Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2013., 21:08   #81
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Najviše me pecka zašto je šerifov pacemaker izletio?
Jer bi otkrio zasto, oni neki, sakupljaju onoliko plina i o kakvoj se to skupini radi, i jer je kupola od nekakve energije/struje.
Odnosno, spisatelj knjige ga je koknuo kako bi se natuknula i zadrzala misterija.
Quote:
Zašto je plavi ubio novinarkinog muža? Teorija mi je da je Plavi ulovio Doktora kako bari neku njegovu te ga nakon svađe ubio, ali nisam previše siguran.
Plavi je vjerojatno utjerivac dugova (ali je dobrica ako si platio svoje dugove) ili je neke druge uloge organiziranog kriminala, barem sam dobio takav dojam dok je razgovarao sa svojom ekipom, ili poslodavcem.
Quote:
Opet kažem, najviše me zanima ona pjesmica koju su klinac i klinka ponavljali nakon što su doživjeli napadaj.
Pjesmica je dio puzzle (ono, komadic) kojom se misterija kupole, polako otkriva.
I mene interesiraju takve kvazi-supernatural smicalice

Zadnje uređivanje PashkoPata'q : 27.06.2013. at 21:17. Reason: ..
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 21:34   #82
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
Ali ne znamo zasto
Nekako se milo gledaju on i novinarka, pa mi moglo biti nezgodno kad se sazna
Ja se ne mogu fokusirati kad je ona na ekranu. Does the carpet match the drapes?! Već vidim quicky između njih dvoje, tek toliko da serija ima i malo seksa.

A što će biti kad sazna, tko zna. Da se naslutit da velik broj ljudi koje smo vidjeli i one koje će vrlo vjerovatno tek doći neće biti do kraja serije. Plavušan nije imun na to.

Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Jer bi otkrio zasto, oni neki, sakupljaju onoliko plina i o kakvoj se to skupini radi, i jer je kupola od nekakve energije/struje.
Odnosno, spisatelj knjige ga je koknuo kako bi se natuknula i zadrzala misterija.
Jasno mi je zašto je šerif kao lik uklonjen. Pitanje je zašto je kupola, ako je uopće kupola kriva, uzrokovala izletavanje pacemakera? Ili je riječ o made in China zajebu.

Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Plavi je vjerojatno utjerivac dugova (ali je dobrica ako si platio svoje dugove) ili je neke druge uloge organiziranog kriminala, barem sam dobio takav dojam dok je razgovarao sa svojom ekipom, ili poslodavcem.
Zaboravio sam na razgovor jer sam pilot gledao u dva navrata. Ali ima smisla.

Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Pjesmica je dio puzzle (ono, komadic) kojom se misterija kupole, polako otkriva.
I mene interesiraju takve kvazi-supernatural smicalice
Za sada intrigira. Neka tako nastavi.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 22:47   #83
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
možda je to eksperiment da vide kako će se ljudi ponašat i kako funkcioniraju u određenoj situaciji, kao u Kocki.
Ajme, meni bi to bilo bezveze.
Zna se kako će se ponašat, bit spremni na sve zbog vreće brašna i tako.
Realno, očekujem neki mindfuckiraniji razlog pada kupole nad gradić.

Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Pitanje je zašto je kupola, ako je uopće kupola kriva, uzrokovala izletavanje pacemakera?
Valjda nije kriva. To bi onda značilo da taj "zid" može slušat razgovore, razmišljat i zaključit da je vrijeme da šerifov pacemaker iskoči upravo kada se on sprema otkrit informacije koje "ne idu u korist" kupoli.

Malo previše.

Valjda je iskočio jer... ne znam. Zašto iskaču uopće?
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 22:53   #84
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Valjda nije kriva. To bi onda značilo da taj "zid" može slušat razgovore, razmišljat i zaključit da je vrijeme da šerifov pacemaker iskoči upravo kada se on sprema otkrit informacije koje "ne idu u korist" kupoli.

Malo previše.
Sama pojava kupole je previše. Iako sumnjam da je riječ o inteligentnom mjehuru, očigledno je da ima nekakav utjecaj na tehnologiju ako se ista dovede preblizu zida.

Jedna od stvari koje me zanimaju jest zašto? Zato volim serije i događaje ovakvog tipa. Puno pitanja za zabaljanje mašte.

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Valjda je iskočio jer... ne znam. Zašto iskaču uopće?
Da ubiju lika koji se sprema otkrit informacije koje "ne idu u korist" kupoli.

