Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2015., 06:56   #1
Kupnja automobila - automatik

Pošto sam invalid mogu voziti samo automatike.
u HR je užasna ponuda, ako ti se sviđa neki model u osnovi biraš između 5-10 auta.Trenutno vozim golf IV 1.9 automatik koji mislim prodati ovaj mjesec.
Ono što sam zaključio nakon 10-ak godina vožnje da mi treba auto malo povišen od poda ( nekih 7% posto vožnje idem po makadamu i malo grubljem terenu na kojem sam sa golfom znao zapinjati po tlu), ne trebam pogon na sva 4 kotača jer ipak ne idem na tako težak teren, neki štedljivi benzinac ( vozim manje od 10000 godišnje), auto koji će trajati najmanje 10-15 godina, ne mislim ga prodavati i obvezno automatik.
Ono što sam našao je Suzuki Vitara 1,6 i Peugeot 2008 1,2.
Cijena mi isto odgovara, negdje do 140000 kn i to su novi auti, pa valjada će trajati.
Molim mišljenje koji Vi preporučate
mrrebro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 10:59   #2
Jesi li gledao Cactus?
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 11:05   #3
Novu Vitaru hvale na sva vrata pa mislim da se tu ne može pogriješiti, pogotovo što je nekakav SUV pa će vam svakako više odgovarati.

Eventualno pogledati Citroen C4 Cactusa, Nissan Juke je isto u toj nekoj cijeni ali ima relativno mali gepek...
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 11:14   #4
Novi Juke ima bolji gepek, ali nekako podrzavam Vitaru sa svojim 1.6 motorom, ne bi trebalo bit lose.
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 12:15   #5
Škoda Scout modeli? Ako ništa drugo ima pošteni mjenjač za razliku od ovih koje si naveo. Ili Polo Cross ... dignut je, 4x4 nema, mjenjač je OK.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.