Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 06:46   #1
Nepoštivanje ugovora od T-com

Podnio sam zahtjev za priključak ADSL-a, nakon provijere mogučnosti priključka odobren je i potrošački ugovor o priključku. Nakon 30 dana došao monter prekriženim nalogom i ustanovio je nemogučnost priključka uz usmeno obrazloženje "velika daljina".Pismeno sam zatražio obrazloženje za neispunjavanje ugovorne obaveze koje do sada nisam dobio. Usmenim upitom odgovoreno da je rok 45 dana.
Molio bi forumaše da mi da savijet za riješavanje problema ako postoji.
Trapko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:17   #2
majku im milu, nisi jedini!i što je najvažnije nemožeš im ništa.imaju klauzulu u ugovoru da ako nemaju mogućnost priključka ADSL-a mogu te "otkantati",a da nikome ne odgovaraju jer kao nisu u tehničkoj mogućnosti izvesti traženo.
toga nigdje nema da ti nemogu 3 kabla provuć malo dulje i to je to.nego probaj s drugim operaterima.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:13   #3
Ako ne postoje tehničke mogućnosti, onda ništa, traži alterantivu.

I nije da toga "nigdje nema", u jednoj SAD 10% stanovništva uopće nema mogućnost brzog interneta. Ako si daleko od centrale - nema DSL tehnologije, za nju je bitna fizička udaljenost od centrale.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:31   #4
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
majku im milu, nisi jedini!i što je najvažnije nemožeš im ništa.imaju klauzulu u ugovoru da ako nemaju mogućnost priključka ADSL-a mogu te "otkantati",a da nikome ne odgovaraju jer kao nisu u tehničkoj mogućnosti izvesti traženo.
toga nigdje nema da ti nemogu 3 kabla provuć malo dulje i to je to.nego probaj s drugim operaterima.
To je uredu što se tiće zahtjeva o nemogučnosti, ali u ugovoru to ne stoji. Ugovor Ti daju kada ima mogučnosti spajanja. Udaljenost je kritična između 4-5 km. Što se tiče drugog operatera trenutno nemaju mogučnosti postavljanja svojeg hardvera u centralu, jedino Optima najavila novi ADSL 2 početkom travnja i nada se da bi to moralo raditi.
Trapko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 01:35   #5
i iskon duo bi trebao imati sve svoje,nista od t-coma.. al nacekat ces za ostale operatere.. gle..ak ti je i t-com daleko.. mislim da su ti svi ostali jos i dalji
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 06:48   #6
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
i iskon duo bi trebao imati sve svoje,nista od t-coma.. al nacekat ces za ostale operatere.. gle..ak ti je i t-com daleko.. mislim da su ti svi ostali jos i dalji
U tome je problem, jer adsl koristi prijatelj do mene i koji se nalazi nekoliko kuča dalje od mene i na večoj udaljenosti.Ugradili su neki bolji modem koji sada više ne ugrađuju. Optoma dolazi sigurno. Dobili su koncesiju od 10.04.2007.
Trapko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:16   #7
Tu zbrku ni država ne uspijeva istjerati na čistac, a kamoli pojedinac.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:10   #8
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Tu zbrku ni država ne uspijeva istjerati na čistac, a kamoli pojedinac.
Tu si u pravu. Zato pokušavam dobiti savijete, možda netko ima iskustva sa tim problemom.
Trapko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 12:43   #9
probaj preko kabelske ako ti je dostupna to ti radi bez greške
BUBO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.