaj post
No? Koji salon i kolki popust?
Mislim da ovaj topik nije za to,a ne bi da me se zablokira bezveze,na pm mi se javi dok ne nadjem odgovarajuci topik,thanks
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 18:41   #365
Što se frizerskog salona F tiče,idem kod njega već dugo, nikad me nije sfušario,stvarno sam zadovoljna.Da je jeftino nije. Zapravo ta cijena mi je koma, al jednostavno se više ne usudim ići nigdje i konačno sam zadovoljna sa svojom kosom.

Ja sam bila prošli tjedan
Bojanje sa inoa bojom platila sam 295 kn
pranje kosa 30
frizura oko 70
preljev 120

s tim da sam plaćala karticom, jer tuka nisam otišla na bankomat pa su sve usluge skuplje 10 posto.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 19:00   #366
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Što se frizerskog salona F tiče,idem kod njega već dugo, nikad me nije sfušario,stvarno sam zadovoljna.Da je jeftino nije. Zapravo ta cijena mi je koma, al jednostavno se više ne usudim ići nigdje i konačno sam zadovoljna sa svojom kosom.

Ja sam bila prošli tjedan
Bojanje sa inoa bojom platila sam 295 kn
pranje kosa 30
frizura oko 70
preljev 120

s tim da sam plaćala karticom, jer tuka nisam otišla na bankomat pa su sve usluge skuplje 10 posto.

Znam da on ne fuša, bila sam i ja par puta, već sam pitala za cure koje rade kod njega, kakva je situacija sa njima, jesi bila ikad kod njih? Kako one rade? Ako me slučajno on ne bude mogao farbati da znam koga da tražim.
__________________
Kad god se nadjete na strani većine, vrijeme je da stanete i razmislite.
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 12:37   #367
Cure, da li neka od vas ima ikakav kontakt Ane Majcan, radila je do nedavno u In Blue (ili čak bila i vlasnica) u Odranskoj iza Vjesnika, to je jedina žena na ovom svijetu koja me znala savršeno ošišati za fenomenalnu cijenu....
Pangaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 16:16   #368
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Što se frizerskog salona F tiče,idem kod njega već dugo, nikad me nije sfušario,stvarno sam zadovoljna.Da je jeftino nije. Zapravo ta cijena mi je koma, al jednostavno se više ne usudim ići nigdje i konačno sam zadovoljna sa svojom kosom.

Ja sam bila prošli tjedan
Bojanje sa inoa bojom platila sam 295 kn
pranje kosa 30
frizura oko 70
preljev 120

s tim da sam plaćala karticom, jer tuka nisam otišla na bankomat pa su sve usluge skuplje 10 posto.
bojanje i preljev???? kako to mislis, mozes mi malo pojasniti???
zar neide preljev na pramenove????
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 17:01   #369
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila prošli tjedan
Bojanje sa inoa bojom platila sam 295 kn
pranje kosa 30
frizura oko 70
preljev 120
znači samo bojanje mu dođe preko 500 kunića? pa to je sve skuplje i skuplje!!!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 17:58   #370
Bojao mi je izrast samo inoa bojom,a kako imam ombre na taj dio kose mi je stavio preljev.
Ne znam, ja sam ultra zadovoljna, nikad nisam imala bolju kosu,al istina,skupo je!
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 21:58   #371
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Može pomoć, tražim frizerski salon i frizera koji super šiša. Imam dužu kosu, koja je inače tanka i treba mi šišanje da bobijem volumen i da nema velikih prijelaza između slojeva!

Tako je teško naći nekog tko dobro šiša...
Istina, ne educiraju se, ne znaju nove tehnike...Samo slinim na youtubeu kad gledam što rade frizeri u SAD-u. Čast iznimkama, no našima je to još uvijek ipak SF, blended layers, jel. Za ovu izjavu nek me tuže, a ja ću njih za sve dosadašnje pretrpljene duševne boli .

U Zagrebu sam uspjela naći jedan jedini salon u kojem znaju šišati stepenasto, a da nema vidljivih i oštrih prijelaza, i to je Trilab. U svakom drugom ispadnem ili ko očerupana kokoš i/ili demode ošišana sa vidljivim slojevima ko Jennifer Aniston u 90-ima .

Eto, na temelju svog osobnog bogatog iskustva sa "stepenastim" šišanjem (čitaj: jaukanjem i plakanjem pred ogledalom nakon što operem i osušim kosu i vidim što su mi napravili ) i stepenastim šišanjem, curama koje hoće stepenasto s nevidljivim slojevima mogu jedino njih preporučiti (i spasiti im kosu od propasti).
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 12:23   #372
Bok svima
Zanima me zna li tko dobar frizerski salon u Zagrebu gdje šišaju kovrčavu kosu? Gledala sam Zgat,ali mi se čini da oni uglavnom rade s ravnom kosom.
Angelfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 19:37   #373
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Istina, ne educiraju se, ne znaju nove tehnike...Samo slinim na youtubeu kad gledam što rade frizeri u SAD-u. Čast iznimkama, no našima je to još uvijek ipak SF, blended layers, jel. Za ovu izjavu nek me tuže, a ja ću njih za sve dosadašnje pretrpljene duševne boli .

