Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 14:02   #61
Probavao sam na različitima. Nadam se da je stvarno tako.

U svakom slučaju, hvala na pomoći.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:52   #62
Mislim da sam negdje pročitala da prvo treba staviti posudu na grijaće mjesto pa uključiti... možda zato. Ja imam tri na plin i jedno na stuju pa ga rijetko koristim...
Jatza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 14:42   #63
ja nadobudna kupila domino staklokeramičku ploču jer mi veća ne treba i to končarevu jer mi je ta bila kao lijepa. i već mi prisjelo jer nisam imala pojma da imaju svije vrste ploča , sa termostatom , i bez termostata. naravno da sam ja izabrala onu sa termostatom i kad kuham ona se non-stop gasi , prvo sam mislila da ne valja , zvala servis , oni danas došli i onda mojoj staroj reklida je sa pločom sve u redu ali ima taj glupi termostat. sad meni nije jasno koliko će mi trebati da pored takvog sranja skuham ručak a da ne riknem od gladi?
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 21:31   #64
Quote:
hator kaže: Pogledaj post
ja nadobudna kupila domino staklokeramičku ploču jer mi veća ne treba i to končarevu jer mi je ta bila kao lijepa. i već mi prisjelo jer nisam imala pojma da imaju svije vrste ploča , sa termostatom , i bez termostata. naravno da sam ja izabrala onu sa termostatom i kad kuham ona se non-stop gasi , prvo sam mislila da ne valja , zvala servis , oni danas došli i onda mojoj staroj reklida je sa pločom sve u redu ali ima taj glupi termostat. sad meni nije jasno koliko će mi trebati da pored takvog sranja skuham ručak a da ne riknem od gladi?
i moja se pali i gasi.a brže mi se skuha nego na plinu.
crazyform is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 21:54   #65
Hvala, ljudi. Izgleda da nisam takav pehist, bar po ovom pitanju.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 17:49   #66
čišćenje kaljenog stakla?

uzela sam sredstvo za staklokeramiku (ceran), očistila danas svoju ploču (od kaljenog stakla), ali sve je mrljavo od toga!
moram sa papirnatim ubrusom glancati da bi dobila sjajnu površinu!
zar se to i vama događa?
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 20:12   #67
Quote:
Luda bejbi kaže: Pogledaj post
A jel neko zna razliku izmedju staklokeramickih i indukcijskih ploca?
Mislim, izgledaju isto...


jel ima netko novih dojmova i savjeta o staklokeramickim plocama?

ime firme ?

kome su se izbrisale komande?

jel se lako unistavaju,izgrebu?

sa kojima ste zadovoljni?
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 20:18   #68
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
uzela sam sredstvo za staklokeramiku (ceran), očistila danas svoju ploču (od kaljenog stakla), ali sve je mrljavo od toga!
moram sa papirnatim ubrusom glancati da bi dobila sjajnu površinu!
zar se to i vama događa?
Na DenkMit sredstvu iz DMa to je dio uputa. Sredstvo na mokru krpu, istrljati i nakon toga papirnatim ubrusom obrisati.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 18:47   #69
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Na DenkMit sredstvu iz DMa to je dio uputa. Sredstvo na mokru krpu, istrljati i nakon toga papirnatim ubrusom obrisati.
Ma ja odustala od tog sredstva. Perem samo sa sapunicom i vodom, i onda pobrisem. Posto perem svaki dan plocu, ne da mi se puno "picajzlit". Ak je neka mrljica ili se ne sjaji: uzmem malo octa na krpu i prebrisem; i sve se sjaji!
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:05   #70
Ja sam u DM-u kupio baš neku spužvicu za ceran od vilede, ima čak i logo schot-a na omotu. Spužvica je žuta s plavom stranicom za grebanje, a veličine je kao ona tanka viledina zelena za suđe. S tm da je u pakiranu jedna. Strava. Oribao sam s njom nešto što je bilo kipilo. Ima jednu stranicu za ribanje, a druga je za glancanje Odlična stvar. To svakako kupite!!!
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:56   #71
Quote:
dejank kaže: Pogledaj post
Ja sam u DM-u kupio baš neku spužvicu za ceran od vilede, ima čak i logo schot-a na omotu. Spužvica je žuta s plavom stranicom za grebanje, a veličine je kao ona tanka viledina zelena za suđe. S tm da je u pakiranu jedna. Strava. Oribao sam s njom nešto što je bilo kipilo. Ima jednu stranicu za ribanje, a druga je za glancanje Odlična stvar. To svakako kupite!!!

