Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 03:03   #61
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
koja je razlika između free exp i obicnog expa?
dali se isplati stavit accelerate crew training?
Obicni exp vrijedi za tenk na kojem je dobiven, 5% ili tako nesto tog obicnog ide u free experience koji vrijedi za cijeli tech tree. Nakon sto otkljucas tenku sve upgrejde i sljedeci tier postanes elite pa imas dodatne opcije za brze treniranje posade i za konvertanje expa s tog tenka pomocu golda u free exp. 1 gold = 25 free expa. Uvijek se isplati ubrzat crew training jer sto je on visi to je posada sposobnija, uz to na 100% dobiju dodatne skilove. Skilovi su repair, camouflage i firefighting i to ti daje dodatni bonus na tenk.
__________________
Kambe is offline  
Old 22.11.2010., 03:31   #62
Igrao sam skoro cijelu večer i sviđa mi se igra. Veliki je problem što u većini partija nema nikakvog teamplaya, svatko igra za sebe.
Za sada sam si nabavio dva Tier 2 tenka, BT-2 (Light Tank) i SU-18 (artiljerija). Normalno, s artiljerijom mi je puno zabavnije igrati jer kolko god da je BT-2 brz ipak ima grozan okretni moment te mu je top isto smeće kao na onom početnom čudu.
Pitanje za iskusnjare, da se ne bih kasnije sjebo: da li Medium tenkovi valjaju na većim tierovima, ili je bolje specijalizirati se za Heavy ili Light?

Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
stedim si lovu da si kupim t-34, jeli mi to pametan potez?
ili mi je mozda bolji t-28 da mi sluzi ko prijelazini do t-44?
Gledam ti profil i jedini ruski tenk kojeg si vozio je Valentine (koji je zapravo britanski, ali to sad nije bitno). Kako očekuješ kupiti T-34 ili bilo koji jači tank kad ih ne možeš researchat?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 22.11.2010., 03:48   #63
evo mali hint koji puno znaci vec sam ga joseyu predlozio,,,recemo imas dva tenka ubiju te ,NECEKAS da igra sama zavrsi nakon 5 10 min nego odma na exit batle i igras s drugim tenkom,tako mozes reserchat vise tenkova,,,,jel se nista ne brise

evo mene i mog rusvajza

http://game.worldoftanks.com/account...ciconistalker/
__________________
<Say Hello To My Little Friend>
striker is offline  
Old 22.11.2010., 10:10   #64
medium tenkovi su super kad su full (ili većinom) upgradeani, Do toga su smeće, jer em si spor, em si trom, em nemožeš ništa probit.
Shoki is offline  
Old 22.11.2010., 10:15   #65
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Igrao sam skoro cijelu večer i sviđa mi se igra. Veliki je problem što u većini partija nema nikakvog teamplaya, svatko igra za sebe.
Za sada sam si nabavio dva Tier 2 tenka, BT-2 (Light Tank) i SU-18 (artiljerija). Normalno, s artiljerijom mi je puno zabavnije igrati jer kolko god da je BT-2 brz ipak ima grozan okretni moment te mu je top isto smeće kao na onom početnom čudu.
Pitanje za iskusnjare, da se ne bih kasnije sjebo: da li Medium tenkovi valjaju na većim tierovima, ili je bolje specijalizirati se za Heavy ili Light?



Gledam ti profil i jedini ruski tenk kojeg si vozio je Valentine (koji je zapravo britanski, ali to sad nije bitno). Kako očekuješ kupiti T-34 ili bilo koji jači tank kad ih ne možeš researchat?
Svi tenkovi su dobri ako znas sto treba s njima radit i koji im je limit, ono sto ja radim s medium je da prvo pricekam kod baze protivnickog skauta i onda supportam top tier tenk u bitci i cuvam mu bok. Recimo meni se uopce nije svidio T-34, probao sam ga sa svim topovima i nekak mi nije sjeo. Ja bi preporucio svakome da si zadrzi barem 1 tier 5 tenk (t-34, pz IV, Sherman M4) da s njime moze grindat pare jer ovi top tier tenkovi trose puno, King Tigeru metak dodje 1k i s njime jedva pokreijs troskove iako si ubio sedam.
__________________
Kambe is offline  
Old 22.11.2010., 10:52   #66
Ako netko hoće osvojit đabe WoT majcu....
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Old 22.11.2010., 11:59   #67
Gledao sam malo one premium tenkove i po meni nema smisla trositi hrpe zlata za te kante, bolje aktivirati neki premium account... Ako si dobio, to ti je gratis... Mislim koliki glupson moras biti da iskesiras 1500 zlata(600.000 kredita) za Churchilla??? , za tu lovu imate VK3001 P full upgrade... Zanima me kakva je cijena kad bi isao prodati te premium tenkice...
Josey_Wales is offline  
Old 22.11.2010., 12:21   #68
200k

I ja isto s medium tenkom uvijek se prikačim teškašima, u close fightu uvijek detrackam i onda pustim mrcinama da odrade ostalo. Kada igram s artiljerijom SU-5 sam stavio slabiji top ali s više municije i samo detrackam teškaše
gajotres is offline  
Old 22.11.2010., 13:11   #69
Sto se tice pocetnih premium tenkova, ovaj valentine konkretno. Primijeti da kod njega dobijas samo FREE XP, koji se moze koristiti za research kod svih tenkova, dok kod nekog obicnog tenka dobijas free xp + xp vezan uz sam tenk i research njegovih modula. Tako da za grind i nove tenkove premium tenkovi ne sluze svrsi, igraj s obicnima.

