Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Nortonov najbolji film
Primal Fear 10 9.17%
The People vs. Larry Flynt 0 0%
Everyone Says I Love You 0 0%
Rounders 1 0.92%
American History X 42 38.53%
Fight Club 36 33.03%
Keeping the Faith 0 0%
The Score 3 2.75%
Death to Smoochy 0 0%
Frida 0 0%
Red Dragon 1 0.92%
25th Hour 7 6.42%
The Italian Job 2 1.83%
Down in the Valley 2 1.83%
Kingdom of Heaven 0 0%
The Illusionist 1 0.92%
The Painted Veil 0 0%
The Incredible Hulk 0 0%
Pride and Glory 0 0%
Leaves of Grass 3 2.75%
Stone 0 0%
Moonrise Kingdom 1 0.92%
The Bourne Legacy 0 0%
Glasovatelji: 109. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 16:31   #21
Što ne izgleda da u fight clubu prolazi kroz jaču transformaciju?!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 17:37   #22
Glasao za Fight Club, tijesno bilo, pošto mi je jednako dobar i u American History X.
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 19:06   #23
Drag mi glumac, najbolji mi je u FCu, ali ništa mu lošija nije gluma retardiranog domara u The Score.
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:12   #24
SPOILER fight club

Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Što ne izgleda da u fight clubu prolazi kroz jaču transformaciju?!
hm...pa ne. njegov lik prolazi (u smislu da njegov lik postaje tyler), ali sto se same glume tice, ne. ipak on do kraja filma ne zna da je on tyler.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:05   #25
sad kada gledam naslov anekte ispada da je sve ove filmove snimio edward norton.
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:31   #26
prvih nekoliko filmova predobar... onda razocaranje... njegovin odabiron uloga.. a malo i zena... courtney love?! helloooo... spominjen taj aspekt njegovog zivota cisto jer mi je bia crush, nebitno za glumu
__________________
DON´T BOTHER MEow
maggiewhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:40   #27
Jedan od dražih glumaca
Gluma u American History X malo odskače od ostalih uloga, tu je najbolji bio. U filmu The Score sa De Nirom, isto jedna od boljih uloga.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:53   #28
Definitivno American History X
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 13:21   #29
Teška dilema između Generacije X i kluba boraca.. ali u klubu boraca se ipak radi o Tyleru (Brad Pittu) tako da Generacija X dobiva moj glas.
shaolin_fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 14:33   #30
smatrala sam ga uvijek dobrim glumcem ali ne znam zašto me iritira taj njegov kenjkast glas da se tako izrazim
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 23:20   #31
American History X

Imao je on podosta dobro odglumljenih filoma ali zna se koji je No1.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 00:39   #32
On mi je uz Ewana McGregora jedan od najdražih glumaca danas...

Glas za Fight club
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 22:34   #33
Meni je bia najbolji u Primal Fear, njegova prva uloga a tako dobro odglumljeno. Ostala sam bez teksta kad sam ga pri put gledala, a to je rijetkost :P

Za sve one koji ne znaju, ovaj jako podcijenjeni glumac snima novi film, Motherless Brooklyn
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 22:45   #34
ali norton nije nikako podcijenjen glumac!
rekao bih da je malo pao poslijednjih godina. što je pokušao se okušat u blockbusteru što lošim odabirom uloga.
naj ed norton : 25th Hour ispred american history x , rounders , fight club , death to smoochy
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 23:11   #35
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
ali norton nije nikako podcijenjen glumac!
rekao bih da je malo pao poslijednjih godina. što je pokušao se okušat u blockbusteru što lošim odabirom uloga.
naj ed norton : 25th Hour ispred american history x , rounders , fight club , death to smoochy
Podcijenjen je i to puno. Ne dobivši Oscara za Primal Fear, a sjeti se samo ko ga je dobia. Nadalje, za American History X, Oscara mu uzme Benigni, stvarno ridikulozne odluke Akademije. Dobar je bia i u Fight Club, The Score....
A to što ga se posljednjih godina ne čuje i ne briljira ko prije, je vjerojatno razlog to što čeka svoju priliku. Evo spomenuti film, Motherless Brooklyn je adatapcija istoimene knjige. Knjiga je odlična i ne sumnjam da će Norton odradit svoja posa kako spada.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 03:56   #36
jebeš oscare i academy nagrade
podcijenjen glumac za mene je warren oates.to ti sve govori
ed norton nije nikako podcijenjen.ja stvaljam ruku u vatru za njega
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 05:12   #37
Jako teska anketa, tesko je opredeliti se za jedan film, ali, izvodjio bih pa njih; - Primal Fear, American History X, The Score (ovaj film nekako izdvajam), 25th Hour...
Svaki je na svoj nacin poseban, u vecini su filmovi razlicitog zanra, razlicitog scenarija, razlicitih rezisera.

Nisam neki poseban gledatelj dobitnika Oskara, zlatnih palmi, medveda, zlatnih majmuna, kornjaca i ostalih zivotinja
Ali gledajuci onako povrsinski nisam procitao negde da je dobitnih neke tako 'velike' nagrade, bar ne za glumu.

