Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2013., 09:32   #461
A jel ima ko iskustva sa: Royal Professional, u Gundulićevoj ulici 11?

http://royal-professional.com/
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 09:57   #462
Ajme koji užas!

Ja sam odmah napisala za Damira iz Antimode da je za farbanje ok al za šišanje katastrofa! I mene je naprutao i zato me čudi da netko može biti zadovoljan njegovim šišanjem!
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 10:07   #463
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ne bih nikada u milijun godina rekla da je Petra gruba, nego baš naprotiv jedna od najkrasnijih i najugodnijih frizerki kod kojih sam bila. I za kratke frizure ja nisam našla boljeg frizera.
Kako za koga
Ovdje smo da razmijenimo iskustva i moje je bilo negativno, unatoč ostalim pozitivnima. Nema frizera koji bi odgovarao baš svima.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 11:09   #464
Quote:
TiaIsabel kaže: Pogledaj post
A jel ima ko iskustva sa: Royal Professional, u Gundulićevoj ulici 11?

http://royal-professional.com/
Bila ja baš jučer i prezadovoljna sam. Radila sam plave pramenove, super su ispali, lijepi, svijetli, nimalo žuti i samo malo skratila vrhove, znači pram.pola glave, šišanje, frizura i preljev 340,00 kn (kosa do ramena). Definitivno mislim ići dalje kod njih.
Btw, bila sam kod Stjepana
diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 11:25   #465
Quote:
diana kaže: Pogledaj post
Bila ja baš jučer i prezadovoljna sam. Radila sam plave pramenove, super su ispali, lijepi, svijetli, nimalo žuti i samo malo skratila vrhove, znači pram.pola glave, šišanje, frizura i preljev 340,00 kn (kosa do ramena). Definitivno mislim ići dalje kod njih.
Btw, bila sam kod Stjepana
Je l' to onaj dečko sa otkačenom frizurom?
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 12:52   #466
Quote:
Mariaan kaže: Pogledaj post
JOICO STIGAO U HRVATSKU
Šta je uopće Joico? Nikad čula.

Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jedna slika - tisuću riječi. Ovo je slikano nakon 3 (slovima TRI) mjeseca nakon Damirovog "truda" oko moje kose...a samo sam htjela zurku kakvu ima Frankie iz The Saturdays.
bubamaro, baš mi je žao.
Ne znam otkud školovanom (nadam se) frizeru uopće može doći ideja da nekog ovako upropasti! Zar ga nije samog sram?
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Kako za koga
Ovdje smo da razmijenimo iskustva i moje je bilo negativno, unatoč ostalim pozitivnima. Nema frizera koji bi odgovarao baš svima.
Pa očito.
Zato i volim čuti što više mišljenja.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 13:15   #467
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Kako za koga
Ovdje smo da razmijenimo iskustva i moje je bilo negativno, unatoč ostalim pozitivnima. Nema frizera koji bi odgovarao baš svima.
Mogu ja to shvatiti, poimanja dobrog šišanja i friziranja su različita. Nas 4 frendice već dugo godina idemo k Petri i sve smo zadovoljne, s time da smo različitih kosa od ultra slabe preko kovrčave do lavlje grive. No kad sam je preporučila mojoj poznanici koja voli klasičnije frizure, isto nije bila najsretnija, ispalo joj je premoderno, nikako se nije pronašla u toj frizuri.
Ja osobno volim kad me šiša 45 minuta i na brzinu posuši, nikakvo natezanje kose na četke, nego svaka vlas sjedne na svoje mjesto kako treba biti, jer ni sama ne feniram kosu s nekim pomagalima. Jedino me ona u ZG-u (i nekad davno jedna frizerka u Mona Lisi) uspjela ošišati tako da kosu samo operem i posušim fenom i uvijek imam frizuru, bez kovrčanja, natezanja, peglanja, tapiranja i sličnih stvari. Nekome to sigurno ne odgovara.
Ali eto nikada do sada nisam čula da bi netko za Petru rekao da je gruba pa me to totalno iznenadilo.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 14:00   #468
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Je l' to onaj dečko sa otkačenom frizurom?
Ne, nije to taj , ima još jedan.
diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 14:10   #469
Bubamaro, i kako je završila priča sa Damirom? Mislim, ovo ne da nije približno onome što si ti htjela, nego uradak djeteta kad se uhvati škara, kako je on to komentirao?
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 15:38   #470
Nisam se više javila, samo sam tu ostavila komentar. Da sam dobila račun možda bi nešto i potezala. Doma sam se naplakala i nabijesnila, otišla kvartovskoj frizerki koja me je za par kuna malo uravnotežila koliko se to dalo, kupila ricinusovo ulje i svaku večer masirala vlasište da kosa brže raste (tako i tako sam svaki dan morala prati kosu da namjestim ono što je ostalo po rupama) i čekala...i čekala...sada je ok, jedino se na par mjesta u unutarnjim slojevima naiđe na kraće nivoe.
No škola je tu: sve koji su previše hvaljeni na netu najbolje je izbjegavati.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 20:39   #471
A ne znam... Moje je iskustvo pozitivno, a i dok sam ja čekala na red troje je ljudi izašlo super zadovoljno svojim frizurama. Kažem, ja sam bila jednom i nisam požalila. Možda je do frizure. Nisam radila velike promjene u frizuri pa se tu nije imalo što upropastiti. Ipak, da nisam bila zadovoljna, sigurno bih mu dala do znanja. Kako njemu (Damiru), tako i bilo kome drugome. Mislim da to dolazi s godinama jer bih i ja sa svojih 20 došla doma i plakala i još ostala praznog novčanika. Sada više ne.
__________________
To nisam ja! To je moja Schauma!
la_nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 21:27   #472
Imam dvostruko više od 20, ali nisam ekscesna osoba...mislim da mi je krajnje vrijeme da počnem biti...ili će me i dalje šišati...doslovno i preneseno.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 00:02   #473
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Imam dvostruko više od 20, ali nisam ekscesna osoba...mislim da mi je krajnje vrijeme da počnem biti...ili će me i dalje šišati...doslovno i preneseno.
Mislim da u današnje vrijeme tražiti uslugu sukladnu cijeni koju za nju platimo nije eksces. Vjerujem da ti je teško povjerovati da je netko iz Antimode izišao s pozitivnim iskustvom, ali to je istina. Žao mi je što to kod tebe nije slučaj jer sam i ja znala plakati nakon posjeta frizeru pa znam kako si ljuta.