Sto se mene tice, preporodio sam se sa Stug III, dok ga se upgrejda na maximum (onaj zadnji gun za 4.5k researcha) to je jebena pila. S prvim gunom ne mozes probiti nista, s ovim jacim medium tenkove pojedem za dorucak, a bome radim i pristojan damage heavy tenkovima, i to na 300-400m bez frke.
Jucer sam u fajtu dobio 1400 exp i 42k para, <3 stug

Digao sam si i grille, arty, mogu reci da je drasticna razlika s novim gunom, medium tenkove mogu i one-shotati ako se potrefi

Btw ste vidjeli novosti, planiraju pocetkom 12og mjeseca boostati light tenkove, navodno slijedi i brisanje skilova neko, pa cemo imati free xp za upotrijebiti opet, za reskill?
the wicked is offline  
Old 22.11.2010., 13:41   #70
A ne znam kako će bustati moga a-20 možda da ide 140 na sat obožavam tog tenkiča. Krenuo sam i ja tvojim stopama wick, idem vidjeti kako je s TD-ovima. I onako ću umrijet od muke dok skupim 90k za t-44 i još 50k za su-14, ali ako bude soft wipe biti će zakon.
gajotres is offline  
Old 22.11.2010., 14:10   #71
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
200k

I ja isto s medium tenkom uvijek se prikačim teškašima, u close fightu uvijek detrackam i onda pustim mrcinama da odrade ostalo. Kada igram s artiljerijom SU-5 sam stavio slabiji top ali s više municije i samo detrackam teškaše
1 gold = 400 credits, 1500gold × 400credits = 600k credits

Najbolji rezultati se postizu ako imas kakav platoon... Ja sam sinoc rasturao sa 2 kompanjona i zaradio love ko nikada + elite status...
Josey_Wales is offline  
Old 22.11.2010., 14:12   #72
Pa u biti to je to, samo što dibiješ pola vrijednosti od tenka. Od tih 600k dobiješ 300k, toliko mislim da sam za chercila dobio, usput jej

10) Soft Wipe, We should see a soft wipe with the EU server coming online.
gajotres is offline  
Old 22.11.2010., 14:18   #73
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Kada ga prodaješ dobiješ 200k, probao sam sve njih što za gold možeš kupiti.
Aha, sorry... 400k kredita te pokradu... To to je jedan skoro ultra heben modul(npr. toolbox, +25 repair speed)... Ili 3 modula po 100k i jos ti ostane 100k... Ja na VK 3001 P imam gun rammer(loading speed increased), spalling protector(pojacan oklop) i camo net(+25% kamuflaza)... Da bi mi tenk bio badass motherfucker trebale bi mi samo jedan tier bolje gusjenice kojih nazalost nema...
Josey_Wales is offline  
Old 22.11.2010., 16:36   #74
Valentine i ostali Premium tenkovi (makar ih nikad ne bih kupio) su dobri jedino za zgrtanje para - jako su jeftini za popraviti, a donose ogromne količine love. Recimo ja sada skupljam za Tier 3 tenkove putem Valentinea - već sam ih researchao, ali s Tier 2 tankovima lova ide jako sporo. Budući da je Valentine premium Tier 4 tank, dobivam skoro 10000 creditsa po partiji.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 22.11.2010., 17:29   #75
ja sam svog valentinea prodao.... mjesta zauzimao :P
trenutno sam artiljeriji... su-26... al je smijurija... jedva tu i tamo nekoga ubijem... AP HE shells.. nista ne pomaze.. 4% dmg jedva proizvede... tak da moram bolji gun nabaviti....
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Old 22.11.2010., 22:05   #76
kako sporo ide igra s artiljerijom,
dok odigram jednu partiju mogo sam vec 3 s light tank zavrsit.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 23.11.2010., 01:33   #77
I poginuti.

Ja sam dogurao do Tier 3 artiljerije i tenkića, sad na red dolaze upgradei.

Pitanje za iskusnjare: koliko iskustva mi treba imati crew da mu se sve ne vrati na 50% kad ih prebacim u novi tenk?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 23.11.2010., 01:45   #78
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
I poginuti.

Ja sam dogurao do Tier 3 artiljerije i tenkića, sad na red dolaze upgradei.

Pitanje za iskusnjare: koliko iskustva mi treba imati crew da mu se sve ne vrati na 50% kad ih prebacim u novi tenk?
Pa kako si vec nabro toliko expa za tier 3 tenkove?
jos pogotovo jer za lvl 2 artiljeriju treba 3k expa.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 23.11.2010., 01:50   #79
Pa imam drugu artiljeriju, to je tier 3. Znači Su-26 (artiljerija) i T-46, Light Tank na putu za Heavy... Bilo je grindanja, ali ne previše, na niskim tierima ide dosta brzo.
Al tak svejedno kad će sredinom 12. mjeseca doći soft reset, dobit ćemo sve creditse, gold i xp koji smo zaradili nazad na korištenje. Do onda samo treba grindati...

Edit: Sad sam skužio zašto si se toliko čudio, pa ti si bio u 81 fajtova s Valentine. Normalno da ti je onda xp išao sporije.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 23.11.2010. at 02:04.
Spectre is offline  
Old 23.11.2010., 10:02   #80
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
I poginuti.

Ja sam dogurao do Tier 3 artiljerije i tenkića, sad na red dolaze upgradei.

Pitanje za iskusnjare: koliko iskustva mi treba imati crew da mu se sve ne vrati na 50% kad ih prebacim u novi tenk?
Minimalno 90%... A i moras platiti 20.000 po clanu posade u regimental schoolu za 90% u novom tenku... Isplati se...
Josey_Wales is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.