Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2011., 22:12   #1
Kasno shvaćanje..ili ljubav na drugi pogled?

jeli vam se ikada dogodilo da ste se viđali jedno vrijeme s nekom osobom, znali da je ona zagrijana za vas, ali vama to i nije bilo to, i prekinuli takvo druženje, te nakon određenog vremena, mjeseci ili čak godina shvatili da je?
što vas je potaklo na to da promijenite mišljenje odjednom? da primjetite ono što vam je bilo pred očima cijelo vrijeme, sad kad više nije?
andcov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 23:00   #2
zašto me ne doživljavate..?
andcov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 23:06   #3
suhi pimpek..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 23:08   #4
meni se dogodilo...danas sve te kurve koje su me odjebale kad god me vide okreću se i gledaju me, pozdravljaju me...ja prođem i ne poznam ih...ko ih jebe...ima na planeti milijarda zgodnih cura...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 23:21   #5
Quote:
andcov kaže: Pogledaj post
zašto me ne doživljavate..?
možda zato što kojima se dogodilo ne žele to dijeliti sa strancima, npr.?
i, samo jednom, dok bijah tinejđerka.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 01:11   #6
prepoznah se u ovom postu. upoznala sam prije cca godinu i pol dana jednog dečka kojeg UOPĆE nisam doživljavala, onako niti 2%......... i prošlo godinu i pol dana i ja počela jaaaako razmišljat o njemu, onako intenzivno. za par dana budemo išli na pijaču pa bumo vid'li što će bit....... nekako sam stekla dojam da sam ja njemu zapela za oko samo ne znam još na koji točno način. simpatije svakako postoje i nadam se da ću ga uspjet uvjerit da smo jedno za drugo jer sam se jako zaljubila. a nismo baš bili u nekom kontaktu ovih godinu i pol....... sudbina?
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 08:02   #7
Kasno paljenje mi se uvijek dogodi, tek nakon par puta "palim". Ovo iz teme mi se nije dogodilo nikad, da netko pizdi za mnom, da ju ja ne doživljavam, pa onda iznenada otkačim. Ako joj nisam dao ni priliku, imao sam jaaako dobar razlog za to, i to teško da bi nestalo nakon godinu dvije.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 08:54   #8
Ja ne palim kasno, prije bih rekao da se odmah zapalim i ako se dogodi da to cura odjebe, kao nisi mi zanimljiv na taj nacin onda se brzo ohladim. Ona moze poslije paliti koliko hoce, meni to vise ne znaci nista. Ne trebaju mi u zivotu nestabilne osobe koje ne znaju sto hoce, kako se kaze, jebale bi se da im ne udje.

Ja krenem, ako ide bar polako ja nastavljam. Ako se cura ohladi i pocne pricati da nije za to, da smo frendovi i tako, nema problema. Frendovi smo, ali ne zovi me kad ti je tesko, ne zanimaju me tvoje pizdarije. Kad sam nekome frend onda sam frend, kad nesto hocu zbariti a ona bi da sam frend onda sam frend sa kojim mozes popiti pice i zajebavati se, tvoje ljubavne probleme mi ne donosi. Puno cura vide da sam dobar i da se sa mnom moze pricati o svemu pa bi bile meni frendice. Rekao je jedan stariji covik kad ga je kolega upoznao sa prijateljicom: ''Ja nemam prijateljica, ja uvik isto mislin..''

Tako da te pizdarije kad bi cura bila frendica a ti je ocito baris ne pusim. Ako poslije par mjeseci dodje, a uvik dodju, kao ti se meni ipak svidjas meni to ne znaci puno. Ima cura, kako je netko gore napisao, a meni se ne gubi vrijeme na neodlucne. Cesto takve imaju raznih pizdarija iz proslosti/sadasnjosti i nikad nemaju mira.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 10:54   #9
Naravno da se može dogoditi i mislim da nitko ne može svjesno utjecati na to kako će se i kad zaljubiti u nekoga.

Te su stvari van domene našeg voljnog utjecaja.

Ali sigurno se pojave okolnosti koje nam promijene percepciju u odnosu na osobu i onda je počnemo gledati skroz drugim očima.

Ne vidim zašto bi ljubav na drugi ili osmi pogled bila manje vrijedna od ljubavi na osamnaesti pogled, stvar je samo trenutka.

Ipak, pobornik sam onoga da većina zagrijanosti "ako ne kliknu odmah neće nikad" i smatram da se ovakve situacije rijetko dešavaju.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:03   #10
Dosad mi se to nije nikad desilo.
Kod mene je "ili odmah ili ništa".
Ne volim govoriti "nikad", ali nisam sklona vjerovati da će mi se to dogoditi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 13:48   #11
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Dosad mi se to nije nikad desilo.
Kod mene je "ili odmah ili ništa".
Ne volim govoriti "nikad", ali nisam sklona vjerovati da će mi se to dogoditi.
Slažem se, to "sad si mi ok, a prije nisi" nije ništa drugo već rezultat očaja zbog trenutačnog stanja.
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 14:25   #12
prepoznajem da se u nekim postovima apelira na mene i moju izjavu "prije ga nisam šljivila pol posto, a sad sam se jako zaljubila."
pod tom izjavom nisam mislila to da se on meni javljao,pisao,zvao, a ja ga nisam doživljavala i imala loše mišljenje o njemu. naprotiv. mišljenje je uvijek bilo jednako - dečko je ok i sve štima. komunikacije uopće nije bilo iz nekih drugih razloga i okolnosti koje više zbilja nisu bitne..... samo sam nakon toliko vremena - baš sad počela o njemu razmišljat na malo drukčiji način, tj.zaljubila sam se.