Valjda i kod njih to tako funkcionise, mediji, sponzorisanje, eksponacija. Verovatno mora i pored svega toga da kako bismo mi to rekli "uleti" para da se pojavi na tom famoznom crvenom tepihu.

edit;

Upravo procitah post od @TolkienGeek kako sam zakljucio iz posta nije dobio nikakve nagrade za navedene filmove.

Ne znam ko bi bolje i da li bi uopste ko mogao odglumiti ko sto je on u filmu The Score zato sam i naveo da taj film nekako izdvajam. Bas se sada bila digla prasina na ovim dodelama Oscara za film The Wolf of Wall Street (2013) i najbolju ulogu Leonardo DiCaprio, ne razume kako ali valjda sada to opet tako funkcionise ko sto je stvar sa pevacem "PSY" i numerom mu GANGNAM STYLE koju NIKO ne razumije a ima skoro 2 milijarde pregleda, izgleda je tako i sa filmom The Wolf of Wall Street i sa glumcem koji je zasiguno dobio Oscara za najboljeg glumca.

Zadnje uređivanje Mitkoni : 08.03.2014. at 05:19.
Mitkoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 11:14   #38
Quote:
Mitkoni kaže: Pogledaj post
Jako teska anketa, tesko je opredeliti se za jedan film, ali, izvodjio bih pa njih; - Primal Fear, American History X, The Score (ovaj film nekako izdvajam), 25th Hour...
Svaki je na svoj nacin poseban, u vecini su filmovi razlicitog zanra, razlicitog scenarija, razlicitih rezisera.

Nisam neki poseban gledatelj dobitnika Oskara, zlatnih palmi, medveda, zlatnih majmuna, kornjaca i ostalih zivotinja
Ali gledajuci onako povrsinski nisam procitao negde da je dobitnih neke tako 'velike' nagrade, bar ne za glumu.

Valjda i kod njih to tako funkcionise, mediji, sponzorisanje, eksponacija. Verovatno mora i pored svega toga da kako bismo mi to rekli "uleti" para da se pojavi na tom famoznom crvenom tepihu.

edit;

Upravo procitah post od @TolkienGeek kako sam zakljucio iz posta nije dobio nikakve nagrade za navedene filmove.

Ne znam ko bi bolje i da li bi uopste ko mogao odglumiti ko sto je on u filmu The Score zato sam i naveo da taj film nekako izdvajam. Bas se sada bila digla prasina na ovim dodelama Oscara za film The Wolf of Wall Street (2013) i najbolju ulogu Leonardo DiCaprio, ne razume kako ali valjda sada to opet tako funkcionise ko sto je stvar sa pevacem "PSY" i numerom mu GANGNAM STYLE koju NIKO ne razumije a ima skoro 2 milijarde pregleda, izgleda je tako i sa filmom The Wolf of Wall Street i sa glumcem koji je zasiguno dobio Oscara za najboljeg glumca.
Dobia je nagrade, al sve su to neke utješne nagrade. Znaš ono, ako se ima ko bunit nek vidi šta je dobia za taj i taj film. Mislim, to već godinama rade. Lea mi je ža, stvarno zaslužuje Oscara. On i Norton su po tom pitanju pokradeni i podcijenjeni.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:00   #39
saberite se.nikako nemrete trpat podcijenjenost sa izostankom akademskih nagrada
taj leić - pa na lika si svi briju..naj-naj.....pa kako je on onda podcijenjen.
ignoriran je od strane akademije jer valjda im nikad nije sazrio kao glumac
norton je kud i kamo bolji,versatilniji i najbitnije karizmatičniji glumac od one-straight dimension capria koji od dnevnik košarkaša je na nultoj točki.

podcijenjeni glumci su oni koji svojim radom zaslužuje više pažnje i spomenka.ova dva su zadnjih 15godina giganti filmske branše.ono wtf
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:46   #40
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
saberite se.nikako nemrete trpat podcijenjenost sa izostankom akademskih nagrada
taj leić - pa na lika si svi briju..naj-naj.....pa kako je on onda podcijenjen.
ignoriran je od strane akademije jer valjda im nikad nije sazrio kao glumac
norton je kud i kamo bolji,versatilniji i najbitnije karizmatičniji glumac od one-straight dimension capria koji od dnevnik košarkaša je na nultoj točki.

podcijenjeni glumci su oni koji svojim radom zaslužuje više pažnje i spomenka.ova dva su zadnjih 15godina giganti filmske branše.ono wtf
Slažem se da su malo podbacili i čak se moram složit da su i njih dva različiti. Eto, Norton je za razliku od Lea pažljiviji pri odabiru uloga što se i vidi po broju snimljenih filmova. Al moram reć da su podcijenjeni, možda ne sad, al za vrijeme starih dana su itekako bili podcijenjeni.
Meni više paše Nortonova gluma, zato mi i pomalo smeta šta je snimia tek 30-ak filmova.
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.