U Zagrebu sam uspjela naći jedan jedini salon u kojem znaju šišati stepenasto, a da nema vidljivih i oštrih prijelaza, i to je Trilab. U svakom drugom ispadnem ili ko očerupana kokoš i/ili demode ošišana sa vidljivim slojevima ko Jennifer Aniston u 90-ima .

Eto, na temelju svog osobnog bogatog iskustva sa "stepenastim" šišanjem (čitaj: jaukanjem i plakanjem pred ogledalom nakon što operem i osušim kosu i vidim što su mi napravili ) i stepenastim šišanjem, curama koje hoće stepenasto s nevidljivim slojevima mogu jedino njih preporučiti (i spasiti im kosu od propasti).
ako može slika frizure
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 19:57   #374
Quote:
Angelfall kaže: Pogledaj post
Bok svima
Zanima me zna li tko dobar frizerski salon u Zagrebu gdje šišaju kovrčavu kosu? Gledala sam Zgat,ali mi se čini da oni uglavnom rade s ravnom kosom.
zakaj misliš? raspitaj se pa ćeš vidjet...nije da samo rade sa ravnom kosom...
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 20:51   #375
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
zakaj misliš? raspitaj se pa ćeš vidjet...nije da samo rade sa ravnom kosom...
bila sam nedavno kod njih (valovita) i razocarala se. vrlo su ugodni i kulturni, trude se i sve, vidim da rade fantasticne zurke, a vidim i da ih jako (zapravo iskljucivo) hvale, sto je razlog zasto sam tamo otisla. ali ono sto je moja kosa dobila nije valjalo. tamo gdje je trebalo najvise stanjiti, nije dovoljno stanjeno, a tamo gdje sam zeljela vise volumena sad je manje volumena i preravno, prezaokruzeno, a ni stil mi se bas ne svidja. s tim da su mi najljepsi pramenovi pretvoreni u neke sirotinjske neugledne rezancice koji se nikamo nisu uklapali i koje sam onda malo otfrknula skaricama za nokte jer ih nisam mogla takve gledati. doma sam se nakon pranja kose rasplakala k'o curica i sad stoicki cekam da nesto naraste pa da se sredim ili sama ili da odem u drugi salon. jer neugodno mi je vratiti se tamo i reci s cim sve nisam bila zadovoljna pa nastaviti sa sisanjem. ne znam koliko je to uobicajeno, ali ja nisam takav tip. sljedeci na redu ce biti dessange na trgu, ali do toga ce proci sigurno dva mjeseca, a ja cu se truditi biti malo stroza i bolje definirati sto zelim pa onda sta bog da...

kod mene je, mislim, najveci problem kad naletim na frizera koji je em mlad em me vidi prvi put. i onda, naravno, sisanje mokre kose koja je kao takva u potpunosti ravna. je, popricas na pocetku, pregleda ti kosu, ali svejedno ne mozes za svaki pramen odmah znati koliko ce se skvrciti, odnosno na koju ce se stranu uvrnuti. ne znam je li za to potrebno neko veliko iskustvo ili sta, jest da nije ravna, ali nemam ja zicu umjesto kose... valjda ce mi se iduce sisanje vise svidjeti. mozda da pri narucivanju trazim najstarijeg moguceg frizera? a sto ako dobijem nekog poluslijepog metuzalema?

...

koliko je uobicajeno da se kosa u salonu pere i nakon sisanja? jel' vi to trazite sami, ili...? sjecam se da su mi u salonu cut me oprali kosu i nakon sisanja, sto mi se svidjelo jer nisam morala odmah trcati kuci da se rijesim svih tih dlaka.

...

i htjedoh jos pitati kako se dobije ovakva neka kombinacija boja i je li to neko pramenovanje ili klasicno farbanje. slika je bas od dessangea, jako mi se svidja: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...60837660_n.jpg
moja kosa je jako tamna i izdaleka mislim da ne izgleda onako kako bih htjela, mozda bih nijansiranjem malo naglasila dinamiku. ovako nesto mi je dovoljno suptilno, a opet dovoljno atraktivno.
ne volim kad se vidi da je kosa ofarbana i ne bih se zezala s izrastima. ne znam sta uopce traziti ako se odlucim na promjenu, ali ovo farbanje sa slike mi se zbilja dopada.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 22:42   #376
Koji saloni rade fusio dose i koja cijena je točno s pranjem i sušenjem kose
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 21:17   #377
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Koji saloni rade fusio dose i koja cijena je točno s pranjem i sušenjem kose
ja ti fusio dose i frizuru u Franića plačam 290 kn za dugu kosu
Sonja055 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 01:00   #378
zanima me tko je najbolji frizer u hr, kod kojeg idu poznati,
cijena nije bitna, samo da zna dobro šišati.
Party_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 01:17   #379
Ja sam zadovoljna sa šišanje i bojanjem u salonu Sasha . Jest da su cijene isto dosta visoke, al barem izađem iz salona kako treba, a ne ko da me voda donjela .
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 01:26   #380
Je bio tko u salonu Denny u Rijeci?
Kako rade pramenove i sisanje?
Svaka info mi bitna i dobrodosla!!
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.