Dooh.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:27   #85
ili su ti koji rade to šta već rade, imali neki daljinski za njegov pacemaker i prisluškivali ga?
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:40   #86
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Valjda nije kriva. To bi onda značilo da taj "zid" može slušat razgovore, razmišljat i zaključit da je vrijeme da šerifov pacemaker iskoči upravo kada se on sprema otkrit informacije koje "ne idu u korist" kupoli.
I onaj se dečko, kad krene tražiti prekidač i napajanje, neobjašnjivo sruši i počne buncati onu neku pjesmicu o rozim zvijezdama. Možda kupola fakat čuje.

Inače, pilot me zaintrigirao i gleda se ovo dalje. Jedino mi je čudno bilo kako su svi mirno prihvatili činjenicu da su odsječeni od ostatka svijeta i da se zapravo nešto tako misteriozno dogodilo. Očekivala bih da će ljudi popizditi malo jače.
wixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:47   #87
E pa baš to
Ponašaju se kao da je pad takve kupole uobičajena stvar, a ustvari po prvi put, od kada je svijeta i vijeka, takvo što se dogodi, a oni i dalje ležerno promatraju, pričaju i tako to
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:51   #88
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Sama pojava kupole je previše. Iako sumnjam da je riječ o inteligentnom mjehuru, očigledno je da ima nekakav utjecaj na tehnologiju ako se ista dovede preblizu zida.

Jedna od stvari koje me zanimaju jest zašto?
A ono, saznat će se...

Možda kupola i nije tu da u potpunosti kazni stanovnike grada zbog nečeg, kao što je šerif zaključio, možda im i koristila jednom jer kako nitko ne može izać, tako nitko i ništa ne može uć unutra. Možda joj svrha ispadne skroz nešto deseto.

Quote:
Da ubiju lika koji se sprema otkrit informacije koje "ne idu u korist" kupoli.

Dooh.
Ima smisla, kako meni to nije palo na pamet?



Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
ili su ti koji rade to šta već rade, imali neki daljinski za njegov pacemaker i prisluškivali ga?




Realno, ne isključujem ni jednu teoriju.

Quote:
I onaj se dečko, kad krene tražiti prekidač i napajanje, neobjašnjivo sruši i počne buncati onu neku pjesmicu o rozim zvijezdama. Možda kupola fakat čuje.
Da, isto kao i mala koja je trebala u kamp, mada ona nije ništa petljala s napajanjem tad, ak se dobro sjećam. To sa zvjezdicama je misterij i neka je i da bar ispadne nešto što nitko ovdje ne predvidi da se šokiram.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:52   #89
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
A ono, saznat će se...

Možda kupola i nije tu da u potpunosti kazni stanovnike grada zbog nečeg, kao što je šerif zaključio, možda im i koristila jednom jer kako nitko ne može izać, tako nitko i ništa ne može uć unutra. Možda joj svrha ispadne skroz nešto deseto.
E ovo ima itekako smisla.
Možda je kupola spas i svojevrsan štit od onoga što slijedi onima vani, hm.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 23:59   #90
Quote:
wixie kaže: Pogledaj post
I onaj se dečko, kad krene tražiti prekidač i napajanje, neobjašnjivo sruši i počne buncati onu neku pjesmicu o rozim zvijezdama. Možda kupola fakat čuje.
Evo jedne teorije. I klinac i šerif su dirali zid. Mali se srušio kasnije, šerif ukratko nakon prčkanja po zidu. Tako da je diranje zida mogući uzrok. Ali... I to veliki ali...

Ona klinka koja se srušila nakon izlaska iz auta nije dirala zid. Samo se srušila i počela pjevat.

Što imaju zajedničko? Mala ima šećernu bolest, koliko se dalo naslutit. Šerif ima loše srce. Dakle njih dvoje su bolesni, što može biti poveznica. Jedino ostaje za vidjeti da li i onaj klinac ima nekakvu bolest da bi ova teorija ostala na površini.

Tako da, kupola, iz još nepoznatog razloga, možda ima nešto protiv "nesavršenih" ljudi.

Just a thought...

Quote:
wixie kaže: Pogledaj post
Jedino mi je čudno bilo kako su svi mirno prihvatili činjenicu da su odsječeni od ostatka svijeta i da se zapravo nešto tako misteriozno dogodilo. Očekivala bih da će ljudi popizditi malo jače.
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
E pa baš to
Ponašaju se kao da je pad takve kupole uobičajena stvar, a ustvari po prvi put, od kada je svijeta i vijeka, takvo što se dogodi, a oni i dalje ležerno promatraju, pričaju i tako to
Ovo su mogli riješiti jednom scenom. Šerif stoji kod "zida" gdje se nakupila kolona vozila i govori im da se vrate natrag u grad.