a to što vi kažete - "to što se ona sad vratila a prije joj nisam puno značio mi ne znači puno" - to je totalno druga stvar i ne vezana za moju situaciju.
dakle, ljubav na drugi pogled mi se dogodila u ovom slučaju (prvi put u životu)!!! mislila sam da takvo što ne postoji i da sam tip koji pali odmah ili nikad.... ali očito nije tako. brijem da i bolje da nije-treba malo pogledat još jednom i razmislit
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 15:02   #13
Zapravo, često se događa.
Veće je pitanje koliko se puta tako nešto i realizira.
onjko_tm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 21:38   #14
Quote:
andcov kaže: Pogledaj post
jeli vam se ikada dogodilo da ste se viđali jedno vrijeme s nekom osobom, znali da je ona zagrijana za vas, ali vama to i nije bilo to, i prekinuli takvo druženje, te nakon određenog vremena, mjeseci ili čak godina shvatili da je?
što vas je potaklo na to da promijenite mišljenje odjednom? da primjetite ono što vam je bilo pred očima cijelo vrijeme, sad kad više nije?
nije mi se dogodilo, ali je njemu. trčkarala sam za njim, kud on okom, tud ja skokom, ali doslovno. kad sam ja zvala da se vidimo, nije mogao, kad je on zvao ja sam odmah pristajala. ugl. bila sam mu super jedino jer me uzimao kao nekakvu rezervu. ja sam bila divna i krasna cura, ali ne za njega, jer zaslužujem puno bolje.
nakon nekog vremena sam ga odjebala, nešto smo se zakačili i prekinula sam sve to. već više od pola godine mi se redovno javlja, ispričava i žao mu je što je bio kreten i idiot. nisam popušila te fore čisto iz razloga što znam da nije iskren i da mu je samo ego sjeban jer trenutno nitko ne trčkara oko njega i ne doživljava ga. navodno ima curu, ali se meni svako malo javi.

tako da ne vjerujem u ta kasna prosvijetljenja.
zlatni pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:21   #15
uh, onda u ovoj priči sa mnom i ovim mojim potencijalnim (nadam se) - još dobro da godinu i kusur i nije bilo nikakvog kontakta..... bolje! jer baš bi bio bed da je on nešto poduzeo u vezi naše komunikacije,viđanja i sl., budući da bih ga ja zbog nekih svojih privatnih razloga ne vezanih za njega-otpilila.... i bilo bi prilično jadno javit se nakon godinu i kusur i reć - e, sad si mi ok, sad bi se ja malo družila s tobom.
eto, sve se u životu dešava s razlogom.
i, da - jadno mi je kad tako netko otpiljuje nekog i ne hebe ga ni pol posto, a onda nakon nekog vremena mu se pamet "prosvijetli" i shvati da bi ipak moglo tu nešto biti.....
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 00:48   #16
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ali sigurno se pojave okolnosti koje nam promijene percepciju u odnosu na osobu i onda je počnemo gledati skroz drugim očima.
U najmanju ruku dogodi se vrijeme. I dogodilo mi se da sam nakon gotovo 10 godina ponovo upoznala osobu koju sam znala - i ostala paf.

Ali ne pušim ove priče da netko nakon xy mjeseci bez ikakvog kontakta s drugom stranom odjednom 'shvati' i promijeni mišljenje (ego talk or loner talk).
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 01:43   #17
Quote:
LillyOctober kaže: Pogledaj post

Ali ne pušim ove priče da netko nakon xy mjeseci bez ikakvog kontakta s drugom stranom odjednom 'shvati' i promijeni mišljenje (ego talk or loner talk).
kako to misliš "promijeni mišljenje"? pa nije promjenjeno mišljenje. mišljenje je uvijek bilo isto. dečko je skroz na mjestu.
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 02:34   #18
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
možda zato što kojima se dogodilo ne žele to dijeliti sa strancima, npr.?
i, samo jednom, dok bijah tinejđerka.
Mi smo ovdje ko obitelj. Svi ko jedan!
Jamiroquai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 04:45   #19
Quote:
andcov kaže: Pogledaj post
jeli vam se ikada dogodilo da ste se viđali jedno vrijeme s nekom osobom, znali da je ona zagrijana za vas, ali vama to i nije bilo to, i prekinuli takvo druženje, te nakon određenog vremena, mjeseci ili čak godina shvatili da je?
što vas je potaklo na to da promijenite mišljenje odjednom? da primjetite ono što vam je bilo pred očima cijelo vrijeme, sad kad više nije?
Standardna prica. Potreba ega da ima ono sto ne moze, i da bezi od onoga sto ga juri.
__________________
Absorb what is useful, Discard what is not, Add what is uniquely your own. ~ Bruce Lee
lynxbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 20:42   #20
pored toga, znam i brdo BRAČNIH parova koji se nisu baš luuudo zaljubili na prvi pogled. štoviše, išli su si na živce međusobno i tek nakon ohoho vremena su se spetljali i eto-sretni su
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger