Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2008., 16:45   #21
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Ilegalno je i kod nas i vani. U biti nisam nikada cula da je igdje legalno drzati divlju zivotinju kao kucnog ljubimca, osim u iznimnim slucajevima di kao strucnjak imas posebnu dozvolu. Sve skupa je jos i kompliciranije ako toj zivotinji prirodno staniste nije u RH ili u kojoj god zemlji jesi i to sa jako dobrim razlogom. To sto snimaka lisica i tko zna kakvih zivotinjica kao kucnih ljubimaca mozes naci po YouTube-u, ne znaci da je to dobra (ili pak legalna) ideja.
Legalno je, koliko zasad znam, u Oklahomi, Arkansasu i dijelovima UK.

Na ovoj adresi možeš čak vidjeti ime/lokaciju uzgajivača egzotičnih životinja, koji se između ostalog bavi i lisicama.

Inače ljudi bi na net svakako stavljali svoje ilegalne aktivnosti...

Quote:
Jelena-82 kaže:
Bahato si primjetila pa ne znam zašto si poslije toga pitala dal smiješ
Ti doista imaš problema s razumijevanjem, jel'?
beryozinka is offline  
Old 15.12.2008., 17:16   #22
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Legalno je, koliko zasad znam, u Oklahomi, Arkansasu i dijelovima UK.

Na ovoj adresi možeš čak vidjeti ime/lokaciju uzgajivača egzotičnih životinja, koji se između ostalog bavi i lisicama.

Inače ljudi bi na net svakako stavljali svoje ilegalne aktivnosti...

U redu, ali na ovom linku koji si stavila kaze: "PLEASE NOTE: It is the responsibility of any buyer, of any animal, whether from backwoods or any other breeder/dealer to check their local & state regulations."
A tome da je u Americi svasta dozvoljeno se uopce ne cudim. Jebiga, kod njih ima svacega, a najmanje pametnoga.
Ne znam, meni je katastrofa drzanje divljih zivotinja kao kucnih ljubimaca.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 15.12.2008., 17:30   #23
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
zabranjeno je drzati divlje zivotinje kao kucne ljubimce. lisica je divlja zivotinja.
Da ne duljim i ne komentiram ovakve ideje, sve je receno.
Lock.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.