Ali dobro, zanemariv previd.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 00:14   #91
Ma ne gledam to kao previd ili grešku, već kako su oni to ležerno prihvatili
Dobro, imaju i veće probleme od kupole

Ovi što su imali napade, kažu roze zvijezde padaju, možda misle na meteore koji će pasti na zemlju, a oni su pod tom kupolom zaštićeni?
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 00:20   #92
Pogledao sam pilot i totalno me je zaintrigiralo. Koliko sam ja skužio čim se ta kupola pojavila šerifu nije bilo dobro.
Meni sve ovo oko kupole djeluje kao izvanzemaljsko djelovanje.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 00:20   #93
ne znam, ne vjerujem da je slučajnost da je onaj mali dobio taj pjevajući napadaj u momentu dok je govorio kako kupola sigurno ima neki prekidač i tražio taj prekidač.
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 00:23   #94
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Ovi što su imali napade, kažu roze zvijezde padaju, možda misle na meteore koji će pasti na zemlju, a oni su pod tom kupolom zaštićeni?
E ovo je zanimljivo.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 00:36   #95
Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
dobro, ali čiji eksperiment?
radi, dakle očito ne od vlade
najbolja provala u seriji, zato ću je i nastavit gledat
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 00:41   #96
Nije mi dobro sjela, nekak mi se čini kao amaterski uradak kad se usporedi sa Breaking bad, GoT, Dexterom ....

Dat cu joj sansu sam zato jer je riječ o kingu ali ak se ne popravi ja to ne gledam.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 01:09   #97
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Jasno mi je zašto je šerif kao lik uklonjen. Pitanje je zašto je kupola, ako je uopće kupola kriva, uzrokovala izletavanje pacemakera? Ili je riječ o made in China zajebu.
Najvjerojatnije je zbog kupole doslo do zastoja i proboja pacemakera, jer dotakne serif dvaput kupolu i dotakne se za prsa, pa mu to nije bilo dovoljno i onda dotakne jos dvaput kupolu i eto ga, leteceg pacemakera.
Okej, ne sjecam se tocno koliko puta je dotaknuo kupolu, ali se mogla vidjeti poveznica izmedu stavljanja dlana na kupolu i problema u prsima.

Samo, nadam se da nece direktno reci nama gledateljima zakaj mu je kupola izbila pacemaker. Ono, dajte nekaj i za mozganje.

Zadnje uređivanje PashkoPata'q : 28.06.2013. at 01:11. Reason: ..
PashkoPata'q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 01:31   #98
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Možda kupola i nije tu da u potpunosti kazni stanovnike grada zbog nečeg, kao što je šerif zaključio, možda im i koristila jednom jer kako nitko ne može izać, tako nitko i ništa ne može uć unutra. Možda joj svrha ispadne skroz nešto deseto.
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
E ovo ima itekako smisla.
Možda je kupola spas i svojevrsan štit od onoga što slijedi onima vani, hm.
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Ovi što su imali napade, kažu roze zvijezde padaju, možda misle na meteore koji će pasti na zemlju, a oni su pod tom kupolom zaštićeni?
Sve više i više mi se sviđa kamo vode ovi postovi.

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ima smisla, kako meni to nije palo na pamet?


Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Samo, nadam se da nece direktno reci nama gledateljima zakaj mu je kupola izbila pacemaker. Ono, dajte nekaj i za mozganje.
Ne moraju direktno reći, ali pokazati još par sličnih događaja bi prošlo. Prcanje barijere očigledno nije najbolja iskorišten slobodan dan. Taj dio smo barem zaključili.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:38   #99
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ajme, meni bi to bilo bezveze.
Zna se kako će se ponašat, bit spremni na sve zbog vreće brašna i tako.
Realno, očekujem neki mindfuckiraniji razlog pada kupole nad gradić.
Rijetko koja Kingova prica ima neki zesci mindfuck razlog od onih jednostavnih oko kojeg gradi pricu. Cak i the Stand je zapravo vrlo jednostavan kad pogledas.

Nego, da li je netko procitao koliko sezona su planirali za ovo?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 10:54   #100
Serija izgleda zanimljivo. Podjeća me jako na Jericho po atmosferi i likovima.
Definitivno više obećavajuće od serija kao Falling skies, Terra Nova ili Defiance.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.