Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2011., 16:34   #21
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Zašto i ti to radiš? Zašto ti njega malo ne pomaziš pa vidi hoće li biti kakve reakcije? Možda se samo prilagođava tebi, meni to izgleda kao lik koji nema nikakva iskustva s curama (bez obzira što si napisala suprotno).
zato jer ne znam kak ce reagirat i jasno mi je da mozda on isto misli, ali se ponasa kao da nije tako, ja ne.
nisam napisala da ima iskustva s curama, samo da flertuje kad god stigne. za iskustvo na zalost niti ne znam. ne prica o tome.

znam da je sve ovo skoro pa niti ne drzi vodu, ali njega je jako tesko opisati. znaci ponasa se kao frajer, ali od kad ga znam mislim da je to samo maska. zatvoren je jako, znaci o najprivatnijem djelu njegova zivota ne znam skoro nista.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:38   #22
Quote:
Nietreink kaže: Pogledaj post
Zvuci kao skolsko ljubakanje radi razmjene i ucenja
jos gore izgleda smijesna sam sama sebi.

Quote:
oki_doki kaže: Pogledaj post
Kakve veze iskustvo ima s tim, pa uvijek ju može uhvatiti za ruku dok šetaju, zagrliti iz zezancije i sto drugih stvari kojima će joj pokazati da mu se sviđa i da ju želi
ali to NIKAD ne napravi. zasto? zato jer nismo 'materijal za vezu'? valjda
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:43   #23
Ma samo ga dotakni. Što bi se loše moglo dogoditi? Možeš i uzeti njegove ruke i staviti na sebe. Ako ih i makne, zašto se uopće ljubit?
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:49   #24
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Ako ih i makne, zašto se uopće ljubit?
istina.

iako, mislila sam ga jednostavno sljedeci put pitat dal me se boji dotaknut, mozda se trgne. jaca sam s rijecima nego s dijelima
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 15:18   #25
Da ti dočaram nešto kod nas dečkiju, naravno da mi sve započenmo ali to ne znači da ti nebi mogla dati zeleno svjetlo na semaforu sa time da ti malo kreneš prema dolje, možda jednostavno smatra da ti je ovako dobro i da ne želiš to, a vjeruj mi ako ti prva kreneš nemaš kaj izgubiti, a dobiti ćeš sigurno :P
__________________
Što mi fali ? Paaa samo dva kraja i početak...
High_Dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 16:17   #26
Zašto ga POBOGU ne pitaš u čemu je stvar?

Ovaj nedostatak komunikacije među ljudima koji se bare, seksaju, pipaju, ljube, u vezama su i slično prelazi sve moguće granice.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 16:27   #27
hahahahah, ljubite se i pazite da se ne dodirujete s rukama? hahahahah

sta sve nece svijet vidjet....


uglavnom, taj lik je ili trapaviji i nesposobnij od tebe ili picke u zivotu nije vidio pa ga je strah...
racija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 17:30   #28
Usne se koriste za pričanje, ljubljenje..ček možda dođe do oralnog seksa
Uradi nešto..npr. zagrli ga ili mu reci da te zagrli..uzmi njegovu ruku i stavi na svoj struk, izmisli da te boli nešto i pitaj ga da te uzmasira..
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:10   #29
baci se na njega, rukama i nogama. kakvo mrtvo ljubljenje iz daljine?

Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:25   #30
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
ljubis se s nekim, ali te ne dodiruje. znaci, situacija u autu, ljubite se, ali svatko drzi ruke za sebe, niti ruka oko vrata, niti oko struka, nista. znaci, samo usta. znam da zvuci skroz blesavo, ali upravo zato i pisem ovdje, jer se osjecam blesavo.
znaci, sjedite ko dve drvene marije i mijesate slinu ukoceno?

ok, on je mozda sjeban, mozda neiskusan, mozda misli da ispada neki gospodin (tupavi doduse )... a sto TEBE sprecava da nesto napravis?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:42   #31
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
nije peder nekak bi svo njegovo sarmiranje cura bilo skroz cudno da je.
Oh, iznenadila bi se.
Znam puno pedera koji mahnito šarmiraju cure naokolo i sve one padaju u trans. Naravno, ni s jednom se ne dešava ništa konkretno. Sve ostaje samo na tome.

Think again.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 19:37   #32
Niš ne kužim... Ako si napisala da dosta flertuje, onda ti to dovoljno govori o njemu, zar ne?
Da li zaista želiš takovog dečka ili?
MCnab ZERO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 19:42   #33
zasto bi to sto lik flertuje (a single je da naglasimo) bila losa osobina?
Sto mislis da netko sklon flertu nije vjerna osoba ili sto? S tim da ponavljam, covjek je slobodan. Nisu u vezi.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:00   #34
Quote:
MCnab ZERO kaže: Pogledaj post
Niš ne kužim... Ako si napisala da dosta flertuje, onda ti to dovoljno govori o njemu, zar ne?
Da li zaista želiš takovog dečka ili?
ne zelim ga kao decka, ta faza me prosla nakon tolkog natezanja, ali sad kad smo konacno dosli do neceg, htjela bih da barem to bude kako treba.

i nikako njegovo konstantno flertovanje ne smatram losom osobinom. sa takvim pristupom opusti ljude oko sebe, barem sam ja takav dojam dobila. naravno, mene opusti dok smo na razgovoru, kad krenemo dalje od toga ocito se oboje ukocimo, ne samo ja.

@Violently happy - ne mogu ga zamisliti s deckima nikako. ne izgleda tako, niti se ne ponasa tako. i tkink


ovi savjeti da ga recimo zagrlim iz cista mira ili primim za ruku i slicno, razlog zasto to nikad nisam napravila je to sto nismo zajedno, da ne pomisli da se vezem za njega, ne znam kak da to objasnim, valjda me netko kuzi.

svi drugi dodiri stoje, drpanje i to

@Alexa, to je sljedeci korak

@High Dude, svida mi se potpis i hvala na savjetu. Vidim da je od sada sve na meni. Nadam se ne bas sve.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 01:20   #35
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
ljubis se s nekim, ali te ne dodiruje. znaci, situacija u autu, ljubite se, ali svatko drzi ruke za sebe, niti ruka oko vrata, niti oko struka, nista. znaci, samo usta. znam da zvuci skroz blesavo, ali upravo zato i pisem ovdje, jer se osjecam blesavo.
nema kemije?! odnosno on te želi zadržat samo za frendicu, ali možda bi se prepustio da ti napraviš sljedeći korak - ko' zna što bi se dogodilo - vjerojatno bi morala skakat po njemu dok bi on nepomično ležao
Đibril Sise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 22:59   #36
Mala, fkt te ne razumijem, ako želiš sex jednostavno ga zaskoči bok, ako bude htio eto ti ga na, ako ne bude htio znati ćeš da je sramežljiv i nije toliki šarmer, kreneš dalje tražiti i bok, uostalom dam ti i ja broj, nije bed
__________________
Što mi fali ? Paaa samo dva kraja i početak...
High_Dude is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger