Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2020., 17:28   #1
Studentski status i radni odnos

Bok.

Nisan siguran u koju bi od sticky tema najprikladnije bilo priupitat, pa otvaram novu.

Zanima me jel zakonski moguće tijekom studiranja na redovnom diplomskom studiju (koji i nema vanredni dio) stupiti u radni odnos ? Ništa mi ne znače posljedice ala gubitak statusa redovnog studenta i slično, samo me konkretno zanima mogu li uopće bit zaposlen za vrijeme studija, a da nije posredstvom student servisa.
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2020., 14:38   #2
bump ?
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2020., 11:07   #3
Ja sam se tako zaposlila 2018. Ovisi od firme do firme, ali pravno je moguće, ako se u ove 2 godine nije nešto značajnije promijenilo

Isto su svi pizdili da to tako ne ide, u banci su mi čak rekli da ja nemam ugovor na neodređeno nego studentski toliko su me iznervirali da sam bankarici rekla da ću joj ja pročitati ako ne zna sama, piše velikim slovima NEODREĐENO.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2020., 01:55   #4
Možeš, u mojoj (velikoj) firmi ima više redovnih studenata koji rade na ugovor o radu.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 23:53   #5
Quote:
DerrickRose kaže: Pogledaj post
Bok.

Nisan siguran u koju bi od sticky tema najprikladnije bilo priupitat, pa otvaram novu.

Zanima me jel zakonski moguće tijekom studiranja na redovnom diplomskom studiju (koji i nema vanredni dio) stupiti u radni odnos ? Ništa mi ne znače posljedice ala gubitak statusa redovnog studenta i slično, samo me konkretno zanima mogu li uopće bit zaposlen za vrijeme studija, a da nije posredstvom student servisa.
Naravno da može. Dužan si obavjestit faks da radiš da ti ukinu pravo na iksicu, zdravstveno, dopunsko i ne znam šta još
DollyK is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2020., 02:52   #6
Quote:
DollyK kaže: Pogledaj post
Naravno da može. Dužan si obavjestit faks da radiš da ti ukinu pravo na iksicu, zdravstveno, dopunsko i ne znam šta još
...subvencionirani smještaj i prijevoz
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.