Ja se farbam sama gotovo svaki put (iako imam dugu kosu) i šišam se jako nemaštovito u posljednje vrijeme pa možda i nisam najkompetentnija u prosuđivanju kvalitete frizera. Samo znam da sam se osjećala jako zadovoljno i veselo s novom frizurom i to mi je bilo dovoljno da ih tu pohvalim.
__________________
To nisam ja! To je moja Schauma!
la_nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 18:08   #474
Quote:
tajana21 kaže: Pogledaj post
Ajme koji užas!

Ja sam odmah napisala za Damira iz Antimode da je za farbanje ok al za šišanje katastrofa! I mene je naprutao i zato me čudi da netko može biti zadovoljan njegovim šišanjem!
Ja bih rekla obratno. Ja sam iz crne prelazila u platinastu i ja sam to htjela po brzom postupku i kad smo krenuli s time on me ili krivo shvatio ili ne znam što, ali nisam izašla nimalo blizu onome što je trebalo bit tako da sam tamo tu večer provela 6 i pol sati.

Meni je on za šišanje stvarno odličan (kuc kuc) i komotno mogu biti i dva mjeseca da ne idem na šišanje (meni je to puno jer mi kosa raste stvarno brzo), ali eskperimentirati s farbanjem ne bih. Ok ako je jednobojno farbanje, ali nešto više od toga ne. Iako, viđala sam tamo cure kojima je radio pramenove i svašta i sve je izgledalo super, al' eto, mi se prilikom moje promjene nismo našli tako da me frendica blajha i farba.

Ali sa šišanjem stvarno nisam bila nikad toliko zadovoljna. Prije sam imala nekakav bob i izgledalo je odlično, a trenutno imam kratku kosu koju puštam i isto izgleda super i nemam problema s oblikovanjem i sl., a za feniranje ne želim ni čut. Tako da, ne može svatko svima odgovarati, to je normalno.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 18:09   #475
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jedna slika - tisuću riječi. Ovo je slikano nakon 3 (slovima TRI) mjeseca nakon Damirovog "truda" oko moje kose...a samo sam htjela zurku kakvu ima Frankie iz The Saturdays.
Uopće ne znam što reći na ovo, strašno mi je žao i mogu misliti da si ljuta Nadam se da će ti kosa brzo izrasti i da nećeš imati sličnih iskustava
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 21:55   #476
Bila sam u Etri na svečanoj frizuri, odlično je ispalo, cura je baš neki micek i cijena je stvarno OK.
A pesekiiiiii

E da i povlačim sve dobro što sam rekla za Toni & Guy

Nikad.Više.
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 23:25   #477
cure, imam kupon za salon Simple.

akcija vrijedi od 1.7. - 31.8., uz svaku fen frizuru dobije se maska za dubinsku njegu kose gratis.

pa ako nekoj treba, javite se na pm
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 11:58   #478
@ Venuss: Imate li kakvog iskustva sa šišanjem u
frizerskom salonu wella jarun?


Imam ja. Radila pramenove i šišala se.
Za ostale stvari ne znam, iako frendica kaže da super zmiksa boju/nijansu/šta već i farba. Ak' ti treba za pramenove, traži Tinu.
Prednost je ta što je to kvartovski salon i cijena nije prenapuhana. I ono što mi je najvažnije nema tračanja i žena me ne maltretira suvišnim pitanjima, nego obavi posao i ćao đaci.
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 11:59   #479
jel ide netko u friz.salon color u vlaskoj? tamo imaju feniranje 35 kn pa me zanima kako to ispadne? isla sam par puta u bloom na iblerovom i nisam uvijek bila zadovoljna. imam dugu kosu koja nije prirodno ravna i znala sam se poslje tog u bloomu sva napuhat nakon pola dana.
pa me zanima da li netko ide u color na feniranje (ne sisanje)?
i dal oni za tu cijenu feniraju samo na ravno ili i one popularne kovrce?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 16:33   #480
Quote:
Lehane kaže: Pogledaj post
Bila sam u Etri na svečanoj frizuri, odlično je ispalo, cura je baš neki micek i cijena je stvarno OK.
A pesekiiiiii

E da i povlačim sve dobro što sam rekla za Toni & Guy

Nikad.Više.
a joooj sto je se sad dogodilo kod toni&guy ????????
napisi nam......
koliko si platila kod petre svecanu frizuru????
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.