Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 23:35   #61
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:36   #62
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:38   #63
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:38   #64
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:39   #65
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:40   #66
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:41   #67
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 09:35   #68
meni iskrsnula još jedna briga u glavi (koda ih nemam dosta )
naime, naše vjenčanje je u 18.15 i traje do 19, prije i poslije će vjerojatno biti još vjenčanja. Poslije sigurno ako ne i prije.
Ono što me muči je kako tj KAD dekorirati crkvu ako se moje dekoracije ne sviđaju onima prije i onima poslije nas?
Mislim, ipak treba barem minimalno pola sata da se te sve grane, mašne, svijeće, navlake, aranžmani postave i isto toliko da se maknu.
I kaj sad ????
Saznavati brojeve telefona onih prije i onih poslije i molit Boga da to njima nije važno i da im se sviđa moja dekoracija pa da je iskoriste???

help...
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 09:40   #69
pa mislim da ti je to otprilike tako kako si napisala...

ali ako im ponudiš da imaju tvoju dekoraciju besplatno - sigurno ti se nitko neće buniti

a mnogima ti to nije ni važno
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 09:43   #70
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
pa mislim da ti je to otprilike tako kako si napisala...

ali ako im ponudiš da imaju tvoju dekoraciju besplatno - sigurno ti se nitko neće buniti

a mnogima ti to nije ni važno
ma daj kaj postoje i takve udavače
ta sigurno nije forum udavača
ma đabe brate mili...đabe! samo da oče!
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 09:48   #71
Lizi, ja sam imala svoju dekoraciju u crkvi i sve se je skinulo u par minuta ako cvjecarka to zna da tako mora skidati - onda i povede ekipu pa to srede - bar je nasa tak...Nama je jedno vjencanje trabalo biti prije i moja cvjecarka se i na to pripremila da sve stigne u 15min obaviti dok se jos ovi slikaju, a stvarno je bilo puno dekoracija..Ali hvala Bogu imali smo samo vjencanje poslije nas tako da dok smo se mi slikali ona je skidala nase dekoracije a druga cvjecarka je uredivala za drugo vjecanje. Bile su i tu neke kombinacije da imamo isto cvijece na oba vjencanja a ja sam rekla da ako bude vjencanje prije mene da nema sanse jer postoji mogucnost da se cvijece unisti koje bi btw; JA platila jer je druga mladenka imala cvijece na poklon...Poslije naseg vjencanja je ta druga trazila moju cvjecarku da ostavi nase cvijeca a moja nije dala...htjela je od nas i one bijele stolice...hahahhahaa...kasnije bi se kitila slavom nase cvjecarke...e pa ne moze...hehehhehe A i njene dekoracije su ne bile jednostavne nego samo masne po klupama i to je to...a mi imali i divlje orhideje, brsljane, tila izmedu klupa, latice po podovima, bijele stolice i ......

Ti se lijepo sve dogovori sa svojom cvjecarkom, pogledajte sve opcije i to je to..Bitno ti je da znas da li bude netko prije tebe (ostalo te briga). A to saznas u crkvi...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 10:03   #72
željka meni nije problem ostavit te dekoracije i drugima, ni onima prije ni onima poslije- samo ako žele... to bi mi riješilo sve!
mislim, plačam tako i onako, ako žele podijelit lovu, još bolje
jedino kaj im neću ostavit će bit dva aranžirana stalka ispred oltara jer ti idu s nama u restoran iza nas, a ostalo... nek uživaju ako im se sviđa- samo da im se sviđa
probat ću saznat broj tel onih prije i onih poslije pa ćemo vidjet.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 13:00   #73
Da probaj..ali kaze se sto ljudi sto cudi...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 19:34   #74
liz to i ja planiram... već znam da ima jedna prije mene a možda bude i 2 jer sam ja u 7 a obredi počinju u 5... kad vidim koliko ih ima bum ih nazvala i nadala se da nitko nema neke kombinacije koje su meni bljakić i na kojima inzistira... jer bum predložila jednostavno zeleno bijelo da svima funkcionira, ja bum sve organizirala, a troškove možemo dijelit i ne moramo...
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 23:48   #75
meni su u crkvi klupice bez naslona, ima li tko ideju kako to dekorirati?
mlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 01:14   #76
Quote:
mlada kaže: Pogledaj post
meni su u crkvi klupice bez naslona, ima li tko ideju kako to dekorirati?
Takodjer je to bio problem i mojoj sogorici, ali, izveli su presavrseno...na ulazu su bila dva velika stajaca "stupa" iliti stalka, a po sredini sa svake strane po razmacima takodjer mali stalci, naravno s cvijecem...bilo je predivno...latice po podu...od crkve koja je jos u gradnji, izvela cudo...njena cvjecarka je imala te male stalke, mislim da su ih 20-ak uzeli, i raspodijelila ih sa svake strane...to ti je jedino moguce, i savrseno izgleda!!!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 09:42   #77
Cure koje cete ici u kombinaciju sa drugim curama u crkvi oko cvijeca pazite koje cete cvijece odabrati i mozda ne previse da bas vas koje ste zadnje ne bi na kraju docekalo slomljeno cvijece ili ukrasi...bilo je i takvih slucajeva...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 16:59   #78
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Takodjer je to bio problem i mojoj sogorici, ali, izveli su presavrseno...na ulazu su bila dva velika stajaca "stupa" iliti stalka, a po sredini sa svake strane po razmacima takodjer mali stalci, naravno s cvijecem...bilo je predivno...latice po podu...od crkve koja je jos u gradnji, izvela cudo...njena cvjecarka je imala te male stalke, mislim da su ih 20-ak uzeli, i raspodijelila ih sa svake strane...to ti je jedino moguce, i savrseno izgleda!!!
nadam se da će ih i moja cvjećarka imat za iznajmit
mlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 17:12   #79
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Takodjer je to bio problem i mojoj sogorici, ali, izveli su presavrseno...na ulazu su bila dva velika stajaca "stupa" iliti stalka, a po sredini sa svake strane po razmacima takodjer mali stalci, naravno s cvijecem...bilo je predivno...latice po podu...od crkve koja je jos u gradnji, izvela cudo...njena cvjecarka je imala te male stalke, mislim da su ih 20-ak uzeli, i raspodijelila ih sa svake strane...to ti je jedino moguce, i savrseno izgleda!!!
Jel imaš kakvu fotku kako je to izgledalo??? u principu ja računam na istu stvar...ali da si mogu vizualno to i predočiti
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 22:26   #80
Quote:
Ksistina kaže: Pogledaj post
Koliko sam uspjela vidit nitko nije o tome pisao. Kako mislite ukrasiti crkvu? Samo cvijeće na oltar ili mislite ukrašavati i klupe?
E sad pitanje je hoće li uopće pojedine crkve dopustiti ukrašavanje klupa?
Jel itko ima iskustva s tim?
Kod mene je odskora obicaj da se i klupe ukrasavaju, sto nije bio prije obicaj. Al jest vraga, svi gledaju u djeveruse "golog pupka" pa sad budi pametan- dostojanstven i okreni glavu.
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.