Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 12:52   #21
Quote:
norah kaže: Pogledaj post
kako ce te dekorirati crkvu?
sto sve treba dekorirati ?

meni se svidja ovako nesto
http://www.sewing.org/enthusiast/ass...h_Pews_200.jpg

kako se zove ovaj materijal?
okitila bi crkvu samo s tim bez ovih cvijetova.
Da ti cvjetovi izgledaju fakat jadno... A kako ce ljudi ulaziti u klupe ak se zagrade tako tim tilom.

Meni je cvjecarka rekla da ne uzimam tesko cvijece za na klupe jer se ono izvjesi i ne izgleda lijepo...
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:56   #22
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Da ti cvjetovi izgledaju fakat jadno... A kako ce ljudi ulaziti u klupe ak se zagrade tako tim tilom.

Meni je cvjecarka rekla da ne uzimam tesko cvijece za na klupe jer se ono izvjesi i ne izgleda lijepo...
s vanjske strane, ali sam i na to mislila da ne bi jos preskakali preko toga .
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:57   #23
Quote:
norah kaže: Pogledaj post
kako ce te dekorirati crkvu?
sto sve treba dekorirati ?

meni se svidja ovako nesto
http://www.sewing.org/enthusiast/ass...h_Pews_200.jpg

kako se zove ovaj materijal?
okitila bi crkvu samo s tim bez ovih cvijetova.
meni je ovo prekrasno i ja sam htjela imati tako samo kad sam svećeniku objasnila reko mi je da nismo u Americi i da gledam previše filmova
na kraju smo imali na svakoj drugoj klupi po jednu kalu i malo bršljana te na oltaru velik aranžman sa kalama
bila su dva vjenčanja ispred našeg i ja zvala sve mladenke da se dogovorimo i podjelimo troškove, one naravno na to nisu pristale jer nisu imale želju da se crkva okiti
pa sam dogovorila sa cvječarkom da ako je ikako moguće to sredi prije mog vjenčanja jer ne bi ja plaćala a ove ostale imale sređeno
na kraju je tako i bilo al je super izgledalo
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 12:58   #24
A kod mene svecenici ne daju nikakvo dekoriranje. Bas nista. Niti jedan jedini cvijet. Tako da oko toga ne moram brinut jer se ne smije!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:00   #25
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Da ti cvjetovi izgledaju fakat jadno... A kako ce ljudi ulaziti u klupe ak se zagrade tako tim tilom.

Meni je cvjecarka rekla da ne uzimam tesko cvijece za na klupe jer se ono izvjesi i ne izgleda lijepo...
bilo je jednom tako s tilom nakičeno u mojoj crkvi, ljudi su u klupe ulazila sa druge strane klupa .... nadam se samo da ti klupe nisu do zida s jedne strane, ono da se ne može uči s obje strane...