Upravo sam je kupila, al malo me strah da mi ne osteti plocu, abrazivni dio na spuzvici mi izgleda kao na svakoj drugoj
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 16:18   #72
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
Upravo sam je kupila, al malo me strah da mi ne osteti plocu, abrazivni dio na spuzvici mi izgleda kao na svakoj drugoj
Pa probaj na nekom ćoškiću. Pa ne bi valjda schot stavljao svoj logo, ako to ne valja. Siguran sam da su oni to dobro iztestirali. A i ja sam. Bez straha ribaj, pa usjaji s finijim krajem.
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 17:40   #73
jel moze firma vasih ploca please ..please .. please

pokusavam naci bilo kakvu dobru preporuku od ljudi koji zapravo upotrebljavaju svoju plocu i zadovoljni su njome .. a nisu prodavaci u ducanu
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 17:48   #74
Ja imam canady, moja je na plin (nije staklokeramika, nego kaljeno staklo, pa je mozda malo jača,bolja? ne zna, ne kuzim razliku!). super sam zadovoljna. iako je perem s onom spuzvom za sudje i sa djelom za ribanje nema niti jedne ogrebotine. slikice kod gumbica za paljenje su ispod stakla, pa se ne mogu pobrisati. sve u svemu, na svaki detalj se pazilo, i ja jos nisam nasla manu! osim sto je stalno moram prati!
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 19:43   #75
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...=514&zadetek=0
Dal ima mozda netko ovakvu plocu i ako da kakva je?
__________________
Tko puno radi, taj je umoran.
SuperSeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 11:17   #76
Quote:
SuperSeka kaže: Pogledaj post
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...=514&zadetek=0
Dal ima mozda netko ovakvu plocu i ako da kakva je?
Uuuu! Totalno je lijepa! Ja bi ti savjetovala da je odes vidjeti uzivo i samo pripazis na detalje oko gumbica (slikica za plamenik, i izradu samih gumbica tj. koliko ce ih tesko biti odrzavati).

A ploca je super!(bar izgledom, i sumnjam da moze biti nekvalitetna)
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:39   #77
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
jel moze firma vasih ploca please ..please .. please

pokusavam naci bilo kakvu dobru preporuku od ljudi koji zapravo upotrebljavaju svoju plocu i zadovoljni su njome .. a nisu prodavaci u ducanu
ja imam gorenjevu i to ovu:

http://www.gorenje.hr/16940?aid=12672

super sam zadovoljna.
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:47   #78
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Uuuu! Totalno je lijepa! Ja bi ti savjetovala da je odes vidjeti uzivo i samo pripazis na detalje oko gumbica (slikica za plamenik, i izradu samih gumbica tj. koliko ce ih tesko biti odrzavati).

A ploca je super!(bar izgledom, i sumnjam da moze biti nekvalitetna)
Hvala na podrsci! 100% je kupujem. Vidjela sam ju uzivo i izgleda jos ljepse
__________________
Tko puno radi, taj je umoran.
SuperSeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:00   #79
@superseka ja imam tu ploču već godinu dana. Super je! Gumbići za paljenje se lijepo mogu skinuti kao i nosači plamenika pa se ploča može lijepo očistiti. Preporučam!
gfosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:23   #80
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
jel ima netko novih dojmova i savjeta o staklokeramickim plocama?

ime firme ?

kome su se izbrisale komande?

jel se lako unistavaju,izgrebu?

sa kojima ste zadovoljni?
savjet
staklok.. ali samo plinska

ovo ti je iz iskustva belive me jer svaki put kad se vratim k mušteriji
čujem ono -pa ja sam mislil da je to brže i jače ali štaš kad ljudi vole
fency
nema do plina!!
EMISTIL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.