Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2013., 14:22   #41
Pa meni je draže da nemamo pojma što i gdje je Mike, nego opet neke nevažne drame kao krađe po kućama OK povezali su to, ali ono, bolje da ga nema nego da se bave glupostima
Snow Fairy is offline  
Old 24.06.2013., 19:02   #42
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Pa meni je draže da nemamo pojma što i gdje je Mike, nego opet neke nevažne drame kao krađe po kućama OK povezali su to, ali ono, bolje da ga nema nego da se bave glupostima
Ja se nemogu sjetiti baš, što je radio u Spencerinu kuću u 2x02 pa je gurnuo Ariu? ja zaboravio

BIG SPOILER!

- nastavit će se zadnja scena iz 3x24 u summer finale!!
- baš sam zamišljao da će 4A imati kraj nastavka te ruke i vađenja, nadajmo se da je nešto dobro

Quote:
When are we going to see more of the hand flashback on PLL? — Bree
“In essence, you revisit it all season because the question of Alison being alive was raised last season,” EP Oliver Goldstick explains, “but as far as that night of that hand coming out of the earth, that will be explained when we get to the end of 4A.” Personally, this season is sort of flying by already. Agree, Bree? (I rhymed!)
Karlo7 is offline  
Old 24.06.2013., 19:32   #43
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Pa meni je draže da nemamo pojma što i gdje je Mike, nego opet neke nevažne drame kao krađe po kućama OK povezali su to, ali ono, bolje da ga nema nego da se bave glupostima
Kužim na šta misliš, ali ako im je lijeno razradit svakog lika toliko da može bit u svakoj epizodi i k tome zanimljiv, onda nisu trebali ni ubacivat ni Mikea ni pola njih. Inače Mikea ne volim, ali fakat je glupo što ga nema skoro sezonu i po (?). Gdje on toliko luta, a nema ni 15, 16 godina ili koliko već?

Quote:
Karlo7 kaže: Pogledaj post
- nastavit će se zadnja scena iz 3x24 u summer finale!!
- baš sam zamišljao da će 4A imati kraj nastavka te ruke i vađenja, nadajmo se da je nešto dobro

Btw. na toj slici se jasno vidi gola blijeda ruka, a kad je bila scena u epizodi, bio je crveni odsjaj, pa sam ja čak mislila da osoba koja izvlači Alison ima majicu crvenih rukava. Sad znam da je samo crveni odsjaj, što bi inače bilo glupo i nebitno, ali pošto je crveni, umišljam stvari.


Edit: Ok, sad nakon kraćeg razmišljanja vidim da ovo i jest nebitno, haha.

Zadnje uređivanje Miss Gavella : 24.06.2013. at 19:38. Reason: Shvaćanje nebitnosti
Miss Gavella is offline  
Old 24.06.2013., 19:47   #44
Meni to izgleda kao muška ruka u zemlji i ženska ova kaj vuče ^^
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Old 24.06.2013., 20:40   #45
http://www.imdb.com/title/tt1578873/...flat/216146391 sve o noci danu popodnevu jutru kad je alison nestala...

slucajnost, greska ili ipak ne?
__________________
....Oh honey, you didn’t even know me when you knew me....
littleliar is offline  
Old 24.06.2013., 21:29   #46
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Kužim na šta misliš, ali ako im je lijeno razradit svakog lika toliko da može bit u svakoj epizodi i k tome zanimljiv, onda nisu trebali ni ubacivat ni Mikea ni pola njih. Inače Mikea ne volim, ali fakat je glupo što ga nema skoro sezonu i po (?). Gdje on toliko luta, a nema ni 15, 16 godina ili koliko već?
Recimo meni je ok znati da Aria ima brata, ali budući da on nije bitan za radnju, ne zanima me gledati ga

Dok recimo Melissa je bitna, a sad je ništa nema
Snow Fairy is offline  
Old 24.06.2013., 21:48   #47
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post



Btw. na toj slici se jasno vidi gola blijeda ruka, a kad je bila scena u epizodi, bio je crveni odsjaj, pa sam ja čak mislila da osoba koja izvlači Alison ima majicu crvenih rukava. Sad znam da je samo crveni odsjaj, što bi inače bilo glupo i nebitno, ali pošto je crveni, umišljam stvari.


Edit: Ok, sad nakon kraćeg razmišljanja vidim da ovo i jest nebitno, haha.
Ma to ti je zbog silnih efekata koji stavljaju čisto da mi ne vidimo, e pa neće ići
Isto tako, onu grmljavinu su radili par puta u flasbacku 3x16 3x13 3x24, i 1x01 , a kraj ljeta heh

Quote:
Poison Candy kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda kao muška ruka u zemlji i ženska ova kaj vuče ^^
zar će muški lakirat nokte u crvene

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Recimo meni je ok znati da Aria ima brata, ali budući da on nije bitan za radnju, ne zanima me gledati ga

Dok recimo Melissa je bitna, a sad je ništa nema
ma stiže nama ona sada u 3. epizodi, joj kad je Hanna rekla da ima intervju sa Soton , haha najbolja je
Karlo7 is offline  
Old 24.06.2013., 22:31   #48
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
slucajnost, greska ili ipak ne?
Oh, God, još samo to fali.
Mada mislim da je samo greška, ne kužim kako bi postojala dva snimka u kojima je doslovno u istoj odjeći i pozi u milimetar i da kaže različito - ne, to je greška snimanja.

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Recimo meni je ok znati da Aria ima brata, ali budući da on nije bitan za radnju, ne zanima me gledati ga

Dok recimo Melissa je bitna, a sad je ništa nema
Znam, samo bih ja sredila to da nije bitan za radnju, tj. svi bi likovi trebali bit važni za radnju, ali u PLL, osim njih 4, RC i A tima - svi su nebitni.

