Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2013., 01:58   #3641
TO je stara vijest. Ne smiju oni preći entitetsku granicu.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.06.2013., 02:02   #3642
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Da. To sam i ja skužio jer navodno stranci žele izaći van a osiguranje im neda. A što se tiče Bevande nije mi jasno kako je stigao do ovdje. Očito je bio neki podzemni tunel koji je sada otkriven
Navodno je pobjegao kroz prozor, ali to su već teške glasine, pa se ograđujem od te informacije
šišćevap is offline  
Old 07.06.2013., 02:02   #3643
Sad sam je tek vidio, sorry
Ma kod njih se sve smije. Tko će koga pitati što se smije, kada dođe zapovijed od nekog iz vana.
Samo da netko od naroda ne najebe ako bude fajta!
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 02:10   #3644
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Sad sam je tek vidio, sorry
Ma kod njih se sve smije. Tko će koga pitati što se smije, kada dođe zapovijed od nekog iz vana.
Samo da netko od naroda ne najebe ako bude fajta!
Ma ako dođe naredba izvana onda će intervenirati MUP KS-a a ne ovi iz RS-a. Samo to nitko neće dati. A vidim i po slikama da se to već razišlo. Mogli bi ih sada negdje izvest. Više policije nego prosvjednika. Ako ne izađu do sutra onda ostaju do ponedjeljka. Jer sad će vikend bit će više ljudi:
http://balkans.aljazeera.com/vijesti...parlamenta-bih
kikiriki2010 is offline  
Old 07.06.2013., 02:14   #3645
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Sad sam je tek vidio, sorry
Ma kod njih se sve smije. Tko će koga pitati što se smije, kada dođe zapovijed od nekog iz vana.
Samo da netko od naroda ne najebe ako bude fajta!
Unutar zfrade došlo je sukoba stranih delegacija i pripadnika obezbjeđenja koje ih nije pustilo vani.

Policija SA kantona ne smije djelovati, a i ministar UP se tome protivi. Izgleda da su u Sarajevo upućene specijalne jedinice MUP-a ZE-DO kantona. Igraju prljavu igru i napašle demonstrante. Moja prognoza je da će doći do sukoba i incidenata te da će sve prerasti u nasilje. Vjerovatno će policija čekati da se demonstranti izmore i napasti ih pred zoru.

Ovo bi se moglo oteti kontroli i prerasti u šire sukobe.
DemonstranTi rade na smjenu, a stigla im je i podrška iz Konjica, Jablanice i Mostara. Za ujutro je najavljen dolazak i ljudi iz Zenice i iz Banja Luke.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 07.06.2013., 02:14   #3646
Da ovi koji su tamo ispred zgrade barem izdrže do 12h, jer onda dolaze studenti!
Ali ako ih je stvarno ovako malo kako se čini na fotkama, to će specijalci prehodat.

Ali eto, oni su izašli na ulicu pa makar dan-dva (nećemo o razlozima).

Mi čutimo

edit: legendarno
23:42 "Policija je uredno jela ćevape prije pola sata. Naslonjeni na spomenik u tim trenucima okrenuli su leđa prosvjednicima koji nisu pokušavali ništa, što dokazuje kako je ovo mirno okupljanje građana"
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 02:20   #3647
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Unutar zfrade došlo je sukoba stranih delegacija i pripadnika obezbjeđenja koje ih nije pustilo vani.

Policija SA kantona ne smije djelovati, a i ministar UP se tome protivi. Izgleda da su u Sarajevo upućene specijalne jedinice MUP-a ZE-DO kantona. Igraju prljavu igru i napašle demonstrante. Moja prognoza je da će doći do sukoba i incidenata te da će sve prerasti u nasilje. Vjerovatno će policija čekati da se demonstranti izmore i napasti ih pred zoru.

Ovo bi se moglo oteti kontroli i prerasti u šire sukobe.
DemonstranTi rade na smjenu, a stigla im je i podrška iz Konjica, Jablanice i Mostara. Za ujutro je najavljen dolazak i ljudi iz Zenice i iz Banja Luke.
Ma nema tu sukoba. Izgleda meni da ovi policajci zapravo prosvjeduju jer jedino oni sami sprječavaju ove da izađu. Jer da nema njih ovih unutra je preko tisuću a ovih vani 100 ako i toliko a i Incko je stigao. Ja bi mu sada rekao mi ćemo se povući ako ćete vi ovdje javno obećati ako oni sami ne donesu odluku u roku tjedan dana da ćete je vi nametnuti.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.06.2013., 02:27   #3648
Mislim da mediji namjerno ne prikazuju koliko zaista ima demonstranata.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 07.06.2013., 02:35   #3649
Kakva oholost i bahatost zaposlenice Ministarstva prometa i komunikacija BiH. I ona je među "zatočenima".