hm, za cvijeće pa sigurno teta zna što govori (trebala bi ne?!)
breza76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:00   #26
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
A kod mene svecenici ne daju nikakvo dekoriranje. Bas nista. Niti jedan jedini cvijet. Tako da oko toga ne moram brinut jer se ne smije!
a cuj mozda i bolje , manji trosak manja briga . zapravo kazu stari ljudi da crkve ne treba kititi one su takve kakve jesu ali eto mi zelimo da bude jos ljepse. Ah takve smo mi zene!
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:03   #27
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
A kod mene svecenici ne daju nikakvo dekoriranje. Bas nista. Niti jedan jedini cvijet. Tako da oko toga ne moram brinut jer se ne smije!
Kod nas je običaj da mladenka dan prije vjenčanja sa svojim djeverušama spremi cijelu crkvu, promijeni oltarnike i cvijećem ju ukrasi. Svećenik to izričito traži.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:04   #28
Quote:
informirana kaže: Pogledaj post
meni je ovo prekrasno i ja sam htjela imati tako samo kad sam svećeniku objasnila reko mi je da nismo u Americi i da gledam previše filmova
na kraju smo imali na svakoj drugoj klupi po jednu kalu i malo bršljana te na oltaru velik aranžman sa kalama
bila su dva vjenčanja ispred našeg i ja zvala sve mladenke da se dogovorimo i podjelimo troškove, one naravno na to nisu pristale jer nisu imale želju da se crkva okiti
pa sam dogovorila sa cvječarkom da ako je ikako moguće to sredi prije mog vjenčanja jer ne bi ja plaćala a ove ostale imale sređeno
na kraju je tako i bilo al je super izgledalo
nisu se htjele dogovoriti da zajedno okitite crkvu , bože ...
breza76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:06   #29
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Kod nas je običaj da mladenka dan prije vjenčanja sa svojim djeverušama spremi cijelu crkvu, promijeni oltarnike i cvijećem ju ukrasi. Svećenik to izričito traži.
A vidis kako je to razlicito od grada do grada. Sta ces!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:10   #30
Quote:
breza76 kaže: Pogledaj post
nisu se htjele dogovoriti da zajedno okitite crkvu , bože ...
ma otpilile me sam tak, misle su valjda nać će se budala koja će je okititi a mi ćemo sam tak bez razmišljanja imat ukrašenu Crkvu, a ne ne nedam se ja zahebavat
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:16   #31
Quote:
informirana kaže: Pogledaj post
ma otpilile me sam tak, misle su valjda nać će se budala koja će je okititi a mi ćemo sam tak bez razmišljanja imat ukrašenu Crkvu, a ne ne nedam se ja zahebavat
. svakakvih ljudi ima ...
breza76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 13:24   #32
Quote:
breza76 kaže: Pogledaj post
. svakakvih ljudi ima ...
Upravo tako! Traže blagoslov od Boga u njegovu domu, a lijeno im taj dom i okititi. Nečuveno! Licemjerno i nekršćanski.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 14:35   #33
dekoracija crkve

bok cure! pišete na forumu o svemu i svačemu,dajete puno super predložaka pa me zanima kako ste zamislile dekoraciju crkve za svoje vjenčanje

Zadnje uređivanje cvjetic_1 : 13.04.2008. at 14:46. Reason: imam već jednu temu pod tim naslovom
cvjetic_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 22:05   #34
http://public.fotki.com/belica8/pozivnice/img3032.html

evo na ovom piru mi je bilo slatko ukraseno samo bi izbacila te trakice
belica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 13:03   #35
http://img117.imageshack.us/my.php?image=cerorq3.jpg
http://img137.imageshack.us/my.php?image=pompaq2.jpg

Hello! Kupila u Ikei svjećnjake/stakleni + bež svijeće tako da ću napravit puteljak od ulaza do oltara, a za ostalo (cvijeće, mašne, til, latice) zadužena je cviječarka!
Pozdrav!
CIPOLINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 13:30   #36
tako neku ideju imam i ja! Samo ja tražim visoki samostojeći stalak za svijeće.
Imam ih nekoliko u crkvi, ali za napraviti put od svijeća nedovoljno! Uglavnom, nabavit ću ih sigurno i na taj način ukrasit crkvu!
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 13:33   #37
[QUOTE=CIPOLINA;13766468]http://img117.imageshack.us/my.php?image=cerorq3.jpg
http://img137.imageshack.us/my.php?image=pompaq2.jpg

Hello! Kupila u Ikei svjećnjake/stakleni + bež svijeće tako da ću napravit puteljak od ulaza do oltara, a za ostalo (cvijeće, mašne, til, latice) zadužena je cviječarka!
Pozdrav![/QUOT

I ja sam kupila iste takve svijećice u Ikei-mislim da sam jeftino prošla 1,50eura za pakiranje od 4 kom, jedino šta nije bilo malih svijećnjaka pa moram po Zagrebu u potragu samo tu neću naći tako povoljno
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 13:48   #38
Meni je cvjećarka kitila crkvu. ja sam htjela i klupe i oltar i latice po podu rekla mi je da neki svećenici a i časne sestre znaju problema oko toga raditi, pogotovo oko latica po podu, ali meni nisu pa sam imala sve to
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:29   #39
naša crkvica u selu Bačva

__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 22:21   #40
Maredoo- još jednom svaka pohvala - u svakom tom detalju se vidi i s koliko ste ljubavi stupili u brak
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.