Melissa se opasno dobro izvlači svo vrijeme, stalno nešto sumnjiva, a nikad je nigdje da odgovori na pitanja. Ja više ne znam gdje ovi Hastingsi toliko putuju.

Quote:
Karlo7 kaže: Pogledaj post
zar će muški lakirat nokte u crvene
Tko zna? Meni nokti bacaju na Alisonine, ona je imala zapravo vrlo ružne nokte i ružno ih je lakirala , kao onda kad je pričala sa Emily o odlasku u Francusku zauvijek, pa baš prikažu - bijeli odvratni lak, kao korektor iz knjižare.
Ovdje se vidi Eto šta ja pamtim. I ovi mi nokti isti kao njeni tad, samo druga boja.
Miss Gavella is offline  
Old 24.06.2013., 23:11   #49
Ja tu opće ne vidim lak :ženaipol:
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Old 25.06.2013., 08:37   #50
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Melissa se opasno dobro izvlači svo vrijeme, stalno nešto sumnjiva, a nikad je nigdje da odgovori na pitanja. Ja više ne znam gdje ovi Hastingsi toliko putuju.



Tko zna? Meni nokti bacaju na Alisonine, ona je imala zapravo vrlo ružne nokte i ružno ih je lakirala , kao onda kad je pričala sa Emily o odlasku u Francusku zauvijek, pa baš prikažu - bijeli odvratni lak, kao korektor iz knjižare.
Ovdje se vidi Eto šta ja pamtim. I ovi mi nokti isti kao njeni tad, samo druga boja.
Ma nikad nema ni Hastingsovi roditelji, pa Montgomery's, i uh puno njih

Da, ali kako su nju prikazali kao RC u 3x24, kad je 'podigla' Hannu vidjelo se crvene nokte + kad se i spuštala da je bolje vidi

+ za ovaj video: fuj 1:11
Karlo7 is offline  
Old 25.06.2013., 12:41   #51
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0SzLuGA3V14 muchmusic promo.
__________________
....Oh honey, you didn’t even know me when you knew me....
littleliar is offline  
Old 25.06.2013., 13:50   #52
Ne znam jel netko stavio, imaju i 3 sneak peeka... http://www.tvfanatic.com/2013/06/pre...-old-same-old/

Tata od Hanne se vratio... Sve mi se čini da će Ashley na kraju sezone u zatvor...
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 25.06.2013., 14:14   #53
Joj uopce nisam pogledala nijedan promo, a ni sneek peak. Zelim bit u neizvjesnosti. Ja sam sve vise uvjerena da je Melissa Lady in Black jer je htjela ubit cure u onoj kuci a kad joj to nije uspjelo onda se prebacila na druge metode. A mislim da je RedCoat ili Alison ili njena blizanka Courtney koja god, treba bit na strani lazljivica.. A opet moguce je vrlo lako nabavit crveni kaput pa isto moze LiB nabavit sebi jedan i tako ih medusobno zbunjivat.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 25.06.2013., 17:35   #54
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Pa meni je draže da nemamo pojma što i gdje je Mike, nego opet neke nevažne drame kao krađe po kućama OK povezali su to, ali ono, bolje da ga nema nego da se bave glupostima
Točno to! Ok, znamo da Aria ima brata i A ne da se njega vraća i kao on sad odjednom ima neke veze sa bilo kim od njih. Ono - NOT! Glupo! Nije nam ni do sad falio!

Jedva čekam novu epizodu! Čini mi se da bi moglo biti dobro!
__________________
"Zašto se tako grčevito trudiš da se uklopiš kad si rođen da se ističeš."
shorty is offline  
Old 25.06.2013., 17:48   #55
Meni je Melisa sumnjiva od prve sezone. Mislim da je manipulatorica kao i Ali i da je zla
@mid@l@ is online now  
Old 25.06.2013., 18:28   #56
Melissu uvijek vode kao "glavnog sumnjivca". Svaki put kad bi bilo neko otkriće Melissa bi bila upetljana.
Ono što meni smeta je to što nje jako malo ima i samo se pojavi kao grom iz vedra neba i nestane.

To mi smeta i za ostale likove, al za nju najviše.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 25.06.2013., 19:17   #57
Zanima gdje veceras mogu gledati pll uzivo?
Ivana0108 is offline  
Old 25.06.2013., 19:37   #58
Quote:
BlueSka kaže: Pogledaj post
Ne znam jel netko stavio, imaju i 3 sneak peeka... http://www.tvfanatic.com/2013/06/pre...-old-same-old/

Tata od Hanne se vratio... Sve mi se čini da će Ashley na kraju sezone u zatvor...
zadnji sneak peek je dobar.. ja torrey ne volim od uloge lude dadilje carrie u one tree hill..a i ovdje mi je kao melissa sva mracna.. bas je creppyyyyyyy!!!
__________________
....Oh honey, you didn’t even know me when you knew me....
littleliar is offline  
Old 25.06.2013., 20:01   #59
Je ona je baš creepy, ali mi je baš lijepa u ovom peeku...

a i čini mi se da će biti dobra ep
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 25.06.2013., 20:57   #60
Ima neki mazohist da će gledat včrs, ja hoću, ispit ujutru, ionako moram ponavljat i ne sklapat oka, pa mi je usput.

Ajd strimajte, ajd, samo ćete se živcirat i proklinjat kompjuter i internet konekciju i reklame i cijeli život, ništa strašno.

Čudi me što govorite da će bit dobra epizoda, mislim, treća po redu, to inače bude loše.

Ja sam samo pročitala spoiler na fejsu da nema flashbackova pa sam potištena.
Miss Gavella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.