Pročitajte: http://tuzlanski.ba/izdvojeno/89-izdvojeno/6711-zatoeni-u-parlamentu-poruuju-qsad-smo-se-oleili-kobasicama-i-stukli-sve-alkoholaq.html

Ma dabog da nitko od vas ne izađe iz te zgrade nikada više!!!
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 02:40   #3650
Prosvjednici traže osnivanje fonda solidarnosti za bolesnu djecu koji bi vjerojatno spasio mnoge živote i onda se tu nađe jedna Dušanka Majkić da govori da je prosvjede organizirao Lagumdžija i da su sasvim politički motivirani

Jesu li neki političari stvarno toliko ograničeni da ne mogu razmišljati mimo politike? Jesu li svjesni da djeca umiru jer nema novca za njihovo liječenje? Jesu li toliko zatupljeni da misle da je Lagumdžija ili netko drugi doveo stotine majki s djecom na prosvjed? Je li možda Lagumdžija izmislio slučaj male Belmine da bi napakostio RSu?

Da se razumijemo, uopće nemam dobro mišljenje o SDPu, Lagumdžiji i većini bošnjačkih stranaka, ali što ova žena i njoj slični mogu izjaviti, to mi je potpuno neshvatljivo...
šišćevap is offline  
Old 07.06.2013., 02:47   #3651
Preneseno sa jednog BiH foruma:

Quote:
Jedan od zatočenih stranaca u parlamentu:

"We are over 100 foreigners held hostage inside the building! I am one of them! I do not blame the demonstrators, I blame the parliamentarians who would not allow us to leave"

Iz ovoga se da zaključiti da naša politička mafija unutar parlamenta drži strance kao taoce tako što im ne daju napustiti zgradu, jer su oni (stranci) jedini način da lopovi izađu iz parlamenta.
edit: 2:50 započela je evakuacija stranih državljana
__________________
...you want it darker...

Zadnje uređivanje Ztisa : 07.06.2013. at 02:53.
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 02:55   #3652
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Preneseno sa jednog BiH foruma:



edit: 2:50 započela je evakuacija stranih državljana
Piši kući propalo. Ovo je po meni velika greška.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.06.2013., 03:11   #3653
Jedan komentar prije 20-ak minuta: Iz Nedjarica je krenula kolona od 10tak vozila specijalne jednice.

Slažem se da je ovo greška što su ih pustili, sad je po meni propao nastavak.

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/b...no-troje-ljudi

edit: evo koliko vidim svi su iz zgrade pušteni!
opet je narod dobio kitu u usta!!!

i opet se potvrđuje da narod ne može ništa.

laku noć
__________________
...you want it darker...

Zadnje uređivanje Ztisa : 07.06.2013. at 04:13.
Ztisa is offline  
Old 07.06.2013., 08:26   #3654
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Kakva oholost i bahatost zaposlenice Ministarstva prometa i komunikacija BiH. I ona je među "zatočenima".

Pročitajte: http://tuzlanski.ba/izdvojeno/89-izdvojeno/6711-zatoeni-u-parlamentu-poruuju-qsad-smo-se-oleili-kobasicama-i-stukli-sve-alkoholaq.html

Ma dabog da nitko od vas ne izađe iz te zgrade nikada više!!!
koja bahatost
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 07.06.2013., 09:07   #3655
http://www.klix.ba/vijesti/bih/prote...h/130606137#37

Poruke ljubavi Republici Srpskoj sa protesta.
aleksije radicevic is offline  
Old 07.06.2013., 09:08   #3656
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
koja bahatost
A šta očekivati od nekoga koje zaopslen u državnim institucijama preko štele i živi na bijelom hljebu sa leđa upravo onih koji su protestovali?

Kao što sam predvidio, slomili su otpor kad su ljudi najiscrpljeniji.

Međutim, ovo je samo početak. Biće ovoga još, samo polako.

Ove prdonje spašava jedino MMF sa kreditima. Da im prošli mjesec nisu aktivirali sredstva bilo bi 100 puta gore.

Za sad je očigledno da je ljudima došlo do grla, međutim građani nezadovoljni situacijom su podijeljeni u različite grupe i protesti idu pojedinačno i time gube na snazi i značaju. Znači rade nesihronizirano.
Međutim ubrzo možemo očekivati da se ljudi ubrzo organizuju i sinhronizirani ima se nahebu majke. Samo je potrebna inicijalna kapisla da sve plane.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 07.06.2013., 09:08   #3657
sve je ovo bilo izrežirano i namontirano. samo da se zašamaralo par glavnih bukača svi bi izašli još predvečer, jedini koji su tako postupili su Bevanda i Čolak. ovdje se radi o tome da Bošnjaci opet maštaju o 100% BIH i žele zanemariti postojanje entitetskih granica. dok oni ne pristaju izdavat privremeni JMB za novorođenčad s područja FBIH, Srbi ga uredno dodjeljuju na području RS. ako je imalo pameti kod srpske delegacije, a ne sumnjam u to, tek sad neće pristati na nikakav novi zakon oko JMB-a, pa nek si režiraju prosvjede koliko hoće, ujedno su im ova događanja dobra izlika da se jedno vrijeke ne pojavljuju u Sarajevu, a i naši bi trebali krenuti tim putem jer u Sarajevu nema garancija za sigurnost, tamo policija ne djeluje po profesionalnim uzusima, nego po političkom diktatu istih onih koji žele kaos i pritiske svake vrste da na silu postignu ono što ne mogu mirnim političkim putem.
dudu is offline  
Old 07.06.2013., 09:12   #3658
tresla se gora, rodio se mish
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 07.06.2013., 09:13   #3659
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
sve je ovo bilo izrežirano i namontirano. samo da se zašamaralo par glavnih bukača svi bi izašli još predvečer, jedini koji su tako postupili su Bevanda i Čolak. ovdje se radi o tome da Bošnjaci opet maštaju o 100% BIH i žele zanemariti postojanje entitetskih granica. dok oni ne pristaju izdavat privremeni JMB za novorođenčad s područja FBIH, Srbi ga uredno dodjeljuju na području RS. ako je imalo pameti kod srpske delegacije, a ne sumnjam u to, tek sad neće pristati na nikakav novi zakon oko JMB-a, pa nek si režiraju prosvjede koliko hoće, ujedno su im ova događanja dobra izlika da se jedno vrijeke ne pojavljuju u Sarajevu, a i naši bi trebali krenuti tim putem jer u Sarajevu nema garancija za sigurnost, tamo policija ne djeluje po profesionalnim uzusima, nego po političkom diktatu istih onih koji žele kaos i pritiske svake vrste da na silu postignu ono što ne mogu mirnim političkim putem.
Ovo jucer je bila Majorizacija Srba i Hrvata od strane beba i bolesne Belmine!
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 07.06.2013., 09:15   #3660
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
sve je ovo bilo izrežirano i namontirano. samo da se zašamaralo par glavnih bukača svi bi izašli još predvečer, jedini koji su tako postupili su Bevanda i Čolak. ovdje se radi o tome da Bošnjaci opet maštaju o 100% BIH i žele zanemariti postojanje entitetskih granica. dok oni ne pristaju izdavat privremeni JMB za novorođenčad s područja FBIH, Srbi ga uredno dodjeljuju na području RS. ako je imalo pameti kod srpske delegacije, a ne sumnjam u to, tek sad neće pristati na nikakav novi zakon oko JMB-a, pa nek si režiraju prosvjede koliko hoće, ujedno su im ova događanja dobra izlika da se jedno vrijeke ne pojavljuju u Sarajevu, a i naši bi trebali krenuti tim putem jer u Sarajevu nema garancija za sigurnost, tamo policija ne djeluje po profesionalnim uzusima, nego po političkom diktatu istih onih koji žele kaos i pritiske svake vrste da na silu postignu ono što ne mogu mirnim političkim putem.
O tome najbolje govori izjava jednog od ljudi koji su protestvovali:
Quote:
Jedan od građana mu je rekao: "Osim rješavanja konačnog pitanja JMB i to na nivou države, jer nikakva entitetska rješenja ne dolaze u obzir, želimo da pokrenete i pitanje osnivanja fonda za liječenje oboljele djece koja moraju ići van BiH, kao što je mala Belmina.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/prote...h/130606137#37

Da je rekao: hoćemo da se problem JMBG reši bilo kako, samo da se reši; pa da im čovek poveruje u iskrenost. Ovako jasno pokazuju da bi to oni proširivali na pitanje odnosa entiteta i tzv. države.
aleksije radicevic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.